پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عضو گیری کانون هواداران یوونتوس در ایران

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
261 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به امید خدا از وقتی که لالیگا هم تمام بشه و فصل نقل و انتقالات به صورت رسمی استارت بخوره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من اطلاعیه اخر رو هم برای اطلاع دوستان خواهم داد

فقط شایان ذکر است که کسانی که قبلا هم کارت داشتند باید دوباره عضو شوند برای تمدید کارت خودشون البته اگر تمایل دارند تمدید کنند

همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم هدفمان دور هم جمع شدن هواداران یوونتوس در کانون هواداران این تیم در ایران می باشد و از همین رو با توجه ورودی و مبلغ اولیه برای ثبت نام در کانون که توسط تعداد زیادی از هواداران زیاد قلمداد شد ما را به فکر برد تا چاره ای باندیشیم و با تغییراتی این مبلغ را به حداقل برسانیم تا راه برای ثبت دیگر هور هواداران هموار باشد

بر این اساس مبلغ ثبت نام در این کانون از 8500 تومان به 3.000 تومان تغییر کرد که امیدواریم بعد از انجام رساندن یکی از خواسته های شما , شما نیز با ثبت نام در این کانون برای بهتر انجام دادن وظیفه یمان یاری دهید

برای عضویت در کانون هواداران یوونتوس به مطالب ذیل توجه کنید:

برای ثبت نام در کانون های هواداری و دریافت کارت هوادارای رسمی که توسط شرکت ایرانیان هوادار قهرمانان تولید و پشتیبانی می گردد ، می بایست فرم مربوطه را تکمیل نمائید.

جهت تائید اطلاعات درج شده توسط شما ، بعد از مدتی با شماره همراه و شماره منزل شما تماس حاصل خواهد شد تا صحت اطلاعات جهت صدور کارت مشخص گردد.

قوانین کانون های هواداری :

1. هر کدام از افراد می توانند فقط در یک کانون عضو باشند و عضویت در آن کانون به منزله اجازه داشتن برای حضور در فعالیت های آن کانون می باشد و نه کانون های دیگر

2. کارت هواداری شما در داخل پکیج هواداری قراردارد. هزینه ثبت نام در کانون مبلغ 3000 ریال می باشد

3. جهت شرکت در فعالیت های کانون اعم از تور های تفریحی ، مسابقات ، همایش ها و جشن ها ؛ افراد شرکت کننده می بایست جهت پرداخت هزینه اقدام نمایند

4. هدف تمامی کانون های هواداری ، " رقابت در عین رفاقت " می باشد . و تمامی اعضا با رعایت این اصل در مجامعی که کنار یکدیگر قرار می گیرند ، دوستی ها را فدای تعصب نخواهند نمود

http://register.cham...ir/register.asp

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
من فرم رو پر کردم منتظر تماستون هسنم فقط یک سوال این عضو گیری جدید ربطی به کار باشگاه یوونتوس داره مثل منچستر و رئال شروع کرده به عضو گیری؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

این عضو گیری جدید ربطی به کار باشگاه یوونتوس داره مثل منچستر و رئال شروع کرده به عضو گیری؟؟؟

عزیزم عضو گیری جدید به صورت مشترک هست دیگه و همه در یک طرح همگانی شروع به عضو گیری کرده ایم ولی هر تیمی برای خودش کارت خودش رو صادر خواهد کرد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ديروز با من تماس گرفتن و مشخصات رو چك كردن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال
به من هم 2 روز پیش بود فکر کنم زنگ زدند .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من هم همينطور.ديروز بود.خواب بودم كه زنگ زدن و من هم خواب و بيدار بهشون آدرس و تلفن و تولد تاريخ رو چكيدم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به امید خدا این مرحله هم که تمام بشه صدور کارت رو اغاز خواهیم کرد هزینه صدور کارت و ارسالش 3000 تومان هست که کارت رو درب منزل تحویلتون می دهد و هزینش رو دریافت می کنه و از این بعد هر برنامه ای باشه و هزینه ای داشته باشه هزینه اون مراسم بین افراد شرکت کننده تقسیم خواهد شد مقل میتینگ-مسابقات فوتسال-سفر تفریحی -و ....

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
سوال:حسين جان من هنوز كارت 8500 تومني كه پولشو هم دادم نگرفتم.در ضمن اينم همه كارش شده.آيا اون به دستم مي رسه وو اگه مي رسه كي مي رسه؟همراه با اين؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره عزیزم اون هم به دستت خواهد رسید و کارت جدید پیش نیاز کارت های قدیمی خواهد بود

12

12

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
منصور حسيني ابوعلي هستم داراي كارت هواداري بنده براي ثبت جديد كارت هواداري اقدام كردم ولي چون شماره تلفن منزل كمتر از8 شماره بودقبول نمي كرد 3332404 بنده مبايل ندارم چكار كنم به خدا ديوانه وار يووه را دوستدارام حسينجان تورا به هركي دوستداري كمكم كن ازشما خواهش ميكنم التماس ميكنم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم شماره منزلتون رو بنویس و به یک عدد صفر بزار اخرش و برای موبایل هم 11 تا صفر بزارید تا مشکلتون حل بشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال
کارت ها این هفته به دستمون میرسن یا هفته های بعد ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم الان کارتها اماده هست ولی منتظر OK اماکن هستیم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من فرم رو حدود 10 روز پیش پر کردم ولی هموز باهام تماس گرفته نشده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم من توی صفحه اصلی سایت هم اعلام کرده ام اگر مشکلی داشته باشه باهاتون تماس گرفته می شه ولی اگر بدون مشکل باشه دیگه دلیلی برای تماس گرفتن نیست عزیزم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
درسته . ولی چون قبلا گفته بودبد که بعداز پر کردن فرم باهاتون تماس گرفته میشه تا مشخصات رو چک کنن پرسیدم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره عزیزم چک کنند در صورت اینکه ما شک داشته باشیم به چیزی و چیزی رو پر نکرده باشید

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آخه من یه کم شک دارم چون با دکمه موس صفحه رو بالا وپایین میکنم و آخرین گزینه هم انتخاب تیمها بود این بود که بعداز چند ثانیه که دکمه ارسال رو زدم متوجه شدم که تیم رو رئال انتخاب کرده و این بود که چون هنوز اطلاعات به طور کامل ارسال نشده بود فورا دکمه بک رو زدم وتیم رو یوونتوس انتخاب کردم ودوباره ارسال کردم. گفتم شاید به اسم رئال اطلاعات ارسال شده باشه و همین حالا مشخص بشه تا بعدا مشکلی پیش نیاد.

omid_shomlu

omid_shomlu

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
منم تازه عضو شدم.یک بار فرم رو اشتباهی فرستادم حالا هر کار میکنم فرم درست نمیاد.چی کار کنم؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی