پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3877 پاسخ برای این موضوع

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
دقیقاً همینطوره شما فکر کردید موجی همینطور سرخود این کارها رو انجام داده ؟ اگه چشماتون رو باز کنید میبینید که 1 نفر نمیتونه باعث تمام این اتفاقات باشه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
درود ... به مظر من باید به مدیرای جدید فرصت داد . هنوز یه فصل کامل حتی نشده که اینقده بعضیا بی رحمانه مورد سرزنش و انتقادشون قرار می دن . نباید فراموش کرد همین کادر بوده که از یوونتوس سقوط کرده و روبه اضمحلال اول فصل ، یووه صدر نشین و با طراوت رو ساخته .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
دمتون گرم حامد و روزبه خدا وکیلی شما حرف حق رو زدید من فعلا با موجی و مدیران قبلی کار ندارم سوال من از شما اینه که چرا کوبولی را قبول ندارید ؟ مگه چیکار کرده ؟ خواهشا یکی مرد باشه جواب بده

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
من کاری به کوبولی ندارم فقط گفتم نمیشه تمام اتفاقات سال گذشته رو به گردن موجی انداخت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
باشه قبول اصلا موجی بیگناه . موجی پاک ( فراموشت نشه ) . موجی اها اها هیچی نداره =================================================== من منظورم کسانی هستند که میگم کوبولی خوب نیست مگه کوبولی چیکار کرده ؟؟؟

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
کوبولی شاید بد نباشه ولی در حد یوو هم نیست و ما باید یه مرد بزرگتر رو بیاریم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
السیو سکو مدیر یوونتوس از بازی بیریندلی تمجید کرد و از او بخاطر گلش تشکر کرد . کوبولی گیلی نیز از بازی بازیکنان یوونتوس تقدیر کرد و گفت : منتظر یک تیم قوی در سری آ باشید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بعد از بازی مقابل پسکارا با سکو لسيو سكو مدير ورزشي يوونتوس كه به راحتي مي توان رضايت را از چهره او ديد در گفتگويي بعد از اتمام بازي گفت:كسب پيروزي در اين بازي آسان نبود كمي فضا براي بازي و گل زدن برايمان كم بود اما در پايان توانستيم سه امتياز مهم را از آن خود كنيم تمام پسران ما در يووه عالي بودند زيرا خواستند كه به برتري برسند و اين كار را هم كردند و من بيش از حد از گلي كه توسط يك بازيكن بسيار كهنه كار بيانكونري زده شد خوشحالم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خداييش طرز صحبت سكو خيلي به دل آدم مي شينه: تمام پسران ما در يووه كهنه كار بيانكونري من كه بيشتر از كوبلي جيلي دوستش دارم نمي دونم چرا.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
عزیزان یوونتوسی باز هم این بحث مدیران شروع شد . از همتون خواهش میکنم که منطقی فکر کنید . منطقی نیستند هیچی نگید بهتره چون فقط جو رو خراب میکنید و از مدیران فروم هم میخوام که با این افراد برخورد کنند . =================================== فکر کنم تو فروم کلا 4 . 5 نفری بیشتر نیستند که نمی گم طرفدار این مدیرهای کنونی هستند اما حداقل هر چی از دهنشون در میاد به اینا نمیگم . کیا هستند : حسین صالحی . مانی . رضا و خودم . ================================ میگن چرا یوونتوس نمیاد بجای فیرینگس جرارد رو بخره ؟ اخه عزیزان شما فکر کنید همین اقای جرارد با 50 میلیون نرفت رئال . حالا بیاد تو یوونتوسی که تازه داره میاد سری آ ؟ میگن چرا نمیاد پیرلو رو بخره ؟ بازم عزیز باید بگم که پیرلو به میلان متعصب هست . اینو که میدونی ؟ حالا میاد تو یوونتوس ؟ میگن چرا زامبروتا رو یوونتوس نمی خره ؟ خب شما واقعا حاضرید این خائن رو تو یووه ببینید ؟ تازه شما فقط تو ایران رو نگاه نکنید . تو ایتالیا صد برابر بد تر از اینه . چرا هیچ وفت به کارای موجی گیر نمی دید ؟ چرا هیچ وقت نمیگید این موجی بود که مسبب سقوط یوونتوس به سری ب شد ؟ بله دیگه حتما میگید که انیلی ها در جریان کار بودند . اما این حرف اشتباهیه . چون لاپو و موجی دو دشمن خونی هستند . فقط منتظر فرصت هستند که بر علیه هم حرف بزنند . حالا بازم میگید ؟ بزارین براتون مثال بزنم . مثلا من یه بازیکن حرفه ای هستم و مثلا باشگاه های یوونتوس - میلان - بارسا - چلسی و لیورپول منو میخوان میام شرایط رو میسنجم . میگم این یوونتوس که تو اروپا نیست . تازه داره میاد سری آ . باید یکی دو سال بازی کنه تا دوباره بشه همون یوونتوس همیشگی . پس یوونتوس ول . حالا میلان . خب این تیم تا نیمه نهایی اروپا اومده . خوبه دیگه . بقیه تیمها هم همین طور . مطمئنا یوونتوس رو انتخاب نمی کنم . چون در مقایسه با تیمهای دیگه خیلی پایین تره . =============================================== عزیزان چرا نمیخواین واقعیت رو قبول کنید ؟ یوونتوس 27 بار قهرمان شده نه 29 بار . یوونتوس یک سال تمام تو سری ب بازی کرد نه تو سری آ . 6 بازیکن کلیدی از تیم رفتند . 6 بازیکن فیکس نه ذخیره . یوونتوس باید اروم اروم بیاد بالا . یوونتوس داغون شده بود . یادتونه ؟ تیم نه مدیری داشت نه کسی . هر کی برای خودش بود . شده بود یه تیم ضعیف . حالا کوبولی اومد و تیم رو گرفت . انکار نکنید این خودش خیلی شجاعت میخواد حساب کردید یوونتوس از وقتی سقوط کرد چقدر ضرر کرده ؟ تازه یوونتوس تا حالا 2 بار تو تاریخ باشگاه افت وحشتنک داشته . که طی چند سال قهرمان نشده اما باز قدرتمند شده و برگشته . فوتبال در حال چرخش هست این طوری هم نیست که بگن تا 2 سال دیگه فوتبال ادامه داره بعد از بین میره . یوونتوس هم همیشه زنده هست . یوونتوس چی 1 سال دیگه چ 10 سال دیگه یوونتوس واقعی میشه . یه چیزه دیگه میگن چرا الکان ها که هی من میگم کاری نمی کنند . خب کمک های مالی بس نیست ؟ در ضمن مگه الکان ها تو یوونتوس سمتی دارن ؟ اونا فقط سایه شون بسه . همین .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من نمیخواهم بحث کنم فقط 1-خانواده انیلی مالک باشگاه بودند نه موجی 2-قبل از اون اتفاقات تیمهای مثل میلان اینتر و رئال خواهان هماری موجی با انها بودند و خیلی بیشتز پولی که در یووه به او میدادند بهش میدادند 3-خانواده انیلی هر وقت که دلشان میخواهست میتوانستند موجی را اخراج کنند 4-اگر الکان با موجی مشکل داشت به راحتی میتوانست او را اخراج کند 5-موجی اخراج نشد بلکه خودش خواست برود 6-موجی وقتی به یووه امد یووه را از نو ساخت نه الکان 7-وفتی انیلی بزرگ مرد الکان نبود که تیم را حفظ کرد بلکه اون موجی بود که تیم را خفظ کرد 8-الکان از کارهای موجی خبر داشت چرا جلوی او را نگرفت و فقط نشست تماشا کرد 9-الکان به تنهای مالک باشگاه نیست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

9-الکان به تنهای مالک باشگاه نیست

من گفتم الکان مالک باشگاه یوونتوس هست ؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
پس الکان چکاره هست

inter

inter

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 198 ارسال
چرا کسی این کمکارو نمیبینه؟ همتون میدونید یووه تو این سالا فقط واسه انللیها و الکانا سود داشته اخه اگه میشه نداشته باشه؟اگه الکانا علاقه به کمک داشتن میتونستن سالی 300 میلیون خرجه یووه کنن :o ولی نمیکنن چون فقط به فکره سودشونن حتی ابراموویچم از چلسی سود میکنه مثلا اگه امسال قهرمانه اروپا شن 200 ملیون پوند میزنه به جیب(یعنی کله خرجی که تو این سالا کرده واسه بازیکن ???)

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من اولین بارمه که با این اینتریه موافقم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
هرچی موجی کمک کرده دو دستی کمکاشو بزنه تو سرش یا بره به اسایشگاه سالمندان کمک کنه هر غلطیم کرده باشه اخرش گننننننننننننننند زده رفته 1ذره به مخاتون فشار بیارید میفهمید که بدبختی ما برا موجی بوده موجی لکه ی سیاه بزرگ تاریخ یوونتوسه انقدر مثل سیب زمینی بی رگ نباشید

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
نمیدونم چرا فقط موگی رو شما میبینید در صورتی که بتگا و جیرائودو و حتی الکان ها در جریان کارها بودند و نمیشه گفت موگی همه این کارها رو کرده این روز های اخر برلسکونی و موراتی به اون التماس می کردند که به تیم های انها بره و تا اخر در یوو مونده ما این همه افتخار توسط اون بدست اوردیم چرا هیشکس نمیگه که این کارها رو کرده ها؟

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
افتخاراش بخوره تو سرش اصلا تو باغ نیستیا الان به هر کی میگی یووه این همه افتخار داره مسخرت میکنه که اره ما هم اگه داور یا ... باهامون بودن انقدر افتخار داشتیم موجی افتخارای یووه رو زیر سوال برده خواهشن بفهمید

inter

inter

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 198 ارسال
فقط موجی که نبوده :o تمام کله گنده های یووه بودن از جمله الکانها ??? میدونی موجی به عنوانه رشوه چی به داورا میداده؟ماشینه فراری 8) منظورم واضح بود نه؟ ;D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
اقایون مدیر من به شما چی گفتم ؟ اصلا اینتری به تو ربطی داره ؟ این بحث مدیران یوونتوسی ها هست و فقط و فقط و فقط به خود یوونتوسی ها مربوط میشه . تو ساکت . اول در جواب یووه عزیز : الکان ها مالک یوونتوس نیستند بلکه خانواده انیلی ها هستند . فکر میکردم بدونی دیگه اینو . دوم هم در جواب اینکه الکان ها پول میگیرند : اول اینکه مالک یوونتوس انیلی ها هستند و دوم اینکه صد بار گفتم و صد بار هم میگم و خواهم گفت . وصیت نامه انیلی اونا رو موظف کرده که اینکارا رو کنند . در ضمن سال بعد فیات اسپانسر یوونتوس هست . این خودش کلی سوده برای فیات . بازم میگم اگه این اینتری بخواد حرف بزنه همون کاری رو میکنم که اقای ... میدونه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی