پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا آنلکا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
187 پاسخ برای این موضوع

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
فقط ایراد فقط آیه یعس! چرا مثبت به قضیه نگاه نمیکنید خب هزینه انتقالش پایین بوده سنش چندان هم بالا نیس(میرکو نزدیک به 30 سالشه) تجربه زیادی تو سی ال داره و اونجا به کارمون میاد همه اینا به کنار، از لحاظ کمی یه مهاجم به تیم اضافه میشه، رقابت ایجاد میشه، تیم وقتی مصدوم میده مارکیزیو نره نوک حمله واسته!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
مارچلو لیپی : - یوونتوس میدونه که به چی نیاز داره. - من میبینم که هوادارای یوونتوس در مورد آنلکا تردید دارن ، اما اون کلاس بالایی داره و شاید فقط به یه چالش جدید نیاز داره. - یوونتوس توتال فوتبال بازی میکنه ، فوتبالی که خستگی توش به طور مساوی تقسیم میشه. از مهاجم ها خواسته میشه که پرس انجام بدن ، به عقب بیان و همین باعث میشه که خونسردیشون رو جلوی دروازه از دست بدن. - به همین خاطره که اونا برای مدتیه دنبال یه مهاجم جدید هستن. + تنها یک ماه و نیم دیگه آنلکا جشن تولدِ 34 سالگی خودش رو باید جشن بگیره.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
میتونم بهتون قول بدم تعداد بازی های انلکا برای یووه به تعداد انگشتان یک دست هم نخواهد رسید ! بازیکنی که طبق نظر مربی به تیم اضافه نشده باشه قطعا جاش روی نیمکت خواهد بود ، نمونه هاش رو هم قبلا دیدیم ، هنوز نیمکت نشینی های الیا و بنتنر فراموشمون نشده !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
وقتی مهاجمان فعلیمون رو میبینم در هر بازی که به جلو میریم ، هرچقدر هم به خودم گم انلکا افتضاحه باز میبینیم چند سرو گردن از مهاجان بی خطر ما بهتر و مفید تر میتونه بازی بکنه :fts:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دیروز یوونتوس درخواست خودش برای رسمی شدن قرارداد آنلکا رو به فیفا فرستاد و سکای مدعی شده که امروز یا فردا فیفا مجوز این انتقال رو صادر کنه ؛ خبرنگار سکای گفته که از نظر فیزیکی آمادگی خوبی داره و به بازی برابر کیه وو دعوت خواهد شد اما از ابتدا به میدان نخواهد رفت .

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
دوستان باور کنید اگه از بازی بعد فیکس بزاریمش از 100تا ماتری و ووچنیچ و جووینکو بهتر گل میزنه...باز کوا بهتر از بقیهست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
قراردادش هم با سپری شدن تست های پزشکی رسمی شد. توی قراردادش یووه امکان تمدید 1 ساله داره.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
آنلکا : - از همه به خاطر استقبال گرمان ممنوم ! خیلی خوشحالم ه در چنین باشگاه بزرگی هستم. - خوشحالم که این پیراهن را می پوشم. بعضی از هم بازی های سابق من از اینجا تعریف می کردند و می گفتند که اینجا جای خوبی ـست ! هنگامی که در رختکن بودم حس کردم که در خانه هستم ! - لیگ ایتالیا لیگ خوبی است و من می دانم که بازیکنان خوبی اینجا وجود دارد ! و البته می دانم که سخت است قهرمان بشویم. - من خوشحالم که در تیمی بزرگ درایتالیا هستم !!! - یوونتوس توانایی این را دارد که در هر جامی موفق بشود !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یکی از بازیکنان محبوب من بوده
از همون موقع که یه جوان 19 20 ساله بود و تو ارسنال بازی میکرد و اون ضربه های مخصوص خودش که گوشه 18 قدم میزد
هنوز گل مشهورش به بایرن رو تو نمیه نهایی اورپا فوتبالی ها به خاطر دارن

حالا هم اومده یووه درسته سنش بالا رفته و معلوم نیست موفق بشه یا نه
ولی باز یکی از بازکنان دوست داشتنیم اومده یووه
امیدوارم موفق باشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من آنلکا رو زمانی که در بولتون بود خیلی دوستش داشتم ، همون موقع هم یوونتوس رفت برای خریدش ولی به هرحال نشد ! من فکر میکنم آنلکا امسال کمی بدردمون بخوره ! خیلی دوست دارم بازیش و ببیم در پیراهن یوونتوس !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در تکمیل پست امیر :

اما لیگ قهرمانان " یک رقابت و جدال فوق العاده دشوار، نیاز به شناخت و پیش روی داریم، من به یووه ایمان دارم ، این تیم بازیکنان بزرگ و قابلی دارد که می تواند از عهده مشکلات و وظایف برایند. در این تیم ذهنیت خاصی ست که توان مبارزه با تیم های بزرگ را دارند. من می خواهم به این تیم کمک کنم و همراه این تیم بار دیگر در سری ا قهرمانی را جشن بگیرم. همچنین در لیگ قهرمانان نیز تا جایی که می توانیم پیش برویم، یعنی تا مراحل پایانی."

اما نظر وی در خصوص لیگ ایتالیا " لیگ ایتالیا لیگ دشواری ست، به خوبی در کل دنیا شناخته شده است، بازیکنان بزرگ که قدرت بدنی بسیار بالایی دارند در این لیگ بازی می کنند. هرگز اینجا بازی نکردم اما می دانم که فوتبال اینجا سخت است. "

انلکا در پایان جمله زیبایی بر زبان اورد " من اینجا نیامدم تا جای کسی را بگیرم، من به یووه امدم تا به این تیم کمک کنم. "

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
آنلکا هیچی نداشته باشه حداقل یه پیشینه درخشان داشته ، یه زمانی تمام تیم های دنیا دنبالش بودن. در 3 لیگ معتبر اروپا بازی کرده. به نظرم این خرید میتونه مثل خرید پیرلو برامون مفید باشه. ویرایش: الان شبکه ورزش گل هاشو تو چلسی نشون داد. نظرم یکم در موردش تغییر کرد. به نظرم واقعا میشه بهش امید داشت.

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
بازیکنی که نه آمادگی بدنی و نه سابقه ی گل زنی درست و حسابی توی چند سال اخیر داره توی بهترین حالت ممکن،نیمکت نشین میشه. راستی چرا ماروتا نمی ره پله رو بیاره؟سابقش خیلی خوبه ها!

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
کمال پیشینه ی درخشان هیچ سودی واسه ما نداره.وضعیت حال حاضره بازیکنه که باید به درد ما بخوره. توی گذشته آنلکا بیشترین مشتری رو داشت ولی حالا هم داره؟ یه مثال وطنی بزنم.علی دایی وقتی سنش رفت بالا گذشته ی درخشانش کمکی بهش کرد؟

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
آنلکا چیزی رو داره که هیچ یک از مهاجمین ما ندارند !

[img width=480 height=255]http://redhue.ir/images/96682737218763425321.jpg[/img]

سرعت و قدرت بدنی فوتبالیست ها با سن و سال رایطه مستقیمی داره و با افزایش سن کاهش پیدا میکنه و از طرف مقابل هوش و درک بازی هم با افزایش سن رابطه داره و در یک سری از بازیکن ها بالا میره و سن و سال رو نمیشه ملاک خوبی دونست برای ارزش های یک بازیکن.

از دو جهت میشه به آنلکا امیدوار بود:

1- این که فرانسوی ـ و فرانسوی ها در هر سن و سالی در یوونتوس شروع به درخشش میکنن.

2- کلاس بازی و سابقش نسبت به سایر مهاجمین یوونتوس بالاترـ و در فصل 2008/09 تونسته Golden boot رو کسب کنه.

فرانسوی ها در گل زنی تمام نشدنی به حساب میان اگه بخواهیم به لیگ برتر نیم نگاهی داشته باشیم از سال 2001 به این طرف به ترتیب :

+ تیری آنری فصل 2001/02 با 24 سال سن و 24 گل زده بهترین گلزن جزیره شد.

+ فن نیستلروی فصل 2002/03 با 26 سال سن و 25 گل، بهترین گلزن جزیره شد.

_ شروع سه گانه آنری از این فصل استارت خورد :

+ آنری فصل 2003/04 با 26 سال سن توانست 30 گل به ثمر برسونه.

+ " " 2004/05 با 27 سال سن توانست 25 گل به ثمر برسونه.

+ " " 2005/06 با 28 سال سن توانست 27 گل برای آرسنال به ثمر برسونه تا بعد از شیرر سه گانه زده باشه.

+ فصل 2006/07 دروگبای 29 ساله توانست با 20 گل زده بهترین گلزن جزیره شود.

+ فصل 2007/08 کریس رونالدوی 23 ساله با تعداد 31 گل کفش طلا رو برد.

+ فصل 2008/09 نیکلاس آنلکا با 30 سال سن و تعداد 19 گل زده بهترین گلزن لیگ برتر شد و Golden boot رو مال ـ خود کرد.

+ فصل 2009/10 دروگبا بار دیگر با 31 سال سن و 29 گل زده این عنوان رو تصاحب کرد.

+ 2010/11 برباتف با 20 گل زده بهترین گل زن لقب گرفت.

+ در نهایت فن پرسی 27 ساله با 30 گل بهترین گل زن لیگ برتر شد.

از مشاهده آمار گلزنی در لیگ برتر میشه به قدرت تمام کنندگی فرانسوی ها پی برد و آنری و آنلکا با تصاحب 5 مرتبه ای این عنوان در صدر قرار دارند. هم چنین باید به این نکته هم اشاره کرد که از نظر سبک بازی و گل زنی تفاوت چندان چشم گیری در بازی آنلکا و دروگبا دیده نمیشه و با دید منطقی تر میشه خرید آنلکا رو تیزهوشانه و منطقی دونست. یووه تیمی نیست که برای هر بازیکنی زیاد هزینه کنه و از نظر اقتصادی حضور انلکا ارزش بیشتری داره واسه مجموعه تیم یووه . در همین دو فصل پیش وقتی پیرلو با پیشنهاد دستمزد 8 میلیون یورویی باشگاه قطری و پیشنهاد از نصف کمتر یووه مواجه شد .تردید نکرد و یووه رو انتخاب کرد چون میدونست اینجا جای پیشرفت ـ و فقط پتانسیل میخواد و الحق و الانصاف پیرلو تبدیل شد به بهترین در ایتالیا و حتی در اروپا. اما این که یک بازیکن برای آمدن به یووه ناز میکنه و حقوق زیادی میخواد جای تعجب داره ! چرا که اگه بازیکنی فکر پیشرفت باشه باید یووه رو انتخاب کنه در غیر این صورت برای در آوردن مخارج سنگین زندگی سر از ترکیه و خاورمیانه در میاره ! در مورد آنلکا هم تنها نقطه سیاه در کارنامه ورزشیش عدم وفاداری به تیم هاش به حساب میاد و آنلکا دنیا رو گشته تا به ایتالیا رسیده هر چند که تجربش زیاد شده اما هیچ وقت بازیکن محبوب نزد هواداران نبوده و دروگبا که فرق چندان زیادی با آنلکا نداشت فقط و فقط با استفاده از اعتمادی که بهش میشد تونست تبدیل به محبوب ترین بازیکن در استمفوربریج بشه. فقط کافیه آمار دو بازیکن رو با هم مقایسه کنید تا متوجه تفاوت نه چندان زیاد بین این دو مهاجم بشید. هم چنین رقم درخواستی بازیکنان رو هم در نظر بگیرید.

پ.ن : از نظر من اگه در طول بازیهای باقی مانده بهش اعتماد بشه و بین 12-14 گل رو به ثمر برسونه شایسته حضور یک فصل دیگه در تورین هست در غیر این صورت خداحافظ.

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
اومدن انلکارو هم تبریک میگم واقعا برام اثبات شد که برنامه ریزی باشگاه واسه انداختن پوست و جوون سازی تیم بود

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من به قضیه سن و سال آنلكا کاری ندارم ، این انتقال در ذات خودش ، انتقال مثبت و موثری میتونه باشه .آنلكا رو تورین آورديم ، بنتنر نیست که !

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

چرا تو یوونتوز اسم تاپیکش حاج السعید نیکولاس آنلکاهست!؟ :hmm: :hmm:
بابا جان بلاله اسمش yes1

اگه تونستید بگین کدومه؟
[img width=480 height=318]http://www.shiaupload.ir/images/28290311976246024001.jpg[/img]

اینم هست :1:

Spoiler

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: (غیر معتبر-احتمال ساختگی بودن)
Spoiler

نمیدونم ماروتا چه علاقه ای به نیکولاس داره! نیکولاس بنتنر .نیکولاس آنلکا.نیکولاس بعدی کیه!؟؟ نیکولاس ... حتما نیکولاس کیج دیگه :2: :worship:
[img width=398 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/43211791580747944446.jpg[/img]

منبع تمام عکسها:یوونتوز

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیزی که در مورد انتقال آنلکا به یووه میشه گفت اینه که یووه اون رو صرفا به عنوان یه مسکن مقطعی انجام داده.

یووه تنها در بخش مهاجم مشکل داره. یووه برای فصل آینده لیورنته رو داره که مهاجم خوبیه ولی ستاره نیست. پس خرید بعدی یووه باید یک ستاره باشه. برای خرید ستاره سرمایه نیاز هست که این سرمایه می تونه با فروختن ماتری/کوا تقویت هم بشه. پس هزینه کردن حدود 10 میلیون برای یه مهاجم مثل لیساندرو لوپز یا دروگبا درواقع آن چنان پیشرفتی در خط حمله یووه ایجاد نمی کنه و از طرفی هم قدرت خرید یووه رو کمتر می کنه.

پس یووه برای این بازی زمانی 5 ماهه تا پایان فصل نیاز به یه راه حل موقتی داشت خصوصا که لیگ قهرمانان رو داریم و مجموعه ای از بازیکن های بدون تجربه ی اروپایی ! این راه حلی موقتی باید یه بازیکن ارزان و با تجربه باشه.

آنلکا حدود 90 بازی اروپایی در کارنامه اش داره و برای تیم هایی مثل آرسنال، رئال، چلسی، منچستر سیتی، لیورپول و پی اس جی. یک بار با آرسنال یک بار با چلسی قهرمان لیگ شده. با هرکدوم هم یک بار جام حذفی رو برده. با فنرباغچه قهرمان ترکیه شده. با رئال قهرمان لیگ قهرمانان شده و با پی اس جی اینترتوتو رو برده. توی تیم ملی هم یک بار یورو رو برده یه بار یورو زیر 18 سال و یه بار جام کنفدراسیون ها. یک بار آقای گل لیگ انگلیس بوده، 2 بار توی تیم منتخب سال انگلیس انتخاب شده. 1 بار بازیکن جوان سال انگلیس شده. مجموعا 159 گل در فوتبال انگلیس زده و 12 همین گل زن تاریخ لیگ برتره.

همچین تجربه ای به همراه همچین کارنامه ای، و البته چنین قیمتی، یکی از بهترین گزینه های موقتی بود که برای این بازه 5 ماهه می شد به یووه آورد.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
آنلكا در صفحه توئيترش - عجب خوشبختي ! يوونتوس يك باشگاه بزرگ هستش بسيار خوشحالم كه باشگاه بزرگي مثه يوونتوس آمدم و حضور در ايتاليا برام خوب هستش و شرايط به خوبي پيش ميره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی