پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باشگاه جوانان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1423 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
در راستاي پيشرفت روزافزون دروازبان تيم جوانان اين هفته 8 ستاره گرفت كسي مي دونه اين ستاره ها در مقايسه با بازيكنان بزرگسال چطوري محاسبه مي شن ؟ خدا كنه 17 سالش بشه تا 4 هفته ديگه الآن 16 سال و 80 روز داره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
خب مانی جان شما میتونید با یه دست کاری کوچیک توی شناسنامش همه چیز رو حل کنی بره . من که فعلا دارم دونبال آدمش میگردم . واقعا حیفه یعنی زورم میاد . تیم اصلیم بازیکن نداره بعد بازیکن جوونم میاد 4 . 5 تا ستاره میگیره و ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

در راستاي پيشرفت روزافزون دروازبان تيم جوانان اين هفته 8 ستاره گرفت
كسي مي دونه اين ستاره ها در مقايسه با بازيكنان بزرگسال چطوري محاسبه مي شن ؟
خدا كنه 17 سالش بشه تا 4 هفته ديگه
الآن 16 سال و 80 روز داره

این باشگاه جوانان هنوز هیچیش معلوم نیست !مدیر خود هتتریک هم نمی دونه !. حتی به سایت ها و برنامه ها این امکان رو ندادن که اطلاعات باشگاه جوانان رو داونلود کنند.چون هنو کامل نیست.

اما طبق شنیده های من هر 3 ستاره معادل یک ستاره بزرگسالانه.توی همین حول و حوش !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سلام هت ساتت بالاخره سیستم امتیاز دهی به جوانان رو اضافه کرد. جالبه بدونید بیشترین امتیاز رو تیم من گرفت با 73.بعد کمال با 71 بعدش بهمن با 66 و بعد ورد فوتبال دات ای ار با 64 و.... جالبه تیم میلاد این هفته هیچ ستاره ای نگرفت !!!!!!! نکته جالب تر این بود که بالاخره من کسی رو پیدا کردم که توی دروازه ستاره بگیره.اگر چه نیم ستاره گرفت ولی از هیچی بهتره ! ---------------------------------------- در ضمن بازیکنی که اسکاتم بهم داد و گفته بود که بازی سازیش inadequate هست با فرم inadequate دو و نیم ستاره گرفت. یعنی میشه حساب کرد یه بازیکن با اسکیل inadequate و فرم مناسب 3 ستاره میگیره.در حالی که توی تیم بزرگسالان یه بازیکن سولید با فرم خوب 3 ستاره میگیره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
من اون دروازه بانی که گرفته بودم درسته که 5 تا گل خورد ! ولی 5/4 ستاره گرفت !!!! خب دروازه بان هم پیدا کردیم . فعلا دارم روی دفاع کار میکنم چرا اینا اینجورین ؟ تا دو هفته باهاشون توی پست تخصصیشون کار نکنی سریع افت میکنند من مدافعهای خوبی داشتم ولی خیلی افت کردن .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام بهمن جان واقعا معذرت میخوام که جوونام زدند لهت کردند ، جوونن دیگه نفهمیدند چیکار کردند با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
سلام کمال جان این لطف کوچکی بود از طرف من برای تو دوست عزیز دیدم توی کورس قهرمانی هستی زشته 10 تا بخوری ! گفتم یه برد الکی بگیری تا ایشالله در سال بعد بجای 10 تا 20 تا مهمونم شی . با سپاس و قدردانی !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کمال.اما اگر به تیمم توجه کنی می فهمی هفته دیگه باختی.دلم نمی خواست از کورس خارجت کنم.ولی الان تمام پست هام تکمیل اند ! با شرمندگی !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام رضا جان اگر همه ی پستهات بیست ستاره هم بگیرند من می بازونمت البته این نشانه غرور نیست ولی میخوام بهتون ثابت کنم که من خیلی قویتر هستم با تشکر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اینا رو ول کنید! برسید به داد این جوانان فلک زده من! از بس یه لیگ پر پیدا نکردم مجبور شدم خودم یه لیگ بسازم و چون این لیگ هم پر نشد گویا تیمم پاچیده شد! اصلا اون منوی مربوط به تیم جوانانم که سمت چپ بود پرید!!! the Club که میرم.زده start youth Academy تو یک لیگه دیگه join شدم ولی یه لینکی هست به اسمه : Deactive Youth team کلیک که میکنم این پیغام رو میده: You must have had your Academy activated for at least 42 days before you can leave it. Deactivation failed من چیکار کنم!؟ وایسم تا بازی های لیگ شروع بشه!؟ تا شاید این مشکله حل شه!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این لینکی که هست برای منحل کردن باشگاهه ! و تون پیغامی که میده میگه شما باید حداقل 42 روز از اکتیور کردن تیمتون گذشته باشه که منحلش کنید. صبر کن بازی ها شروع بشه.برو یه لیگ 4 تیمه پیدا کن که سریع پر بشه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بچه ها داره يه چيزايي درمورد حرف استعداديابم يادم مياد درمورد مقياس ستاره هاي بازيكناي جوون موقعي كه يارو اين دروازبانه رو بهم معرفي كرد درست يادم نمياد ولي فكر مي كنم گفت يه دروازبان inadiqate گير آوردم و بلافاصله 5 ستاره گرفت البته خيلي مطمئن نيستم ولي چون معمولا ً بازيكناي پيشنهادي زير inadiquate رو رد مي كنم احتمالا ً بالاتر بوده اگه شما چيزي يادتونه بگين شايد به يه نتيجه رسيديم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من یه یارو با بازی سازی ENADEQUE دارم که 3 ستاره میگیره ! یعنی مطمئنا برای بازیکنای توی زمین 3 ستاره همی حول و حوشه. 3 ستاره enadeque می تونه باشه.ولی فکر میکنم passable چیزی تو مایه های 6 ستاره بشه. یعنی هر 3 ستاره یک درجه باشه.من حدسم اینه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اقا بخواهیم تیمم منحل بشه باید چیکار کنم یکی اگر میدونه بگه؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بیا تیم منحل شده منو بردار!!!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من این جوانان بازیکن 6 ستاره وقتی پسیبل میشه بدرد لای جرز میخوره ، چون هفته ای 200 تا میدیم تا آخر یه پسیبل بگیریم ؟ من با اینکه انقدر به جوونا علاقه دارم ولی اگر اینطوری پیش بره مطمئنن اولین کسی هستم که منحلش میکنم با تشکر

R-Win

R-Win

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
کمال جان من کاملا باحات موافقم من با چند نفر دیگه هم در این مورد بحث کردم از نظر مالی فقط ضرره مخصوصا ماها که از نظر مالی در مزیغه ایم ولی خوبیش اینکه باهاشون سرگرمی همین وگرنه فوول ضرره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
و آنگونه بود که کمال خفت کشید ! پسران نور 8 - 3 پیرونتوس

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
قابل توجه بی پول ها ی مثل خودم یه چیزی با اخراج دو تااز سه استعدادیابتون از 200 به 100 کاهش پیدا می کنه 100 تا هم برای من خیلی

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
كسي نيست يك ليگ جوانان درست كنيم جوانانم دارن بهم فش ميدن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی