پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3884 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
عزیزان البته یوونتوس 1985 شما همه چیز رو میدونید ؟ خوبه . پس حتما می دونی که در زمان جیرائودو و موجی آنیلی ها دیر به دیر میرفتن سر تمرین و کلا با تیم کم بودند . می دونی چرا ؟ چون موجی باهاشون بد بود . همین چند وقت پیش هم لاپو الکان گفت که این مشکلات یووه تقصیره موجی هست که موجی هم مثل همیشه یه ذره زر زر کرده و رفت . منم قبول دارا اینتر خیلی گناه کار تر از یوونتوس و این چند تیمه اما که چی ؟ ==================================================================== عزیز یوونتوس رفته سری ب . می فهمی یعنی چی ؟ میفهمی ؟ یعنی تیمی در سطح مونتوا . بولونیا و ناپولی . چون تو سری ب بازی بازی می کنه . هیچ بازیکنی دوست نداره بیاد تو سری ب بازی کنه . براش مثل ننگ می مونه که بیاد بازی کنه حالا میبینی که بوفون و اینا موندن چون تعصب دارن و یوونتوسی هستند وگرنه کسی نمی خواد . همین کامورانزی هم هی داره میگه . تره زگه هم هی داره می گه . دارن منت میزان سر یووه پس برن بهتره .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
در ضمن شما چرا نمی گید موجی چرا این کارو کرد ؟ چرا ؟ حالا چون دو تا بازیکن اورد ؟ قبول . یعنی خوبه یه نفر بیاد یوونتوس و کل بازیکن بیاره بعد هم یوونتوس رو خراب کنه بگه دلم خواست من کلی بازیکن اوردم شما نباید بهم چیزی بگید . منظور شما اینه ؟ بابا ایول طرز تفکر خوبیه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بهمن جان اول حرفای من را بخون و بعد نظر بعد
1 به نکته ای که من خیلی بهش اتکا کردم دقت کن که از نو بازگو میکنم
نکته اول و از همه مهم تر اینکه موجی امکان ندارد بازم میگم ممکن نیست برای سومین بار میگم غیره ممکن است این همه کار را بدون اجازه مالکان یووه(خانواده انیلی)این همه کار خلاف قانون انجام داده باشد و دلیل ان این است که خانواده انیلی دوست دارند بازم موجی به ترکیب مدیریتی یووه بپیونند
حالا لاپو الکان ایا جز خانواده انیلی است یا خیر(هر چقدر موجی مقصر هست بدون شک خانواده انیلی هم مقصر هستند)

2-چرا یووه رفت سری بی بازم در حرفهای قبلی گفته بود ولی بازم میگم که دقت بیشتر کنی
تنها یووه نبود که که با مشکل فساد روبه رو شد خیلی از تیمها از جمله میلان فرونتینا و لاتزیو هم بودند ولی فرق یووه با دیگرتیمها این بود که فقط یووه مجازات شد و تیمی مثل لاتزیو در اخر حتی جریمه هم نشد و میلان فقط چند امتیاز منفی گرفت ولی یووه چه دو جام را از یووه گرفتند و با منفی 9 که تازه اولش منفی 30 بود به سری بی فرستادند تازه اصلا اسمی از تیم اینتر برده نشد تیمی که همه میدوند که این تیم از خیلی تیمهای دیگر مشکل فساد داشت ولی چرا نام این تیم فاش نشد دلیلش این است خود مراتی(مالک اینتر) یکی از اشخاصی بود که در افشای فساد ایتالیا دست داشت

حالا من نمیدانم که لاپو الکان چه فرقی میکنه به موقع بره سر تمرین یا نه نمیدانم چه تغییری میتونه انجام بده
یه چیز جالب میدونی لاپو الکان با چه میره سر تمرین؟
با هلکوپتر یا همان بال گرد

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
از وقتی که موجی رفته همین اقای لاپو الکان برای یووه چه کرده که شما انقدر از او دفاع میکنی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال

بهمن جان اول حرفای من را بخون و بعد نظر بعد
1 به نکته ای که من خیلی بهش اتکا کردم دقت کن که از نو بازگو میکنم
نکته اول و از همه مهم تر اینکه موجی امکان ندارد بازم میگم ممکن نیست برای سومین بار میگم غیره ممکن است این همه کار را بدون اجازه مالکان یووه(خانواده انیلی)این همه کار خلاف قانون انجام داده باشد و دلیل ان این است که خانواده انیلی دوست دارند بازم موجی به ترکیب مدیریتی یووه بپیونند

=========================
من دارم میگم در زمان موجی آنیلی ها اصلا اجازه
نداشتند با یوونتوس باشن حالا میگی آنیلی ها خبر داشتند ؟؟؟
موجی و لاپو با هم دشمن هستند .... برای همین لاپو وقتی که
موجی رو محروم کردند گفت : از محرومیت چنین فردی خوشحال نیستم
اما معتقدم باید از یوونتوس میرفت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
عزیز من از لاپو الکان دفاع می کنم چون : 1 - نوه آنیلی بزرگ هست و طبق وصیت نامه آنیلی باید در کنار یوونتوس باشه حالا ببین خودت زمان موجی نمی زاشت که آنیلی ها بیان این یعنی بی احترامی به آنیلی بزرگ . 2 - از نظر مالی خیلی راحت می تونه یوونتوس رو تامین کنه . 3 - یوونتوس اصیل هست و تعصبی . 4 - با تمام بازیکنان یوونتوس دوسته و همه هم دوستش دارن 5 - بزار تابستون بشه ببین خرید های یوونتوس رو و البته تاثیر الکان ها رو ( جان و لاپو )

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

عزیز من از لاپو الکان دفاع می کنم چون :
1 - نوه آنیلی بزرگ هست و طبق وصیت نامه آنیلی باید در کنار یوونتوس باشه
حالا ببین خودت زمان موجی نمی زاشت که آنیلی ها بیان این یعنی بی احترامی
به آنیلی بزرگ .
2 - از نظر مالی خیلی راحت می تونه یوونتوس رو تامین کنه .
3 - یوونتوس اصیل هست و تعصبی .
4 - با تمام بازیکنان یوونتوس دوسته و همه هم دوستش دارن
5 - بزار تابستون بشه ببین خرید های یوونتوس رو و البته تاثیر الکان ها رو ( جان و لاپو )

با شماره 1 موافقم ولی قبول کن وقتی موجی باشه لاپو الکان نمیتونه خودی نشون بده به خاطر موجی خیلی در مدیریت قوی تر است
با شماه 2 مخالفم ما تا این لحظه پولی که شما میگوید ندیدیم
با شماه 3 موافقم
باشماه 4 بازم مخالفم همین زامبرتا علت رفتنش از یووه را بی توجی مدیران نسبت به خودش اعلام کرد
و در مورد شماره 5 من ارزو دارم که تابستان خوبی داشته باشیم و خیلی دوست دارم مدیران توانای اوردن بازیکنانی مثل جراد و کرستین رونالدو را داشته باشند و یووه را تبدیل یه یووه سابق کنند و بازم میگم من خودم به تابستان امیدوارم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
ای بابا میخوای جرارد و رونالدو بیان یوونتوس ؟ اینا می تونند تو اروپا بازی کنند حالا بیان یووه که فقط امیدش به سری آست ؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یادت رفته سالی که بارسا در اسپانیا دوازدهم شد برای فصل بعد رونالدینو و اتو و چنین ستاره اورد و سال بعد قهرمان شد و بعد جام باشگاهای اروپا شد اینم بگم اگر فصل بعد ما نتوانیم چند ستاره بیاوریم حتی برای گرفتن سهمیه اروپا مشکل خواهیم داشت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
در ضمن من هیچ وقت نگفتم موجی تو مدیریت ضعیفه من میگم موجی یوونتوس رو خراب کرد . بازم دروغ می گم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ صد در صد لاپو نسبت به موجی تو مدیریت فوتبال ضعیف تره چون موجی الان چدین ساله تو فوتباله اما لاپو رییس فیاته . پول هم بخواد بده که نمیاد بگه : آهای مردم . هوووی مردک گوش بده من امروز به یوونتوس قلان پوند پول دادم . فهمیدین ؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ما پول کسی را نمیخواهیم فقط اینم را بگم ما با فروش و بازیکنان حدود 100 میلیون یورو سود داشتیم حالا همین پول  خرج خرید بازیکن بکنند به راحتی جراد و کرستین رونالدو به تیم بیاوریم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
عزیز اینجوری هم نیست . همین زمان موجی هم بسیاری از بازیکنان رو نمیورد میگفت پول نداریم در حالی که یوونتوس یکی از پول دار ترین باشگاه های جهانه اینا یه چیزایی هست که منو تو نمی دونیم . خود مدیرا می دونن که چیکار کنند و کی پول خرج کنند و کی نکنند

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ما کی در یک نقطه ضعف داشتیم . مربی تیم بازیکنی از موجی خواست و موجی نیاورد اگر قرار بود موجی هر بازکنی را دید بیاره یووه که میشدیم رئال تیمی که همین خرید های بزرگ باعث بحرانش شد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
اما به نظر من باید منتظر تابستون باشیم . از الان نمیشه چیزی گفت .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
یک عکس خوشگل از کوبولی و بلانس
تصویر

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
واقعیت تلخه ولی هر کسی میدونه که مثلث مدیریت یووه بی نظیر بود نه در رئال نه اینتر نه میلان و چلسی که خیلی راحت ما اونا رو از دست دادیم اونم به خاطر ماسیمو موراتی( که خونش حلاله) خودمونم نباید گول بزنیم کوبولی مدیری نیست که بتونه یووه رو بچرخونه بین مدیرای حال حاضر یووه فقط سکو کارش درسته من تو اخبار دیدم که باتگا داره بر میگرده اگر درست باشه باید جانشین کوبولی بشه تا یووه وضعش خرابتر نشده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
عزیزم کوبولی کارش رو خوب بلده ..... مگه چیکار کرده که شما میگید خوب نیست ؟

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
جان الکان که گفته که احتمالا لا÷و مدیر جدید خواهد بود و کوبولی میخواد بره

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

واقعیت تلخه ولی هر کسی میدونه که مثلث مدیریت یووه بی نظیر بود نه در رئال نه اینتر نه میلان و چلسی که خیلی راحت ما اونا رو از دست دادیم اونم به خاطر ماسیمو موراتی( که خونش حلاله) خودمونم نباید گول بزنیم کوبولی مدیری نیست که بتونه یووه رو بچرخونه بین مدیرای حال حاضر یووه فقط سکو کارش درسته
من تو اخبار دیدم که باتگا داره بر میگرده اگر درست باشه باید جانشین کوبولی بشه تا یووه وضعش خرابتر نشده.

اگر کوبلی مدیر نیست حتما این موجی ... مدیره
خجالت بکش داداش هرچی میکشیم از موجی تازه شما افتخارم میکنی عکسشو گذاشتی اواتورت
من واقعا متاسفم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
جناب اقا موجی بزرگترین مدیر تاریخ فوتبال جهانه و این اتفاقات اخیر هیچ دخلی به اون نداره و اگر هم کسی مقصر باشه از خاندان انیلی گرفته تا موجی و بقیه مقصر هستند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی