پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بچه ها من كاري ندارم و الكان و موجيو تمامي مديران يوونتوس رو دوست دارم شايد قبلا ازشون خوشم نيومدا اما حالا ديگه دوستشون دارم و بد نيست اينو بدونيد يوونتوس هر چي افتخار به دست آورده با آنيلي ها بوده و هر چي هم كسي نكرده بازهم با آنيلي ها بوده حالا شما افتخاراتي كه يوونتوس به دست آورده رو با افتخاراتي رو كه به دست نياورده مقايسه كنيد ببينيد چه تفاوتي دارن شايد قابل قياس هم نباشن پس از اين به بعد با مديران يوونتوس مخصوصا جان الكان و موجي درست صحبت كنيد يا حد اقل اگه درست صحيت نميكنيد به اونها توهين نكنيد با تشكر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ببینید!
کل فوتبال ایتالیا رو گند برداشته.شما از تیم های کل گنده مثل یووه و میلان بگیرید.تا کوچیکترا ناپولی و رجین.فکر میکنید فقط یووه تبانی کرد؟
یا فقط میلان!؟

شما یکم سیاست ایتالیا رو دنبا لکنید.
وقتی برلوسکونی نخست وزیر نشد خیل یاتفاقات جالب توی ایتالیا افتاد.خیلی چیز ها لو رفت.خیلی ادم ها دستگیر شدند.باحال تر از همه هم اتفاقی بود که خیلی سریع افتاد: بعد از 60 سال خیلی اتفاقی رئیس مافیای ایتالیای که 60 سال بود کسی نمی دونست کجاست دستگیر شد.
اتفاق لو رفتن این تبانی هم هم در سال اولی که برلوسکونی رفت کنار اتفاق افتاد.میخوام بگم کل دستگاه اداری-سیاسی ایتالیا فاسده.
موجی هم جزیی ازین قضایا بوده.مثل خیلی های دیگه.فقط کله گنده های یووه نه.همه کل گنده های ایتالیا.همه.
250 بازیکن متهم بودند.فقط داوری نبود که. ولی چیزی اثبات نشد.فکر میکنید واقعا هیچکدوم دست نداشتند!؟؟!

من از موجی بدم نمیاد ولی به هرحال کاری بود که انجام شده.نباید ازین هم بگزیرم که یووه قربانی شد تا سر و صدا ها بخوابه.وگرنه تمامی تیم ها یک اندازه مقصر بودند.اگر تبانی در کار بوده یطرفه نبوده که.خب به هر حال نمیشه از موجی دفاع کرد اما
موجی کار های خوب هم زیاد کرده.غیر از آوردن بازیکن های بزرگ به یووه.موجی در آمد زیادی برای یووه کسب کرد.

من یکی که فکر میکنم اینتر فقط لو نداده! وگرنه اینتر هم بخشی ازین چیز ها بوده.

یادتون هست رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایتالیا که اومد گفت: فهمیدم وضعیت فوتبال ایتالیا خیلی بد تر از اونی که مردم فکر میکنند!
فکر کنم برای اینکه جو آروم بشه و سر و صداها کم بشه یووه قربانی شد.و همه تقصیر ها افتاد گردن یووه.
بعد یواش یواش بقیه تیم ها پیدا شدند.این اخیرا هم باز 7 داور رو محروم کردند.

در ضمن! بهمن جان.شما حرص نخور که این نوشته ما بدون تقلب بردیم.گیریم بدون تقلب باشه.واقعا اسمش رو میزارن بردن!؟!
به جز خودشون هیچکس این قهرمانی رو قبول نداره! حتی یه بچه 10 ساله هم میگه امسال که لیگ ایتالیا الکی بود.به هر کسی میگی میگه اگر سال دیگه بتون قهرمان بشه هنر کرده!
اینتری ها که اینقدر ادعاشون میشه تیمشون الان خفن شده.توی جام قهرمانان یه غلطی می کردند! نه توس سری آ که به خاطر جنجال های فصل قبل همچنان داغونه.هنوز اوضاع توی سری آ درست نشده و آرامش پیدا نکرده.اخر کجای دنیا یه تیم می تونه 17 پیروزی متوالی بدست بیاره!!!!!!! این دلیل قدرت اینتر نیست.دلیل وضعیت بده فوتبال در سری آ است.اینتری هم هم سو استفاده کردند ازین موقعیت.

اینتر می تونست توی اروپا افتخار بدست بیاره و و ادعا کنه یه تیم بزرگه و بعد بهونه کنه که سری آ فاسده.

---------------
در ضمن این بحث بی فایدست.اتفاقی که افتاده.الان مدیر ها این هستند.باید صبر کرد دید چی میشه.
باید قبول کرد الان یووه در شرایط ایده آل نیست.اگر موجی موفق بود چون یووه در بهترین شرایط خودش بود.
باید به این مدیر ها فرصت داد.

بهمن جان من گفتم نسبتا به اون میلانی بی شعور بهتره!
تو زمان اون میلانی نبودی که میومد توی فرم همه رو مسخره می کرد.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
من به شما توصیه میکنم زیر عکس این اینتریرو ببینید بعد به فارسی ترجمش کنید تا بفهمید چی به چیه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بهمن جان مبلغ قرارداد فیات که شما خیلی عدا میکنی خیلی به یووه کمک میکنه از قرارداد شرکت تامویل که موجی برای یووه بست کمتر است پس انقدر سنگ فیات را به سینه نزن

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
تامویل=110 میلیون فیات=33 میلیون اختلافو کف کنید

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یووه به شدت در مدیریت ضعیف شده چیزی که من را نصبت به اینده ناانید کرده واقعا نه تنها در اوردن یک بازیکن فوق ستاره بلکه در اوردن یک مربی هم بازمانده اند ولی با این ترکیب مدیرت یووه بازم به روزهای اوج برکرده یک معجزه است فقط معجزه من در این فصل بیش از 20 بازی یووه را به صورت زنده نگاه کردم واقعا در 15 بازی فقط داشتم نگاه میکردم هواسم جای دیگه بود چون اصلا خبری از فوتبال نبود

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
یووه دیگه مدیری مثل موجی نخواهد دید مگر اینکه خودش برگرده. موجی روهر فوتبالیستی دست میگزاشت میخریدش(در یک فصل کاناوارو - زبینا - زلاتان - ویرا - امرسون - موتو - کاپلو را خرید) کجایی موجی تا ببینی یووه به کجا رسیده که نمیتونه یه فوتبالیست بخره خدا کنه که برگرده موجی

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من بارها اعلام کردند مشکل مدیران فعلی اینه که جانشین مردی همچون موجی شدند باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال
دوستان شما راه حلی دارید ؟ میشه راه حلتون رو بدونم و آیا اجراییه ؟ خواهشا نگید موجی بیاد چون این آقا بخاطر لطف به یوونتوس 5 سال محروم شده . منتظر راه حل های پیشنهادی شما هستم .

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
والا من شديدا به عقل اين مديران محترم شك دارم اينا چرا بازيكن نميخرن سال بعد به يووه ميگن ارسنال دوم

تورین

تورین

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
من یک راه حل دارم که یوونتوس قهرمان بشه سال دیگه اینم اینه که کابولی گیگلی رو با یک کابل به دار بیندازیم شاید بازیکنان دلشون برای یوونتوس سوخت و به یوونتوس اومدن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

دوستان شما راه حلی دارید ؟
میشه راه حلتون رو بدونم و آیا اجراییه ؟
خواهشا نگید موجی بیاد چون این آقا بخاطر لطف به یوونتوس 5 سال محروم شده .
منتظر راه حل های پیشنهادی شما هستم .

سلام بهمن جان
راه حل : استعفا بدند تا مدیران واجد شرایط بیان سرپرست تیم رو به عهد بگیرند
باتشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

سال بعد به يووه ميگن ارسنال دوم

با شما کاملا موافقم اما حقیقت این است یووه تیمی است اگر حتی بعد بازی کند فقط برای گرفتن جام بازی میکنه نه برای ساختن بازیکنان جوان

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال
[/quote] سلام بهمن جان راه حل : استعفا بدند تا مدیران واجد شرایط بیان سرپرست تیم رو به عهد بگیرند باتشکر [/quote] کمال جان اگر کسی جرات مدیتریت در یوونتوس بحران زده رو داشت وقتی سقوط کرد به سری ب میومد . نه حالا که کوبولی تیمی رو ساخته که جهان تحسینش میکنه . با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نگاه کن بهمن موجی بارها و بارها گفت که وکیل مدافع جدید باشگاه یوونتوس که بعد از رفتن موجی امده بود نمیتونه از یوونتوس دفاع کنه و همچنین هم شد همه جان سالم به در بوردند جز یوونتوس

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال
خیلی حرف جالبیه . اگر کاری نداشته باشیم که حقایق و کلا عقاید خودمون . جرمهای یوونتوس بیشتر بود . خیلی هم بیشتر بود . یوونتوس فقط در یک جبهه متهم نبود . در خرید بازیکن نیز متهم بود . که موجی به کمک پسرش که یک آزانس نقل و انتقال بازیکن داشتند بازیکن میخریدن . در ضمن این حرفا هیچ ربطی نداره به سوال من . واقعا میبینید . هیچ راه حلی نیست . پس چرا فقط جر و بحث بی هدف میکنید . کوبولی بی لیاقته ؟! خب میگیریم که هست چیکار میشه کرد ؟ من هنوزم به یوونتوس امیدوارم . واقعا شما کمی فکر کنید . یوونتوس کاملا متحول شده . در ضمن در طول تاریخ هر باشگاهی یه چالشی به وجود میاد . شاید این هم یکیش باشه . مگه چالش چیه ؟ در ضمن شما نگاه کنید . اینتر بعد از 16 سال اونم با یک شرایط خنده دار قهرمان شد ولی هیچ کس نمیاد به موراتی چیزی بگه . همه میدونند اون برای آروم کردن طرفداراش میومد ستاره میگیرفت . قهرمان هم نمیشد و یادتونه که یک سال هم رفت کنار . این یک چالش در تاریخ باشگاه اینتر بود . قهرمانی بعد از 16 سال . شاید دوباره شروع بشه دوران اینتر . معلوم نیست . یوونتوس هم تا حالا دو بار توی تاریخش افت داشته 5 . 6 سال و شاید بیشتر قهرمان نمیشد . یه باشگاه همیشه نمیتونه که اول باشه . شما هیچ باشگاهی رو پیدا نمیکنید این جوری باشه حتی در کشور های آماتور . نباید با این مسئله تند برخورد کرد . ما یوونتوسی هستیم برای همیشه نه برای فلان بازیکن با قهرمانی . البته من اینجوری فکر میکنم ! همین جوری که یوونتوس متحول شد شاید یکی دوسال دیگه بازم یه چیزی بشه و مدیران دیگه ای بیان . بدتر با بهتر . همون جوری که شما از موجی بخاطر دو تا خرید خوب ( البته بازیکنان بی تعصب ) تقدیر میکنید و عامل سقوط یوونتوس به سری ب رو به راحتی می بخشید فکر کنم حمایت از کوبولی جای تعجبی نداشته باشه . در ضمن مگه یادتون نیست که ایتالیا و یوونتوس رو تهدید کردن اگر بازم این پرونده ادامه داشته باشه ایتالیا رو محروم میکنند شما بازم میخواین یوونتوس ادامه بده ؟؟؟؟؟؟؟

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
اگه بخوایم بازیکن با تعصب بگیریم که شاید 11 نفر فصل دیگمونو نتونیم جور کنیم بازیمن با تعصب الان دیگه به اندازه انگشتان دست هم پیدا نمیشه پس به فکر بازیکن با تعصب نباشید فکر کردید وقتی ندود اومد یوونتوس به یووه تعصب داشت این تعصبی که الان تو ندود می بینیم به مرور زمان به وجود اومد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیزی در مورد مدیریت الان یووه هست که من درست متوجه نمیشم ! الان من سر در نمیارم کی به کیه ! کلی آدم ریختن اون تو هر روز می بینیم یکی حرف میزنه ! من اشتباه میکنم یا وقعا این ساختار شلوغ پلوق رو یووه داره؟ مثلا محدوده فعالیت کابولی-سکو- بلانش و بقیه چیه؟ این چیزی بود که دشام هم بهش اشاره کرد.و گفت اون همه به دنبال کار خودشون بودن و من با تیم تنها بودم.از طرفی از من دفاع میکردند و از طرفی دیگه دنبال جانشین احتمالی بودند.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها قبول کنید الان شرایط باشگاه خیلی خیلی نامنظم هست و این وظیفه این 3 مرد رو خیلی سخت می کنه به نظر من حالا برای بررسی وضعیت کاری انها خیلی زود هست فعلا که با بوفون تمدید کردند دیگه ایول

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من به این شلوغ پلوغی مدیریت خیلی وقت پیش به بهمن گفتم که یکی از دلایل ناموفق بودن مدیران جدید هست به این که این مدیران در حد واندازه موجی نیستند هم شکی نیست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی