پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مقدماتي جام ملتهای اروپا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
148 پاسخ برای این موضوع

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
کسی میدونه توی بازی اسپانیا- سوئد که دیشب 3-0 به نفع اسپانیا بود کی گل زد؟

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
کاپیدویلیا _ اینیستا و سرجیو راموس گلها رو زدند

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
انگلیس 3 بر 2 به کرواسی باخت و حذف شد . گلهای انگلیس رو لمپارد و کروچ زدند و گلهای روسیه رو کرانجار و اولیچ و پتریچ زدند

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
آخرين ديدارهاي دور مقدماتي يورو 2008 (جام ملت هاي اروپا) چهارشنبه شب 22 نوامبر در گروه هاي 7 گانه در شهر هاي مختلف اين قاره برگزار شد. حذف تيم ملي انگلستان در استاديوم ويمبلي لندن در برابر تيم ملي كرواسي كه از قبل صعودش به مرحله نهايي يورو2008 مسجل شده بود شگفت آورترين نتيجه اين ديدار ها بود. تيم انگلستان كه در اين ديدار تنها به يك نتيجه مساوي نياز داشت تا به عنوان تيم دوم گروهش به مرحله نهايي صعود كند در برابر ديدگان بهت زده تماشاگران انگليسي با نتيجه 3بر 2 از تيم كرواسي شكست خورد و روسيه به عنوان تيم دوم اين گروه به جمع 16 تيم مرحله نهايي يورو 2008 راه يافت. درآخرين ديدارهاي دور مقدماتي يورو 2008 اين نتايج به دست آمدند : گروه A: ارمنستان صفر قزاقستان يك جمهوري آذربايجان صفر بلژيك يك پرتغال صفر فنلاند صفر صربستان 2 لهستان 2 گروه B: گرجستان صفر ليتواني 2 ايتاليا 3 جزاير فارو يك اوكراين 2 فرانسه 2 گروه C: مجارستان يك يونان 2 مالت يك نروژ 4 تركيه يك بوسني – هرزگووين صفر گروه D: قبرس صفر جمهوري چك 2 آلمان صفر ولز صفر سان مارينو صفر اسلواكي 5 گروه E: آندورا صفر روسيه يك انگلستان 2 كرواسي 3 اسرائيل يك مقدونيه صفر گروه F: دانمارك 3 ايسلند صفر اسپانيا يك ايرلندشمالي صفر سوئد 2 لتوني يك گروه G: بلاروس 2 هلند يك روماني 6 آلباني يك اسلووني صفر بلغارستان 2 با انجام آخرين ديدار هاي دور مقدماتي يورو 2008 (جام ملت هاي اروپا) 14 تيم : لهستان ، ايتاليا ، فرانسه ، يونان ، جمهوري چك ، آلمان ، كرواسي ، اسپانيا ، روماني ، هلند، روسيه ، تركيه ، سوئد و پرتغال به مرحله نهايي يورو 2008 صعود كردند كه به اتفاق سوئيس و اتريش 2 كشور ميزبان 16 تيم يورو 2008 تشكيل مي دهند.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
انگلیس حیف شد به امید قهرمانی ایتالیا بعدش کشور محبوبم هلند

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
از 12 بازی ای که تیم ها انجام دادن ،یونان بیشترین امتیاز رو کسب کرد. 31 تا ! بعد از اون تیم های ایتالیا و چک و کرواسی و رومانی با 29 امتیاز مشترکاً رتبه دوم رو کسب کردن!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
آلمان دیگه حال امتیاز گرفتن نداشت 3 بازی آخر وگرنه الان 33 34 امتیاز راحت داشت

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی بدون انگلیس جام ملتها زیادم حال نمیده یعنی بدون فرانک و استیو حال نمیده

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من خودم با جرارد و جو کول خیلی حال می کنم ولی با این حال واقعا دارم حال می کنم انگلیس حذف شد چون خیلی آدمای بد جنسی هستند. اصلا صفت فوتبالیست ها و مردان مغرور همیشه برای انگلیسی ها به کار می ره خیلی فاز داد حذف شدند . ولی از طرف دیگه ای کاش اوکراین و اسکاتلند هم صعود می کردند .مخصوصا اسکاتلند .دلم براشون سوخت خیلی خوب بازی می کردند....... واقعا این اروپایی ها گند زدند با این گروه بندیشون اخه ایتالیا و فرانسه و اوکراین و اسکاتلند باید یه جا باشند

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بالاخره تو سید بندی اروپا کیا سرگروهند ؟؟؟؟؟؟ من اونطور که فهمیدم 3 تا از سرگروه ها اتریش سوئیس و یونان هستند و چهارمی هم ایتالیا نیست پس چهارمی کیه؟؟؟؟؟؟ این دومنک هم خیال کرده ملت خرند .تو مصاحبه گفته من باورم نمی شه قهرمان جهان سرگروه نباشه ................ حالا چرا خره چون ایتالیا اگر سر گروه باشه مطمنن تیم هایی مثل اسپانیا و هلند و حتی خود فرانسه می افتند سید 2 زیرش ولی اگه ایتالیا سرگروه نباشه خودش می ره سید 2 و زیر یونان اتریش و سوئیس قرار می گیره که خیلی بهتر از اسپانیا و هلند اند. این دومنک خیال کرده خیلی زرنگه...........

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
سيدبندي مرحله نهايي مسابقات فوتبال جام ملت‌هاي اروپا در سال ‪۲۰۰۸‬ مشخص شد . ، سيدبندي اين مسابقات امروز پنجشنبه در شهر لوكرن اتريش برگزار شد و تيم‌هاي يونان / قهرمان دوره گذشته / ، سوييس و اتريش / دو ميزبان اين مسابقات / و هلند در گروه اول قرار گرفتند. در اين سيد بندي تيم‌هاي كرواسي ، ايتاليا ، جمهوري چك و سوئد در گروه دوم ، تيم‌هاي روماني ، آلمان ، پرتغال ، اسپانيا در گروه سوم و تيم‌هاي لهستان ، فرانسه ، تركيه و روسيه در گروه چهارم قرار گرفتند.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21275 ارسال
  • LocationDeutschland
من حال کردم انگلیس صعود نکرد ! البته از یک نظر دوست داشتم بیاد اونم بخاطر جذابیت بازی ها ولی الان خیلی خوشحال تر شدم ! از انگلیس بدم میاد در حد تیم ملی ! تازه ایتالیا رو عشق است بقیه حساب نمیشن که !

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
منم با بهمن موافقم.من از انگليس متنفرم.حال كردم حذف شد. فقط ايتاليا

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
گروه1:یونان-سویس-اتریش-هلند گروه2:ایتالیا-کرواسی-چک-سوئد گروه3:رومانی-المان-اسپانیا-پرتقال گروه4:فرانسه-ترکیه-لهستان-روسیه ---- به نظر من سخت ترین گروه گروه 3 و آسان ترین گروه گروه 1 هست

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اینا که گروه بندی مسابقات نیستند اینا سید بندی هستند یعنی یونان سوئیس اتریش و هلند به عنوان سرگروه ها انتخاب شدند!!!!!!!!!!!!!!!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21275 ارسال
  • LocationDeutschland
بله عرفان جان اتریش و سوئیس که به عنوان میزبان سرگروه هستند و یونان و هلند هم بخاطر عملکرد در دور مقدماتی ! بقیه هم به همین ترتیب

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

گروه1:یونان-سویس-اتریش-هلند
گروه2:ایتالیا-کرواسی-چک-سوئد
گروه3:رومانی-المان-اسپانیا-پرتقال
گروه4:فرانسه-ترکیه-لهستان-روسیه
----
به نظر من سخت ترین گروه گروه 3 و آسان ترین گروه گروه 1 هست

اینا که گروه بندی مسابقات نیستند اینا سید بندی هستند

یعنی یونان سوئیس اتریش و هلند به عنوان سرگروه ها انتخاب شدند!!!!!!!!!!!!!!!!!

می دونستم من ولی چون یووه گفت گروه 3 قوی ترین و 1 ضعیف ترینند گفتم شاید اون خیال کرده اینا گروه بندی ها هستند

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
با اين سيدبندي مسخره احتمال اينكه يك گروه مرگ و يا يك گروه خيلي ساده داشته باشيم خيلي زياده. تصور كنيد احتمال اينكه هلند، ايتاليا، اسپانيا و فرانسه در يك گروه و اتريش، سوئد، روماني و لهستان در يك گروه قرار بگيرن هست. با توجه به اينكه ايتاليا شانس خوبي نداره و هميشه در گروه مرگ قرار ميگيره احتمال اينكه اينبار هم در يك گروه عجيب و غريب قرار بگيره هست. دلم ميگه كه از سيد چهارم كه مثلا يعني ضعيفترين تيمها هستن دوباره فرانسه براي گروه ايتاليا در مياد.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
جام ملت های اروپا دیروز در سوئیس قرعه کشی شد و نشان داد وضعیت سید بندی یوفا چقدر افتضاح بوده است. دونادونی مرگ را می بینید: چون بازهم فرانسه دست از سر دنادونی بر نداشته و تازه این بار شاگردان آقای مارکو فان باستن هم اضافه شدند. در کل ایتالیا بد بخت شد. گروه A: سوئیس .چک پرتغال. ترکیه گروهB: اتریش .کرواسی آلمان .لهستان ((((گروه C:ایتالیا . فرانسه . هلند . رومانی)))))))))) گروهD: یونان . سوئد .اسپانیا .روسیه واقعا دونادونی بیچاره شد . ولی ایتالیا می تونه صعود کنه ولی کارش سخته!!!!!!!!!!!!!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

با اين سيدبندي مسخره احتمال اينكه يك گروه مرگ و يا يك گروه خيلي ساده داشته باشيم خيلي زياده. تصور كنيد احتمال اينكه هلند، ايتاليا، اسپانيا و فرانسه در يك گروه و اتريش، سوئد، روماني و لهستان در يك گروه قرار بگيرن هست. با توجه به اينكه ايتاليا شانس خوبي نداره و هميشه در گروه مرگ قرار ميگيره احتمال اينكه اينبار هم در يك گروه عجيب و غريب قرار بگيره هست. دلم ميگه كه از سيد چهارم كه مثلا يعني ضعيفترين تيمها هستن دوباره فرانسه براي گروه ايتاليا در مياد.

کاملاً درست حدس زدی!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی