پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عضو گیری کانون هواداران یوونتوس در ایران

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
261 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حسين جان لطفا در هر حال كه هست روز ميتينگ افطاري كارت هاي منو بيار.بدجوري رو دستت مونده.از 22 بهمن پارسال تا بحال...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

باطل نیست ولی برای ادامه فعالیت توی کانون باید کارتهای جدید رو داشته باشند

برای کارت های جدید هم باید مبلغی پرداخته بشه ؟
حکم کارت های قدیمی چیه ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کارت های قدیمی دیگه تاریخ مصرفش تموم شده و کسی برای ادامه فعالیت باید کارتهای جدید رو اخذ کنه در مورد هزینه و چگونگی دریافتش هم به امید خدا توی اساسنامه توضیح کامل داده شده

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
این اساسنامه و تنظیم نامه و هر چی نامه هستش رو هم واسه ما اینجا بذارید تا ببینیم با این کارت های مجهول الحالمون چیکار کنیم!!!!!؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در مورد کارت های هواداری جدید به توضیحات زیر توجه کنید ما دو مدل کارت داریم 1- بدون حق عضویت 2-با پرداخت حق عضویت کسانی که فقط کارت رو دریافت می کنند این مزایا شامل حالشون می شه 1 - عضو رسمی هواداران یوونتوس در ایران 2 - ارسال اخبار مهم یوونتوس بر روی موبابل انها 3 - حضور در مراسمات بزرگ همانند جشن و ... 4 - این هم مزایایی کسانی که کارت رو دریافت می کنند و حق عضویت ماهیانه رو هم همراهش می دهند 1- عضو رسمی کانون هواداران یوونتوس در ایران 2- ارسال اخبار اختصاصی یوونتوس بر روی موبایلشون 3 - حضور در برنامه های کانون همانند فوتبال - میتینگ - و فوق برنامه ها ( سینما - کوه - فوتبال ) 4 - حضور حضور در مراسمات بزرگ همانند جشن و ... 5 - قرعه کشی فی ما بین اعضای رسمی و اهدای جوایز 6 - سفرهای یک روزه تفریحی در حوالی تهران بزرگ

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
یعنی در واقع کارت عضویت بدون پرداخت ماهانه مربوط به بچه های شهرهای دیگه میشه؟ و مبلغش همون مبلغ سالانه است که در اساسنامه عنوان شد؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یعنی در واقع کارت عضویت بدون پرداخت ماهانه مربوط به بچه های شهرهای دیگه میشه؟ و مبلغش همون مبلغ سالانه است که در اساسنامه عنوان شد؟

دقیقا - بچه هایی که شهرستان هستند فقط باید مبلغ چهار هزار تومان رو بدهند اون هم یک بار در سال

sanam_137

sanam_137

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 35 ارسال
میشه راجع به چجوری عضو شدن یکی راهنمایم کنه؟:)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در مورد اینکه کارتهای جدید رو به چه صورتی می توانید دریافت کنید هنوز چیزی نگفتیم چون حدود 1 هفته یش توی مجلس طرحی تصویب شد که هر نهاد و سازمانی که بدون مجوز رسمی از وزارت ارشاد اقدام به گرفتن پول از مردم بکنه محکوم می شه و جریمه های سنگین مالی در انتظارش هست برای همین برنامه های ما عقب افتاده دیگه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
مجلس خر کیه ... گور باباشون کارتون رو بکنید ما هم پشتتون هستیم .

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
بابا بي خيال!! ما توي اين مملكت زندگي ميكنيم و درست يا غلط مجبوريم تابع مقرراتش باشيم حالا اگه از بعضي چيزها ناراحتيم قصه اش فرق ميكنه كارتهاي جديد بسيار زيبا و شكيل هستند و نسبت به كارتهاي قديمي از جنس بهتري ساخته شده اند(كلا" فقط يك اشاره بود)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خیلی از بچه ها از من سوال می کنند اقا چرا کارت صادر نمی کنید ؟؟؟
من هم در جواب انها می گم به دلیل اینکه وزارت ارشاد مخالفت می کنه و می گه همچین چیزی برای ما تعریف نشده است ولی خوب یک سری از دوستان فکر می کنند که ما حرف الکی می زنیم
پس توجه این دوستان رو به حرفهای اقای کاشانی مدیر عامل پرسپولیس جلب می کنم

صادر كردن كارت مهم نيست بلكه خدماتي كه باشگاه در قبال صادر كردن كارت ارايه مي‌دهد،مهم است و باشگاه بايد بتواند به هواداران داراي كارت مزايا بدهد. وي گفت : متاسفانه هنوز تعريف جامعي از ايجاد چنين سرويس‌هاي نشده است

باشگاه بزرگی پرسپولیس با این همه بزرگی و عظمت هنوز نمی دونه کارتهای هواداری چی هست و چی کار می شه کرد چون واقعا توی ایران تعریف نشده است
مثل ایتالیا نیست که با این کارت بتونی بری ورزشگاه بازی رو ببینی
از فروشگاه باشگاه خرید کنی و ....

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
خوب بالاخره ما باید منتظر بمونیم admin جان؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به امید خدا سعی می کننیم از چند روز دیگه مقدمات رو فراهم کنیم و به اطلاع دوستان یوونتوسی برسونیم

sorkhpoost

sorkhpoost

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال
سلام. دوستان خسته نباشيد.... مي شه شرايط عضو گيري رو هم به ما خبر بدين.... ممنون..........

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
من تازه عضو شدم چتوری باید کارت بگیرم فرمش کجاست؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
یعنی من از این به بعد دیگه نمیتونم پست بدم؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یعنی من از این به بعد دیگه نمیتونم پست بدم؟

فقط یه سوال پیش میاد بعد از خوندن این پستت :

ها ؟؟؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بابا یعنی اینکه من کل این 6 صفحه رو خوندم و فقط این رو فهمیدم(حالا درست فهمیدم یا نه رو نمیدونم) اینکه هرکی این کارت ها رو نخره با اجازتون از این فروم پرتش میکنن بیرون و دیگه نمیتونه توی فروم پست بده!!! درست فهمیدم؟ :D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
آره!!! کاملا درست فهمیدی!!!! ;D اون بخش هایی که این قضیه رو ازشون فهمیدی رو میشه نقل قول کنی؟!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی