پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا آنلکا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
187 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نه! به تلفظ زبان محلی خودشون ( :1: ) یعنی فرانسه،نیکلا درسته! [ni.kɔ.la a.nɛl.ka] نیکلا آنلکا! تازه صدای حرف ک در نیکلا رو چیزی بین اُ و اِ بیان میکنن :fts:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
اللهی تعجب کردم وقتی فهمیدم آنلکا اومده یوونتوس :1: :65: اصلا و ابدا فکرش رو نمی کردم که آنلکا مهاجمی باشه که به یوونتوس بیاد . آنلکا دقیقا جزء اون دسته مهاجم هایی بود که ما انتظار اومدنش رو نداشتیم . یه سری از ما انتظار داشتن کسی مثل دروگبا یا یورنه که خوب هستن بیان تو تیم یه سری هم به بوریلو و چاماخ امید داشتن :fp: کسی این وسط فکرش سمت مهاجمی به نام آنلکا که هم خوبی داره هم بدی نمی رفت اما آقای :derp: باز نشون داد که غیر قابل تصور هست :1: بودن انلکا تو تیم صورت زیاد خوشی نداره اما من به عنوان یک یوونتوسی سعی می کنم جنبه های مثبتش رو نگاه کنم . آنلکا شاید دروگبا و فان پرسی نباشه اما باز هم یک مهاجم قابل قبوله . یعنی میشه امیدوار بود که یه نیمه بازی کنه و تو همین نیمه موقعیت هایی که گیرش میاد رو تبدیل به گل کنه . از اونور هم نباید انتظار داشت که تمام موقعیت هاش رو تبدیل به گل کنه !! آنلکا یک مهاجم متوسط رو به خوبه که اگه آماده باشه و خودش هم بخواد می تونه مشکل گلزنی یوونتوس رو توی ایتالیا و تا حدی توی UCL حل کنه ! مخصوصا اگه به عنوان مهاجم اول بهش اعتماد بشه و مثل زمان حظورش توی چلسی پشت سره دروگبا قرار نگیره . اینکه تو شانگاهای هم خوب نبوده که اصلا دلیل محکمی برای بد بودن نیکلاس نیست ! اول از همه اینکه چین فوتبالش کلا با اروپا فرق داره دوم هم اینکه آنلکا بارها اعلام کرده بود که از حظور تو چین ناراضیه و نمی تونه بازی کنه ! اینم یادمون نره انلکا اونجا مربی تیم هم بوده و همین می تونه باعث از بین رفتن تمرکزش شده باشه . در هر صورت الان اومده یوونتوس و من به عنوان یک یوونتوس امیدوارم حداقل خوب باشه طوری که سال بعد هم توی تیم بمونه ! منم بنا به وظیفه خودم تا زمانی که لباس یوونتوس رو تنش می کنه ازش حمایت می کنم . انتقاد می کنم ازش ولی به هیچ عنوان نمی کوبمش :222: امیدوارم امشب هم بازی کنه و پاش به گلزنی باز بشه ,,, پ.ن : اینم باید بگم بیشترین نگرانی من از انلکا سنش نیست . بلکه اخلاقشه ! اگه به من باشه از بین پپه , گتوزو , ماتراتزی و انلکا , آنلکا رو از بقیه یاغی تر می دونم ! انلکا یک بازیکن مغرور و کله شقه که اراده کنه خیلی خیلی راحت می تونه جو یک تیم رو نابود کنه . آنلکا اگه ناراحت بشه خیلی راحت بروز می ده اصلا و ابدا از عواقبش نمی ترسه . مثل سال 2010 که تو جام جهانی توی رختکن خیلی قشنگ بلند شد و به اول و اخر دومنک فحش داد :np: طوری که بازیکن هایی مثل اورا و آنری هم باهاش همراه شدن !! کلا باید حواسمون باشه که آنلکا یهو چیزی بهش برنخوره وگرنه بدختیم . برای آنلکا هم فرقی نداره تیمی که براش بازی می کنه یوونتوس باشه یا تیم ملی کشورش فرانسه . کاری که بخواد رو می کنه ,,,,,, ویرایش : فرانسوی بودنش به ما قوت قلب می دهد :222: اینکه بعد از دیوید بالاخره یکی که هموطنش هست اومده تا مهاجم تیم ما بشه یه دلگرمی واسه من یه نفر هست :1:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
به نظرم سرنوشت الیا در انتظار آنلکاست. این بازی ندادن بهش فکر میکنم یجور لجبازی با ماروتاست و احتمالا کونته فرصت اندکی رو توی ادامه ی فصل برای بازی به بلال میده و قراردادش هم مطمئنا تمدید نمیشه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- همنطور که قبلا هم گفته شده کونته نمی خواد تا بازی با سلتیک به آنلکا بازی بده ! :1: زود قضاوت نکنیم ! :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
^^^ نکنه آنلکا هم مثل ایمون زایده و ما خبر نداریم :1:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
دیشب چند دقیقه ای بیشتر بازی نکرد ولی نشون داد انگیزه زیادی داره. یک پاس رو به بیرون عالی هم داد که مارکزیو زیادی رفته بود، تا پاس رو به بیرون را داد یک لحظه گفتم اگه لمپار پشت این توپ بود دروازه بان را با توپ به تور چسبونده بود. نمی خوام بگم که این همون مهاجمی هست که ما دنبالش بودیم، اصلا و ابدا، ولی می تونم قول بدم که می تونه خیلی خیلی بهتر از اون ووچینیچ ------ بازی کنه.

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال
وقتی وارد بازی شد انگار هواپیما وارد بازی شده. من قول میدم انلکا خیلی جواب میده تو این مدت کوتاه مخصا این که تو سیستم کنته میتونه وینگر هم بازی کنه قدرت بندنیش بدون شک از همه مهاجمین یوو بیشتره :nish:

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

با بازی دیشبی که برامون انجام داد به رکورد زلاتان رسید یعنی بازی در چمپیونز با شش تیم متفاوت
آرسنال، رئال مادرید، چلسی، پاری سن ژرمن، فنرباغچه و یوونتوس

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اومدم همینو بگم ! الکی الکی یک بازی اروپایی به پاش حساب شد !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- آیا می دانستید ؟ :1:

[img width=480 height=473]http://www.shiaupload.ir/images/43094733479306225305.jpg[/img]

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
امروز تولد 34 سالگی خودش رو جشن گرفت! به همین مناسبت باشگاه هم تو سایت رسمی خودش بهش تبریک گفت.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
واقعا یکی از مفیدترین و زحمت کش ترین بازیکنای یوونتوسه که توی قهرمانی احتمالی هم نقش به سزایی داشته :fts: جا داره بهش خسته نباشید بگم البته به آقای ماروتا و آنیلی هم همینطور :1:

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال
یحتمل اسلحه ی مخفی ما برای فینال سی ال خواهد بود :222:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من منتظر حضور آنلکا هستم ! کونته هم بر نمیداره وقتی 2 3 گل میزنیم این بنده خدا رو بیاره تو زمین ها ! اَد وقتی خود بازیکنان اصلی تیم مثل ویدال پیرلو افتضاح عمل میکنند نیکلاس میاره تو بازی ! ما هنوز منتظر گلزنیش هستیم ! :rose:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کاملا مشخصه که مشکل کونته با آنلکا ، الیا ، بنتنر و ... ای که ماروتا به زور کرده تو حلقش فنی نیست. کونته هر طور شده میخواد به ماروتا بفهمونه که بازیکنی که نمیخواد رو نمیخواد ، حتی اگر بهش احتیاج پیدا کنه. اینطوری دیگه ماروتا با هر کسو ناکسی مذاکره نمیکنه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اونوقت باید بره با مهاجم سوم اتالانتا مذاکره کنه :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ اگر مهاجم سوم آتالانتا هم اندازه پادویین و پلوسو کارایی داشته باشه ، من همه جوره پشتش هستم :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تو هم مثل همین پادوین و پلوزو و انلکا عطیقه ای کمال :1:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
این پست رو چند هفته پیش دادم.

به نظرم سرنوشت الیا در انتظار آنلکاست.
این بازی ندادن بهش فکر میکنم یجور لجبازی با ماروتاست و احتمالا کونته فرصت اندکی رو توی ادامه ی فصل برای بازی به بلال میده و قراردادش هم مطمئنا تمدید نمیشه

Spoiler

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
آنلكا - دوست دارم كه فوتبالم رو در يوونتوس تمام كنم ، من به سطح و درجه اي از تجربه در فوتبال رسيدم و به نظرم ديگر زمان آن رسيده كه فوتبالم رو به پايان برسونم - علاقه زيادي دارم كه در پايان فصل با قهرماني در اروپا و كسب اسكودتو از دنياي فوتبال خداحافظي كنم - قطعا افتخارات شخصي من اهميت كمتري نسبت به كسب اين دو جام داره - ما توانايي قهرماني در ليگ قهرمانان رو داريم ، اين يكي از اهداف ما هستش البته به خوبي آگاهيم كه رسيدن به اين عنوان چقدر ميتونه سخت باشه - يووه مهاجمان زيادي رو در اختيار داره ، بازي كردن در خط حمله يوونتوس آسون نيست .. حتي بازيكني كه گل هاي زيادي رو به ثمر برسونه هم ممكنه براي چند هفته بر روي نيمكت بشينه - در واقع ممكنه شما در يك بازي بد باشيد و اشتباه كني و بعد از اون بيرون بمونيد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی