پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3893 پاسخ برای این موضوع

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
ایول کانا برگرده خیلی حال میده اصلا بال در میارم

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
كاپلو با رئيس اسبق باشگاه يووه درگير نيست سرمربي ايتاليايي تيم رئال مادريد گفت: هنوز هم با موجي رئيس اسبق باشگاه يوونتوس دوستم و رابطه ام مثل گذشته صميمي است. به نقل از پايگاه خبري اسپورت نيوز، فابيو كاپلو سرمربي تيم رئال مادريد گفت: سال هاي زيادي در يوونتوس حضور داشتم و رابطه ام هميشه با سران اين باشگاه خوب بوده و حتي بعد از ماجراي فساد در فوتبال ايتاليا اين رابطه تغيير نكرد. کاپلو افزود: موجي رئيس اسبق باشگاه يووه دوست بسيار خوبي براي من بوده و اكنون هم رابطه ما مثل گذشته است. بر اساس اين گزارش، كاپلو تصريح کرد: اتفاقات اخير يوونتوس هيچ تغييري در رابطه ما ايجاد نكرد و خبر درگيري من با موجي صحت ندارد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کم کم داره با مدیر های یووه کنار میام !!! ترزگه هم نگه داشتند و چهار سال تمدید کرد. اگر کامورانزی رو هم نگه دارند خیلییی خوب میشه ! من که خیلی به این تیم امید دارم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
قکر کنم نظر خیلی ها نسبت به مدیران کنونی عوض شده باشه . ولی من از همون اول بهشون اعتقاد داشتم . دارم و خواهم داشت . کارشون هنوز تموم نشده . منتظر روزهای بهتری برای یوونتوس باشید . جذب 2 . 3 مدافع و شاید یک هافبک و یک مهاجم هنو مونده .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من به این مدیران ذره ای امید نداشتم ولی خوشحالم اینقدر که من فکر میکردم بیعرضه نیستند و نشون دادند که یه چیزایی بارشون ببخشید باز هم بد صحبت کردم ولی هنوز ایم دیران منو قانع نکردند بارسا تیری هانری رو میخره بعد ما هم برای کم نیاریم میریم میکولی رو برمیگردونیم(به نظر شما این دو قابل قیاس هستند؟؟؟؟؟)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

من به این مدیران ذره ای امید نداشتم
ولی خوشحالم اینقدر که من فکر میکردم بیعرضه نیستند و نشون دادند که یه چیزایی بارشون
ببخشید باز هم بد صحبت کردم ولی هنوز ایم دیران منو قانع نکردند
بارسا تیری هانری رو میخره بعد ما هم برای کم نیاریم میریم میکولی رو برمیگردونیم(به نظر شما این دو قابل قیاس هستند؟؟؟؟؟)

اخه عزیز من شما شرابط فعلی یوونتوس رو با بارسلونا مقایسه می کنید؟؟؟
مدیران ما تاره مشغول به کار شدند و فقط 120 میلیون بودجه داشتند ولی بارسلون 280 تا
ما از سری ب اومدیم و فصل دیگه هم جام باشگاه ها نیستیم
ظاهر بین نباشید
به مدیران هم حق بدهید

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
باید دید سال دیگه که به امید خدا توی جام باشگاه ها هستیم و از نظر مالی شرایط بهتری داریم این مدیرا چیکار میکنن اون موقع میشه راجع به کارشون نظر داد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هیئت مدیره یوونتوس اعلام کرد که کسی جایگزین بتگا نمیشه و بلانش وظایف او رو به عهده میگیره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
این چند وقت از این حرفا زیاد دیدم و واقعا تاسف خوردم . بعضی از دوستان مدیران کنونی یوونتوس رو دشمن خودشون میدونند و بعضی دوستان با لغت هایی مثل اینا و اونا مدیران رو خطاب قرار میدن در حالی که عمل مدیران یوونتوس با توجه به شرایط قابل ستابشه . نه تنها ستاره ای از یوونتوس نرفت بلکه اضافه هم شد و منطق این دوستان رو من نمیدونم . ولی اصلا جلوه خوبی نداره وقتی به ما یوونتوسی ها به مدیران خودمون احترام نمیزاریم . پس اگر فردا روز کسی اومد جلوی خودت به یوونتوس چیزی گفت یهش هیچی نگو اول به خودت نگاه کن بعد حرف بزن .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اين چند روزم حتما ً بايد انواع و اقسام توهين ها رو به خاطر قرارداد ندود نسبت به مديرا شاهد باشيم بيچاره مديراي يوونتوس

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
عملكرد مديران توي اين يك سال كه خوب بوده و اگر با همين شكل ادامه بدن يووه موفق ميشه به اون بالاها برسه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دیگه دارن اعصاب خورد کن میشن.تک تک ستاره ها و قهرمانان باشگاه رو رنجوندن.ترزگه و کامو باز به توافق رسیدن اما اصلا دوست ندارم ندود با ناراحتی از فوتبال و مخصوصا یووه کنار بکشه.خدا میدونه سر تمدید با الکس میخوان چی کار کنن.........ایشالله تا اون موقع سر عقل بیان و حداقل با ناراحتی کسی رو کنار نذارن

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
مدیرای یوونتوس دیگه دارن شورش رو درمیارن کسی نیست بگه تا چه حد میتونید بی ..... باشید که ندود سلطان یوونتوس رو اینطور بخواهید از تیم جدا کنید اخه الکس بوفون کجا هستند که جلوی این کار رو بگیرند

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
معلوم نيست چه پروپزالي به ندود نشون دادن كه او اينقدر از برنامه‌ها نااميده و ميخواد فوتبال رو كنار بگذاره. بايد هرطور شده دلشو بدست بيارن تا حداقل يك فصل ديگه بازي كنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
من هنوزم به موندن ندود خوش بین هستم . نمیدونم چی شده . چون خبر موثقی نیست . باید صبر کرد و دید که چی میشه .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
دوستاني كه زحمت مي كشن فحشاشون رو نثار مديران يوونتوس مي كنن لطف كنن نگه دارن واسه تقديم به امثال موراتي بي صفت چون اون بيشتر لازم داره من كه اگه فحش داده بودم حداقل يه خورده پيش خودم شرمنده مي شدم اينم از تمديد قرارداد ندود برين حال كنين نگهداشتن و راضي كردن اين همه ستاره دست كمي از جذب ستاره ها نداره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من به مسئولين فعلي يووه ايمان آوردم.راضي كردن ندود كم كاري نيست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
مدیران یوونتوس علاوه بر اینکه ستاره ای رو نفروختند بلکه کلی بازیکن رو خریدن . این خودش یک نکته مثبته

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من به شخصه اینجا هم از تمومی مدیران یوونتوس معذرت خواهی میکنم تو تاپیک چه بازیکنی هم معذرت خواهی کردم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خوبي ها و بدي هاي مديران در مدت اخير: خوبي ها: 1.راضي كردن 5 ستاره‌ي بزرگ 2.احداث دل آلپي جديد 3.خريد 3 ستاره و 6 بازيكن جوان و آينده دار 4.همكاري با اسپانسر جديد بدي ها 1.از دست دادن 1 ستاره و چند بازيكن جوان 2.از دست دادن مربي بزرگي چون دشام 3.ناتواني در جذب بعضي بازيكنان بزرگ كه دنبالشون بودن مثل : ميليتو ، په په ، ساويولا و ... ___________________________________ اينا تو چشم تر بودن و با همينا مي شه نتيجه گرفت كه مديران نسبت به قبل خيلي بهتر شدن و بدي هاشون رو جبران مي كنن.من واقعا به اين مديرا ايمان آوردم.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی