پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکلاس بنتنر - Big Nick

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
231 پاسخ برای این موضوع

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال
دیلاق بنجل به یوونتوس خوش آمدی لباس یوونتوس به تن تو خیلی خیلی گشاده خوده این پسره توی خواب هم نمیدید که یه روز یوونتوس بخرش چه بدبخت شدیم که میریم همچین بازیکنایی رو میخریم به نظرمن اگه ماروتا اینو نمیخرید به مراتب بهتر بود حتی اگه مهاجمی نمیخرید اینجوری کمتر ناراحت میشدم

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

الآن دقیقا ما چقد قراره واسِ بنتنر خرج کنیم؟
5میلیون فقط بابتِ قرض گرفتن دادن یا حقِّ خریدش تو آخرِ فصل 5میلیونِ؟
خودش چقد می گیره؟
یعنی اگه 5تا داده باشیم بشون واسِ قرض گرفتن تو خریت ماروتا هیچ شکی نمی کنم :sd:

قرارداد او به صورت قرضی 1.7 میلیون یورویی با حق خرید 5 میلیون یورویی به ثبت رسیده است.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

خب! اولین پستم رو در این تاپیک بدم که جوون مردم دلش نشکنه... :1:

حقیقتش اینه که من بیشتر از ماروتا عصبانی هستم که با اسم ها بازی کرد و سه ماهِ آزگار دقیقا ما رو سر کار گذاشت.از فن پرسی به بندتنر رسیدن خیلی بده و این بیشتر منُ عذاب میده تا اومدن بندتنر.

بندتنر ذاتا بازیکن بد و داغونی نیست.لااقل منی که یک زمان آرسنال رو بازیهاش رو میدیدم به جرات میتونم این حرف رو بزنم که ونگر نذاشت این بازیکن آنچنان فضایی در اختیارش باشه.اصل ماجرا هم از ژانویه ی 2008 شروع شد که بندتنر با آدبایور درگیری پیدا کرد ولی چون اون زمان آدبایور بهتر برای آرسنال گل میزد،ونگر پشت آدبایور در اومد و کلا بندتنر رو چسبوند به نیمکت.

تصویر

بعد از اون دیگه کلا بندتنر تقریبا نابود شد.

الان هم بذاریدش بغل یورنته! از نظر آمار آنچنان با هم تفاوتی ندارن و استایل بدنشون هم کاملا شبیه همدیگه اس فقط یورنته یه مقدار تنومندتره...

با کُلیت اومدنش مشکل دارم ولی به سن و سالش که نگاه میکنم با خودم فکر میکنم که بهتره صبر کنم و بازیش رو ببینم.ضمن این که ما این بازیکن رو قرضی گرفتیم.اگر جواب نده،مثل ایستیگاریبیا دیپورت میشه.

ولی از این به بعد اگر ماروتا گفت گیلاس،منتظر یه زالزالک میمونم :1: :1:

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال

الان هم بذاریدش بغل یورنته! از نظر آمار آنچنان با هم تفاوتی ندارن و استایل بدنشون هم کاملا شبیه همدیگه اس فقط یورنته یه مقدار تنومندتره...

دادا اگه به نظر شما اینجوری باشه من کلا فوتبال رو میزلرم کنار :nugget:
بنتر با یورنته !!!
شاید شما منظورت قدش بوده نه آمارش :huhsmileyf:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ببین دوست عزیز،من از کسانی هستم که تحت هر شرایطی از حضور مهاجمین اسپانیایی (حتی کسی مثل نگردو) در یوونتوس استقبال میکنم چون کلا سبک بازی مهاجمین اسپانیایی (سرآمد همه ی اونها فرناندو تورس :rose: ) رو دوست دارم. ولی من فکر میکنم شما بیشتر از این که از بندتنر بدتون بیاد،از این حرکت ماروتا عصبی هستید...بالا هم اشاره کردم،یکی از دلایل اصلی عدم پیشرفت بندتنر در آرسنال همون درگیری با آدبایور بود وگرنه بندتنر اونقدر ها هم بی استعداد نیست.

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال

ولی من فکر میکنم شما بیشتر از این که از بندتنر بدتون بیاد،از این حرکت ماروتا عصبی هستید...بالا هم اشاره کردم،یکی از دلایل اصلی عدم پیشرفت بندتنر در آرسنال همون درگیری با آدبایور بود وگرنه بندتنر اونقدر ها هم بی استعداد نیست.

ولی شما اینجا هستی منم هستم
حالا میبینیم که این آقا پسره قد بلند تو یوونتوس پیشرفت میکنه یا پس رفت ... :hmm:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
این درسته که شماره ی 10 رو درخواست کرده؟؟؟ :13: :13: اگه این خبری که من شنیدم راست باشه از همین الآن داره خودش رو با هوادارا درگیر می کنه!!! :mad:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
فکر نمیکنم اینقدر هم احمق باشه. :np: اون خبر رو من هم شنیدم ولی احتمال زیاد Fake هست. تازه اگر بندتنر هم اینقدر احمق باشه،مسئولین یووه اینقدر احمق نیستن.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
مشخصا بنتنر اون کسی نیست و نبود که ما انتظارش رو داشتیم برای خط حمله . داشته های ما ، یه خط هافبک فوق العاده حامی ، خلاق و موقعیت ساز ، مهاجمین کناری باهوش و سریع و خلاق و تکنیکی ، مثل جووینکو و ووچینیچ هست و ما به یکی نیاز داشتیم که بیاد این توپایی که رو هوا میاد رو به گل تبدیل کنه حالا اگه واقعا دیدیم این کارو بنتنر کرد ، چه ایرادی داره حالا اون شخص همین بنتنر 6 میلیونی باشه یا فان پرسی 30 میلیونی ! در ضمن ، بازی با پای خوبی هم داره ، مسلما لقب زلاتان کوچیک رو همینجوری بهش نمیدادن ، کنترل خوبی داره با پاهاش و البته مهم ترین فاکتورش قد بلندشه که ما رو ضربات هوایی و کرنر های متعددی که گیرمون میاد دیگه اینقدر بد عمل نکنیم ، بنتنر اون جوون 20-21 ساله زیر دست ونگر نیست دیگه ! با تجربه تر شده حتما . به نظر من از تارگت من های فعلی مون که متری و کوالیارلا باشن ، بنتنر خیلی بهتره و به کار میاد خرید بدی پیش بینی نمیکنم ، ضمن اینکه پر از انگیزه هست و تو یوونتوس دور و برش بازیکن بازیساز و برش زیاد موقعیت خلق میکنن

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
مدیر ورزشی سیه نا ، استفانو آنتونلی ، در مورد پیشنهاد تیمش به نیکلاس بنتنر با اسکای اسپورت صحبت کرده : - این یه عمل غیر ممکن به نظر میرسید ، اما ما با آرسنال و بازیکن به توافق رسیدیم. - این مثل یه رویا به نظر میرسید ، اما از یه جهت به نظر میرسید که اون مال ماست. اما بعد علاقه ی یوونتوس سناریو رو تغییر داد. - پس از انتخاب یوونتوس توسط بنتنر ، باز هم اون با احترام به رئیس ما زنگ زد. بنتنر و ایجنتش رفتار مناسبی داشتن. ++++ به انجمن بازیکنان منتقل میشه ...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

تازه اگر بندتنر هم اینقدر احمق باشه،مسئولین یووه اینقدر احمق نیستن.

شما هنوز در احمقی ماروتا شک دارید؟ احمق دنبال احمق هم میره

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

الآن دقیقا ما چقد قراره واسِ بنتنر خرج کنیم؟
5میلیون فقط بابتِ قرض گرفتن دادن یا حقِّ خریدش تو آخرِ فصل 5میلیونِ؟

احتمالا به خاطر حرف من بود که تو شک افتادی ، منظورم ارزشش تو پنجره نقل و انتقالات بود که 5 میلیونه و داشتم دو تا بازیکن (ماتری و بنتنر) رو از این نظر مقایسه میکردم (18 میلیون در برابر 5 میلیون)

باید امیدوار باشیم بازیکن بی حاشیه ای باشه . این کارش تو یورو که باعث جریمه مالیش هم شد رو یادم نرفته ( ولی کماکان خرید بدی نمیدونمش )

تصویر

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال

این درسته که شماره ی 10 رو درخواست کرده؟؟؟ :13: :13:

اگه این خبری که من شنیدم راست باشه از همین الآن داره خودش رو با هوادارا درگیر می کنه!!! :mad:

هوادارای یوونتوس بعید میدونم الساندرو دلپیرو رو یادشون باشه؛تو این یه سال اخیر مشخص شد؛شماره ده که فقط یه شمارست...

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بیاریدش تو تاپیک بازیکن ها رسمی شد :111: :lol: :sad1: :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
- اینم از آقا نیکولاس و عزیزشون :nish:

تصویر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
از قرار معلوم قرار بدون شماره و ناشناس بازی کنه :1: هنوز شماره ای براش تعین نشده

hamid.juve

hamid.juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال
شاید معجزه بشه یه روزی بهش لقب بنی گل دادیم ...! :Facepalm: :cry2: :hc: :suha: :rose:

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
از نظر اخلاقی زیاد خوشم نمیاد ازش ، از نظر فنی خوبه ، خوشم میاد این ماروتا گند زد رفت پیکارش این فصل من رو ماتری خیلی امید دارم :rose:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اگه نتونن با بیلبایو به توافق برسن آخرین خریدمون همین بنتلر هست که میتونه نقش بوریلو رو کمی بهتر انجامش بده من هم به ماتری خیلی امید دارم!!! امیدوارم کونته نظرش یا تاکتیک تیمیش رو با شرایطی که بوجود اومده تغییر بده و به ماتری اعتماد کنه اگه کوا فروخته بشه 100 درصد یورنته یا ژکو جذب میشن وگرنه خیلی بعیده خرید دیگه ای در خط حمله داشته باشیم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نقل و انتقالات تموم شد؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی