پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مقدماتي جام ملتهای اروپا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
148 پاسخ برای این موضوع

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
محم نفص لقته ! ;D ولي اميدوارم اين 2 3 سال رو يه تيم ديگه از سري آ ببره! اونوقت آدم دلش نميسوزه . يعني كمتر ميسوزه!!! :-\ مثلا اين تيمايي كه تازه رفتن سري آ

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
نتايج و جدول رده بندي رقابت هاي مقدماتي يورو 2008 گروه A آذربايجان يک – قزاقستان يک ارمنستان صفر – بلژيک يک فنلاند يک – پرتغال يک لهستان يک – صربستان يک رده بندي: 1- فنلاند 2 بازي 4 امتياز 2- صربستان 2 بازي 4 امتياز 3- بلژيک 2 بازي 4 امتياز 4- قزاقستان 2 بازي 2 امتياز 5- پرتغال يک بازي يک امتياز 6- آذربايجان 2 بازي يک امتياز 7- ارمنستان يک بازي بدون امتياز گروه B ليتواني يک – اسکاتلند 2 اوکراين 3 – گرجستان 2 فرانسه 3 – ايتاليا يک رده بندي: 1- اسکاتلند 2 بازي 6 امتياز 2- فرانسه 2 بازي 6 امتياز 3- اوکراين يک بازي 3 امتياز 4- گرجستان 3 بازي 3 امتياز 5- ليتواني 2 بازي يک امتياز 6- ايتاليا 2 بازي يک امتياز 7- جزاير فارو 2 بازي بدون امتياز گروه C نروژ 2 – مولداوي صفر ترکيه 2 – مالت صفر بوسني و هرزگوين يک – مجارستان 3 رده بندي: 1- نروژ 2 بازي 6 امتياز 2- مجارستان 2 بازي 3 امتياز 3- ترکيه يک بازي 3 امتياز 4- بوسني 2 بازي 3 امتياز 5- مولداوي 2 بازي بدون امتياز 6- مالت 2 بازي بدون امتياز گروه D اسلواکي صفر – جمهوري چک 3 سن مارينو صفر – آلمان 13 رده بندي: 1- آلمان 2 بازي 6 امتياز 2- جمهوري چک 2 بازي 6 امتياز 3- اسواکي 2 بازي 3 امتياز 4- ولز يک بازي بدون امتياز 5- ايرلند يک بازي بدون امتياز 6- قبرس يک بازي بدون امتياز 7- سن مارينو يک بازي بدون امتياز گروه E روسيه صفر – کرواسي صفر مقدونيه صفر – انگلستان يک رده بندي: 1- انگلستان 2 بازي 6 امتياز 2- مقدونيه 2 بازي 3 امتياز 3- کرواسي يک بازي يک امتياز 4- روسيه يک بازي يک امتياز 5- استوني 2 بازي بدون امتياز 6- آندورا 2 بازي بدون امتياز گروه F سوئد 3 – ليختن اشتاين يک ايسلند صفر – دانمارک 2 ايرلندشمالي 3 – اسپانيا 2 رده بندي: 1- سوئد 2 بازي 6 امتياز 2- دانمارک يک بازي 3 امتياز 3- ايسلند 2 بازي 3 امتياز 4- ايرلندشمالي 2 بازي 3 امتياز 5- اسپانيا 2 بازي 3 امتياز 6- لتوني يک بازي يک امتياز 7- ليختن اشتيان 2 بازي بدون امتياز گروه G بلغارستان 3 – اسلوني صفر آلباني صفر – روماني 2 هلند 3 – بلاروس صفر رده بندي: 1- هلند 2 بازي 6 امتياز 2- بلغارستان 2 بازي 4 امتياز 3- روماني 2 بازي 4 امتياز 4- آلباني 2 بازي يک امتياز 5- بلاروس 2 بازي يک امتياز 6- لوکزامبورگ يک بازي بدون امتياز 7- اسلوني يک بازي بدون امتياز ----------------------------------------------- ده امتياز بابت اين پست به اين کاربر داده شد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
واقعا ایتالیا سرافکندم کرد

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
انگلیس قهرمان می شه

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال

واقعا ایتالیا سرافکندم کرد

صبر داشته باش
ایتالیا همیشه بد شروع میکنه ولی بعد طوفان به پا میکنه

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال

انگلیس قهرمان می شه

نه انگلیس قهرمان یورو 2012 میشه.چون اون سال المپیک تو انگلیسه.مثل یورو 2004 که یونان معلوم نشد چه جوری قهرمان شد.

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
به نظر من شانس انگلیس از همه بیشتره لارسن جانشيني ابراهيموويچ را نپذيرفت هنريك لارسن ملي‌پوش سابق سوئد كه بعد از جام جهاني آلمان از بازي‌هاي ملي خداحافظي كرد، حاضر نيست جاي خالي ابراهيموويچ را در تركيب تيم ملي سوئد پر كند. به نقل از پايگاه خبري ماركا؛ هنريك لارسن بازيكن هلسينگ بورگ و عضو سابق تيم ملي سوئد كه پس از رقابت‌هاي جام جهاني آلمان از بازي‌‌هاي ملي خداحافظي كرد، اعلام كرد: حاضر نيست جاي خالي ابراهيموويچ را در تركيب تيم ملي سوئد در ديدار مقابل اسپانيا و ايسلند پر كند. يادآور مي‌شود؛ ابراهيموويچ به دليل اخراج از اردوي تداركاتي تيم ملي سوئد براي ديدار مقابل ليختن اشتاين كه به دستور لارس لاگربرگ سرمربي اين تيم صورت پذيرفت، از حضور در 2 ديدار آينده تيم سوئد از سري رقابت‌هاي مقدماتي جام اروپاي 2008 سرباز زده است.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
حالا این ابراهیموویچ کلاس میذاره.فکر کرده خیلی بازیکن مهمیه.خداییش زلاتان بازیکنه؟

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
ولي بازيكن خوبيه . مگه نه؟ تكنيكش رو بعد رونالدينيو خيلي قبول دارم.منظورم سبك بازيشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من که خيلي دوستش داشتم از زماني که توي آژاکس بود وقتي اومد يووه من روي هوا بودم و وقتي که رفت به تيم منفور اينتر کماکان دوستش دارم ولي نه در حد زماني که توي يووه بود با تشکر

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
خداییش وقتی داداشم با پسر عمم زلاتان رو مسخره میکردن من برای اینکه ضایع نشم ازش دفاع میکردم.همیشه شوت هاش تو آسمونه.گل زن متبهری هم که نیست.در مورد تکنیکش هم فقط به فکر نمایشه.ولی خداییش پاس های تو عمقش عالیه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من کسي ميدونه از کي دوباره اين رقابتها شروع ميشه ؟ با تشکر

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
من بازی های تیم های مطرح رو اینجا مینویسم:
اسکاتلند-فرانسه
انگلیس-مقدونیه
جمهوری چک-جزایر فارو
سوئد-اسپانیا
ایتالیا-اوکراین
دانمارک-ایرلند شمالی
پرتغال-آذربایجان
کرواسی-آندورا

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من لازم به ذکره که بازي ايتاليا و اوکراين ساعت 22:20 با تاخير پخش ميشه ( از شبکه سوم سيما ) با تشکر

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
در ادامه ی صحبت های آقا کمال هم بگم که این بازی در ورزشگاه المپیکو رم برگزار میشه.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
بازی فرانسه با اسکاتلند 1-0 به نفغ اسکاتلند تموم شد. بومسانگ فیکس بازی کرد ولی ترزگه دقیقه ی 62 از بازی بیرون رفته. بازی جمهوری چک با سن مارینو هفت-هیچ تموم شده.شماره ی 11 ندود هم دادن به یه بازیکن به اسم لافاتا

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
دومنک رو رفتن از کجا اوردن؟ مربیگری بلد نیست که.......

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
مقدونیه و انگلیس هم صفر صفر هست.......

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
نتایج این هفته مسابقات مقدماتی جام ملتهای اروپا

گروه اول
Kazakhstan 0 - 1 Poland
Armenia 0 - 0 Finland
Serbia 1 - 0 Belgium
Portugal 3 - 0 Azerbaijan

گروه دوم
Faroe Islands 0 - 1 Lithuania
Scotland 1 - 0 France
Italy 2 - 0 Ukraine
گروه سوم
Moldova 2 - 2 Bosnia-Herzegovina
Hungary 0 - 1 Turkey
Greece 1 - 0 Norway

گروه چهارم
Wales 1 - 5 Slovakia
Czech Republic 7 - 0 San Marino
Cyprus 5 - 2 Ireland

گروه پنجم
Russia 1 - 1 Israel
England 0 - 0 Rep. of Macedonia
Croatia 7 - 0 Andorra

گروه ششم
Denmark 0 - 0 Northern Ireland
Latvia 4 - 0 Iceland
Sweden 2 - 0 Spain

گروه هفتم
Romania 3 - 1 Belarus
Bulgaria 1 - 1 Holland
Slovenia 2 - 0 Luxembourg

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اگر دو دقيقه دير تر آلکس تعويض شده بود الان آلکس يکي از گلزنان بود با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی