پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مقدماتي جام ملتهای اروپا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
148 پاسخ برای این موضوع

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
منظورت اینه که کی چیو گفته؟ویرایش کنین جمله رو لطفا!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال

پیروزی پرتغال، کرواسی، روسیه و توقف آلمان

رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا ( یورو 2008 ) دیشب با برگزاری 7 دیدار در نقاط مختلف قاره سبز پیگیری شد که طی آنها تیم های پرتغال، فنلاند، لهستان، ایرلند، روسیه و کرواسی بر حریفان خود فائق آمدند.

در گروه C این رقابت ها 3 دیدار برگزار شد. پرتغال با دو گل سیمائو سابروسا و یک گل کریستیانو رونالدو توانست قزاقستان را شکست دهد. بلژیک در زمین خود با تک گل ماتوسیاک مغلوب لهستان شد. فنلاند نیز با همین نتیجه از سد ارمنستان گذشت.

در گروه D قبرس در زمین خود آلمان را با نتیجه یک بر یک متوقف ساخت. میشائیل بالاک در دقیقه 15 ژرمن ها را پیش انداخت، اما اوکاس در دقیقه 43 بازی را به تساوی کشاند. در همین گروه ایرلند با درخشش رابی کین 5 بر صفر سن مارینو را شکست داد. کین 3 بار ، دویله و سیمونسینی بازیکن حریف گل های این دیدار را به ثمر رساندند.

در گروه E روسیه مهمان مقدونیه بود که با دو گل توانست میزبان خود را شکست دهد. بایستروف و آرشاوین دو گل شاگردان هیدینگ را وارد دروازه مقدونیه کردند. در دیگر دیدار این گروه کرواسی توانست در تل آویو، رژیم صهیونیستی را 4 بر 3 شکست دهد.

salim

salim

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 ارسال
به لطف یزدان و بچه ها ایتالیا قهرمان میشه ! ;D

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
امیدوار بودم ایتالیا بتونه ولی با دونادونی بعیده در ضمن بدون Aless مزه ای نداره

salim

salim

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 ارسال
من مطمئن هستم ایتالیا میتونه قهرمان بشه ! ;)

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
البته اگه بتونه از سد پرتغال بگذره! ;)

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
چک هم قبلنا خوب بودا!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
شما صبر كنيد ببينيد مي ذارن ايتاليا تو اين رقابتا شركت كنه بعد در مورد قهرماني ش صحبت كنيد. آخه اين كاتانيا چي ش به درد فوتبال خورد كه حالا بخاطرش كار تعطيل شده...؟

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال

شما صبر كنيد ببينيد مي ذارن ايتاليا تو اين رقابتا شركت كنه بعد در مورد قهرماني ش صحبت كنيد.
آخه اين كاتانيا چي ش به درد فوتبال خورد كه حالا بخاطرش كار تعطيل شده...؟

اگر یووه تو سری آ بود هیچوقت چنین اتفاقی تو فوتبال ایتالیا نمی افتاد آه ما یووه ای گرفتتشون

اما تو این جام هم ایتالیا قهرمان بشه بهتره ولی میدونم نمیشه فکر کنم آلمان قهرمان شه چرا؟
ریرا یواخین لوب
حالا ببین کی گفتم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
عمرا آلمان مال اين حرفا نيست. اگه ايتاليا نباشه پرتغال قهرمان مي شه و اگر باشه خودش.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

شما صبر كنيد ببينيد مي ذارن ايتاليا تو اين رقابتا شركت كنه بعد در مورد قهرماني ش صحبت كنيد.
آخه اين كاتانيا چي ش به درد فوتبال خورد كه حالا بخاطرش كار تعطيل شده...؟

سیسیلین دیگه
وحشین درست مثل کاتالان ها

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب خداروشكر برگشتيم. حالا: Forza azzuri

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
بچه ها سال بعد از کی شروع میشه بازیها ؟

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال

من مطمئن هستم ایتالیا میتونه قهرمان بشه ! ;)

ولی من علارغم میلم فکر نمیکنم قهرمان بشه
دونادونی مربی خوبی نیست

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
آره ... منم فکر نمی کنم ایتالیا بتونه قهرمان شه .... بعد از جام جهانی خیلی افت داشتن .... کلا بعید به نظر می رسه...

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
دلمون می خواد قهرمان بشه ولی امیدی نیست از وقتی دونادونی اومده می فهمم لیلپی واقعا کی بود امیدوارم خودش برگرده

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
گروه اول ......... قزاقستان ‪ ۲‬صربستان يك لهستان ‪ ۵‬آذربايجان صفر پرتغال ‪ ۴‬بلژيك صفر گروه دوم ........ اسكاتلند ‪ ۲‬گرجستان يك جزاير فارو صفر اوكراين ‪۲‬ ليتواني صفر فرانسه يك گروه سوم ........ مولداوي يك مالت يك يونان يك تركيه ‪۴‬ نروژ يك بوسني ، هرزگوين ‪۲‬ گروه چهارم ......... جمهوري ايرلند يك ولز صفر جمهوري چك يك آلمان ‪۲‬ قبرس يك اسلواكي ‪۳‬ گروه پنجم ........ رژيم صهيونيستي صفر انگليس صفر استوني صفر روسيه ‪۲‬ كرواسي ‪ ۲‬مقدونيه يك گروه ششم ........ ليختن اشتاين يك ايرلند شمالي ‪۴‬ گروه هفتم ......... لوكزامبورگ يك بلاروس ‪۲‬ آلباني صفر اسلووني صفر هلند صفر روماني صفر اسپانيا ‪ ۲‬دانمارك يك   اين تاپيك 10-12 روز بدون پست مونده بود اينجوري زشت نيست. بهتر نيست تاپيك هامون رو به روز داشته باشيم و نذاريم تعطيل بشه... اميدوارم با اين پست دوباره احيا بشه...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مسابقات فوتبال مقدماتي جام ملت‌‏هاي 2008 اروپا فردا با برگزاري ديدارهايي در گروه‌‏هاي مختلف پيگيري مي‌‏شود. به گزارش گروه ورزش خبرگزاري كار ايران (ايلنا) برنامه اين ديدارها كه اسامي تيم‌‏هاي ميزبان در ابتدا آمده، به شرح زير است. گروه يك: آذربايجان - فنلاند لهستان - ارمنستان صربستان - پرتغال گروه دو: ايتاليا - اسكاتلند اوكراين - ليتواني گرجستان - جزاير فارو گروه سه: مجارستان - مولداوي مالت - يونان تركيه - نروژ گروه چهار: جمهوري چك - قبرس ايرلند - اسلواكي ولز - سان مارينو گروه پنج: آندورا - انگليس رژيم صهيونيستي - استوني گروه هفت: ليختن اشتاين - لتوني ايرلند شمالي - سوئد اسپانيا - ايسلند گروه هشت: بلغارستان - آلباني روماني -لوكزامبورگ اسلووني - هلند

sahargigi

sahargigi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 20 ارسال
ایتالیا 2-0 برد (هر دو گل از تونی)

sahargigi

sahargigi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 20 ارسال
و با نتیجه ی بازی های دیگه چهارم هست