پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مقدماتي جام ملتهای اروپا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
148 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
جام ملت های اروپا سال 2008

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ایتالیا 1-1 لیتوانی دونادونی چیکار میکنه؟ اخه قهرمانه جهان با لیتوانی مساوی میکنه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
همه تیم های مطرح 4 تا و 5 تا زدند حریفاشونو غیر از ایتالیا که با تک گل اینزاگی به زور مساوی کرد

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
سالي كه نكوست جوجه هاشو آخر پاييز با تير ميزنن! :( خشت اول چون نهد معمار كج عاقبت ميشه برج ميلاد!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
مهم نیست. میاد بالا. مهم اینه که قهرمان بشه تا تو رنکینگ فیفا از برزیل یزنه بالا. مثل فرانسه 2000.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من تيمي که توي جام جهاني قهرمان شده داراي پنج تا يوونتوسي بود و اسکلت تيم يووه اي بودند و به راحتي قهرمان شد ولي ايتاليا الان فقط از دو يووه اي سود ميبره که اين دو تا هم نميتونند کاري کنند چون تعدادشون کمه همين دو تا بودند که باعث مساوي شدند با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من که به صعود امید زیادی ندارم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من که عرض کردم خدمتتون باید میباختیم....

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مربی ایتالیا گفت این تساوی برای ما خیلی خوب بود.چون باعث شد از جو قهرمانی خارج بشیم و به خودمون بیایم.

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
با همين دو تا يوونتوسي هم ميايم بالا قهرمان ميشيم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

مربی ایتالیا گفت این تساوی برای ما خیلی خوب بود.چون باعث شد از جو قهرمانی خارج بشیم و به خودمون بیایم.

اره خوب بود چون میترسه بندازنش بیرون

با همين دو تا يوونتوسي هم ميايم بالا قهرمان ميشيم

نباید خیال پردازی کنیم....
ایتالیای جدید دیگه اون ایتالیای جام جهانی نیست...

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
منم موافقم ایتالیای امروز ایتالیای جام جهانی نیست.میدونین چرا ؟ چون تو جام جهانی بازیکنایی مثل جیجی الکس و فابیو حتی میلانی ها و فیورنتینایی ها برای سقوط نکردن به دسته پایین تر میجنگیدند!!!!!!!!! ولی حالا چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اوونا که به هدفشون رسیدند یووه ایها هم که دیگه هدفی ندارن.

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

منم موافقم ایتالیای امروز ایتالیای جام جهانی نیست.میدونین چرا ؟ چون تو جام جهانی بازیکنایی مثل جیجی الکس و فابیو حتی میلانی ها و فیورنتینایی ها برای سقوط نکردن به دسته پایین تر میجنگیدند!!!!!!!!! ولی حالا چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اوونا که به هدفشون رسیدند یووه ایها هم که دیگه هدفی ندارن.

واقعا خوشحالم که ایتالیا این طوری شده...حالا حالاها باید فدراسیون ایتالیا چوب فرستادن یووه به سری ب رو بخوره.... :-* ;D :-* ;D

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من که الان دارم نتیجه رو میبینم 3-1 ایتالیا باخته...... جونمی جوننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن :-* نتیجه ی عجیب برای المان هست: 11' Lukas Podolski 28' Lukas Podolski 30' Miroslav Klose 35' Michael Ballack 43' Lukas Podolski 45' Miroslav Klose 48' Bastian Schweinsteiger 64' Lukas Podolski 66' Hitzlsperger 70' Lukas Podolski 72' Hitzlsperger 87' Arne Friedrich 90' Bernd Schneider المان 13 سن ماریو 0

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
من از هوادارای تیم ملیم یعنی تو دنیا فقط عاشقه یووه و ایتالیا هستم.اصلا با اینکه تیم ملی چوب کارای فدراسیون و بخوره موافق نیستم از باختشم دلم خنک نشد. آتیش گرفت.

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
اینو نمیدونم تو کدوم فرم بنویسم ولی اشکال نداره همینجا مینویسم: دیشب که بازی رو میدیدم قلبم داشت فشرده میشد.نه به خاطر شکست (چون به نظرم هیچ اشکالی نداشت)به خاطر بازیکنها .وقتی زامبروتا و فابیو رو میدیدم اشک تو چشمام جمع میشد اصلا نمیتونم باور کنم اوونا دیگه با ما نیستند.فابیو مثل همیشه شجاع و بیباک وزامبروتا معرکه. اومدن فابیو به یووه برام مثل یه رویای شیرین بود و رفتنش تو این شرایط مثل یه کابوس تلخ بود که باورش برام مشکله.وقتی صوت پایان بازی و اوون داور کورو احمق زد جیجی و کاناوارو دست توی گردن هم انداختن و از زمین رفتن بیرون...آخه چرا باید اینجوری میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

اینو نمیدونم تو کدوم فرم بنویسم ولی اشکال نداره همینجا مینویسم:
دیشب که بازی رو میدیدم قلبم داشت فشرده میشد.نه به خاطر شکست (چون به نظرم هیچ اشکالی نداشت)به خاطر بازیکنها .وقتی زامبروتا و فابیو رو میدیدم اشک تو چشمام جمع میشد اصلا نمیتونم باور کنم اوونا دیگه با ما نیستند.فابیو مثل همیشه شجاع و بیباک وزامبروتا معرکه. اومدن فابیو به یووه برام مثل یه رویای شیرین بود و رفتنش تو این شرایط مثل یه کابوس تلخ بود که باورش برام مشکله.وقتی صوت پایان بازی و اوون داور کورو احمق زد جیجی و کاناوارو دست توی گردن هم انداختن و از زمین رفتن بیرون...آخه چرا باید اینجوری میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرمودید چرا؟
خیلی سادس....
چون یووه شده بود قطب فوتبال ایتالیا....
باید یووه رو از گردونه دور میکردن....اونم برای چندسال...
یووه میره سری ب =1سال
برگرده و قدرت پیدا کنه=1سال
وارد حاشیه های دوباره بشه=1 سال
یعنی 2یا3 سال اسکودتو به یووه نمیرسه و قطبی بودن تموم میشه...

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ولی دوباره باز قطبی میشه دوباره یووه میشه سلطان فوتبال ایتالیا

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
هنوزم سلطانه.میلان از سایه ی یوونتوسه سری ا هم میترسه

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
اره.منم همين طور :'( :'( :'(.ولي يه چيزي:صوتو با "س" مينويسن!!!!!!!! ;)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی