پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مقدماتي جام ملتهای اروپا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
148 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
شرکت Hyundai که یکی از اسپانسرهای یوفا در امر برگزاری یورو 2008 هستش اعلام کرده پیشرفته ترین اتوبوس های خودش رو برای تیمهای حاضر در مسابقات ساخته و حتی از چندین اتوبوس رزرو هم برای مواقع خاص استفاده خواهد کرد .

این ماکت اتوبوس تیم ملی ایتالیا هستش ...

[img width=480 height=159]http://i30.tinypic.com/2mi10fa.jpg[/img]

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فدراسیون فوتبال اسپانیا رسما از رافائل بنیتز خواسته که بعد از یورو 2008 جانشین لوئیز آراگونس در تیم بشه . من اصلا از این آراگونس خوشم نمیاد چون واقعا آدم مذخرفی هستش ! هنوز حرفهای نژادپرستانش در مورد هنری یادم نرفته و اون نگاه کردن تحقیر آمیز به اشلی کول در بازی دوستانه انگلیس و اسپانیا که انگار داشت به برده نگاه میکرد ! گفتم نژادپرستی و توهین به سیاه پوستان یاد یه چیزی افتادم ؛ جالب ترین اظهار نظر رو من یکی دو سال پیش شنیدم ... ... بازی بارسلونا نمیدونم با کی بود ( فکر کنم مایورکا بود ) که اتوئو به صورت بازیکن حرف آب دهان انداخت بعد سرمربی تیم حریف در مورد اتوئو گفت که بازیکنی که آب دهان میندازه بهتره به جای فوتبال بره بالای درخت موز بخوره !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

[img width=480 height=50]http://i18.tinypic.com/6nvaqn5.jpg[/img]

[img width=480 height=270]http://i25.tinypic.com/347io2o.jpg[/img]

. اسامی داوران برگزیده یوفا برای یورو 2008 .

داوران وسط :

کونارد پلاتز ( اتریش ) . فرانک دی بلیکر ( بلژیک ) . هووارد وب ( انگلستان ) . هربرت فاندل ( آلمان ) . کیروس واساراس ( یونان ) . روبرتو روزتی ( ایتالیا ) . پیتر وینک ( هلند ) . تام هنینگ ( نروژ ) . لوبوس میشل ( اسلواکی ) . مانوئل انریکه مخیتو گونزالز ( اسپانیا ) . پیتر فروژفلت ( سوئد ) . ماسیمو بوساکا ( سوئیس ) .

کمک داوران :

اگون برتر - مارکوس میر ( اتریش ) . پیتر هرمانس - الکس ورستیریتن ( بلژیک ) . دارن کن - میک مولارکی ( انگلستان ) . کارستن کوداچ - وولکار وزل ( آلمان ) . دیمیتریس بوزاتیدیس - دیمیتریس سارایداریس ( یونان ) . الساندرو گریسلی - پائولو کالکاگنو ( ایتالیا ) . آدرین اینیا - هانس تن هووه ( هلند ) . ژیر آگه هولن - اریک رستاد ( نروژ ) . رومن اسلیسکو - مارتین بالکو ( اسلواکی ) . خوان کارلوس یوسته خیمینز - خسوس کالوو گوآدامورو ( اسپانیا ) . استفان ویتبرگ - هنریک اندرن ( سوئد ) . ماتیاس آرنت - استفان کوهات ( سوئیس ) .

داوران چهارم :

ایوان ببک ( کرواسی ) . استفانی لانوی ( فرانسه ) . ویکتور کاسای ( مجارستان ) . کریستین یاکوبسن ( ایسلند ) . ژرزگورز گیلوسکی ( لهستان ) . اولگاریو بنکوارنکا ( پرتقال ) . کرایگ تامسون ( اسکاتلند ) . دامیر اسکومینا ( اسلوونی ) .

[img width=480 height=50]http://i18.tinypic.com/6nvaqn5.jpg[/img]

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
چند تا سوال پیش آمد: 1- گونزالز همونه که بازیه استقلال پیروزی رو 1 بار سوت زده !!!؟؟؟ 2- روزتی همونه که داوریش به درد نمی خوره >؟؟؟؟؟؟؟ 3- مارکوس مرک کوش؟؟؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

چند تا سوال پیش آمد:

1- گونزالز همونه که بازیه استقلال پیروزی رو 1 بار سوت زده !!!؟؟؟

2- روزتی همونه که داوریش به درد نمی خوره >؟؟؟؟؟؟؟

3- مارکوس مرک کوش؟؟؟؟؟

1- بله

2- بله

3 - خداحافظی کرده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دلم برای رائول خیلی میسوزه ! رائول گفته با اینکه در تفکرات آراگونس جایی برای یورو 2008 نداره اما همچنان به رفتن به یورو امیدواره ... یه جورایی شرایط رائول شده مثل دل پیرو ! با این تفاوت که دونادونی هیچوقت نگفته که دل پیرو در تیم نیست و شانس نداره فقط گفته باید آماده باشه اما آراگونس علنا گفته رائول رو تحت هر شرایطی نمیبرم ! چقدر این آراگونس عقده ای هستش ! پیرمرد خرفت و نژادپرست !

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
مربي‌هاي اين تيپي زيادن. مشكل بين ترزگل و دومينيك هم خيلي حاد هست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
سلام دوستان من من از رئول بدم مياد و خوشحال ميشم كه دعوت نشه ! خرفت ! خدا وكيلي بازيكن بيخوديه ‎:D باتشكر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

سلام دوستان من
من از رئول بدم مياد و خوشحال ميشم كه دعوت نشه ! خرفت !
خدا وكيلي بازيكن بيخوديه ‎:D
باتشكر

بمیر بابا کی نظر تو رو خواست ;D فندک ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی