پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا آنلکا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
187 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

:megusta: در تورین :fp: :lol:
[img width=480 height=285]http://snt.hostei.com/images/ef546f29283b.jpg[/img]

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
قیافشو تورو غران!!! :confused2: درصد خوش تیپی تیم رو به شدت میکشه پایین :fp: من به "بهترین مهاجم تیم" نظر دادم، چون بین این گاگولایی که تو خط حمله داریم آنل لااقل تجربه زیاد تری داره. شاید اگه این نظر سنجی طور دیگه ای طرح میشد، نظر من اینقدر تو ذوق نمیزد!!!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
:fts: نه فرهاد . من گلهای عجیب غریبی که تو ارسنال میزد رو هنوز یادم هست . البته اونجوریا هم خیلی شاخ نیستا . ولی بدم نیست

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

پادوین حدود 1 سال هست که الان یوونتوس هست تاپیکش 4 صفحه پست خورده
این اقا هنوز 1 روز نشده تاپیکش رو زدن شد 4 صفحه
همین طور ادامه بدیم به زودی به تعداد صفحات الکس می رسیم

من کلا از این خرید ناراحت هستم اما فقط و فقط یم نکته مثبت داره
اونم اینه که می تونیم رو سر زدنش حساب کنیم
جالب هست ما 3 -5 -2 بازی می کنیم بعد من به یاد ندارم مهاجم های ما با سر گل زده باشن و هیچ کدوم هم سر زن نبودن

اون بنتنر هم که کلا من جز ادم ها حسابش نمی کنم
:megusta: هرچی باشه از بنتنر خیلی بهتره

ویرایش:خودم به مهاجم معمولی رای دادم

محمد بجان خودم از 100 تا سانتری که هافیکای ما میکنن 95 تاش به تیر یک هم نمیرسه ؛ بنتنر باید زیر زمینی سر بزنه :Facepalm: :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

محمد بجان خودم از 100 تا سانتری که هافیکای ما میکنن 95 تاش به تیر یک هم نمیرسه ؛ بنتنر باید زیر زمینی سر بزنه :Facepalm: :1:

در تکمیل حرفای سهیل بگم که مهاجما برای گل کردن سانترهای ارسالی باید به سیستم کاراگاه گجت هم مجهز باشن

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
در تکمیل حرف های خودم باید بگم که بازی با کالیاری در گوپا که مرحوم شدن ده چلیه (ده سلیه :laughing: )یک سانتر کرد روی سرش در دهانه دروازه ،چنان با دماغ زد زیر توپ که توپ رفت رو سکو ها +در همون بازی روی کرنر از سمت چپ یکی دیگه امد رو سرش با یک حرکت غیر قابل توصیف توپ رو خراب کرد البته کلا حرفتون رو قبول دارم توی این 2 سال به یاد ندارم استفان سانتری کرده باشه که توپ بیشتر از قد خودش بالا امده باشه :)) قضیه کاراگاه گجت پژمان هم جالب بود :fts:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

حالا بدیمش دست کمال تو فیفا یخورده رو فرم بیارتش :1:

اتفاقا تو فیفا 13 نیستش ولی تو فیفا 12 خیلی خوب ساخته شده بوده ، هم سرعتش خوب بوده هم اوورالش :nish:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
با توجه به چیزهایی که تا بحال از آنیلی و کادر مدیریتی یووه دیدیم من قبلا هم خدمت دوستان عرض کردم که اینها بخاطر اینکه خرج نکنند حاضرند روی هر بازیکنی با شرط مفت بودن یا کم هزینگی قمار کنند . حالا هر سن و سالی که داره و هر کیفیتی که داره اصلا مهم نیست ... در مورد الکس هم همه چیز مثل روز از همون ابتدا روشن بود و بعضی از دوستان کم لطفی کردند .

ronin

ronin

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال
انلکا بیا بابا جون که ببینیم تو چیکار می کنی هر 1 دلاری که واسه جوینکو دادیم از گوشت سگ حروم تره >:(

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
من ظعفی تو بازی جووینکو نمیبینم! لطفاً چشم بسته انتقاد نکنید، تو این برحه زمانی جیو بهترین مهاجم تیمه، اونم با اختلاف زیاد.... * کوا دیشب 70 دقیقه بازی کرد کلی توپ لو داد یه گل زد اونم با کمک مدافع حریف * ووچینیچ که ظعف مفرت خط حمله نشعت گرفته از همین آقای نسبتاً محترمه * ماتری هم که گل نزن بودنش واسه همه به اثبات رسیده. جیووینکو حداقل سبک بازیش ازین 3تا تن لش متفاوته و اکتیوتره

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ظاهرا پیراهن شماره 18 رو انتخاب کرده...
بهتره دیگه به تاپیک بازیکنا منتقل بشه... :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
سايت رسمي يوونتوس خبر داده كه آنلكا تا ساعتي ديگه به مركز پزشكي يووه خواهد رفت و پس از تاييد قرارداد 5 ماه خودش رو امضا ميكنه ..

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

:megusta: در تست پزشکی
تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

ورود به تورین ! :np:

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین
یووه الکس 38 ساله رو نمی خواد دنبال مهاجم های 35 ساله (دروگبا وآنلکا) می گرده جوانگرایی تونو عشق است آندره آ و آنتونیو هر چند من از این یارو آنلکا زیاد بدم نیاد اما واضح و مبرهن است که توبیاس کوچولو هم از اون و سایر مهاجم های یووه بهتره چه برسه به خود الکس دل پیرو

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
33 سال :fp:

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

33 سال :fp:

چه فرقی می کنه پیر مرد پیر مرده دیگه

!L@

!L@

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 40 ارسال
حس خوبی ندارم

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
آنلکا از امشب یوونتوسی میشه، چه ما بخوایم چه نخوایم.
منم حس خوبی بهش ندارم، اما...
ماروتا و مدیران سعی خودشون رو کردن و دو تا انتخاب داشتند یا آنلکا یا هیچی
پس حالا که جزءی از خانواده یوونتوسه اینقدر امواج منفی ساطع نکنید لطفاً

نمایش دیشب میرکو رو یادتون بیاد بلکه دیدتون کمی عوض شه

Fateme

Fateme

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 66 ارسال
من واقعا موندم اصلا این مدیرای یووه شاهکارن این جناب ماروتا قصد نداره ذهنش رو ریفرش بکنه همه تیمای دنیا به سمت جوون گرایی میرن ولی ماچی؟میرن میگردن و یه عده بازیکن که کلا از ذهن خیلیا پاک شده رو میارن به تیم اخه اصلا استایل این جناب بلال یا همون انلکا به هیچوجه به تیممون نمیخوره :fp: خیلی دوس دارم بدونم که چی شد این مدیرای گرامی یهو ذهنشون به سمت انلکا رفت واقعا بازیکن قحط بود؟؟؟تو این چن وقته اخیر ایده های خرید ماروتا پیشرفت خیلی محسوسی داشته از فن پرسی رسیدیم به انلکا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی