پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مقدماتي جام ملتهای اروپا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
148 پاسخ برای این موضوع

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
منظورت پنالتیس؟؟ به هر حال دی ناتاله هم خیلی خوب بازی کرد...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام مالک جان دقيقا زدي تو خال با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
چهارشنبه ۱۹/۷/۸۵ مقدماتى يورو ۲۰۰۸ گروه : A قزاقستان - فنلاند بلژيك - آذربايجان صربستان - ارمنستان لهستان - پرتغال گروه B : اوكراين - اسكاتلند گرجستان - ايتاليا فرانسه - جزاير فارو گروه :C مالت - مجارستان تركيه - مولداوى بوسنى و هرزگوين - يونان گروه :D ايرلند - جمهورى چك اسلوواكى - آلمان ولز - قبرس گروه E : آندورا - مقدونيه روسيه - استونى كرواسى - انگلستان گروه :F ايسلند - سوئد ليختن اشتاين - دانمارك ايرلند شمالى - لتونى گروه :G بلاروس - اسلوونى لوكزامبورگ - بلغارستان هلند - آلبانى

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
گروه مرگ شنیده بودیم ولی گروه خنده رو نشنیده بودیم... ;) همیشه شاد باشی ادمین...

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
کسی نمیخواد عوض نشدن آراگونز رو مسخره کنه؟ واقعا مسخرس ها!!!!!

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
فکر نمیکنم اینجا کسی طرفداره رائول یا مورینتس باشه.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
اولا فقط مورینتس دوما من بحثم روی تیم ملی اسپانیا بود >:( >:( >:( >:(

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
خوب چرا دعوا میکنی :'( :'( منم منظورم این بود که این مربیه گرامی به تیم ملی دعوتشون نکرده. فکر کردم :-\ تو هم به خاطره همین گفتی باید عوض شه

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
خوب بازی ایتالیا با گرجستان با نتیجه ی 1-1 مساوی پیش میره(دقیقه ی 39).ده روسی برای ایتالیا گل زده

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
بازی آيتاليا و گرجستان 3 1 بسود آيتاليا تموم شد گلهارو هم دروسی ،کامو و پروتا زدن

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من تنها تيم ملي که الان خيلي پر از ستاره است و آينده داره تيم ملي اسپانيا است اکثر بازيکناش جوونند چي ميشد آرسن ونگر يک بازيکن ايتاليايي رو پديده ميکرد با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اراگونس که مفت نمی ارزه.....پس تیم ملی اسپانیا رو خراب میکنه.... کمال چی دیدی تو از این ونگر........؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

اراگونس که مفت نمی ارزه.....پس تیم ملی اسپانیا رو خراب میکنه....
کمال چی دیدی تو از این ونگر........؟

سلام دوست من
چيز زيادي نديدم
آرسن ونگر به جوونا بها ميده
اينش هست که من خيلي دوستش دارم
لطفا بحث رو منحرف نکنيد
در مورد جام ملتها بحرفيد
با تشکر

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
به نظر مي‌رسد كه «مارچلو ليپي» سرمربي سابق ايتاليا در صورتي كه «لوئيس آراگونس» از كار كنار رود جانشين او در تيم ملي اسپانيا شود. به گزارش خبرنگار «بازتاب ورزشي» و به نقل از «رويترز»، «آراگونس» پس از دو شكست پياپي در مسابقات مقدماتي «يورو 2008» برابر ايرلند شمالي و سوئد تحت فشار شديدي است. «ليپي» پيش از اين براي مربي‌گري در اسپانيا ابراز علاقه كرده بود. او اعلام كرده بود كه قصد دارد مدتي دور از فوتبال باشد؛ هرچند اعلام كرده بود كه تا سال 2007 باز خواهد گشت. «آراگونس» استعفا از تيم ملي اسپانيا را به رغم فشارهاي شديد رد كرده بود. «ليپي» كه در جام جهاني آلمان با ايتاليا قهرمان جهان شده بود، پيشنهادهايي نيز از سوي باشگاه‌هايي مانند «منچستر يونايتد» و به تازگي تيم ملي مكزيك داشته است. اين مربي 58 ساله پيش از اين به رسانه‌هاي ايتاليايي گفته بود: «من اصلا وقت نكردم قهرماني ايتاليا را جشن بگيرم. من پيشنهادهاي زيادي از فرانسه، انگليس، يونان و تركيه داشته‌ام ولي از ايتاليا نه. ولي مربي‌گري در اسپانيا براي من لذت خاصي دارد؛ البته نه طي چند ماه آينده».

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
مالک جان این جاش یه جای دیگه بود...... ولی لیپی نامرد شده هااااااا.

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
آخه گیر داده بودین به آراگونس... بعدشم اگه قرار باشه مربی اسپانیا بشه واسه جام ملتهای اروپا آمادش می کنه دیگه... پس بی ربط نیست

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اخه من شنیدم بعد از جام ملت ها وارد مذاکره میشن.....

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اسپانیا ها منگولن خودشون نمیدونن چی کار کنن

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
بابا چرا فحش می دی؟اسپانیا هر چی باشه فوتبالش از ایران که بدتر نیست!

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
کی گفته اسپانیا فوتبال برتر اروپا رو ارائه میده البته بعد الکس

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی