پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عضو گیری کانون هواداران یوونتوس در ایران

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
261 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب عضو گیری کانون هواداران یوونتوس در ایران به زودی مرحله دوم خود را شروع خواهد کرد و البته این مرحله فرق می کنه و با اخد مجوز از سوی وزارت ارشاد هست البته با همکاری وب سایت های دیگه هواداری در ایران هستند مانند میلان-چلسی-اینتر-منچستر و .... من با صحبت هایی که با مانی و سجاد انجام دادیم به نتایجی رسیدیم که به اطلاع دوستان عزیز خواهم رساند بنام خدا دوستان عزيز سلام ، به استحضار شما همدلان هم پيمان ميرساند كه در راستاي سياستهاي سازمان محترم تربيت بدني و نيز مسئولين محترم وزارت ارشاد اسلامي و در ادامه همكاري هاي فراوان قبلي اين دو نهاد و نيز تصميمات متخذه جديد مبني بر همسو كردن فعاليتها و تشكيل سازمان مادر و مستقل جهت فعاليت گروهها و كانونهاي ورزشي(نظير سايت و كانون باشكوه باشگاه يوونتوس در ايران) اقدام به معرفي گروهي موسوم به گرديده است . IG14 به اطلاع ميرساند كه من بعد كليه هواداران و اعضاي سايتها و كانونهاي هواداري باشگاههاي خارج از كشور جهت استفاده از كارتهاي كانون هواداران و عضويت رسمي در آن مي بايست ابتدا اقدام به اخذ كارت گروه فوق الذكر نمايند بدين معنا كه كسب اين كارت به منزله پيشنياز جهت اخذ كارت هواداري باشگاه مطبوع مي باشد. لذا موارد زير در جهت آگاهي شما عزيزان فهرست وار اعلام ميگردد: 1- با توجه به تصميمات اتخاذ شده،كسب اين كارت جهت كليه كانونهاي هواداري داراي كارت الزامي مي باشد. 2-كارتهاي صادره كليه كانونهاي هواداري فقط با دارا بودن كارت جديد معتبر مي باشد. 3- در صورت عدم اخذ كارت هواداري جديد ،كارتاهي صادره قبلي از درجه اعتبار ساقط بوده و دارنده موظف است كارت مربوطه را در اسرع وقت به كانون عودت دهد. 4- بديهي است تخطي از قوانين جديد با توجه به تاكيد مسئولين محترم پيگرد قانوني دارد. نكته :هزينه صدور كارت جديد با توجه به هماهنگي هاي بعمل آمده و صرفا"جهت كانون هواداران يوونتوس مبلغ 2000 تومان برای دوستانی که قبلا کارت هواداری را دارا بودند و مبلغ 3000 تومان برای عضو های جدید خواهد بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب پس دوستان عزیزی که قبلا کارت هواداری اخذ کرده بودند اگر می خواهند تمدید بشه کارتشون باید این کارت رو هم بگیرند و اگه هم دیگه دوست ندارند عضو بشوند مشکلی نیست
و اعضای جدید هم می توانند از همین الان ثبت نام کنند

نکات مهم

همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم هدفمان دور هم جمع شدن هواداران یوونتوس در کانون هواداران این تیم در ایران می باشد و از همین رو با توجه ورودی و مبلغ اولیه برای ثبت نام در کانون که توسط تعداد زیادی از هواداران زیاد قلمداد شد ما را به فکر برد تا چاره ای باندیشیم و با تغییراتی این مبلغ را به حداقل برسانیم تا راه برای ثبت دیگر هور هواداران هموار باشد

بر این اساس مبلغ ثبت نام در این کانون از 8500 تومان به 3.000 تومان تغییر کرد که امیدواریم بعد از انجام رساندن یکی از خواسته های شما , شما نیز با ثبت نام در این کانون برای بهتر انجام دادن وظیفه یمان یاری دهید

چگونه عضو کانون هواداران رسمی یوونتوس شویم؟

برای ثبت نام در کانون هواداران یوونتوس و دریافت کارت هوادارای رسمی که توسط شرکت ایرانیان هوادار قهرمانان تولید و پشتیبانی می گردد ، می بایست فرم مربوطه را تکمیل نمائید( به زودی در دسترس شما قرار خواهد گرفت )

جهت تائید اطلاعات درج شده توسط شما ، بعد از مدتی با شماره همراه و شماره منزل شما تماس حاصل خواهد شد تا صحت اطلاعات جهت صدور کارت مشخص گردد

در زمان دریافت کارت هواداری می بایست با ارائه کارت شناسایی معتبر بسته مربوطه را دریافت و مبلغ مورد نظر را به آورنده بسته تحویل نمائید

قوانین کانون هواداران یوونتوس

الف - هر کدام از افراد می توانند فقط در یک کانون عضو باشند و عضویت در آن کانون به منزله اجازه داشتن برای حضور در فعالیت های آن کانون می باشد و نه کانون های دیگر

ب - کارت هواداری شما در داخل پکیج هواداری قراردارد، این بسته شامل هدایایی از طرف تیم مربوطه و نیز هدایای تبلیغاتی می باشد. هزینه ثبت نام در کانون مبلغ سیه هزار تومان خواهد بود

ج - جهت شرکت در فعالیت های کانون اعم از تور های تفریحی ، مسابقات ، همایش ها و جشن ها ؛ افراد شرکت کننده می بایست جهت پرداخت هزینه اقدام نمایند

د - هدف تمامی کانون های هواداری ، " رقابت در عین رفاقت " می باشد . و تمامی اعضا با رعایت این اصل در مجامعی که کنار یکدیگر قرار می گیرند ، دوستی ها را فدای تعصب نخواهند نمود

دوستانی که برای ثبت نام و اخذ کارت هواداری با مجوز رسمی از وزارت ارشاد و اداره تربیت بدنی را دارند به صفحه http://register.cham...ir/register.asp رفته و ثبت نام کنند

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
مبلغ سیه هزار تومان دقیقا چقدر میشه؟ الان ما باید چیکار کنیم دقیقا؟ این لینک کارت میده؟ یا باید دوباره مدارک بدیم به ادرس شما؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من یک سوال دارم ، دوباره برای گرفتن کارت جدید باید 3 هزار تومن بدیم ؟ با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فقط پر کردن فورم ثبت لازم هست و بعدش با شما تماس گرفته می شه برای چک کردن اطلاعات و دیگر هیچ نیازی به ارسال مدارک نیست کسانی که کارت هواداری قبلا گرفتند باید 2000 تومان بدهند و کسانی که برای اولین بار می خواهند این کار رو بکنند 3000 تومان

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسین جان به نظرت اینکار درست هست که کسانی که قبلا عضو شدند روی هم 10500 بدهند و کسانی که جدید می آیند 3 هزار تومن بدهند ؟ به نظر من باید عدالت برقرار باشه ، ضمنا پکیج رو هم بعد از ثبت نام میدید ؟ با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کمال اون کسانی که 8500 دادند خوب ما که لیست خرجهایی که کردیم رو اعلام کردیم دیگه و اگه کسی هم ناراضی هست مشکلی نیست کارتش رو پس بده و 8500 رو بهش می دهیم ما که ضرر کردیم این هم روش دیگه که حرف بیشتر از این پشت سرمون نباشه قیمت تموم شده کارت چون PVC هست می شه دو هزار تومان برای همین ما از کسانی که قبلا عضو شده بودند فقط پول کارت رو می گیریم و بهشون کارت می دهیم و اعضای جدید 3000 تومان که 2000 تومان کارت عضویت و 700 تومان هم مچبند و 300 تومان هم هزینه ثبت نام و این هزینه رو تمام کانون های هواداری باید بگیرند و یک سیستم مرکزی داره دیگه

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
حسین جان، یعنی دیگه لازم نیست ما کپی شناسنامه و عکس و اینا رو بفرستیم؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نه عزیزم عرض کردم دیگه نیازی نیست چون کارتها به سبک کارتهای هواداری باشگاه یوونتوس صادر خواهد شد و دیگه نیازی به عکس نداره فقط و فقط شما لازم هست که فرم ثبت نام رو پر کنید و ارسال کنید همین و بس

http://register.cham...ir/register.asp

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مرحله اول صدور چاپ کارت های هواداری هم به امید خدا پس از اتمام سری ب باشگاه های ایتالیا و اغاز فصل نقل و انتقالات خواهد بود

http://register.cham...ir/register.asp

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
من ثبت نام کردم ولی هنوز بهم زنگ نزدن !!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم عرض کردم که وقتی سری ب تمام شد و فصل نقل و انتقالات شروع شد ما این کار رو اغاز خواهیم کرد دیگه

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
3 تا سوال برای من پیش اومد :

1- منظور از معرف چیه ؟

2- در قسمت نام کاربری کسانی که نام کاربریشون رو عوض کردن باید همون نام کاربری اولشون رو بنویسن یا نام کاربری حال حاضرشون رو ؟

3- این 2000 تومن رو کی و چجوری باید بدیم ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
1.من كارتم دستم نيست ولي كارت دارم. بايد چقدر پول بدم؟ 2.نام كاربري مونو چي بايد بنويسيم؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال
نام کاربری هر چی خواستید بنویسید . معرف هم بنویسید صالحی بهتره . این 2000 تومن رو هم وقتی تماس گرفتند و همه چیز حل شد اعلام میشه .

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
فقط قربون دستت اون 2000 تومنرو دستی بگیر ;D بانک دنگ و فنگ داره . انسان تنبل هم این دوره و زمونه زیاد شده ;D 8) ::)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بهمن جان دیگه همه چیز رو توضیح داد ولی خوب من کامل ترش می کنم نام کاربری هر چی دوست داشتید بنویسید و اگه تکراری باشه اعلام می کنه بهتون و عوضش کنید معرف رو هم یا بنویسید صالحی با خالی بگذارید در مورد پول هم عرض کردم وقتی تماس گرفته شد باهاتون برای چک کردن و صحت اطلاعاتتون اون موقع بهتون می گیم چیکار کنید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال
یه چیزی که برام جالب بود آدرس ایمیل بود که تغییر میکنه و هر کسی ایمیلش به اسم تیم مورد علاقشه ! ( چی گفتم اصلا !! )

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوستان هر کسی در این مورد سوالی داره حتما بپرسه

این هم یک سری توضیحات بیشتر

http://www.juventus.ir/reg.html

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا