پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - انگلیس ( یک چهارم نهایی یورو 2012 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
174 پاسخ برای این موضوع

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
تیم ضعیف تر پنالتی ها رو میبره انگلیس در کمال ناشایستگی صعود کرد افرین به این ایتالیا که بهترین بازی جام رو انجام داد

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بوفون جام جهانی 2006 تو فینال بازی به پنالتی کشیده شد ولی یک واکنش صحیح هم نداشت . ولی بعد 6 سال فکر می کنم بهتر شده . روی یک پنالتی میتونیم حساب کنیم

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
وایییییییی بالوتلی میخواد اولی رو بزنه

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
آقایون فاز منفی ندید !!!!!!! بوفون پنالتی گیره !!!!! بالوتلی هم ایشالله اگه بیاد میزنه !!!!!!!. . . . . . اولیشم که گل شد !!!!!! عالی زد !!!!!!!

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
ماشاالله پیرلو :victory2: :victory2:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
فقط میتونم تبریک بگم . یکی بیاد جلو اشکامو بگیره

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
جی جی جونم حال کردم با چیپ داداش آندره آ :1:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

:blissysmile: :blissysmile: :blissysmile: :blissysmile: :blissysmile: :blissysmile:

:worship: :worship: :worship: بوفون ، پیرلو :worship: :worship: :worship:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
گفتم فاز منفی ندید !!!!!! اینم از این !!!!!!!!!!!! فقط میتونم بگم اون روحیه ای که پیرلو و بوفون به تیم دادن باعث برد شد !!!!!!! باریک به پیرلو و بوفونه قهرمان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
تبریک می گم پیرلو با پنالتیش روحیه رو برگردنوند جی جی کار رو تمام کرد فوتزا بووه فوتزا ایتالیا

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
:clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: بالوتلی که اومد گفتم باختیم

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
پنالتی پیرلو نقطه عطف بود!!!! :smile: عاشقتم جی جی :love: تو یه اسطوره ای! یه اسطوره :bighug:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
زنده باد ايتاليا واقعا حق ايتاليا برد بود، انگليس هيچ كاري نتونست بكنه فقط ضد حمله ميزد واقعا به داشتن بوفون،پيرلو،بونوچي و ماركيريو افتخار ميكنم FORZA ITALIA

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عالی بود . تبریک به همه . همه جوره حق ایتایووه بود که ببره . بالاخره این ایگلیسیا رو نشوندیم سر جاشون ولی فریادهای بونوچی رو دیدین ؟ اخر تعصب رو میشد از تو صداش فهمید

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
وااااای ولی المان 2 روز استراحت بیشتر داره ایتالیا بازی 120 دقیقه ای داشته ایتالیا باید مسافت طولانی رو طی کنه همه چیز واسه المان مهیاست ............. مرگ بر نازی ها /m\

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
هی بیان بگن ما بهترین لیگ جهان رو داریم نه بهترین لیگ رو دارید نه تیم ملی درست حسابی :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
داشتم سکته میکردم :fp: این چه بازی بود از انگلیس. :hmm: فقط دفاع دفاع دفاع...........

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

تیم ضعیف تر پنالتی ها رو میبره
انگلیس در کمال ناشایستگی صعود کرد

افرین به این ایتالیا که بهترین بازی جام رو انجام داد

من مرده این فاز منفی ایرانیام :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: برد ایتالیا مبارک! :onesmiley2:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
تصویر

تصویر

آمارخودش گویاست،هیچ وقت انگلیس رو اینقدر ذلیل ندیده بودم انگلیسی ها هیچ وقت این شب رو فراموش نخواهند کرد ما هم هرگز فراموش نخواهیم کرد که در ضربات پنالتی مردیم و دوباره زنده شدیم.

اصلاً این انگلیس با این سبک بازی میخواست بره جمع 4 تیم که چه غلطی بکنه اصلاً خوب شد تو ضربات پنالتی باختن اینطوری خیلی بیشتر حال داد.

این برد مال * ایتالیووه* نبود این برد فقط و فقط مال * یووه* بود وبس.

تپش قلب اجازه نمیده چیزی بنویسم فقط لازم میدونم یه تشکر ویژه از مسئولان میلان داشته باشم که اجازه دادن پیرلو از این تیم جدا و در یوونتوس دوباره احیا بشه و امشب نتیجه این کار اونها رو دیدیم.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
آقا یک سوال :1: بوفون قبل از ضربات پنالتی واس چی رفت تو رختکن ؟ :1: فکر کنم رفت قضای حاجت کنه تا با شکم خالی پنالتی بگیره :1: :fp: ولی ابنجا میگم پیرلو و بوفون , همون بازیکنایی هستن که می تونن ایتالیا رو قهرمان کنن .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی