پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا آنلکا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
187 پاسخ برای این موضوع

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
من واقعا بش اعتماد دارم. هر چی باشه از ماتری و سبا بهتره تو گل زنی :Facepalm:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
موجی در مصاحبه ای این خرید رو ضعیف دونسته و گفته این خرید هیچ سودی برای خط حمله یووه نداره گفته روی میز گزینه های بهتری هم بوده اما انلکا رو جذب کردن این که می گه روی میز گزینه های بهتری بود یعنی کونته نفرات خوبی رو خواسته این رفتن اشغالش رو خریدن

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 ارسال
حالا چرا انقدر بد و بی راه و لیچار بار این ان آقا می کنید، بِز بینیم چه کار می کنه

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
من گلهاش را در لیگ جزیره دیدم اکثر مرده خوری بوده، به غیر از دو یا سه تا گلش که سوپر گل بوده، شاهکار هم کم نداشته و دروازه خالی بدون دروازه بان هم بیرون زده :looky89: . حالا هم که مدتی از فوتبال حرفه ای دور بوده و آمادگی بدنی نداره، فقط می تونه انگیزه داشته باشه که شاید به کمکش بیاد. کفش طلا انگلستان هم در رقابت با رونالدو بود که هر دو 18 گل بودن و رونالدو بازی آخر حضور نداشت( فکر کنم محروم بود) و نیکولاس هم کم نذاشت و یک سوپر گل زد تا با 19 گل کفش طلا را ببره. پیش بینی : به درد جرز لای دیوار می خورده ولی باز هم از بعضی از مهاجم های ما بهتره. کاش کونته به جای آنلکا که یک خرید روانی بود بیشتر به جوانان میدان میداد.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من خیلی خیلی شرمنده ام ولی یادمه توی دوران اوجش ازش بدم میومد :1: بنتنر رو دیدین این نیکولشونه :1: البته خیلی بازیکنا توی تاریخ یوونتوس بودن که شاید هیچ تیم دیگه ای موفق نمیشدن ولی توی یوونتوس عالی بودن امیدوارم اینم اینجا موفق بشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

من گلهاش را در لیگ جزیره دیدم اکثر مرده خوری بوده، به غیر از دو یا سه تا گلش که سوپر گل بوده، شاهکار هم کم نداشته و دروازه خالی بدون دروازه بان هم بیرون زده

ما دقیقا همچین بازیکنی میخوایم ، یکی که حداقل دروازه خالی رو گل کنه. ما تو خلق موقعیت مشکلی نداریم ، مشکل اصلی ما گل کردنه موقعیت هاست

+ یادمون نره فرانسوی ها همیشه تو یووه موفق بودن ، حتی زبینا و بومسانگ که هیچ کیفیتی نداشتن ، در یوونتوس بازیهای قابل قبولی ارائه دادن.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یعنی کمال وقتی می خوای مثبت ببینی با چشم بندم مثبت می بینی اخه زبینا و بومسانگ ؟ بعد اون جمله رو یه بار دیگه بخون میگه دروازه خالی بدون دروازبان رو سابقه داشته که بیرون بزنه

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
کمال توی این چند بازی اخیر یکی از مشکلاتمون عدم خلق موقعیت بود متاسفانه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
:1: :1: :1: :1: :1:
مانی جان مثبت نگاه نکنم چیکار کنم؟ خوب الان آنلکا بازیکن ماست ، خیلی جنبه های منفی داره ، انقدر زیادن که نمیشه حتی شمردشون ولی خوب الان دیگه بازیکن ماست باید به جنبه های مثبتش دل خوش کنیم :sad1:
مسی و رونالدو هم پیش اومده دروازه خالی بزنن بیرون ، بهرحال یک لحظه توپ خوب رو پای آدم جفت و جور نمیشه.
خدایی زبینا دفاع راست خوبی بود ، با اینکه زیاد سوتی میداد ولی بعضی بازیها مثل همون 2-2 با رم عالی بازی میکرد :1:
بومسانگ هم برای تیم سری بی ما خوب بود ، حداقل از آندراده بهتر کار کرد :1:

کمال توی این چند بازی اخیر یکی از مشکلاتمون عدم خلق موقعیت بود متاسفانه

کم موقعیت ایجاد نکردیما. همین بازی با لاتزیو چرخش جووینکو و تک به تکی که آروم زد. همین دروازه خالی ای که مارکیزیو نزد.
با اینکه تیم سوم سری آ داشت با تمام وجود دفاع میکرد (لاتزیو کم تیمی نیست بعد از یوونتوس یکی از قدرتمندترین تیم های سری آست) ایجاد موقعیت کار خیلی سختیه.

البته از حق نگذریم ، من سعی میکنم همه چیز رو مثبت نگاه کنم ، اینطوری کمتر حرص میخورم و بیشتر لذت میبرم.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

آمار فرانسوی ها در لیگ برتر :

[img width=480 height=545]http://redhue.ir/images/40451826818542605296.jpg[/img]

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

[img width=480 height=285]http://www.shiaupload.ir/images/79666213359337592235.jpg[/img]

کوا : بیا برو بشین سر جات ، نمی خواد بازی کنی :1:
آنلکا : خیلی خب بابا ! خودم دارم میرم چرا میزنی دیگه ؟

[img width=480 height=285]http://www.shiaupload.ir/images/95993225062868679800.jpg[/img]

آنلکا : یا الله ، بفرما ، خواهش می کنم خیلی ممنون ، حتما تشریف بیارید ، منزل خودتون ـه ! :1: [ انلکا در حال صحبت با فرد پشت صحنه ، روی نیمکت یوونتوس ؛ به سبک دکتر شریعتی :1: ]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیزی دیگه ای که من رو به عملکرد آنلکا در یووه کنجکاو نگه می داره اینه که، علارغم اینکه دوران اوج آنلکا به سر اومده و عمر فوتبالی خودش رو کرده، این گذشتن از حقوق 12 میلیونی و برگشتن به سطح اول فوتبال نشونه ی داشتن انگیزه است. اینکه آنلکا حقوق ماهی 1 میلیون (!) رو رها می کنه و با حداقل درامد حاضر میشه به یووه بیاد، یعنی اینکه از خودش ناراضی و احساس می کنه هنوز حرفی برای گفتن داره. کاری که دروگبا حاضر نشد کنه (برای یووه و میلان). این انگیزه و این حقیقت که آنلکا هنوز دنبال اثبات خودشه چیزی که باعث میشه من کنجکاو باشم به عملکرد آنلکا در یووه، وگرنه وضعیت فعلی و سن سال آنلکا آنچنان هیجان انگیز به نظر نمی رسه.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
تنها چیزی که ازش در ذهن دارم همون لحظه برخوردش با ندودِ ، بعدش هم که چشم های پر اشک ندود و بیرون رفتن از اخرین بازی اروپایی خودش ! یادش بخیر ، اون بازی رانیری بعد از مدت ها دست از لجبازی برداشت و اون 4-4-2 خشک خودش رو تغییر داد و ندود دوباره بعد از سالها به پست اصلی خودش برگشت و داشت پشت دو مهاجم بازی میکرد که همه رویاهمون نابود شد اون شب ! درضمن رضا فکر میکنم بعد از 5 ماه دوباره برگرده چین و همون حقوق 12 میلیونیش رو بگیره ! درواقع اگر اشتباه نکنم این انتقال به نوعی یه انتقال قرضی محسوب میشه !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
توتو یه تحلیلی درباره آمادگیش داشته و نوشته که هدف اصلی کونته استفاده از آنلکا تو بازی مقابل سلتیک هستش و تا اون موقع خیلی کم مورد استفاده قرار میگیره

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال
با دیدن این عکس همه ی حس ناخوشایندی که بهش داشتم از بین رفت. امیدوارم حداقل این دو سه هفته بشه آنلکای آرسنال.

تصویر

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
^^^ چطور مگه؟ تو این عکس چی دیدی که ما ندیدیم؟ بیا واس ما هم بگو :hmm: :nish:

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

^^^

چطور مگه؟ تو این عکس چی دیدی که ما ندیدیم؟ بیا واس ما هم بگو :hmm: :nish:

هیچی! میخواستم لذت اسپم دادن رو بچشم که با سؤال شما دو قبضه شد :rolleye:

Spoiler

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

با دیدن این عکس یاد مظلومیت بلال حبشی افتادم زیر شکنجه های ابوسفیان

این پست،تا اینجا پست سال فروم بوده برای من :lol: :lol: :lol: :lol:

آنلکا هم بازی میکنه ان شاء الله :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

درضمن رضا فکر میکنم بعد از 5 ماه دوباره برگرده چین و همون حقوق 12 میلیونیش رو بگیره ! درواقع اگر اشتباه نکنم این انتقال به نوعی یه انتقال قرضی محسوب میشه !

البته می دونی فرهاد دقیقا اینطوری نیست. آنلکا الان چندین ماهه که ناراضی از وضعیتش توی چین. چندین بار هم این نارضایتی هاش باعث جنجال شده بود. حتی یه سری حاضر نمیشه جلوی تماشاگر ها سر خم کنه طبق سنت چینی ها (؟) و یه تنش بدی هم بین آنلکا و هوادارای تیمش شکل می گیره.

بارها گفته بود تو چین خوشحال نیستم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
نمیدونم قبلا گفته شده یا نه . اگه تکراری بود ببخشید . مگه اسمش نیکولاس نیست ؟ چرا نوشته شده نیکلا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی