Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

عضو گیری کانون هواداران یوونتوس در ایران

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
261 replies to this topic

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,567 posts
ها؟ کل این 6 صفحه هست نمیشه کلش رو نقل قول کرد ---------------- ولی نه جدی درست فهمیدم؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
خدا شفات بده احمد رضا !!! الان مگه من نه کارت دارم نه کوفت نه زهر مار از فروم شوتم کردند بیرون !!! من رو اگر پرتم کنند بیرون ، تو میتینگ همشونو ترور می کنم !!! یه چیزی میگی که آدم فقط می مونه تو اصلا فکر کردی نوشتی یا نه!!؟؟؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,567 posts
آخه توی صحبت های اولیه حسین یه چیزایی نوشتهکه گفتم اینجوری لابد. بابا اصلاً ولش بگید این کارتا واسه چیه؟ باهاش میری فضا؟ میری بازی ها رو نگاه میکنی؟ میری از ندوید امضا میگیری؟ از بوفون؟ از الساندرو؟ از ترزگه؟ و ... بابا بگید دیگه!!! جون من!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
میری جلو دوستات پز میده من عضو اصلی هواداران یووه تو ایرانم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,567 posts
آخیش خدارو شکر

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 posts
فرم عضویت کجاست؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
سیستم عوض میشه تا چند روزه دیگه. بعد اعلام میشه.

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 posts
من چتوری میتونم عضو بشم؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
من نمی دونم خودمم چطور باید عضو بشم هنوز ! صبر کن اعلام کنه حسین (مدیر سایت ) چطوریه بعد به شما هم توضیح میدیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
توی چند روز اخیر فرم ثبت نام در سایت قرار خواهد گرفت و می تونید ثبت نام کنید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
به دلیل درخواست های مکرر هواداران یوونتوس و اتحاد هر چه بیشتر تیفوسی های باشگاه یوونتوس ایتالیا در ایران وب سایت یوونتوس دات ای ار به عنوان حامی رسمی این تیم تورینی در ایران از امروز اغاز به صدور کارت های هواداری برای دوستان بیانکونری می نماید . کارت های هواداری باشگاه یوونتوس در ایران در دو طرح طلایی و نقره ای به هواداران این باشگاه عرضه می گردد .

1- کارت طلایی

کارت طلایی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران مخصوص هوادارانی است که علاوه بر دریافت پکیج مخصوص هواداری - علاقه مند به حضور در برنامه های کانون هواداران باشگاه یوونتوس در ایران می باشند و دوستانی که مایل به تهیه این کارت می باشند می بایست علاوه بر پرداخت حق عضویت - هزینه های حضور در برنامه های کانون را پرداخت نمایند .

خدمات کارت طلایی :

1 – دریافت پکیج مخصوص هواداری ( این پکیج شامل کارت رسمی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران – تقویم رسمی هواداران یوونتوس در سال 1387 – نامه خوش امد گویی در کانون هواداران یوونتوس توسط مدیریت وب سایت )
8 – ثبت اسم اعضای عضو شده به عنوان هواداران رسمی باشگاه یوونتوس در ایران

7 - بهره مندی از تخفیف 15% برای خرید سی دی های باشگاه یوونتوس

3 – شرکت در مسابقات کانون هواداران یوونتوس در ایران به همراه جایزه

6 - بهره مندی از تخفیف 10% برای خرید محصولات باشگاه یوونتوس

2 – حضور در میتینگ های ماهیانه کانون هواداران یوونتوس در ایران

5 - امکان تبادل نظر در تالار های گفتگوی به عنوان اعضای اصلی

4 - ارتباط از طریق پست الکترونیک جهت اطلاع از اخبار

9 – ارسال اخبار باشگاه یوونتوس بر روی موبایل شما

10 – ارتباط اینترنتی اعضا

و ....

هزینه عضویت و دریافت کارت طلایی باشگاه یوونتوس در ایران : 25000 تومان

خدمات کارت نفره ای :

1 – دریافت پکیج مخصوص هواداری ( این پکیج شامل کارت رسمی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران – تقویم رسمی هواداران یوونتوس در سال 1387 – نامه خوش امد گویی در کانون هواداران یوونتوس توسط مدیریت وب سایت )

2 – ثبت اسم اعضای عضو شده به عنوان هواداران رسمی باشگاه یوونتوس در ایران

3 - بهره مندی از تخفیف 10% برای خرید سی دی های باشگاه یوونتوس

4 - بهره مندی از تخفیف 5% برای خرید محصولات باشگاه یوونتوس

5 - ارتباط از طریق پست الکترونیک جهت اطلاع از اخبار

6 - ارتباط اینترنتی اعضا

و ....

هزینه عضویت و دریافت کارت نقره ای باشگاه یوونتوس در ایران : 7000 تومان

اگه شرایط بالا رو قبول دارید به http://www.juventus....er/newuser.html برید و فرم رو پر کنید

دوستان عزیزی که تمایل به عضویت در کانون هواداران باشگاه یوونتوس در ایران و دریافت یکی از کارت های طلایی – نفره ای را دارند می بایست پس از تکمیل فرم ثبت نام و واریز مبلغ مورد نظر به شماره حساب 0200072662006 مهر کارت بانک کشاورزی به نام حسین صالحی شماره فیش واریزی را به شماره 09122460485 اطلاع داده و از نحوه چگونگی پکیج هواداری خود مطلع شوند . در صورت کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت مجموعه های هواداری یوونتوس دات ای ار با شماره ی 09122460485 تماس حاصل فرمایید .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
حسين جان منو با اين غلط هاي انشايي و املايي ت كشتي ...

شماره فیش واریزی را به شماره 09122460485 اطلاع داده و از نحوه چگونگی پکیج هواداری خود مطلع شوند .

فقط سوالي كه هست ما از "نحوه‌ي چگونگي" چي پكيج بايد مطلع بشيم...

در صورت کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت مجموعه های هواداری یوونتوس دات ای ار با شماره ی 09122460485 تماس حاصل فرمایید .

بعد اين نقش "در صورت " توي اين جمله چيه... ما اگه بدست آورده بوديم كه زنگ نمي زديم قربونت برم...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
فعلا که از بچه های خودمون فقط وحید و سجاد ثبت نام کردند - وحید کار جالبی کرده و با اینکه نمی تونه از خدمات کارت طلایی زیاد استفاده کنه اما برای کارت طلایی ثبت نام کرده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
یه سری سوال واسه بچه ها پیش اومده بود من خواستم ابهام رو بر طرف کنم دو مدل کارت داریم 1 - طلایی 2 - نقره ای کارت نقره ای 7000 تومان هست و فقط شامل پکیج هواداری می شه ولی کارت طلایی علاوه بر 7000 تومان که مربوط به پکیج هست 18000 تومان هم برای برنامه های کانون و حضور در 6 تا میتینگ هست که 7000 تومان + 18000 تومان می شه 25000 هزار تومان بعد از اینکه 6 ماه تموم شد دیگه نیاز نیست هزینه 7000 تومان پکیج رو بدید فقط هزینه میتیگ های بعدی رو پرداخت می کنید باز هم اگه کسی براش سوالی پیش اومد من در خدمت هستم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
این طرح از کی شروع میشه؟ یعنی تا چه زمانی فرصت داریم که هرینه طرح طلایی رو بپردازیم؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
من امروز با حسین صحبت کردم و قرار شد که از میتینگ بعد فقط افرادی که کارت دارند قادر به شرکت در میتینگ ها باشند.حالا مطمينا توی میتینگ امروز قاسم و نوید و بابک کامل این مسائل رو توضیح میدند

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 posts
این کارت ها با کارت هایی که قبلا گرفتیم فرق می کنه؟ و باید برای عضویت این کارتها رو بگیریم؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts

این کارت ها با کارت هایی که قبلا گرفتیم فرق می کنه؟
و باید برای عضویت این کارتها رو بگیریم؟

دوست عزیز این کارت ها ورژن جدید کارت های هواداری هست و با عرضه این کارتها دیگه اون قدیمی ها بدون اعتبار می شه و بسته به انتخاب و استفاده خودتون می تونید کارت های طلایی و نقره ای رو بگیرید

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,655 posts
خب این کارتهایی که شما ازش حرف میزنید طلاییش فقط به درد تهرانی ها میخوره که میتینگ میرند و برای بچه های شهرستان فقط نقره ای میتونه قابل استفاده باشه

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 posts
این پکیج هواداری چیه؟

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users