پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا آنلکا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
187 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بفرما مفتی مفتی یه اسکودتو به نامش خورد :np: تازه یه قهرمانی چمپیونز لیگ رو هم میخواد :np: از این زورم میگیره که واسش جت شخصی هم فرستادن

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

- در واقع ممكنه شما در يك بازي بد باشيد و اشتباه كني و بعد از اون بيرون بمونيد

:fp:

100-+6

مگه تا الان بازی هم کرده :np:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

" آنلکا از شرایطی که در یوونتوس داره راضی نیست و گفته میشه که به احتمال زیاد قراردادش رو که تا ژوئن ادامه داره رو فسخ خواهد کرد و تا پایان فصل تو یوونتوس نمیمونه "

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
دم کونته گرم خیلی حال کردم :1:

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
محمد میتونم بپرسم چرا حال کردی؟؟؟ :hmm: من با یه سری اخلاقیات و لج بازیهای کونته مشکل دارم. همه میدونیم که خرید آنلکا به درخواست کونته نبوده ولی خوب حالا که خریداری شده باید تا میشه ازش استفاده کرد تا اون پولی که داره میگیره حیف و میل نشه. :1: مثلا میشه توی بازیهایی که زیاد مهم نیستند آنلکا رو بازی داد. به نظر من همون تجربه ای که آنلکا داره میتونه خیلی جاها به دردمون بخوره . اگه تو چندتا بازی همون حدود 10 - 15 دقیقه بهش بازی بده شاید بشه ازش جواب گرفت توی بازیهای مهم اروپایی از تجربیاتش استفاده کرد. :confused2:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
^ این حرفی که میزنید یه طرف قضیست طرف دیگه قضیه اینه که ماروتا شورشو در اورده . من فقط تو پست مهاجم صحبت میکنم (وگرنه شاهکار مارتینزشو که همه میشناسیم ) اولین فصل حضورش لوکا تونی رو توی نیم فصل از لیگ های عربی به یوونتوس اورده . دومین فصل حضورش بوریلو رو از تیم روم اورده سومین فصل حضورش انلکا و رو از یه لیگ در پیت که حتی نماینده درست حسابی توی جام باشگاه های اسیا نداره رو برداشته اورده اینا بازیکناییند که توی نیم فصل ها اضافه شدند. تازه بنتنرم به این لیست مهاجمان قرضی میشه اضافه کرد خودتون قضاوت کنید!!! این بازیکنا مشکل تیمی رو که توی خط حمله ضعف داره رو حل میکنند ؟؟ پ.ن : بعید میدونم این بحث متعلق به این تاپیک باشه ولی چون پست دوستمون اینجا بود من همین جا جوابشونو دادم :rose:

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
من اصلا حرفم چیز دیگست. این که آقای :derp: اصلا کارشو خوب انجام نمیده و توی این چند فصل پدر تیمو در آورده آخرشم نتونسته مشکل گلزنی تیم رو حل کنه درست :fp: ولی... ...اینجا تاپیک آنلکا هست و من هم در مورد همین بازیکن دارم صحبت میکنم ، و فقط روی همین بازیکن زوم کردم. من میگم حالا خواه یا ناخواه این بازیکن به تیم اضافه شده و داره پولش رو میگیره پس بهتره تا جایی که ممکنه ازش استفاده کرد. yes1 کونته اصلا درست و حسابی بهش بازی نداده و نمیده تا ببینه چطوری بازی میکنه. :np: من میگم خدا رو چه دیدی اومدیمو زد یه دفعه چشمش یه قلی زد و موتور گلزنیش روشن شد. :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
- درباره بازي نكردن آنلكلا يك مسئله ديگه رو هم در نظر بگيريد، كونته در حال ساختن يك تيمي هست كه چند سالي رو بتونه در كنار هم بازي كنه، بازيكن هايي كه چه از نظر سني و چه فني به كار تيم كونته بيان، و توي اين 1 سال و نيم هم تلاش زيادي كرده كه ذهنيت اين بازيكن ها رو مطابق چيزي كنه كه خودش ميخواد و به درك متقابل خوبي از تاكتيك تيمي رسيدند. حالا ورود به اجبار يك بازيكني كه نه توي برنامه هاي سرمربي جايي داره، نه فرصت كافي داره كه تاكتيك تيم توي ذهنش جا بيوفته و نه از نظر فني اون چيزي هست كه مورد نياز سرمربي ـه قطعا يك خريد بي حاصل ـه. مربي مثل كونته كه اينقدر به روي تاكتيك هاي خودش اصرار داره قطعا نمياد وقتش رو براي بازيكني بزاره كه ميدونه آينده اي توي تيم نداره. در واقع اگه منم جاي كونته بودم سعي ميكردم جاي بازي دادن به آنلكا، به ماتري و كواليارلا بيشتر بازي بدم كه درك بيشتري از تاكتيك تيم دارند نه بازيكني كه ميدونم در پايان فصل از تيم ميره.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
سجاد جواب منو تو پست بهمن بخون +این واژه لج چیه به کار می برید؟هرکسی خواست برنامه های خودش را اجرا کنه لج کرده؟ اقا کونته بازیکن زوری نمی خواد این کجاش لج هست؟ به نظر من خیلی هم خوبه که مربی استقلال داشته باشه و نزاره یک ادم که از نظر فنی خیلی ضعیف هست ( :derp:) تو کارش دخالت کنه ماروتا باید یاد بگیره که کونته گفت فلانی بره همون رو بخره ن هاین که بره نگاه کنه پستش چیه بعد بره ی بازیکن که می تونه با قرارداد ازاد داره بیاره

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
اولا سجاد ؟؟؟؟ :np: :1: :fp: دوما من تو پستم گفتم که توجیهی برای اشتباه ماروتا نیست ولی به نظرم میتونست یه جایی همون دور و برا بازیش بده. yes1 در مورد صحبت ϹӇЯƚSƮIɅƝ ƤӨƲLSЄƝ هم بگم که وقتی به یه بازیکن بازی ندی معلومه که پایان فصل از تیمت میره ، چه بسا زودتر هم میره مثل همین آنلکا ولی اگر کونته بازیش میداد شاید میتونست جواب بده و در انتهای فصل هم قراردادش رو تمدید میکردن. :hanghead: اون بدبخت با هزار امید و آرزو:1: اومده یووه تا فوتبالش رو تو یه تیم بزرگ به پایان برسونه اما اینطور که پیداست باید بره تو همون چلسی از فوتبال خداحافظی کنه . :2qcmh45:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اخه چرا یوزر های شبیه به هم می سازید؟ :1: سعید ازمایش یک بازیکن فقط در زمین فوتبال در جلوی دوریبین های تلوزیونی نیست تمرینات تیم رو ما نمی بینیم اما کونته می بینه کسی که تو تمرینات خوب نبوده دلیل نداره تو زمین فوتبال بازی کنه این احتمال رو هم در نظر بگیر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
در صفحه ی توئیتر شخصیش با عصبانیت شایعات اخیر رو تکذیب کرده:

«من هرگز حتی فکر فسخ قرارداد با یوونتوس رو هم نکردم! Le10Sport (خبرگزاری فرانسوی که برای اولین بار این خبر رو منتشر کرد) یه بار دیگه یه خبر احمقانه رو گزارش داد!»

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
احسنت واقعا کونته ظالم هست :))

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
با اینکه خریدش بی احترامی به الکس به نظر میرسید(به خاطر بالای 30 سال بودنش),ولی هیچ موقع نشده از بازیکنی که تو یووه باشه بدم بیاد.فقط به خاطر نام یووه.حتی اگر دور از جون, اون بازیکن ماتراتزی :Facepalm: یا اسطوره های اخلاق مثل بوسکتس,تری,بارتون و گیگز و...باشند!! پس براش ناراحتم.حالا فردا (با تخفیف10دقیقه ای :1:) اولین گلش برای یووه به سمیر میزنه تا شایعات اطراف تیم کمتر بشه :2qcmh45:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

مدیر برنامه هاش هم گفته :

" این خبر بی اساسه ، این خبرها با نزدیک شدن ترانسفر منتشر میشن اما فقط در حد یک شایعه هستن ، آنلکا تو یوونتوس احساس راحتی میکنه و خوشحاله که جزئی از این تیم هست ، اون تو تمرینات با تمام توان کار میکنه تا هر وقت که به اون فرصت داده بشه بتونه برای تیم تاثیر گذار باشه ، فسخ قراردادی در کار نخواهد بود "

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال

دم کونته گرم
خیلی حال کردم :1:

محمد میتونم بپرسم چرا حال کردی؟؟؟ :hmm:
من با یه سری اخلاقیات و لج بازیهای کونته مشکل دارم.
همه میدونیم که خرید آنلکا به درخواست کونته نبوده ولی خوب حالا که خریداری شده باید تا میشه ازش استفاده کرد تا اون پولی که داره میگیره حیف و میل نشه. :1:
مثلا میشه توی بازیهایی که زیاد مهم نیستند آنلکا رو بازی داد.
به نظر من همون تجربه ای که آنلکا داره میتونه خیلی جاها به دردمون بخوره .
اگه تو چندتا بازی همون حدود 10 - 15 دقیقه بهش بازی بده شاید بشه ازش جواب گرفت توی بازیهای مهم اروپایی از تجربیاتش استفاده کرد. :confused2:

محمد چرا میگی دم کونته گرم؟!!!!!!!!!
من وقتی میتونم بگم دم کونته گرم که از اول قبول نمیکرد خرید چنین بازیکنی که بکارش نمیومد پول حقوق این + بنتنر+... هم از جیب باشگاه میره نه جای دیگه
یا فک میکرده حضورش میتونه به تیم کمک کنه که قبول کرده به یووه بیاد یا بهش تحمیل شده اگه بهش تحمیل شده که چجوری مربی تو این شرایط کار میکنه رو نمیتونم متوجه بشم!!!!!!!!!!!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ کاملا مشخصه که کونته نمیخواستش ولی خوب مثل الیا و بنتنر بهش انداختن که کونته نشون داده هیچوقت از اینها بازی نمیگیره.

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
^ کمال حرف من اینه که کونته نگفته یه مهجام میخوام یه لیست داده از بین مهجمانی که به دردش میخورن از بین بازیکنایی که باشگاه میتونسته جذبشون کنه حالا یا آنلکا تو اون لیست بوده که اگه بوده دیگه لجبازی با ماروتا معنی نمیده یا اگرم نبوده که باشگاه نمیره سرمایه خودشو دور بریزه وقتی کونته فلان بازیکن بدردش نمیخوره!!!!!!!!!

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
مگه یوونتوس جای این بچه بازیهاست؟؟؟ یکی با یکی دیگه لج کنه اونو بازی نده؟؟؟ :fp: 2 تا آدم گنده مگه از اینجور بچه بازیها باید بکنن؟؟؟ :1: به هرحال امیدوارم چه آنلکا بازی بکنه و چه نکنه به نفع یووه باشه!!! ولی اینجور بچه بازیها واسه وجهه باشگاه هم خوب نیست!!!! :no:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

کوالیارلا * :
- من به سمت نیمکت رفتم تا آنلکا را بغل کنم . او این موضوع را در رختکن به من گفت !

متری :
- نیکولاس آنلکا قبل از بازی پیش بینی کرده بود که من گل میزنم !

از این دو تا مصاحبه معلومه وظیفه آنلکا چیه :1: برای پیشگویی و جادوگری استخدامش کردن :np: :1: خب ، خوبه پول باشگاه حروم نشد . :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی