پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

یه چیزی در مورد مدیریت الان یووه هست که من درست متوجه نمیشم !

الان من سر در نمیارم کی به کیه ! کلی آدم ریختن اون تو هر روز می بینیم یکی حرف میزنه !

من اشتباه میکنم یا وقعا این ساختار شلوغ پلوق رو یووه داره؟

مثلا محدوده فعالیت کابولی-سکو- بلانش و بقیه چیه؟

این چیزی بود که دشام هم بهش اشاره کرد.و گفت اون همه به دنبال کار خودشون بودن و من با تیم تنها بودم.از طرفی از من دفاع میکردند و از طرفی دیگه دنبال جانشین احتمالی بودند.

رضا به نکته جالبی اشاره کرد من که دیگه خسته شدم دیدم یه نفر میاد حرفی میزنه حتی به چند ساعت نمیشه یک نفر دیگه با 180 درجه چرخش حرف دیگری را میزنه مثلا در مورد دشام در حالی که دشام گفت خودش رفته یکی از مسولان گفت که دشام اخراج شده است

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
الآن يه نفر دقيقا به من بگه اين افراد چي كاره اند: الكان: بلان: كوبولي ژيلي: السيو سكو: بتگا: پسوتو: رانيه ري: ممنون.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
من تقریبا دارم به 1 نتیجه قطعی می رسم که مدیرای الان یووه بی کفایت ترین مدیرای تاریخ یووه هستن و با این وضع به هیچ جایی نمی رسیم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

الآن يه نفر دقيقا به من بگه اين افراد چي كاره اند:

الكان: این دو نفر ( لاپو و جان ) همه کاره فیات هستند و کمک های مالی به یوونتوس میکنند .
بلان: یکی از اعضای هیئت مدیره یوونتوس
كوبولي ژيلي: رییس موقت باشگاه یا همون مدیر عامل
السيو سكو: مدیر بخش ترانسفر
بتگا: مشاور بخش ترانسفر
پسوتو: مدیر داخلی یوونتوس
رانيه ري: اینم باید بگم ؟ سرمربی یوونتوس

ممنون.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بلانک تو آخرین مصاحبه اش گفته که هنوز کار با دیوید تموم نشده.اون از برنامه های باشگاه خبر داره و ازش میخوام پیش ما بمونه.اگه با پیشنهاد ما کنار نیاد اون موقع باید ببینیم چی میشه.آخر کصاحبه هم گفته به هیچ وجه به یه تیم ایتالیایی دیگه نمیره. واقعا برای تمام مدیریت متاسفم.واقعا متاسفم. ترزگه هم که تو مصاحبش واقعا عصبانی بود گفت من دلایلم رو برای بعضی دوستانم تو تیم گفتم و اونا هم قبول کردن. واقعا خیلی دوست دارم بدونم چه بلایی سرش آوردن این مدیرهای محترم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این فقط ما نیستیم که این قدر پشت مدیریت میگیم.تو هر فوروم که میری همین وضعیت.یکم دیگه این اهمال ها ادامه پیدا کنه مطمئن باشید سال دیگه تو استادیوم هم حسابی از خجالت این مدیر ها در میان!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این که مدیران یوونتوس خیلی زرنگ نیستند شکی نیست اما خوب با 90% حرفهای بهمن موافق هستم واقعا چاره ای نیست دیگه به قول بهمن می تونیم به چشم یک چالش بهش نگاه کنیم این رو هم دقیقه می شه فهمید این مدیران می خواهند ادای موجی و امثال رو در بیاورند اما خوب این کجا و ان کجا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نکته دیگه اینه که مدیران یووه نگه داشتن بوفون رو جزو کارهای مثبت کارنامه خودشون در نظر میگیرند.در حالی که من حدس میزنم بوفون خودش تصمیم گرفت بمونه.و اگر میخواست بره بازم این مدیر ها نمی تونستن نگهش دارند.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
زامبرتا فصل قبل وقتی از یووه رفت بعد از چند ماه گفت علت اصلی رفتنش از یووه بی توجهی مدیران یووه نصبت به او بوده وقتی من این حرف را در فورم زدم همه از زامبرتا بد گفتند ولی حالا فکر کنم همه فهمیدند چرا زامبرتا از یووه رفت به خاطر اینکه ترزگه و کامرونزی هم دارند به همان علت میروند

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
فکر کنم اگه یه نظر سنجی بذارید بد نباشه ببینیم تمام بچه ها با مدیرا حال نمیکنند با بعضی ها مثل من با مدیرا حال میکنند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

زامبرتا فصل قبل وقتی از یووه رفت بعد از چند ماه گفت علت اصلی رفتنش از یووه بی توجهی مدیران یووه نصبت به او بوده وقتی من این حرف را در فورم زدم همه از زامبرتا بد گفتند ولی حالا فکر کنم همه فهمیدند چرا زامبرتا از یووه رفت به خاطر اینکه ترزگه و کامرونزی هم دارند به همان علت میروند

زامبروتا در ادامه هم گفته بود که فکر میکنه مدیران در حق او خیانت کردن چون 2 تا کاپی رو که براش زحمت کشیده بود به باد رفت
منظورش موجی . جیرائودو و بقیه بودن نه کوبولی

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
عالیه ! 2 (40%) بد نیست ! میشه امیدوار بود. 0 (0%) نظری ندارم. 0 (0%) ای بابا ....امید زیادی نیست ! 1 (20%) یاد قدیما به خیر !! 2 (40%) ****************************************************** خیلی دوست دارم مدیرا کاری کنن که این سه نفر از نظرشون پشیمون بشن البته نظر هر کس برای من محترمه اما بچه ها به سادگی چهره مدیرای یوونتوس نرید اونها خیلی زیرکن و من با بهمن موافقم یوونتوس بازیکنان خوبی میخذه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خوب مي خره اما خوب تر از دست مي ده.هانتلار خيلي خوبه ولي ترزگه يه چيز ديگه س. راستشو بخواين من هنوز نمي تونم تصور كنم چرا دو تا از دوستامون فتن ياد قديما به خير.مگه قديما تو همون روز اول خيلي اتفاقاي خوبي مي افتاد.من تا وقتي يادمه همهچي تو يووه دقيقه 90 بود.اما امسال خيلي زود با بوفون تجديد قرارداد كردن و همچنين صالي حميچيچ ، گريگرا ، ياكوئينتا رو خريدن...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
همون موقع خیلی زود موتو و ویرا و امرسون و زبینا رو خریدن . زلاتان و کانا هم برای بعد . اصلا چرا اون موقع رو با الان مقایسه میکنید ؟ اصلا پستهای قبلی رو خوندید ؟ واقعا برای همینه که بعضی بچه ها دیگه نظر نمیدن . چون هر چی میگیم انگار نه انگار . منم میرم جز همونا . ولی مطمئن باشید .... بیخیال دیگه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
نمي شه كه بگيم يه آدم همه‌ي بدي ها باشه(سكو و كوبولي) و يه آدم همه‌ي خوبي ها(موجي) هركس يه سري اشتباهات داره بالاخره. معجزه كه نمي تونن بكنن.منتظر بمونيم بهترين كاره.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

زامبروتا در ادامه هم گفته بود که فکر میکنه مدیران در حق او خیانت کردن چون 2 تا کاپی رو که براش زحمت کشیده بود به باد رفت
منظورش موجی . جیرائودو و بقیه بودن نه کوبولی

فکر کنم درست متوجه منظورم نشدی

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اصلا اون افغانیه به درد یوونتسو نمیخورد الکی هم ازش دفاع نکنید اگه تعصب داشت میموند یووه هی دارید الکی حرف میزنید هر کی موند دمش گرم هر کی نموند به جهنم بره به درک حالا هی شما بگید اون موقع یوونتوس چی میکرد حالا چی میکنه من دارم هی به خودم روحیه میدم که یوونتوس سال خوبی رو شروع میکنه هی شما اعصابم رو خورد میکنید منم مثل بهمن دیگه تو بحث های الکیتون نمیام

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

اصلا اون افغانیه به درد یوونتسو نمیخورد الکی هم ازش دفاع نکنید اگه تعصب داشت میموند یووه هی دارید الکی حرف میزنید هر کی موند دمش گرم هر کی نموند به جهنم بره به درک حالا هی شما بگید اون موقع یوونتوس چی میکرد حالا چی میکنه من دارم هی به خودم روحیه میدم که یوونتوس سال خوبی رو شروع میکنه هی شما  اعصابم رو خورد میکنید منم مثل بهمن دیگه تو بحث های الکیتون نمیام

فکر کن مثل ترزگه و کامرونزی در یووه میماند و در سری بی بازی میکردند و مثل ترزگه جایگاهش در تیم ملی هم از دست میداد و وقتی تیم رفت سری آ به بهانهای مختلف قرارداد انها را تمدید نکند
مشکل مدیران یووه هستند که به بازیکنان خیانت میکند
در ضمن نمیشه واقعیت را انکار کرد واقعیت این است که یووه برای فصل جدید خوب شروع نکرد اون از اوردن مربی و اون هم رفتن ترزگه و کامرونزی

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال

اصلا اون افغانیه به درد یوونتسو نمیخورد الکی هم ازش دفاع نکنید اگه تعصب داشت میموند یووه هی دارید الکی حرف میزنید هر کی موند دمش گرم هر کی نموند به جهنم بره به درک حالا هی شما بگید اون موقع یوونتوس چی میکرد حالا چی میکنه من دارم هی به خودم روحیه میدم که یوونتوس سال خوبی رو شروع میکنه هی شما اعصابم رو خورد میکنید منم مثل بهمن دیگه تو بحث های الکیتون نمیام

بعضی وقتا ، بعضی ها یه حرفهایی میزنن که حال آدم رو از فروم به هم میزنن
آقا جون اگه تو با زمبروتا حال نمیکنی ، نکن
ولی حق نداری بهش توهین کنی
میفهمی ؟
حق نداری

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
فکر کن مثل ترزگه و کامرونزی در یووه میماند و در سری بی بازی میکردند و مثل ترزگه جایگاهش در تیم ملی هم از دست میداد و وقتی تیم رفت سری آ به بهانهای مختلف قرارداد انها را تمدید نکند مشکل مدیران یووه هستند که به بازیکنان خیانت میکند در ضمن نمیشه واقعیت را انکار کرد واقعیت این است که یووه برای فصل جدید خوب شروع نکرد اون از اوردن مربی و اون هم رفتن ترزگه و کامرونزی [/quote] اولن خیانت نمیکنند دومن کامورانزی خودش میخواست پارسال بره که مدیرا نزاشتن مگر نه میرفت اینو بدون والعا دیگه خودشمیخواد بره چه یخواهیم چه نخواهیم سومن ترزگه هم قیمت خودش رو خیلی برده بالا مگر نه یوونتوس میخواست باحاش قرارداد ببنده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی