پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

وینچنزو یاکوئینتا - Vincenzone

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
976 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بازیکن بدی نیست! ولی این نباید جانشین ترزگل بشه! حالا که قراره ترزگل عزیز رو از دست بدیم باید یک مهاجم طراز اول رو بگیریم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
معلومه دیگه . پس خیال کردی یاکوئینتا فیکسه ؟ هانتلار میاد . من اصلا یاکوئینتا رو با تره زگه مقایسه نمیکنم . یاکودینتا مهاجم خوبی هست و روی این حرفم ایمان دارم ولی تا وقتی معلوم نشه مهاجمهای فصل بعد یوونتوس کیا هستند نمیشه چیزی گفت

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
عزیزان من مدیر باشگاه اودینزه اعلام کرده بود وقتی یاکوئینتا بره یووه امکانش هست به عنوان بازیکن قرضی برگرده پس امکان داره یوونتوس دو مهاجم خوب بگیره باید آینده رو ببینیم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
حالا اگه جیلاردینو بیاد باز 1 چیزی اون قابل تحمل بی عرضه ترین مدیرای تاریخ یوونتوس رو الان داری می بینید پس توقعی ازشون نداشته باشید که مثلا لمپارد بیاد و ...

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
من که به آیندش امید دارم تو یووه ... چون تو اودینزه بد کار نکرد ... تو بعضی صحنه ها انقدر خوب بازی میکنه که بازی بدشو فراموش میکنین ...

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال

امار گل زنی:

19 بازی ملی 1 گل !

اودینیزه : به ترتیب جدید به قدیم :
24 بازی 9 گل
31 بازی 13 گل.
29 بازی 11 گل
26 بازی 7 گل
22 بازی 2 گل
14 بازی 2 گل

به به چه بازیکنی گرفتیم!
صد در صد میتونه جای این یارو ترزگه رو پر کنه نگاه کن چه آماری داره برا یه مهاجم ثابت آمار فوق العاده ایه 6فصل و 44 گل چیش از این یارو چپوله
کمه فقط 96 تا گل یادتون نره اگه یه فصل دیگه تو اودینزه بازی میکرد 100 تا دیگه می زد میشد 144 تا از ترزگه هم بیشتر!
من فکر کنم فصل بعد سهمیه لیگ قهرمانان که هیچی مستقیم میریم سری C1 که کل این اینتریا خوابیده شه!
ایول کپولی (لپتو بکشم) تو بهترینی!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
رانیری دنبال چه بازیکناییه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یاکویینتا و جیلاردینو و بوردیسو و هانتلار و ..... همه اینا رو بذارین رو هم نصف دیوید نمیشن بازم بگید موجی بد بود هر بدی داشت نمیذاشت ستاره هامون از تیم برن کامورانزی رفت و دیوید هم میره الکس رو هم دارن فراری میدن اینطوری فصل بعد یه یووه ی دور از انتظار میبینیم با این مربی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب نباید فراموش کنیم موجی هم کاری کرد که یک دفعه 6 تا از بازیکنان با هم رفتنند شک نکنید یاکوینتا مهاجم فیکس ما نخواهد بود اگه بخواهد در کنار الکس بازی کنه و فیکس هم بازی کنه بعید می دونم گل های ما از 40 تا بیشتر بشه البته ذخیره خیلی خوبی هست جام جهانی هم با اینکه کم بازی کرد اما خوب بود

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

رانیری دنبال چه بازیکناییه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یاکویینتا و جیلاردینو و بوردیسو و هانتلار و .....
همه اینا رو بذارین رو هم نصف دیوید نمیشن
بازم بگید موجی بد بود هر بدی داشت نمیذاشت ستاره هامون از تیم برن
کامورانزی رفت و دیوید هم میره الکس رو هم دارن فراری میدن
اینطوری فصل بعد یه یووه ی دور از انتظار میبینیم با این مربی

البته ببخشید ها امسال ترزگه تو سری بی 15 گل زد و یاک.ئینتا تو سری آ 17 گل زد میشه بگی دلیلش چیه؟

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
نمیدونم یا ما خیلی پر توقعیم یا واقعا این بازیکنا ضعیفن ... که به نظر من ما زیادی پر توقعیم ... حتما باید مهاجمامون شاخ باشن ... اونم با این وضع ! به نظرم همین هم غنیمته و نباید ندیده نظر بدیم ... اصن کودوم یمی از شما بازی یاکینتا رو تو یووه دیدین ؟! رو چه حسابی انقدر تخریبش میکنین ؟! این حرفا رو وقتی بزنین که بازیشو دیده باشین ... پس لطف کنین تخریب خرید های یووه رو کنار بذارید ... چون غیر منطقیه ...

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
فکر کنم نظر خوبی باشه فک نمی کنم تیم حال حاضر یووه ضعیف باشه اتفاقا قوی هستیم فقط یه هافبک کم داریم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من مطمئنم که از ترزگه بهتر می شه. شرط می بندم ... زوج مناسبی برای دل پیرو میشه، و امسال خط حمله خدایی رو تشکیل می دن. دوستان هم نگن خلاقیت نداره یاکوینتا. مگه ترزگه داره؟ ترزگه دریبل زن مگه؟ مهاجم فقط باید گل بزنه. یکی مثل زلاتان خوبه که همه رو دریبل کنه بزنه تو اوت؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ولی از دست دادن ترزگه به این راحتی یک فاجعه است

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

من مطمئنم که از ترزگه بهتر می شه. شرط می بندم ... زوج مناسبی برای دل پیرو میشه، و امسال خط حمله خدایی رو تشکیل می دن.
دوستان هم نگن خلاقیت نداره یاکوینتا. مگه ترزگه داره؟ ترزگه دریبل زن مگه؟ مهاجم فقط باید گل بزنه. یکی مثل زلاتان خوبه که همه رو دریبل کنه بزنه تو اوت؟

من نگفتم مهاجم حتما باید دریبل زن باشه.اتفاقا جای ترزگه یه بازیکن مثل خودش یعنی فرصت طلب باید بیاد.من خواستم بگم نه مشخصات ترزگه رو داره و نه فانتزی مثل الکس بازی میکنه.منظور کلیم این بود که مهاجم معمولی و امیدوارم تو یووه موفق بشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
ولی من خیلی یاکوئینتا خوشم میاد . واقعا عالیه . واقعا خنده داره که یاکوئینتا رو با زالایتا مقایسه میکنید . یکی از بهترین گلزنان اودینزه و کاپیتان این تیم . از تجربه هیچی کم نداره . به قول لیپی یکی از بهترین خریدهای یوونتوسه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یکی بدلیل بازی توسری بی چون خودت هم میدونی بازی در دسته پایینتر برای یک بازیکن مثل ترزگه خیلی سخته البته برای همه بازیکنا از طرف دیگه هم دومنک اونو به تیم ملی دعوت نکرد که خیلی تو روحیش تاثیر داشت واون پنالتی فینال جام جهانی هم که روحیش رو بکلی بهم ریخته بود دوید بیشتر بازیها رو هم کامل تو زمین نبود باید قبول کنی که شرایط امسال یووه با سالهای قبل خیلی متفاوت بود وبازیکنا نتونستند قابلیتهای خودشونو به خوبی نشون بدن دیوید هم پارسال با21 گل زده دومین گلزن برتر سری آ وبهترین گلزن یووه بود ما خریدهای یووه رو تخریب نمیکنیم ما میگم یووه اول باید ستاره های خودش رو حفظ کنه بعد بدنبال رفع نیازهای تیم تو خطوط مختلف باشه اگه یووه چندتا از بازیکنای اصلیشو یکباره از دست بده وبازیکنای تازه زیادی به جای اونا بیاره تا جا افتادن اون بازیکنا وپر کردن خلا ناشی از نبودن بازیکنای اصلی تیم نمیتونه موفق بشه واحتمال موفقیت ما تو سال آینده کم میشه تغییرات باید آهسته انجام بشه تا شیرازه تیم از هم نپاشه سالها بازیکنای تیم در کنار هم بازی کردن وبخوبی با هم هماهنگ شدن خیلی طول میکشه تا بازیکنای جدید بتونن به جای اونا با تیم هماهنگ بشن بعلاوه حق این بازیکنا که یکسال سخت رو از یووه تو سری بی حمایت کردن این نیست وباید با اونا بهتر برخورد بشه ما به این بازیکنا برای موفقیت یوونتوس کبیر و عزیز تو سری آنیاز داریم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من امیدوارم رانیری و یاکوئینتا در این فصل خلاف گفته های شما دوستان عمل کنند و بترکونند با تشکر

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
سلام کمال جان از ياکوئينتا که مطمئن باش ميترکونه هرچند در اندازه ترزگه نيست اما خوبه اما در مورد رانيری بعيده موفق بشه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
وقتي ليپي گفته خوبه يعني خوبه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره وقتی لیپی می گه خرید تابستانی خیلی خوبی بوده نباید دست کم گرفت این بازیکن رو اما بدون شک یک مهاجم خوب دیگه می خواهیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی