پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا آنلکا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
187 پاسخ برای این موضوع

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
خب میومدن منو استخدام میکردن ، تازه تعداد گلهای خورده رو هم پیش بینی میکردم :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

[img alt=72819_598366120203608_1804753194_n.jpg width=385 height=475]http://www.shiaupload.ir/images/05256496567381044250.jpg[/img]

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
چرا الکی شایعه می کنی؟ :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
یعنی اینقدر چیز عجیبی هست این اتفاق اگه بیوفته :1: بیچاره از بوریلو (عشق من :rose: :1: ) دیگه کمتر نیست نمیدونم چرا بهش بازی نمیده :fts:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
واقعا آنلکا میتونه توی بازی برگشت با بایرن مفید باشه. تو بازی رفت هم از بین مهاجمامون تنها کسی که تجربش باعث میشد تحت تاثیر جو قرار نگیره همین آنلکا بود. چیزی که تو بازی برگشت هم نیاز داریم یه عادم با اعتماد به نفس بالاست که آنلکا اون اعتماد به نفس رو داره.از حیث فنی هم چیزی از ماتری و کوا کم نداره. احتمال اینکه آنلکا جلوی بایرن بازی کنه از اینکه کونته از 2-5-3 دست بکشه بعیدتره.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
آنلکا به دلیل مشکل خانوادگی مجبور به ترک اردو شده و برای بازی فردا هم دعوت نشده :)) امیدتون برای بازی برگشت به اینه ؟؟؟ :fp:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ به دلیل دردی که در ناحیه ماهیچه ساق پای چپش احساس میکنه ، احتمالا مصاف با بایرن رو از دست میده...

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

به دلیل دردی که در ناحیه ماهیچه ساق پای چپش احساس میکنه ، احتمالا مصاف با بایرن رو از دست میده...

وای بدبخت شدیم رفت ......حلا کی را به جاش بزاریم روی نیمکت
کلا یه چندتا بازیکن یووه داره وقتی مصدوم میشن هیچ احساسی بهم دست نمیده :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
According to Turkish media, Fenerbahce have made an offer for 34-year-oldAnelka to join them this summer

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
هرگز متوجه نشدم اين مهاجم خوب فرانسوي حتي در 34 سالگي چرا تا اين حد مهجورانه به نيمكت و سكو چسبيده شد و سرمربي تيم اعتقادي بهش نداشت. سخته برام باور كنم آماده نبوده.
وفتي با خودم فكر مي كنم نيكلاس آنلكا تو تيم هست اما بازيكني مثل جووينكوو ترجيح داده مي شه (بالاخص بعد از تماشاي بازي حاج آقا سباستين) احساس مي كنم كمي بي انصافي و فرصت ندادن اين وسطا حضوركي داشته.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ نیمکت نشینی آنلکا فنی نبود. مشکلش همون مشکلی بود که بنتنر ، الیا و زیگلر داشتن. بازیکنی که انتخاب کونته نباشه جاش رو نیمکته. اینطوری حداقل به مدیران میگه که اگر بهترین بازیکن رو برای من بخرید ولی من نخواسته باشمش جاش رو نیمکته.

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
به نظر من که کیفیت بازی انلکا از همه ی مهاجم های فعلی یووه بهتر بوده(البته به جز ووچینیچ) . تو همون چند دقیقه ای که بازی کرده بود.هم پاس هاش کیفیت داشت و وقتی به طرف مقابل میرسید استوپش راحت بود و هم توپ لو نمیداد و هم قدرت بدنیش خوب بود .یعنی کاملا شرایط حضور در ترکیب اصلی رو داره اما ... :زاری:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من که خیلی در جریان تمرینات و امادگی بدنی انلکا نیستم ولی این موضوع هست که کونته وقتی از کسی خوشش نیاد خیلی بهش بها نمی ده و از طرفی اگه از کسی خوشش بیاد خیلی بهش بها می ده ! البته این خوش اومدن و نیومدن به خود بازیکن و عملکردشون بستگی داره ولی من هم انتظار داشتم انلکا بیش از این برامون بازی کنه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
البته تمام این انتظارات از بازی کردن آنلکا به خاطر اینه که عملکرد بقیه فورواردها و البته فرصت هایی که کونته به اونها داده رو دیدم. شاید اگر داستان کمی فرق می کرد و دو - سه تا مهاجم گردن کلفت (از حیث بازی) داشتیم کاری رو که با زبینا، مارنتینز و یا حتی بازیکنی مثل آمائوری کردیم ارجاع می دادیم به ایشون. اما من که فکر می کنم باید با آنلکا و همون 41 دقیقه حضوری که در دو بازی در لیگ ایتالیا با پیراهن یووه به دست اورد، خداحافظی کنیم. شخصاً فکر می کنم می شد به عنوان یک مهاجم ذخیره حداقل روش حساب کرد اما افسوس که به احتمال قریب به یقین باید در تعطیلات منتظر جداییش باشیم. شاید یه تیم ترکیه ای یا عربی مقصد بعدیش باشه. به هر حال حداقلش اینه که وقتی تو گوگل Nicolas Anelka+juventus رو سرچ می کنیم می تونیم این بازیکن فرانسوی رو در تصویری با لباس یووه هم ببینیم و بگیم آره اینم یه نیم فصل با ما بود، ما همچی آدمایی هستیم!

[img width=480 height=358]http://www.sport24.com/var/plain_site/storage/images/autres-sports/diaporamas/le-week-end-en-images68/juventus-fabio-quagliarella-nicolas-anelka/14562752-1-fre-FR/Juventus-Fabio-Quagliarella-Nicolas-Anelka_full_diapos_large.jpg[/img]

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- از فنرباغچه و دو تا تیم از لیگ جزیره پیشنهاد داره . فصل بعد هم 100 درصد در یوونتوس توپ نخواهد زد . :1:

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال

- از فنرباغچه و دو تا تیم از لیگ جزیره پیشنهاد داره . فصل بعد هم 100 درصد در یوونتوس توپ نخواهد زد . :1:

این باشگاه های ترکیه هم فقط زباله های یووه رو جم میکنن :))

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

این باشگاه های ترکیه هم فقط زباله های یووه رو جم میکنن :))

یکم فکر کن بعد پست بده

داری در مورد میلوش کبیر صحبت می کنی :62:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
امروز در تست پزشکی باشگاه لیگ برتری وست برومویچ شرکت کرد. به آرشیو منتقل کنید.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ما به ایشان خیلی علاقه داشتم ، البته علاقه ما نسبت به ایشان از دیرباز زمانی که ایشون در بولتون بازی میکردند شروع شد ! حَیف شد که رفت ! :1: :Facepalm:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center] :huhsmileyf: :1:
[img width=480 height=285]http://www.shiaupload.ir/images/25153211276911015663.jpg[/img]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی