پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باشگاه جوانان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1423 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
این هفته بازی های جالی برگزار شد در لیگ ما . من کمال رو 3 بر 2 بردم . رضا باخت و میلاد هم طبق معلوم باخت و البته محمد مثل همیشه با اقتدار برد . من سوم شدم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سلام
آقا من تازه این جوانانو گرفتم
الانم تو لیستم فقط 11 بازیکن دارم!!!!!!!!!!!!!!!
بعد می خوام ترکیب بچینم مشخصات بازیکنام رو نزده!
چجوریاست؟
همین طور شانسی یه پستی بزارمشون؟؟؟
بعد این استعداد یابام چرا بازیکن پیدا نمی کنند؟؟؟
باید کاره خاصی کرد؟

آره شانسی باید بزاری اینقدر تا بفهمی هرکدوم چیکارست !
این اساتعداد یاب ها هم آ دم های نامردی اند!

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
سلام. یه وینگر خوب پیدا کردم که تو اولین بازیش 5 تا ستاره گرفت!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ستاره هاي دروازبان منم به 5/7 رسيد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
شما چیکار می کنید مانی جان ؟ من بهترین بازیکنم بازی به بازی داره بهتر میشه تازه رسیده به 4 ستاره . دفاع کناریه نکنه دوپینگ رو از پابه شروع کردی ؟!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يه استعدادياب مهربون بهم معرفي كرد البته من مدافع خواسته بودم ولي دروازبان معرفي كرد بازي اول 5/5 گرفت بعد من تمرينات رو گذاشتم روي دروازباني و اينطوري داره پيشرفت مي كنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
دارو های کمکی چیا میدی بهشون ؟ من ایتامینیفون میدم اثر نداره ;D من دارم تمرین بازی سازی میکنم اثر که نداره هیچ بد تر هم میشن تازه خدا بده شانس بخدا

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نگران نباش فصل بعد كه آوردمش تيم بزرگسالان اگه يه خورده جيب مبارك رو شل كني (حدود 2000000) تقديمت مي كنم ==================== تيم جوانان من الآن يه بازي دوستانه رو 6 - 0 برد 26 تا ستاره هم گرفتم بچه ها به حرفاي مربي بعد از تمرين و مسابقه حتما ً گوش كنين مربي تيم من اين هفته بعد از تمرين گفت يكي از بازيكنا استعداد خوبي واسه ضربات آزاد داره الآن توي اين بازي سه تا گل زد و جالب اينكه يكي از روي نقطه پنالتي و يكي هم ضربه آزاد بود

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من تیم جوانان من که ترکونده فعلا دومم و خیلی به تیمم امید دارم با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
سلام کمال جان شما فعلا باید از تیم بزرگترتون ( یوونتوس ) درس بیاموزید تیم یوونتوس طبق اعلام سایت هتتریک بهترین تیم شناخته شده است .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
کمال هم جلوی من جو گیر شد نفهیمد چطور منو زد بازیکنانش چون جلو صدر نشین بازی داشتند با روحیه بودند ولی این هفته انتقام شکست ها از کمال رو از پارس میگیرم میدونم چقدر درگیری با مسئولیت جدید ولی ماییم و یک رضا ;) Hey! I hope you've had a good week? He may not have shown it in the game this week, but Mehrshad Torabi could very well be our most promising player. Pejman Forouhar had a great game this week, don't forget to mention that to him. In my opinion, Ebrahim Goodarzi is not going to reach his potential as a footballer unless he gets some Scoring training. Pejman Forouhar wanted me to ask you if he could have a senior team contract for his birthday. I'm not sure if he was being serious or whether he was trying to make me look silly. OK, I'll get back to you soon with more observations.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امبدوارم هفته خوبی داشته باشی. ممکنه این هفته ضعیف نشون دادهباشه ولی مهرشاد طرابی می تونه امید بخش ترین بازیکن ما باشه. پژمان فروهر این هفته بازی عالی انجام داد.یادت نره بهش بگی. از نظر من ابراهیم گودرزی به قابلیت های فوتبالیش نمیرسه مگر اینکه گلزنی تمرین ببینه. پژمان فروهر از من خوسته تا از شما بپرسم که اگر میشه برای تولدش با اون در تیم بزرگسالان قرارداد ببندید.مطمئن نیستم که اون جدی میگفت یا داشت من رو مسخره میکرد. خوب.من بازم بر میگردم با مشاهده های بیشتر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
نتایج این هفته لیگ جوانان رضا 0 ----------------------- 3 طرف بهمن 4 --------------------- 4 طرف کمال 8 --------------------- 0 میلاد محمد 4 -------------------- 3 طرف ================== با این نتایج هیچ تغییری در جدول ایجاد نشد . فقط بازی من خیلی جالب بود . 8 گل . 3 تا اخطاری و 2 اخراجی و 1 مصدومی .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
كلا ً اين بازي هاي جوونا خيلي اخطاري و اخراجي داره ولي جالبه چون به خاطر بي تجربگي اوناست

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من به جوونام گفتم ، این چیپسه زرین همینطوریش خورد میشه خواهشا خوردش نکنید ، گفتند نه این بزرگسالانشون اومدن ما رو بردند ما باید بزنیم لهشون کنیم ، گفتم بچه ها ولشون کنید ، در همین لحظه ارشیا بامدادی گفت : من توی این بازی چهار تا گل برای این چیپسی ها کنار گذاشتم ، منم که دیدم بچه ها همه هم دل هستند ، نتونستم جلوی این شکست پر گل رو بگیرم ، همینجا از میلاد عزیز معذرت میخوام با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
من یه دونه دروازه بان از استعداد یابم گرفتم . حالا توی بازی با کمال که این هفته دارم آزمایشش میکنم . ببینیم کیه ؟!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
رضا جان بفرما ! Hello! He may not have shown it in the game this week, but Kioumars Behzadi could very well be our most promising player. You can always trust Kioumars Behzadi to give you his honest opinion about the situation in the team, that's valuable I think. On a sidenote, it was Farzan Sohrabi's birthday this week. Time sure flies. Bye then! =====

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سلام شاید تو این بازی نشون نداد اما کیومرث بهزادی میتونی امید بخش ترین بازیکن ما باشه. تو همیشه می تونی به کیومرث بهزادی اعتماد کنی و بهش صادفانه وضعیت تیم رئ بگی.اون با ارزشه. از اون طرف امروز تولد فرزان سهرابی بود.زمان مطمئنا پرواز می کند خدافط فعلا

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
من یه جورایی تیمم قاطی کرده . 3 . 4 تا وینگر ! چیکارشون کنم ؟ 2 تا هم مهاجم . 3 . 4 تا هم مدافع . یه دروازه بان هم استعداد یابم برام اورد . اگر بتونه کاری کنه خوبه . تا حالا هافبک مرکزی گیر نیوردم . یعنی یه بازی ساز که پاس هم داشته باشه !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
This player has disastrous Defending at this point in his career. In my opinion, this player is a doubtful player when it comes to Passing. His overall abilities right now are poor, in my opinion. Can I offer him a place at the academy?

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی