پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکلاس بنتنر - Big Nick

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
231 پاسخ برای این موضوع

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

[img height=137 width=436]http://cdn.tuttosport.com//images/04/C_3_Media_1555904_immagine_ts673_400.jpg[/img]

نظر جان لوکا ویالی راجب نقل و انتقالات یووه

"به کار یوونتوس در بازار نقل و انتقالات از ده نمره هشت می دهم، چون بازیکنان سطح بالا واقعا گران بودند. یووه کووادو آساموآ و مائوریسیو ایسلا را گرفت، که با توجه به کیفیت و قیمتشان از خریدهای فصل هستند."
"بنتنر به نظر یک پدیده است، چون خودباوری خوبی دارد و به سختی تلاش می کند. در ایتالیا او می تواند از نهایت شجاعت و فیزیکش استفاده کند، اما اگر می خواهد تنها روی مهارتش حساب کند لیگ اشتباهی را انتخاب کرده است."
"معتقدم که آنتونیو کنته می داند که چطور بهترین استفاده را از او ببرد. از طرفی، حتی بدون یک بازیکن سطح بالا در خط حمله، یوونتوس هنوز می تواند اسکودتو را ببرد."

"این فصل لیگ قهرمانان برای آنها جای کسب تجربه برای سال بعد است."

قاسم

قاسم

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 291 ارسال
من بنتر رو بازیکن خوبی مییبنم و فکر میکنم به دردمون بخوره امسال !! واقعن تعجّب میکنم که دوستان در بدوِ ورودِ یه بازیکن جدید به "این گرمی" (!!!) ازش استقبال میکنن !! اجازه بدیم خودشو نشون بده اوّل چند تا بازی انجام بده بعد بیایم و نقدش کنیم !! همیشه وقت برای حرف زدن و نقد کردن هست ! فرصت بدیم اوّل خودشو نشون بده بعد شروع کنیم در موردش حرف بزنیم ... تاریخِ یووه پر از بازیکنانِ بزرگیه که در یووه موفّق نبودن و پر از بازیکنانِ ساده ایه که در یووه تبدیل به ستاره شدن ... ! شاید بنتنر هم جزوِ دسته ی دوّم باشه .... من به عنوانِ یه هوادار از حضورش خوش حالم چون دیگه الآن بنتنر جزوی از یوونتوسه ؛ فکر میکنم حمایتِ هوادارا بیش تر به نیکلاس و یووه کمک کنه ... :3:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
Big Nick, Bendy, the Great Dane

این 3 تا از القابش هست که فکر میکنم اولی رو بیشتر میگن ، به علت هیکل و قد بزرگی که داره :1:

قبل از صحنه گل خوشحالی معروف بنتدر تو یورو که شورت ورزشی شو کشیده بود پائین کمی ، یه عکس دیگه هم ازش بیرون اومده بود که این هست :

Spoiler

ساید آفساید به شوخی بهش لقب Nicky No Pants رو داده :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
میدونم چرا همه بچه ها یه جوری از خرید بنتنر نارحت هستن و اونم این بود که همه منتظر ستاره بودیم یعنی اگه روز اول میومد این همه هجمه بر علیهش نبود بنتنر بازیکن فیزیکی هستش و پا به توپ مناسبی داره و سر زنی خوبی هم داره یعنی اگه فکرشو بکنید بتونه هر کدوم از این ویژگی هاشو تو یووه 20 درصد بالاتر ببره رسما میشه زلاتان دو پس باید صبر کرد و دید چی میشه من که امیدوارم ولی مهم ترین چیزی که هستش باید بازی کنه

8813222

8813222

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 ارسال
آمارش بدي نيست
هر چي باشه از مهاجماي فعلي خيلي بهتره
به اميدموفقيتش براي يووه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
خوش اومدی نیکولاس!!!خوشم میاد ازت!!چند سال منتظر موندم تا تو بیای!!!امسال خیلی منتظره درخششتم

in the name of juve

in the name of juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 162 ارسال
بدک نیست حداقل از بوریلو بهتره و چون سنش کمه خیلی می شه بهش امید داشت یادتون نره کاوانی که الان از بهترین سنتر فورواردهای دنیاست هم از بیستو سه چهار سالی درخشش رو شروع کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بخاطر سطح بالای انتظارات، اکثریت ما از این انتقال ناراضی هستیم ولی طبق معمول عادت همیشگیم حالا که دیگه همه چیز تموم شده سعی می کنم روی نقاط مثبت انتقال انجام شده فکر کنم.

به عنوان یه هوادار، هیچ کار دیگه ای هم از ما بر نمیاد.

بنتنر واقعا اون ستاره ای نیست که قرار بود به خط حمله اضافه بشه. و وقتی می دونیم یووه دنبال اسامی مثل فن پرسی بود و ناکام موند، نهایی شدن ترنسفر با بنتنر یکم آزار دهنده است. من شخصا بهش خوش بین نیستم ولی همیشه "یه شروع تازه" می تونه متفاوت باشه. اعتقاد شخصی خودم اینه که بنتنر ازون دست فوتبالیست های با استعداد ه که درک فوتبال بالایی نداره. ولی میشه اون استعداد رو گذاشت کنار سنی که داره و منتظر بود دید که چیکار می کنه. توجه کنید که بنتنر یک سال از جووینکو کوچیکتره !

بعضی بازیکن ها نبوغ فوتبالی دارند، بعضی بازیکن ها رو مربی ها تعریف می کنند و در اون تعریف می درخشند. بنتنر جز دسته اول نیست، ولی استعداد کافی و فیزیک بدنی مناسبی برای پیشرفت داره، مهم اینه که بخواد و تلاش کنه و به نظرم برای این کار شروع خوبی داشت. نمی دونم چرا مصاحبه اش رو ترجمه کردید هیچکس این تیکه رو ترجمه نکرد :

" من می خوام همه چیزم رو به زمین بازی بیارم، و برخلاف گذشته خارج از حد خودم حرف نزنم. من اشتیاق، میل و قلبی بزرگ با خودم خواهم آورد"

قدم اول، قدم درستی بود.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
اینجا الان یه چیزی هست ! شما میخوایید بنتنر تو یوونتوس موفق باشه یا نه دلتون میخواد بنتنر موفق نباشه و 2 ماه بعد بیاد به خودش و تیم یوونتوس گیر بدید ؟ اگه مورد اول هستید که دمتون گرم اما اگه مورد دوم هستید باید بگم که خیلی بده شما برای اینکه حرف خودتون به کرسی بشینی منتظر زمین خوردن یکی دیگه باشید ! اونم کسی که میخواد برای تیم محبوبتون بازی کنه ,,, من خودم از خرید بنتنر راضی نیستم [ عکسی که اول تاپیک گذاشتم :fp: ] اما الان بهترین آرزو ها رو براش دارم ! دوست دارم 2 ماه دیگه حال منو بگیره و به قولی منو با بازیش ضایع کنه . میخوام تو پایان فصل یکی از بچه ها بیاد تو تاپیک اون عکس منو نقل قول کنه و بگه آقا حسین دیدی اشتباه می کردی ؟ ضایع شدی ؟ اما الان فکر کنم اینجا یه سری میخوان به نقطه ای برسن که بیان تو این تاپیک و به بنتنر , ماروتا و بقیه گیر بدن و بگن دیدید ضایع شدید ,,,, امیدوارم اینطوری نباشه :65:

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
خرید بنتنر اونچنان هم بد نیست.در واقع از هیچی بهتره.از یه طرف سن بنتنر و مربی ای مثل کونته که ستاره هایی مثل مارکیزیو و ویدال و بارتزالی ساخته منو امیدوار میکنه که در آینده یه بازیکنه خوب از بنتنر ببینیم از طرف دیگه اگه بنتنر انتظاراتو براورده نکرد,قرارداد قرضیش رو تمدید نمیکنیم.

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال

تو یوونتوس از این بازیها نداریم ، اگر کریستین زنونی رو یادتون بیاد ، تو همه ی تیم هاش 77 میپوشید ولی هیچوقت تو یووه نتونست از این عدد استفاده کنه ، کلا یوونتوس جای این اعداد مسخره نیست

احتمال 99 درصد شماره 17 رو به تن میکنه

بچه ها از اخلاق بد بنتنر هی میگن و میگن که یوونتوس جای اینجور اخلاق ها نیست ولی فکر کنم یادتون رفته استوراری قبل از اینکه به یوونتوس بیاد چطوری رفتار میکرد و حالا چطوری رفتار میکنه ، جو یوونتوس طوریه که امثال ندود رو هم تحت تاثیر قرار داده ، چه برسه به یکی مثل بنتنر

مگه همین الیا قبل از اینکه بیاد کلی حرف مفت نزده بود؟ ولی بعد از یک فصل نیمکت نشینی تو یوونتوس ، وقتی رفت چقدر خوب صحبت کرد

یوونتوس باشگاه بزرگ و حرفه ای هست ، همونطور که رو مسائل فنی بازیکن کار میکنه ، رو اخلاقش هم کار میکنه ، حتی نحوه مصاحبه کردن رو هم بهشون یاد میده yes1

بسیار موافقم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
شماره ی 17 بهش تعلق گرفت! :fp:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

شماره ی 17 بهش تعلق گرفت! :fp:

یه جوری :fp: رو میزنی که انگار فصل پش بهترین بازیکن تیممون این شماره رو پوشیده بود :no: خوبه سال پیش یه سکونشین این شماره رو پوشیده بودا

کاملا مشخص بود 17 رو بر میداره yes1

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

می خوام ببینم کی جرات داره شماره 17 کراسیچ رو بده به این......... :111: :102:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ندادن شماره ی 52 بهش و رفتن به موزه ی یوونتوس امیدوارم حالیش کرده باشه که اینجا آرسنال نیست !

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
52مگه مال کی بوده؟

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
مال كسي نبود،يوونتوس جاي اين كاراي چيپ نيست

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دقیقا ، گفتم که یوونتوس کسانی مثل زنونی رو داشته که نزاشته همچین شماره هایی رو بپوشن ، هر چی فکر میکنم بازیکنی به ذهنم نمیرسه که بیشتر از شماره 35 بهش داده باشیم ( بازیکن هایی که میخریم نه بازیکن تیم جوانان )

قاسم

قاسم

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 291 ارسال
17 شماره ایه که بهش میاد ! :1: ترزگه هم یه جوون ساده بود که این شماره رو پوشید. فراموش نکنید که این جا یوونتوسه ؛ باشگاهی که باید به تصمیماتش احترام بذاریم ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ترزگه هم یه جوون ساده بود که این شماره رو پوشید.

قاسم من موافقم که این قضیه شماره ها زیاد مهم نیست، ولی این جمله ات اصلا سرطان زاست :Facepalm:

ترزگه وقتی اومد یووه در طول 3 فصل قبلش مجموعا 62 گل زده بود برای موناکو، 2 بار در حالی که نقش کلیدی در تیمش ایفا می کرد با بیش از 20 گلی که در هر فصل می زد قهرمان فرانسه شده بود، با تیم ملی قهرمان جهان و قهرمان اروپا شده بود (تو فینال اروپا گل زده بود)، توی لیگ قهرمانان درخشیده بود ( گل تاریخی که به منچستر زد اون زمان محکم ترین شوت تاریخ لیگ قهرمانان بود) و به عنوان پدیده ی لیگ فرانسه شناخته می شد :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی