Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

باشگاه جوانان

- - - - -

• Please log in to reply
1423 replies to this topic

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
واسه بازی دوستانه برای جوانان چجوری باید چلنج کرد!؟ من 10 تیم رو واسه چلنج انتخاب کردم ولی الان اون لیسن 10تایی پاک شده و هیچ بازی دوستانه ای تدارک دیده نشده! کمکم کنید. این جوانان من خیلی دست پا چلفتین!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,246 posts
  • LocationDeutschland
نیک عزیز اول با طرف هماهنگ کن بعد براش بزن . مثل من و رضا . رضا ازم خواهش کرد که باهاش بازی کنم توی زمین خودم من هم گفتم باشه . پس نگاه کن . هماهنگی خیلی مهمه !!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
آره یه بارم با هم هماهنگ کردیم. قرار هم گذاشتیم.تازیخ هم مشخص کردم. چلنج هم کردیم. روز بازی من برای یک بازی دوستانه بین المللی آرژانتین بود !!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,758 posts
نیک اگر میخوای بازی دوستانه کنی من به تو این افتخار رو میدم ;) تا با تیم قدرتمند من بازی کنی ;D یه هماهنگی انجام بده تا با هم بازی کنیم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
محمد جان این بزرگترین افتخاره تیم یوونتوس1985 هستش که جوانانش با جوانان یووه ستار که بهترین تیم یوونتوسی ایرانی هستش بازی کنه. مثلا بهمن به پام بیفته عمرا باهاش بازی کنم. واسه یکشنبه ساعت 22 به وقت هتریک نظرت مساعده!؟ راستی ردیف کن با بروبچ تیم قبل از بازی بریم یک زیارتی هم بکنیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
لیگ جوانان تموم شد و من می تونم به همش بزنم و دوباره لیگ تشکیل بدم. نظر شما چیه !؟ اعضای لیگ رو عوض کنیم !؟ مثل دفعه قبل نشه که یک هفته بشینم هیچکس نیاد عضو بشه ! برای این کار باید کلا لیگ منحل بشه و از دوباره بسازم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,246 posts
  • LocationDeutschland
من موافقم با منحل کردن لیگ ولی باید قبلش با بچه های یوونتوسی هماهنگی بشه که سریع بیان عضو بشن . یک چیز دیگه هم اینه که کمال انگار میخواد لیگ درست کنه . البته نمیدونم ولی چند وقت پیش گفته بود . اینجوری همه چیز داغون میشه . باید با هم باشیم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
خب فرفی نداره هرکی درست کنه میریم. ولی کمال اگر لیگ درست کردنش مثل کاپ درست کردنشه همون خودم درست کنم بهتره !!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,246 posts
  • LocationDeutschland
این کار مستلزم برنامه ریزی هست . ( حال کن جمله رو !!! "مستلزم " ) مثلا حساب کنیم چند تا تیم یوونتوسی هست و چند تاشون تیم جوانان دارن . بعد کدوماشون میان و کدوماشون نمیان . بعد هم اینکه خواهشا تا 3 شنبه لغایت 4 شنبه کار رو یکسره کنید تا من باشم وگرنه بهمن نیست !!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
چقدر حرف می زنید شماها! کامنت من گم و گور شد واسه محمد. من که نیستم چون لیگ جوانانم تازه بازی هاش شروع شده. ---------------------- محمد جان این بزرگترین افتخاره تیم یوونتوس1985 هستش که جوانانش با جوانان یووه ستار که بهترین تیم یوونتوسی ایرانی هستش بازی کنه. مثلا بهمن به پام بیفته عمرا باهاش بازی کنم. واسه یکشنبه ساعت 22 به وقت هتریک نظرت مساعده!؟ راستی ردیف کن با بروبچ تیم قبل از بازی بریم یک زیارتی هم بکنیم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
حرفامو در مورد تیم یووه استار پس می گیرم!! ;D

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,758 posts
من هستم سریع لیگ جدید رو شروع کنید

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
منم ميام ولي از دو هفته ديگه كه ليگم تمام شد البته 3 نفر هستيم من و پدرام و محمد داداشش چون اگه ليگمون رو منحل كنم اونا هم بي ليگ ميشن

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
تیم جوانانم با حال نتیجه می گیره! تو زمین یارو بودم.از دقیقه 55 ، 10 نفره شدم تیم حریف 12.5 ستاره گرفت تیم من 7 ستاره! دروازه بانم که هیچ ستاره ای نگرفت! بیشترین ستاره ای که بازیکنم گرفت فقط یک دونه ستاره بود! (Max) بیشترین ستاره ای که بازیکن حریف گرفت 4 تا ستاره بود (Max) با این حال 3-1 بردمش! وینگرم هتتریک کرد!!!!!!!!!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
شماها واسه تیم جوانان چه پیشنهادهایی دارید که تیم بتونه خوب کار کنه و بازیکنا ستاره های زیادی بگیرن!؟ این آماره کل تیم تو 3 بازی ای که انجام داده: بازی اول: 5.5 ستاره بازی دوم: 8 ستاره بازی سوم: 7 ستاره وقتی نگاه تیم هایی پایین جدول میکنم ، می بینم که بازیکناشون بیشتر از ماله من ستاره میگیرن!!! با این جال من 2 تا برد دارم یک شکست و تو رده سوم هستم!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
فكر نمي كنم هنوز كسي درست و حسابي از اين جوانان سر در بياره من كه آخرين بازي 27 ستاره گرفتم ولي هنوز چيزي معلوم نيست حتي هنوز نمي تونم به بزرگسالان انتقال بدم ببينم چند مرده حلاجن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام مانی جان مثل اینکه باید حداقل یک فصل توی جوانان بازی کنه و بعد میتونی انتقالش بدی با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
نمي دونم اين واقعا ً اميدوار كننده هست يا نه ؟ امتيازاتي كه مناطق و خطوط مختلف تيم جوانانم تو يآخرين بازي گرفتن اينطوريه : دفاع راست : فورميدبل دفاع مركزي : بريليانت !!! دفاع چپ : اكسلنت بقيه هم مالي نبودن ننوشتم يعني واقعا ً اينقدر پيشرفت داشتن با اينكه تمرينات از اول فصل تا حالا روي دروازباني بوده ؟ ضمنا ً بعد از مدت ها اين استعداديابه يه هافبك معرفي كرد كه توي اولين بازي (دوستانه) 5/2 ستاره گرفت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
این استعداد یاب مانی با لوچینا موجی نسبتی داره فکر کنم !(که البته مانی با موجی زیاد میونه خوبی نداره !)

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,108 posts
man taze javanan ro tashkil dadam ziad vared nistam.age lig tashkil midin manam miam.albate ba ejaze bozorgan من تازه جوانان رو تشکیل دادم زیاد وارد نیسم.اگه لیگ تشکیل میدین منم میام.البته با اجازه بزرگان.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users