پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عضو گیری کانون هواداران یوونتوس در ایران

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
261 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم ار اول پر کنید و بفرستید دیگه

omid_shomlu

omid_shomlu

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
والا الان دارم میفرستم اما همش بهم ارور میده. من کارت میخوام.:-( راستی چه جوری میتونیم رتبمونو بالا بیاریم. ایا محدودیتی برای رتبه هست؟ تا چه سطحی میتونیم بالا بییایم؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوستان عزیز زیادی در مورد کارت های هواداری سوال می کنند که من نیاز دیدیم توضیح بدهم ببینید الان کارتها اماده هست و ما منتظر OK وزارت محترم ارشاد و اداره اماکن هستیم و تمامی برنامه هایی هم که قرار بود انجام بدهیم رو مقدماتش رو اماده کردیم و فقط و فقط منتظر اجازه این دوستان هستیم چون از هر کارت شما یک کپی هم به اون اداره خواهد رفت

filippini

filippini

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
سلام . من فرم رو ارسال كردم . اما خبري از زنگ نشده . اين كارت كي ميرسه؟ ضمنا كارتتون مثل كارت اصلي يووه هستش يا نه؟ ضمنا عضويت . شامل تخفيف در لوازم فروشگاه هم ميشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

سلام . من فرم رو ارسال كردم . اما خبري از زنگ نشده . اين كارت كي ميرسه؟ ضمنا كارتتون مثل كارت اصلي يووه هستش يا نه؟
ضمنا عضويت . شامل تخفيف در لوازم فروشگاه هم ميشه

دوست عزیز شما پشت بالایی رو ببینی من همه چیز رو توضیح دادم بهتون

کاری به کارت اصلی یوونتوس نداره - البته اگه کسی اون کارت رو هم بخواهد براش میاریم - بله از تخفیف هم برخوردار خواهید بود

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اقا ما اگه کارت اصلی یوونتوس را بخواهیم باید چیکار کنیم؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم کارت اصلی باشگاه یوونتوس برای اول کار 38$ می خواهد و ماهیانه هم باید 8$ به حساب باشگاه واریز کنی و اگه مثلا یک ماه واریز نکردی باید کارتت رو برگشت بزنی و اگه این کار رو نکنی تحت پیگرد قانونی قرار می گیری و چون کشور ایتالیا بانک های جمهوری اسلامی ایران رو تحریم کرده شما برای این کار باید حتما مستر کارت داشته باشی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
هنوز کارت ها گیر ارشاد هستند ؟ مگه با اجازه ارشاد این G14 تشکیل نشده ؟ قضیه چیه ؟!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم خوب چرا اما زیر حرفشون زدند دیگه می گند برنامه ای نباید داشته باشید به احتمال 99% از G14 میایم بیرون به امید خدا

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حسين جان اگه لطف كني يه جوري تا قبل از اينكه بري سراغ سربازي كارت اصلي (8500 تومني) منو بهم برسوني ممنونت مي شم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به خدا من اینقدر این کارت شما رو ارسال کردم که بیچاره شدم یادم باشه حتما رسید های پستی رو با کارتت حتما بهت بدهم ( دست کم 8 تا هست ) در ضمن من تا اخر سال فعلا تمدید کردم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

در ضمن من تا اخر سال فعلا تمدید کردم

چي رو؟سربازي تونو؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بله سربازی رو

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
Hossein jun to ke moaf mishi sarbazi mikhay beri chikar!? حسین جان تو که معافی می شی سربازی می خواهی بری چیکار؟!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم من اون 2 سال رو به خاطر عفو رهبری ( فرزندان جانبازان 30% متوفی ) معاف شدم اما دو ماه اموزشی رو باید می رفتم که فعلا برای مشکلات پزشکی که دارم تمدید کردم که اگه بتونم اون 2 ماه رو هم معافیت پزشکی بگیریم

AlirezzA

AlirezzA

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 41 ارسال
الان من که کارت هواداری ندارم اگر بخوام بگیرم بالاخره باید چه کنم ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
شما صفحه اول همین تاپیک رو بخون همه چیز رو توضیح دادم

AlirezzA

AlirezzA

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 41 ارسال
یه دو ماهی هست ثبت نام کردم ولی هنوز خبری نشده ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

به امید خدا اساسنامه هم داره اماده می شه و نسخه اصلی رو روز میتینگ براتون می خونیم و برای کسانی که بخواهد همچنان عضو ما باشند براشون فرستاده می شه البته با کارت هواداری جدید

در واقع این اخرین میتینگ ما هست و بعد از این فقط و فقط بر اساس اساسنامه عمل خواهیم کرد و در خدمت دوستانی که شرایط رو قبول دارند هستیم

ترجیح دادم بحث رو اینجا ادامه بدم .
یعنی اینکه کسانی که قبلا کارت گرفتند کارتشون باطله ؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باطل نیست ولی برای ادامه فعالیت توی کانون باید کارتهای جدید رو داشته باشند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی