Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

نیکلاس بنتنر - Big Nick

- - - - -

• Please log in to reply
231 replies to this topic

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
ینس بنگزبو، پروفسور فیزیولوژیست که در ورزش تخصص داره و در حال حاضر پروفسور دانشگاه کپنهاگن و مربی ورزشی/بدنسازی تیم ملی دانمارک یه مصاحبه کرده با یکی از رسانه های دانمارک در مورد بنتنر. بنگزبو قبلا با لیپی کار کرده اگر اشتباه نکنم و توی یووه بوده. این شخص گفته یووه همیشه قبل از خرید بازیکن تحقیقات گسترده ای انجام میده. اونا برای بنتنر بارها با من تماس گرفتند و مشورت کردند. ازم می پرسیدند که میشه روش حساب کرد یا اون می تونه شرایط و فشار بازی در تیم بزرگ رو تاب بیاره و ... . بعد هم از من خواستن که باهاش صحبت کنم. من باهاش صحبت کردم و در مورد یووه براش توضیح دادم. بهش گفتم در یووه استانداردهایی هست که باید اونا رو حفظ کنی. یک عرف اخلاقی و اجبار های رفتاری هست که باید رعایت کنی. بهش گفتم که نباید بزاری حاشیه فوتبال تو رو به زیر بکشه و اگر اینطور نباشه اصلا نباید به سری آ بری. فکر می کنم اون فهمید، چون می دونه این بزرگترین شانس زندگیشه. شانسی که می فهمه باید ازش به خوبی استفاده کنه.

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 posts
به گزارش Gazzetta dello Sport کونته این چند روزه داشته DVD بازی های بنتنر رو نگاه می کرده و سعی داشته بفهمه چگونه می شه از او به بهترین شکل بازی گرفت. + نکته دیگه اینکه مربی بدنساز یووه معتقده بنتنر اضافه وزن داره و خیلی سخت با او در حال تمرین کردنه تا او به شرایط ایده آل برسه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
براسش یه برنامه رژیمی در نظر گرفتن :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
ازون جایی که پست های پاک شده ام رو توی فایرفاکس ذخیره دارم، دوباره می فرستمشون :1:

+ نکته دیگه اینکه مربی بدنساز یووه معتقده بنتنر اضافه وزن داره و خیلی سخت با او در حال تمرین کردنه تا او به شرایط ایده آل برسه.

مربی بدنساز یووه در حال تمرین با بنتنر چون بنتنر تو اردوی پیش فصل آرسنال حضور نداشته، هیچ بدنسازی نداشته و می خوان ازین 2 هفته تعطیلی استفاده کنند و تمرینات بدنسازی پیش فصل بنتنر رو انجام بدن. هیچکس نگفته بنتنر اضافه وزن داره، رسانه های ایتالیایی چون دیدن بدنساز یووه داره با بنتنر انفرادی تمرین می کنه صرفا از روی مشاهدشون گفتند (درواقع حدس زدند) حتما اضافه وزن داره. در صورتی که کاررا قبل از بازی با اودینزه هم تمرینات آمادگی اختصاصی بنتنر برای این دو هفته رو اعلام کرده بود.

تصویر

تصویر

تصویر

---------------------------------------

یه مقاله ی خیلی مفصل خوندم در مورد اینکه چرا یووه بنتنر رو خرید. بررسی آماری و آنالیز فنی کرده بود از عملکرد بنتنر و مقایسه با بقیه مهاجم های یووه و توضیح داده بود چرا بنتنر مهاجم "متفاوتی" که حتی اگر مهاجم ستاره یووه نیست ولی قابلیت های متفاوتی برای ارائه داره.

Spoiler

محمد زحمت کشید کامل ترجمه اش کرد :

http://bianconeri.ir...66520#msg366520

(که پست محمد فعلا شهید شده، ولی شهیدان زنده اند)

---------------------------------------

این الان اضافه کنم که،

ونگر از بنتنر تعریف کرده. گفته در اینجا که بود به دلیل مشکلات و اختلاف هایی که بوجود اومد نتونست خودش رو نشون بده ولی کی می تونه استعداد هاشو انکار کنه ؟ اون هنوز هم برای من یه بازیکن سطح بالاست و اگر بتونه به مشکلاتش غلبه کنه می تونه به خوبی خودش رو اثبات کنه. من هنوز بهش اعتقاد دارم برای همین اون رو قرضی به یووه فرستادیم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
همیشه وقتی بازیکنی به تیمی وارد میشه ، کلی مقالات امیدوار کننده میاد بیرون ، ولی هیچ کدوم نمیتونه کمکی بکنه مگر اینکه بنتنر بازی با جنوا بتونه خودشو نشون بده ، برای این میگم بازی با جنوا چون جلوی چلسی خیلی به تجربه لیگ برتریش نیاز داریم ، حتما باید اون بازی بازیش بدیم ، پس امیدوارم با جنوا بازی کنه تا در شرایط مسابقه قرار بگیره

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

همیشه وقتی بازیکنی به تیمی وارد میشه ، کلی مقالات امیدوار کننده میاد بیرون ، ولی هیچ کدوم نمیتونه کمکی بکنه مگر اینکه بنتنر بازی با جنوا بتونه خودشو نشون بده ، برای این میگم بازی با جنوا چون جلوی چلسی خیلی به تجربه لیگ برتریش نیاز داریم ، حتما باید اون بازی بازیش بدیم ، پس امیدوارم با جنوا بازی کنه تا در شرایط مسابقه قرار بگیره

کمال بنتر داره روزهای بدنسازی رو سپری می کنه . تا روز بازی احتمالا تازه بدنسازیش تموم میشه و یکی دو روز بعد پایان دوران بدنسازی بخوایم بازیش بدیم به احتمال 99 درصد کارایی خاصی نداره و تازه مشکلات بعدی رو هم به همراه داره .

اگه قراره بازی کنه امیدوارم تو یک بازی که گل جلو هستیم به بازی بیاد و بدون هیچ استرسی بازی تو یوونتوس رو شروع کنه .

تجربه لیگ برتریش همه اگه قراره کمک کنه امیدارم بازی برگشت باشه که به مراتب مهم تر از بازی اوله

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
به هر حال من امیدوارم واسه 10 دقیقه هم که شده بازی با جنوا بازی کنه تجربه ل ق که داره به همراه میرکو از تمام مهاجم های دیگمون بهتره

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
ونگر درباره ش گفته او رشد میکنه و به تیمم برمیگرده :39:
Spoiler

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran
خیلی دلم می سوزه براش. دقیقا مثل الیا برای خالی نبودن عریضه خریداری شده و مطمئنا سرنوشت بهتری نسبت به الیا نخواهد داشت مخصوصا که در ژانویه به طور حتم یه مهاجم می خریم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
من یه پست دادم اما پرید ! خواستم مجددا تاکید کنم که امیدواری زیادی به بنتنردارم و استایل فیزیک و قد قواره اش در صورت تلاش بیشتر خودش کاملا مناسب و مورد نیاز این تیم یوونتوس هست ! به موفقیتش خوشبینم !

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts

خیلی دلم می سوزه براش. دقیقا مثل الیا برای خالی نبودن عریضه خریداری شده و مطمئنا سرنوشت بهتری نسبت به الیا نخواهد داشت مخصوصا که در ژانویه به طور حتم یه مهاجم می خریم

فکر نمی کنم سرنوشت الیا برای بنتنر تکرار بشه
من که به پیشرفتش تو یووه خیلی خوشبینم

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 posts
بصیر امیدوارم امیدواریت مثل امیدواری به بوریلو نباشه :1:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,061 posts
  • Locationiran
دومنیکو ماروچینو[ 55] بازیکن سابق یوونتوس که 4 سال در این تیم بازی کرد (1979 تا 1983 )

- حتماً دلیلی وجود داشته که یوونتوس با "بنتنر" قرارداد بسته است .

- نباید فراموش کنیم که باشگاه در طول دو سال گذشته کارهای خوبی انجام داده است .

- سال ها پیش بعضی ها از بستن قرارداد یوونتوس با "مورِنو توریچِلی" تعجب کرده بودند .

" توریچلی " مدافع تیم کاراتِسه بود که پس از بازی دوستانه قبل از شروع فصل در سال 92 مورد توجه یوونتوس قرار گرفت و به این تیم پیوست و به عناوین زیادی با یوونتوس دست پیدا کرد .

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts
ندیدم کسی این رو بگه ! ولی بنتنر قبل از اینکه شایعه حضورش در تورین مطرح بشه برای تیم هایی که خواستارش شده بودن سه شرط گذاشته ، حالا واقعا نمیدونم یووه هم سه شرط بنتنر رو قبول کرده یا نه !!؟ :1: اولین شرطش این بوده که هر وقت خواست بدون هیچ بحثی به لندن بره تا پسرش رو ببینه ! دومین شرطش منظم بازی کردن بوده ( :lol: ) و سومین شرطش هم این بوده که در لیگ قهرمانان حضور داشته باشه ! این مصاحبه اش رو با یه روزنامه دانمارکی انجام داده بود !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
به خاطر مشکلاتی 10 دقیقه آخر بازی رو ندیدم درست از همون موقع که بنتنر اومد تو بازی . چیزی نشون داد تو اون 10 دقیقه یا اصلا موقعیت گیرش نیومد ؟

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,297 posts
زیاد فرصت بهش داده نشد تا بتونه خودش رو نشون بده ولی من به این بازیکن خوش بین هستم واحساس میکنم اگه فرصته بیشتری بهش داده بشه بتونه عملکرده خوبی داشته باشه فکر کنم تنها راهی که میتونه خودش رو ثابت کنه تو جام حذفی هست چون احتمالا اونجا فیکس بازی میکنه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

تصویر

بنتنر در صفحه شخصی توئیتر خود :

"از همه به خاطر استقبال گرمشان ممنونم...تجربه شروع در یووه برابر طرفداران خودی در خانه برای من فوق العاده بود....فورزا یوونتوس

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
یک دست بازیکن ها رو ماروتا به زور می چپونه به کونته مثلا پارسال کونته یک وینگر چپ می خواست خیلی گزینه ها بودن مثلا وارگاس اما نتوسنت بخرش رفت الیا رو خرید و دید چی شد شماره اش 17 بود امسال هم کونته مهاجم می خواست از کاوانی گزینه اصلی بود اما اقا بنتر رو خرید بازم شماره 17 رو بهش دادن :laughing: شخصا دوست دارم کونته بازیش بده شاید معجزه ای بشه و یک مهاجم بزرگ بشه :2qcmh45: تا حسرت خوردن عدم وجود مهاجم بزرگ رو نداشته باشیم اما ضاهرا داره روند شماره 17 ها رو ادامه می ده :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
دقیقا داره مثل الیا میشه ، بازیکنی که لحظات آخر جای اسم های بزرگ خریداری شد ، آخرشم به کار گرفته نشد

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
یوونتوسی که میدونست یکی مثل ِ یورنته رو واسه ژانویه زیر ِ سر داره ، نباید میومد همچین خریدی می کرد . دردی دوا نمی کرد آنچنان . تیمای قبلیش ثابت کردن که سطحش حتی در حد ِ کوا و ماتری نیست ! به هر حال به خاطر ِ پولی که داده شده باید بهش فرصت بدن . شاید بتونه کاری بکنه ! بعد از رفتن ِ دیوید این 17 بد جور طلسم شد . اول ترائوره ، بعد الیا ، حالا هم این . بیچاره دوستم که طرفدار ِ دانمارک بود و واسه اومدن ِ این به یووه به من شیرینی داد . :fp: :1:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users