پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باشگاه جوانان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1423 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در این قسمت در مورد تیم های جوانان هتریک حرف می زنیم مثل اوضاع تیم-جدول-گلزنان-بازیکنان-بازی های و همچنین بازیکنان گرفته شده از باشگاه جوانان. برای پرسش سوال ها از تاپیک پرسش و پاسخ استفاده کنید.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من که هفته اول حریفم رو 4-0 در هم کوبیده بودم این هفته 3-0 مغلوب پدرام شدم یه بازی جنجالی که 5 کارت زرد و یک کارت قرمز داشت از اینا یک کارت زرد و قرمز سهم تیم من بود تا این لحظه فقط موفق شدم دروازبانم رو با دریافت 6 ستاره کشف کنم جالبه هفته قبل یکی از مهاجمام هت تریک کرد ولی فقط یه ستاره گرفت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
6 ستاره !؟!؟!؟ من جای تو بودم حتما یکی از تمرین ها رو می زاشتم روی دروازه بانی.یا تمرین اول یا دوم. معمولا دروازه بان 17 ساله با قدرت بالا خیلی گرون فروش میره! سنش که به 17 رسید پول خوبی کاسب میشی!! من تاحالا تو جوانان 6 ستاره ندیده بودم!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اتفاقا ً از هفته قبل گذاشتم روی کیپینگ هفته قبل 5 تا گرفت و این هفته 6 تا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان یه نگاهی کردم.یه دروازه بان 17 ساله passable حداقل قیمتش 2 میلیونه. متوسط قیمتش 2 میلیون و نیم و اگر یه آدم خل و چل به تورت بخوره بالاتر ازین حرفا !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من تا بحال فقط یک وینگر کشف کردم که در آخرین بازی 4 ستاره گرفت هنوز تو کف پیدا کردن دروازبان هستم با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فکر می کنم اگه استعداد یابت رو مامور کشف دروازبان بکنب بد نباشه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام مانی جان روی دروازبانی گذاشتم ولی پیدا نمی کنه با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
من تا حالا 5 تا مدافع . 2 تا هافبک ( وینگر ) . و یک مهاجم پیدا کردم . استعدادیابم رو نیز برای دروازه بان گذاشتم تا ببینم چی میشه

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
ولی من تا حالا 15 تا جوون با حال پیدا کردم. هردمبیل میریزن تو زمین فوتبال بازی میکنن. اون وسط مسطا دوچرخه سواری و شنا و شطرنج هم بازی میکنن. ;D

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام بهمن جان برام تعجب انگیز بود که به این سرعت این همه بازیکن پیدا کردی رفتم توی جوانانت رو دیدم و دیدم که بازیکنات بیشتر از 2.5 ستاره نگرفتند میشه بپرسم چطوری پیدا کردی ؟ با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
خب پس میخوای چند تا ستاره بگیرن ؟ 7 تا خوبه ؟ بالای 2 تا یعنی یه چیزایی سرشه . این بین فقط مانی کولاک کرده . مانی چطوری این کارو کردی ؟ میشه یاد بدی ؟!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
جالبه که بدونید من از استعدادیابم مدافع خواستم ولی این دروازبانه رو معرفی کرد حالا نمی دونم من خوش شانس بودم یا استعدادیاب دروغگو بوده !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
استعداد یاب ها همشون نامردن!!! 3 هفتست یه هافبک ازشون می خوام. یه مدافع-یه مهاجم و یه وینگر بهم دادند!!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من فقط یه مهاجم 4 ستاره پیدا کردم و دو وینگر 3.5 ستاره و مدافع های2.5 ستاره فقط هافبک پیدا نکردم این رضا چی میگه Hello! Don't give up on Ebad Izadyar, boss. I'm sure he has a lot of football in him. Lefte Kavianpour had a delightful game this week, he fought harder than any of our other players. Feel free to keep training Lefte Kavianpour like you do, but eventually he should also get a chance to practice his Scoring skills. Bye for now!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

خب پس میخوای چند تا ستاره بگیرن ؟
7 تا خوبه ؟
بالای 2 تا یعنی یه چیزایی سرشه .
این بین فقط مانی کولاک کرده .
مانی چطوری این کارو کردی ؟
میشه یاد بدی ؟!

سلام بهمن جان
دو ستاره یعنی اینکه جوونت تونسته یک کاری بکنه توی اون پست
سه ستاره یعنی اینکه میتونه توی این پست بازی کنه
ولی اگر بیشتر بگیره یعنی استعداد داره توی این پست
با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من فقط یه مهاجم 4 ستاره پیدا کردم و دو وینگر 3.5 ستاره و مدافع های2.5 ستاره

فقط هافبک پیدا نکردم
این رضا چی میگه
Hello!

Don't give up on Ebad Izadyar, boss. I'm sure he has a lot of football in him.

Lefte Kavianpour had a delightful game this week, he fought harder than any of our other players.

Feel free to keep training Lefte Kavianpour like you do, but eventually he should also get a chance to practice his Scoring skills.

Bye for now!

من که این رو ترجمه کردم!
تو گفت و گوی هتتریکی برو صفحه های قبل.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تیم جوانانم الآن یه تیم صربستانی رو توی زمین خوش 1-0 برد اون دروازبانه بود 6 تا ستاره گرفته بود الآن شد 5/6 ستاره ولی بقیه هنوز تعطیلن

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
[quote]ارسال شده ها در: می 08, 2007, 08:37:12 pm
ارسال شده توسط:
: Reza[نوشته: محمد alex در می 08, 2007, 02:41:46 pm
من فقط یه مهاجم 4 ستاره پیدا کردم و دو وینگر 3.5 ستاره و مدافع های2.5 ستاره

فقط هافبک پیدا نکردم
این رضا چی میگه
Hello!

Don't give up on Ebad Izadyar, boss. I'm sure he has a lot of football in him.

Lefte Kavianpour had a delightful game this week, he fought harder than any of our other players.

Feel free to keep training Lefte Kavianpour like you do, but eventually he should also get a chance to practice his Scoring skills.

Bye for now!
من که این رو ترجمه کردم!
تو گفت و گوی هتتریکی برو صفحه های قبل./quote]

مرسی رضا جان

R-Win

R-Win

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
سلام آقا من تازه این جوانانو گرفتم الانم تو لیستم فقط 11 بازیکن دارم!!!!!!!!!!!!!!! بعد می خوام ترکیب بچینم مشخصات بازیکنام رو نزده! چجوریاست؟ همین طور شانسی یه پستی بزارمشون؟؟؟ بعد این استعداد یابام چرا بازیکن پیدا نمی کنند؟؟؟ باید کاره خاصی کرد؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی