پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باشگاه جوانان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1423 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من
اگر کسی راه کنسل کردن این جوانان رو بهم یاد بده ، تا آخر عمر غلامیشو میکنم تصویر
چون من دیگه ارتباطم با نت داره کم میشه ، سر همون می خوام جوانانم رو منحل کنم تا دیگه یکی از دغدغه هام کم بشه
با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21304 ارسال
  • LocationDeutschland
چطوریه ؟ دروازه بان من 5 ستاره میگیره بعد 3 تا گل میخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باید 2 فصل تموم شه تا اینا 18 سالشون بشه بیان تیم . یایا خیلی طول میکشه !!!!!!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21304 ارسال
  • LocationDeutschland
من دروازه بانم 5 ستاره میگیره . دیگه تا آخر فصل همش روی دروازه بانی کار میکنم . حداقل یدونه آدم بیارم به تیم بزرگسالانم ! بقیه هم بهشون امیدی نیست !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21304 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام رضا جان ! It's time for our weekly chat! Let me tell you one thing about Kioumars Behzadi - he has more natural talent than any other player on the team. I hope you saw Behrooz Miraba play this week, he did one of his best performances in the team so far. Arman Noori has responded well to the Defending sessions we have organized this week. It's good to know our work has had an effect. On a sidenote, it was Reza Borzoye's birthday this week. Time sure flies. That's all for now, have a nice day boss! مرسی !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سلام رضا جان !
It's time for our weekly chat!

Let me tell you one thing about Kioumars Behzadi - he has more natural talent than any other player on the team.

I hope you saw Behrooz Miraba play this week, he did one of his best performances in the team so far.

Arman Noori has responded well to the Defending sessions we have organized this week. It's good to know our work has had an effect.

On a sidenote, it was Reza Borzoye's birthday this week. Time sure flies.

That's all for now, have a nice day boss!
مرسی !

این زمان گپ هفتگی ماست.
بزار یه چیزی در مورد کیومرث بهزادی بهت بگن، اون از همه بازیکن ها با استعداد تره.
امیدوارم بهروزمیربا رو دیده باشی.این هفته اون یکی از بهترین بازی هاشو کرد
آرمان نوری داره خیل یخوب هب تمرینات دفاعی جواب میده.خیلی خوبه که بدونی تمریناتمون اثر داره.
و در کنارش امروز روز تولد رضا برزویه بود.زمان مطمئنا پرواز میکند

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آقا توي ليگ جوانان ما داره چه اتفاقي ميفته ؟ ليگ ما تمام شد منم صبر كردم با شروع ليگ بزرگسالان دوباره شروع كنم ولي الآن كه نگاه كردم هفته دوم ليگ رو مي بينم من كه سر در نميارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟ اينم آي دي ليگ Bushehr Liga (111535)

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
درسته مانی جان.اگه بعد از اتمام لیگ انصراف ندین بعد از 1 هفته دوباره اون لیگ تشکیل میشه و اگه هیچکی این کارو نکنه لیگ دوباره شروع میشه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره درسته منم اصلا ً سر نزده بودم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
Good day to you! I hope you saw Ebad Izadyar play this week, he did one of his best performances in the team so far. Feel free to keep training Ehsan Feyzi like you do, but eventually he should also get a chance to practice his Passing skills. It seems to me that Kamran Ahmadinejad can't learn that much more in the youth academy. Mehrdad Abarghooei Nejad is one of those players that adds a lot of fighting spirit on the team, but sometime he overdoes it. Cheers!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

Good day to you!

I hope you saw Ebad Izadyar play this week, he did one of his best performances in the team so far.

Feel free to keep training Ehsan Feyzi like you do, but eventually he should also get a chance to practice his Passing skills.

It seems to me that Kamran Ahmadinejad can't learn that much more in the youth academy.

Mehrdad Abarghooei Nejad is one of those players that adds a lot of fighting spirit on the team, but sometime he overdoes it.

Cheers!

امیدوارم این هفته بهزار ایزدیار رو دیده باشی.اون یکی از بهترین بازی هاشو انجام داد.
در مورد تمرین دادن تحسان فیضی خیلت راحت باشه.ولی شاید بهتر باشه اون کمی پاس هم تمرین ببینه.
به نظر میرسه کامران احمدی نژاد (!!!!) نمی تونه بیشتر از این از باشگاه جوانان چیز یاد بگیره !
مهرداد ابرقویی از اون بازیکنایی که تو بازی خیلی روحیه جنگندگی داره ولی بعضی وقت ها زیاده روی میکنه .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
باز هم زحمت همیشگی و دیواری کوتاه تر از رضا نیست Hey! I hope you've had a good week? I liked the way Ehsan Feyzi gave his everything in our last game. I hope to see him like that again sometime soon. Boss, I'm having some trouble with the father of Kamran Ahmadinejad. He says the kid shouldn't stay at the Academy anymore, because he is not responding to our training anymore! He's kind of right, but this is not his decision to make, is it? Pejman Forouhar has a very long fuse, never really gets in a fight. That's all I had for you today, boss.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من ازین حالت احسان فیاضی که همه چیزش رو توی بازی میزاره خوشم میاد.امیدوارم بازم اینطوری ببینیمش. رئیس من با این کامران احمدی نژاد مشکل دارم چون پدرش میگه او نسبت به تمرینان جواب نمی ده.یه جورایی راست میگه.ولی این تصمیمی نیست که باید گرفت.درست ؟ پزمان فروهر فیوز خیلی بلندی داره ! هیچوقت وارد یه دعوا نمیشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21304 ارسال
  • LocationDeutschland
اینم نتایج یک هفته به پایان لیگ Juventus Serie : تیم محمد 5 -------------------------- 0 تیم رضا ( ایول ممد ! ) تیم بهمن 5 -------------------------- 0 تیم خدا بیامورز میلاد ( اصلا بازی برگزار نشد بخاطر اینکه تعداد بازیکنای میلاد به 8 هم نمی رسید ) طرف 3 ------------------------------- 0 طرف !!!!!!!!!!!!!! طرف 6 ------------------------------- 1 تیم کمال ============================ تیم طرف که کمال رو برد یعنی Worldfootball.i قهرمان لیگ شد .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تیم محمد 5 -------------------------- 0 تیم رضا ( ایول ممد ! )

من باید می بردم !!! بازیکن اخراج شد.قبول نیست !!

این تیکش جالب بود

طرف 3 ------------------------------- 0 طرف !!!!!!!!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جون من وضعیت مربی جوانان رو ببینید مرتیکه ی خر ! این گزارششه : These are Sourena Rasooli's notes from this match: Hi there, Nothing new to report, I'm afraid. Bye for now! -------------- الاغ میگه هیچی برای گزارش نیست ! فکر کنم بازیکن ها داشتند تو زمین سنگ کاغذ قیچی بازی میکردن ! شایدم مربی اصلا سر بازی نرفته ! -------------- مانی آخر فصل نزدیکه وقتشه شروع کنی محبت کردن و قربون صدفه رفتن دروازه بانه که چیزیش نشه ! من بودم 8 ساعت در روز مساژش میدادم و هر 10 دقیقه یه بار براش آب پرتقال می گرفتم.اونم آب پرتقالی طبیعی و تازه. براش چند کیلو کیک فنجونی هم بخر !!!!!!!! هر روز استفاده کنه. واکسناش هم ببر بزنه !!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مرتيكه نره غول تازه شده 16 سال و 108 روز نمي دونم چطوري محاسبه ميشه اگه قبل از شروع فصل 17 سالش نشد ماساژ كه هيچي حيف كتك !!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21304 ارسال
  • LocationDeutschland
مانی جان پس برو همون کتک رو ردیف کن چون باید 17 سالش تموم شه . یعنی بشه 18 سال . اگر اینجوری نیست که من میگم لطفا بگید که دو سه تا رو بیارم به تیم خودم !!!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من مکان استعدادیابم رو خواستم عوض کنم اول یغه منو گرفته میگه پول بلیط سفرم رو بده اینا چی گداهایی هستند به خدا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من از کی میتونیم از جوانان بازیکن بگیریم ؟ با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فكر مي كنم از همين الآن ميشه ولي بايد 17 سال تمام شده باشه من فكر مي كردم به 17 كه رسيد حله ولي ظاهرا ً بايد 17 سال تمام بشه الآن پروفايل دروازبانمو كه نگاه كردم روز اولي كه معرفي شده بوده passable بوده 10 هفته ست كه تمرين دروازباني مي دم نمي دونم خيلي هنر كرده باشه تا حالا solid شده

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی