پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3893 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21219 ارسال
دوستان عزیز اینجا بحث درباره مدیران یوونتوس هست نه زامبروتا ! لطفا به هم توهین نکنید .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

فکر کن مثل ترزگه و کامرونزی در یووه میماند و در سری بی بازی میکردند و مثل ترزگه جایگاهش در تیم ملی هم از دست میداد و وقتی تیم رفت سری آ به بهانهای مختلف قرارداد انها را تمدید نکند

اين تنها يك روي قضيه ست
چرا فكر نكنيم مي موند و مثل بوفون هم قراردادش تمديد مي شد و هم مثل الكس جايگاهش رو توي تيم ملي حفظ مي كرد ؟

ترزگه رو نمي دونم ولي فكر مي كنم كامو دنبال بهانه مي گرده
اصلا ً از اولش همينطوري بود

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

دوستان عزیز
لطفا به هم توهین نکنید .

من قصد توهین به کسی رو نداشتم mad خودش شروع کرد و اگه چیزی گفتم که mad ناراحت شده همین جا ازش معذزت خواهی میکنم

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال

من قصد توهین به کسی رو نداشتم mad خودش شروع کرد و اگه چیزی گفتم که mad ناراحت شده همین جا ازش معذزت خواهی میکنم

ببین عزیز من چی رو شروع کردم ؟
من فقط گفتم که به کسی توهین نشه ، همین.
اون بازیکنی که تو ممکنه ازش خوشت نیاد ، شاید همه ی عشق و علاقه ی یه شخص دیگه باشه !
پس با توهین نکردن به اون به نظر و عقاید بقیه ی اشخاص احترام میذاری.

بیخیال
هر چی بود تموم شد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ادامه ی بحث تاپیک ؛ مدیران یوونتوس

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

اصلا اون افغانیه به درد یوونتسو نمیخورد الکی هم ازش دفاع نکنید اگه تعصب داشت میموند یووه هی دارید الکی حرف میزنید هر کی موند دمش گرم هر کی نموند به جهنم بره به درک حالا هی شما بگید اون موقع یوونتوس چی میکرد حالا چی میکنه من دارم هی به خودم روحیه میدم که یوونتوس سال خوبی رو شروع میکنه هی شما اعصابم رو خورد میکنید منم مثل بهمن دیگه تو بحث های الکیتون نمیام

اگه زامبي مي موند بازم مي گفتي "افغاني"؟؟؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
[quote author=bianco vino71 link=topic=351.msg38139#msg38139 date=1181720767]
[/quote]
اين تنها يك روي قضيه ست
چرا فكر نكنيم مي موند و مثل بوفون هم قراردادش تمديد مي شد و هم مثل الكس جايگاهش رو توي تيم ملي حفظ مي كرد ؟
ترزگه رو نمي دونم ولي فكر مي كنم كامو دنبال بهانه مي گرده
اصلا ً از اولش همينطوري بود
[/quote]
بوفون پول خودش را میگیره و وقتی قراردادش تمدید شد مبلغ دست مزدش کم نشد و بعد دل پیرو درسته به تیم ایتالیا دعوت میشه ولی اکثر بازیها روی نیمکت هست

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
[quote author=پینتوریکو link=topic=351.msg38155#msg38155 date=1181725252]

[/quote]

اگه زامبي مي موند بازم مي گفتي "افغاني"؟؟؟

خداوکیلی گیر دادی به این کلمه من بابا راست میگی افغانی نیسا بچه ناف تورینه

البته ببخشید کامو رفت!!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
البته بچه ناف كومو هست

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مديران يوونتوس با فروختن بالزارتي و نخريدن ميليتو دارن گندشو در ميارن.نظر شما چيه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بالزارتي خودش خواست بره و وقتی دید این همه اسم هست و قصد سفر به یوونتوس را دارند دید اگه بره بهتره و رفت کابولی هم که گفته به زودی همه هواداران را خوشحال می کنم به نظر تون اگه موفق به جذب این بازیکنان بشوند کافی نیست Almiron-Tiago-Milito-Gilla--Quagliarella به نظر من اگه 4 تا از این ها رو هم جذب کنیم یک کارنامه موفق برای مدیران هست

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اگه این بازیکنا بیان یووه بی رقیب میشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
حالا هی باز بگید این مدیران بی لیاقت هستند و به درد نمی خورند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21219 ارسال
کوالیارلا که رفت اودینزه . المیرون و تیاگو هم یه جورایی یوونتوسی هستند . فقط میمونه میلیتو . کاناوارو و بارزگلی و البته چند بازیکن دیگه که شاید ازشون اسمی نباشه برای اومدن به یووه ولی یهو میبینید که میان یووه ! در کل عملکرد مدیران با توجه به شرایط یوونتوس خوبه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
تا حالا كه فقط ياكوئينتا رو يوونتوس گرفته البته مهره خوب تياگو و الميرون هم چند روز ديگه يوونتوسي ميشن جيلا رو بي خيال شيد كه نياد ترزگه + الكس + ياك.ئينتا دروازبان كه داريم دفاع كه نداريم در كل مديرا خوب نبودند تا لعا بهتر ميشن تا چند روز ديگه شك نكنيد

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
عملکرد مدیران در خرید و فروش بازیکنان متوسط هست

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بهتر شد ميخوان اينبار 40 ميليون بدن لمپاردو بگيرن

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نباید مدیران یوونتوس را فقط در نقل انتقالات دید باید به دیگر کارهای که انجام میدهند هم توجه کرد مثل افتتاح شبکه یوونتوس کانال در اون شرایط بحرانی و اینکه یووه مثل قبل اهماهنگی لازم ندارد در گاهی از موارد هر کدام از مدیران برای خود حرفی میزند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بعد از استعفای بتگا ،کاپلو در مصاحبه از عملکرد سه مدیر یووه که حالا هر 3 کنار رفته اند دفاع کرد (بتگا و موجی و جیاردوئو) و گفت این 3 نفر هنور هم دوستای من هستند

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
ولی قبول دارید برا دفاع تیم هنوز کاری نکردن!!! بالزارتی هم رفت ولی هنوز میلیتو نیمده تازه 99 درصد میلیتو میره رئال ولی من میگم همه با هم از همین جا فریاد بزنیم و کانا رو صدا کینم کاناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هفته ی آینده مدیران یووه قراری با کانا دارند تا بازگشتش به تورین رو بررسی کنند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی