پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - انگلیس ( یک چهارم نهایی یورو 2012 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
174 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
زیبا بودیم وانگلیش رو فشل کردیم واقعن تو برخی لحظات حس میکردم برخی بازیکنهای انگلیس فوتبال بلد نیستند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
واقعا پیرلو یه نعمت آسمانیه واسه آتزوری.مطمئنم اگه اون پنالتی چیپ رو نزده بود ایتالیا برنده پنالتی ها نبود.کاملا روحیه جو هارت و بازیکنای انگلیس رو به صفر رسوند و از اینور روحیه از دست رفته ایتالیایی ها رو بهشون برگردوند.توی بازی هم دیدیم که واقعا فوق العاده کار کرد.بجز یه سوتی بد که نزدیک بود دردسر بشه. امشب دفاع ایتالیا بازی بی نقصی رو انجام داد.مخصوصا بونوچی بینظیر بود.به هیچ عنوان جای خالی جورجو احساس نشد. یکی از پراسترس ترین شبهای سال بود برام که پراندلی هم با تعویض هاش کاملا سوهان میکشید به اعصابم به هر حال تبریک بابت برد.اگه همین بازی رو جلو المان هم انجام بدیم برنده ایم.البته اگه بالوتلی فیکس نباشه

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
امشب فهمیدم میتونم به جز اله و جیجی هم بازیکنی رو در این حد دوست داشته باشم. فصل پیش تمام بازیای پیرلو رو دیدم ولی امشب واقعا عاشقش شدم. وقتی پنالتی رو اونجوری زذ به خودم افتخار کردم طرفدار ایتالیا هستم.به خودم افتخار کردم که همچین آدمایی رو دوست دارم به همتون تبریک میگم :x

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
همیشه یه تفاوتی که بین ایتالیا با دیگر تیم ها به خصوص انگلستان بوده اینه که ایتالیا همیشه با قلبش فوتبال بازی میکنه حتی اگه شرایطش نسبت به حریف بدتر باشه روی کاغذ ایتالیا اینو با قلبش جبران میکنه . امشب به واقع 11 گلادیاتور تو ترکیب اتزوری بودن غرور و افتخار رو میشد تو چهره تک تک بازیکنان الخصوص بوفون موقع سرود ملی احساس کرد . امشب بوفون نه تنها ایتالیا به نیمه نهایی برد بلکه یه چهره دیگه از "کاپیتانی" و رهبری تیم نشون داد با فریاد هاش با به پیش خواندن تیم . اخرین باری که این خونسردی و موقع ضربات پنالتی از بوفون دیدم فینال 2006 مقابل فرانسه بود چهره بوفون کاملا مصمم بود . بازیکن دیگه ای که نقش بسیار مهمی تو این پیروزی بود پروفسور بود ، واقعا اون پنالتی تو اون شرایط اتزوری رو بیدار کرد ، چقدر خونسرد با چه هنرنمایی پنالتی رو گل کرد . هر موقع به جام جهانی 2010 فکر کیکنم حسرت نبود این 2 رو میخوردم . forza italia forza gigi

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من بی تفاوت نشسته بودم پنالتی ها رو نگاه می کردم، اشلی کول که اومد گفتم ای وووول، چپ پا :1: برادرم گفتم اشلی کل خیلی خوب می زنه، گفتم ولی بهرحال چپ پاست :1: آمار سایت یوفا رو نگاه می کردم، 35 شوت، 20 شوت در دروازه !! 20 شوت در چهارچوب می دونید یعنی چی ؟ در مقابل تنها 4 شوت در چهارچوب انگلیس. به نظم تیمی که با 20 شوت در چهارچوب گل نزنه باید نگران باشه ! اصلا این همه موقعیت خراب کردن ایراد اخلاقی داره ! :1: من همش می گفتم پیرلو خراب می کنه، ولی عجب پنالتی زد. ایتالیا برد، خوشحالم، ولی این پراندلی حتی از نیمی از توان تیمش هم استفاده نمی کنه.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
من به عنوان 1 طرفداره یوونتوس امشب به اینکه بازیکنی مثله مارکیزیو تو تیمه مورده علاقم عضویت داره واقعا افتخار میکنم . مارکیزیو حقیقتا تبدیل به بازیکنه بزرگی شده , امشب با اینکه سبک بازیش جوری بود که شاید در نگاه معمولی به فوتبال 1 بازی عادی ازش ببینی ولی به معنای واقعی عالی بود ! قشنگ نشون میده توانایی اینو داره که رهبره 1 تیم باشه تا بقیه بازیکنا بتونن بش اعتماد کنن . مارکیزیو یکی از معدود بازیکنای ایتالیا بود که در اکثره حمله شرکت داشت , و در تمام دفاع ها هم حضور داشت ! چه صاحب توپ بود , چه بدون توپ حرکت میکرد جوری با قدرت میدوید که باعثه ایجاد فضای عالی واسه بقیه میشد . یادمه رضا قبلا راجع به مارکیزیو اوایله فصلی که گذشت گفت " مارکیزیو باید بازیکنی بشه که آخرین فردی تو تیمش باشه که به جنگیدن ادامه میده " امشب من اگه بخوام کسی رو به عنوان بهترین بازیکن زمین بدونم قطعا کسی جزء مارکیزیو نیس ! اگه دوستان آماره دوندگی بازیکن های 2 تیم رو هم در بیارن فک کنم در کل مارکیزیو از همه بیشتر دویده باشه با اختلاف زیاد . مارکیزیو امشب بازیکنی بود که تا دقیقه 120 واسه آتزوری از تمام وجود میجنگید :np: واقعا با صحنه هایی که دیشب از فرانسوی ها دیدم , امشب با تمام وجود افتخار میکنم که بازیکنای تیمم که کلمه "غیرت " رو با تمام وجود میفهمن و بش پایبندن ! وقتی میدیدم فرانسوی ها داشتن حذف میشدن از دور مسابقات ولی بازیکنای فقط اسم و رسم دارشون که فقط توی بازار سیاه اروپا میلیون ها یورو قیمت دارن , اینقد تعصب و غیرت ندارن که واسه تیم ملی کشورشون بجنگن آرزو میکنم هیچ ستاره اسم و رسم داری که فقط واسه پول قراره بازی کنه به تیممون اضافه نشه . + رضا جان اگه شد آماره دوندگی بازیکن ها رو در بیار ! ++ اما راجع به پیرلو ... کلا در اینکه این بشر فوق العاده اس هیچ تردیدی نیست . ولی اون ضربه چیپ در شرایطی که ایتالیا پنالتی قبلی خودش رو هم از دست داده بود یهو بطور کل ورق رو برگردوند ! شاید اگه پیرلو ضربه اش رو به اون شکل گل نمیکرد وضعیت جوره دیگه ای بود . واقعا در اون شرایط کسی که همچین ریسکی میکنه که میدونه اگه %1 هم اشتباه بشه باعثه حذفه تیمش میشه ولی حاضر به این ریسک میشه چون میدونه که تیمش به همچین روحیه ای نیاز داره و در آخر هم موفق میشه , بطور قطع 1 ستاره تمام عیاره !

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

لعنتی بخدا نزدیک بود حالم بد بشه .
خیلی خوب بود خیلی خوب بود.ما میتونیم قهرمان بشیم الته اگر ایتالیا باشیم :rainbow:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
در ابتدا به همه تبریک میگم :rainbow: اصلا من در عشق به جیجی بوفون می تونم ساعت ها مدیحه سرایی کنم :love: ولی چون حجم فوروم محدوده بیخیال میشم :fts:

بر خلاف دوستان من نظرم اینه که انگلیس دفاع نکرد! بلکه بازیکن های ایتالیا محاصره شون کرده بودن و اون ها رو آروم آروم توی محوطه ی خودشون قفل کردن و اجازه ی رسیدن به وسط زمین رو هم بهشون نمی دادن! انگلیس هیچ حرکتی نمی تونست بکنه چون تقریبا میشه گفت هیچ توپی از خط دفاع به حمله شون نمی رسید. پاس ها یا توی زمین خود انگلیس قطع میشد و یا توی میانه ی میدان. و از این بابت به پیرلو، مارکیزیو، مونتولیوو و ده روسی باید تبریک گفت چون به نظر من بهترین نمایش توی یورو تا به این جا رو داشتن. تمام ادعای انگلیسی ها روی استیون جرارد بود اما خدا وکیلی به جز اون صحنه ای که مصدوم شد، کسی جرارد رو توی زمین دید؟ واقعا گم بود! یعنی رونی و جرارد رو اینقدر خوب یارگیری کرده بودن که حتی اجازه ی نفس کشیدن هم پیدا نمی کردن.

انگلیسی ها کلا اصرار داشتن که به عمق دفاع ایتالیا بزنن و خیلی کم از کناره ها حمله می کردن اما یادشون رفته بود که این ایتالیاست و دو تا یوونتوسی مثل بونوچی و بارتزالی و پشت سرشون بوفون وجود داره! جاگیری های خط دفاعمون عاااااااااالی بود. حتی وقتی انگلیسی ها وارد محوطه ی جریمه ی ایتالیا میشدن، اینقدر جاگیری خط دفاع + سایر بازیکن هایی که عقب کشیده بودن، خوب بود که همه ی فضاها بسته میشد و اون ها یا مجبور به تعویض منطقه ی بازی با پاس عرضی میشدن یا توپ رو می بردن عقب تا از نو شروع کنن. میخوام بگم اگه انگلیس خوب حمله نکرد ما نباید از عملکرد عالی مدافع هامون غافل بشیم. واقعا مطمئن نشون دادن!

و البته علی رغم خیلی از بچه ها، من از عملکرد بالوتلی راضی ام! درسته گل نزد اما من این رو میذارم به حساب بدشانسی اش! هم خیلی عالی برای خودش موقعیت می سازه، هم خیلی عالی خودش رو توی موقعیت قرار میده و هم شوت های خیلی خوبی میزنه و بازیکن تکنیکی ای هم هست. اگه گل نزد امشب واقعا نمیشه تقصیرو انداخت گردن خودش!

اما می رسیم به سوپرمن :victory2:

عالی! عالی! عالی! گرچه توپ اونقدر ها به سمتش نیومد و تعداد سیو هاش فکر نکنم از عدد 3 یا 4 بیش تر شده باشه اما این بشر خارق العاده است! توصیف نشدنی ئه! دلم میخواد به اونایی که میگفتن جیجی به درد کاپیتانی نمی خوره فقط لبخند بزنم! نه فقط به خاطر پنالتی ای که گرفت ( که مطمئن بودم این کارو می کنه) بلکه به خاطر این که توی زمین یه کاپیتان واقعی بود!

:rose:Grazie il capitano :rose:

[img width=480 height=282]http://www.shiaupload.ir/images/90972863050113648767.jpg[/img]

پ.ن. به خودم و 4 نفر دیگه که نظرسنجی رو درست پیش بینی کردیم تبریک میگم :1:

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
چقدر قشنگ بازی کرد ایتالیا ... این تیم لایق قهرمانیه ! بوفون که اصلا در مورد حرف نمیشه زد ! دیوانه ی این بشرم ! اخلاقش یه طرف ؛ بازیش هم همون طرف ! :1: پیرلو و مارکیزیو هم عالی بودن ... مارکیزیو داره میشه همون شاهزاده ی اول فصل یووه ... اما مشکلی که ایتالیا داشت همون مشکلی بود که یووه داشت ؛ هیشکی نبود این همه موقعیت رو گل کنه ؛ بالو که فقط میخواد نمایشی بزنه ! تموم کنندمون دینا بود که اصلا بازی نکرد ! اصلا نمیتونم درک کنم این داره جایی بازی میکنه که قبلا الکس ؛ توتی ؛ پیپو و ... بازی میکردن . پنالتی پیرلو هم که فـــــــــوق العاده بود ! باور کنید برد رو مدیون این همین ضربه ی چیپ هستیم . اصلا با این حرکت روحیه ی حریف رو داغون کرد ... با سابقه ای که از دوتا پنالتیایی که این فصل برامون زد داشت فکر نمیکردم انقدر قشنگ تیم رو برسونه به نیمه نهایی ... به هر حال بازی خیلی قشنگی بود ؛ با این دفاع بازی بعد قشنگ تر هم یشه ! میخوام له شدن آلمان رو جلو ایتالیووه ببینم ! برا بازی بعد شکر خدا ماجو رو نداریم ؛ راحت شدیم ... ! به هر حال ژرمنا از جاتون بلند شید که آتزوری داره میاد ... فورزا آتزوری

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
یعنی من فقط یه جمله بگم روزای بعد میام بیشتر صحبت میکنم : خدایا از خلقت جیجی و پیرلو متشکریم :rose: جیجی بدبخت خودش داشت سکته میکرد،نمیدونم آخر بازی تموم شدش دیدیش یا نه؟اصلا حواسش نبود داشت میرفت سمت رختکن بچه ام :1:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
من هنوز نمیتونم درک کنم که دیامانتی چه برتری نسبت به جووینکو داره که انقدر بهش فرصت میده.امشب واقعا سوهان روح بود.ماجو هم بدتر از اون.تنها بازیکن تعویضی که بد نبود نوچرینو بود که اونهم با توجه به تعویضش با ده روسی یه تعویض کاملا اشتباه بود. اگه پراندلی از بازیکنای تیمش درست استفاده کنه هیچوقت مجبور به تحمل یه همچین استرس و فشاری نمیشیم.واقعا این مربی در سطح آتزوری نیست. مارکیزیو،مونتولیوو ، بونوچی، پیرلو، ده روسی و بوفون امشب بهترین های آتزوری بودن. کم کم دارم احساس میکنم بوفون رو حتی بیشتر از دل پیرو دوس دارم.وقتی اونجوری سرود ایتالیا رو میخوند شدیدا علاقم بهش بیشتر شد

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
ماجو هم انصافا تو همون 30 دقیقه ای که بازی کرد واقعا خوب بود. اصلا بازیکن بد نداشتیم امشب . همه خوب بودن . بالوتلی درسته گل نزد ولی واقعا نحوه استپ کردنش . قراردادن خودش تو موقعیت گل . استفاده به جا از قدرت بدنیش عالیه . فقط باید نمایشی گل زدن رو بی خیال شه . که اونم به خاطر شرایط سنیشه .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
اول اینکه بگم این بازی ِ زیبا رو ایتالیا مدیون ِ گل نزدنش هست . یعنی اینکه شک نکنید که اگه اون شوت ِ ده روسی یا بالوتلی یا هر توپ ِ دیگه در جریان ِ بازی به گل تبدیل می شد ، مثل ِ بازی با اسپانیا و ایرلند و کرواسی ایتالیا با اعتماد به نفس میخواست نتیجه رو حفظ کنه که جلوی تیمی مثل ِ انگلیس جواب نمیداد و دیگه اون بازی ِ قشنگ رو از آتزوری نمیدیدیم .

دوم اینکه پراندلی کاملا متوجه شده بود که رد شدن از دفاع ِ انگلیس خیلی سخته و واسه همین شوت از راه ِ دور تاکتیک ِ اصلی ِ آتزوری بود مگر اینکه پیرلو جادو کنه . همین شوت از راه ِ دور فقط تو 3 مورد خطر ساز شد و زیاد تاکتیک ِ خوبی نبود . از این هم نگذریم که با این J T آماده ، حق داشتن که همچین کاری بکنن .

سوم اینکه امروز به خیلی ها ثابت شد که فوتبال ِ ایتالیا فوتبالی ِ که خیلی ها باید ازش تقلید کنن و سبک باشه نه فوتبال ِ تیمای تازه به دوران رسیده . ایتالیایی که چه در دفاع و چه در مرکز تو هر توپی که به انگلیسی ها می رسید ، حداقل 2 نفر از اونا بیشتر بودن و انگار واقعا ایتالیا 13 یا 14 نفره بازی می کرد . البته تو حمله زیاد خوب نبودن و اگه یکی مثل ِ تونی و جبلا رو داشتیم ، بازی نیمه ی اول تموم می شد . انگلیس تیمی بود که بشه جلوش فرصت از دست داد و حسرت نخورد ولی آلمان اینطور نیست . کاسانو اگه جلوی آلمان بازی کنه من به حماقت ِ پراندلی ایمان میارم !!!

چهارم اینکه امشب داغ ِ از دست دادن پیرلو تو دل ِ میلانی ها تازه شد و فهمیدن که آدمی که بخواد به خاطر ِ امانوئلسن بازیکنی در حد ِ پیرلو رو از ترکیبش خارج کنه ، بهتره بره تو شغل ِ شیر رسوندن به در ِ خونه ها مشغول بشه . همچنین خیلی از دروازبان های مثلا بهترین فهمیدن که هنوز زیر سایه ی بازیکنی هستن که سالهاست سایه ش رو سر ِ اونها و خیلی های قبل تر از اونا بوده و اگه این رو به کسی نگن ، تو دلشون به این ایمان آوردن . مطمئنم امثال ِ کاسیاس و چک و نویر و خیلی از این دروازبان های ادعا ، دقیقه ی 5 یازی سرشون رو پایین انداختن و با صورتی زرد بازی رو نگاه کردن .

پنجم اینکه مطمئنم الآن انگلیسی ها خوشحالن از اینکه همچین باختی دادن . چون که حداقل یه باخت ِ آبرومندانه و خارج از جریان ِ بازی بود و هم اینکه با فضاحت نباختن و دیگه اینکه اگه با این تیم جلوی دشمن ِ خونیشون قرار می گرفتن ، اتفاقی می افتاد که دیگه هیچوقت ِ هوس ِ بازی با آلمان به سرشون نزنه .

ششم اینکه امیدوارم این روند ادامه داشته باشه و بدون ِ کیه لینی ایتالیا بتونه همین استحکام ِ دفاع رو حفظ کنه و اتفاق ِ 6 سال پیش رو تکرار کنه . بازی با آلمان بازی ای نیست که بشه توش از 25 موقعیت گل استفاده نکرد و بازی رو برد چون 100 % نه از 25 موقعیت خبری هست نه از یه تیم ِ دستو پا بسته . پس باید تو این 3 روز خوب تمرین ِ گل زنی بکنن و بازیکن هایی بازی کنن که از ترس صاحب توپ شدن ، تو آفساید قایم نشن !!!!!

هفتم اینکه احسان مرادی به همه سلام رسوند و برد رو تبریک گفت . من هم تبریک میگم و خوشحالم که یورو واسم تموم نشد .

به امید ِ 11 تیر

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
دروسی به دلیل ناراحتی عصب سیاتیک تعویض شد و شاید به بازی بعد نرسه گیر الکی به پراندلی ندید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پیرلو گفت چیپ زدم تا انگلیسی ها رو تحت فشار بزارم، و شاید اثر هم کرد، چون بلافاصله بعد از من یانگ پنالتی خراب کرد.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
بازی ای که امشب ایتالیا انجام داد ، نشون داد بازی خوبش مقابل اسپانیا و ایرلند اتفاقی نبوده ، اصن کی فکش رو می کرد قبل یورو ایتالیا اینقدر خوب باشه ؟ الان شما وضعیت تیمایی که رفتن نیمه نهایی رو ببینین ، نه اسپانیا نه پرتغال هیچ کدوم اینقدر عالی نبودن که بگیم آره حقشون بود :rolleye: شاید تنها تیمی که مدعی و مقتدر نشون داده آلمان بوده که از شانسشون تو نیمه نهایی خوردن به ایتالیا یعنی عملا دو تیمی که فراتر از انتظار بودن باید یکیشون حذف بشه ، فقط می شه گفت حیف اما امیدوارم تیم برنده ایتالیا باشه :1: نیمه اول هافبکمون با ده روسی ، بالزارتی ، پیرلو ، مارکیزیو و مونتولیوو ، عملا خط هافیک انگلیس رو محو کرده بود نیمه دوم هماهنگی و پاس ها و جابه جایی های پیرلو ، مارکیزیو ، دیامنتی و مونتولیوو ، عملا دیگه هیچی ازشون باقی نذاشته بود ، دیامنتی واقعا این دو تا بازی خوب بازی کرده و تکنیک خوبی نشون داده از خودش ، مونتولیوو هم نشون داد اینقدر بهتر از موتا هست که نباید دخیره موتا باشه پراندلی نشون داد برای این یورو اعتماد زیادی به مهره های خط هافبکش داره و امشب عملا از همشون بازی گرفت و جواب هم گرفت اما به همون اندازه هم هوادارها رو تا مرز سکته پیش برد :mad: شاید اگه آباته با ماجو تعویض نمی شد و دی ناتاله میومد زودتر به جای کاسانو تو اینقدر موقعیت ایتالیا از دست نمی داد ، کاسانو اصلا بازیکن 90 دقیقه ای نیست و کاملا کم میاره و تو این بازی هم خیلی اشتباه داشت وجود بالوتلی با همه ضعفهاش اون وسط به نظرم ولی لازم بود ، چون قدرت بدنیش حداقل دو مدافع رو درگیر خودش می کرد و این واسه خط هافبک پرتعداد و پرقدرت ایتالیا خیلی کمک کننده بود و موقعیتهای زیادی داشتیم البته تو گل نشدن ضربه ها هم ایتالیا بدشانس بود :poker: انگلیس کاملا وا داده بود ، نمی دونم منتظر چی بودن ، نه حمله ای نه بازیسازی ای نه چیزی ، فکر کنم منتظر یه گل بودن که از آسمون بره تو دروازه بوفون :np: :sleep: حتی رونی حال نداشت دنبال توپ بدوه :)) فرانسه و انگلیس نشون دادن ،الکی گنده شده بودن و واقعا صعودشون هم پرعلامت سواله :1: پنالتی ها رو کاملا با استرس دیدم ، پیرلو ، بوفون ، خونسردی پیرلو تو ضربه زدنش مثال زدنی بود واقعا ، الکی نیست که اینقدر دوست داشتنی ان :love: یه سوال اون دو تا خط سبز رو گردن و پشت گوش بوفون چی بودن ؟ :hmm: :1: ایتالیا - آلمان ، دوباره تراژی 2006 ، و کل کل منو خواهرم تکرار می شه :)) :))

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
بعد از برد طی یک اقدام جالب با بچه های ایتالیایی محله جلوی انگلیسی لخت شدیم و دور افتخار زدیم.... فقط میتونم بگم خدایا شکرت.... من همیشه گفتم و بازم میگم بوفون آدم نیست فرشته است ... درسته مونتولیوو خوب بازی کرد اما یه چیزی رو خوب فهمیدم که هیچوقت پیرلو نمیشه ... مارکیزیو هم تا دقیقه 120 بدون خستگی کار خودش رو به بهترین وجه انجام داد دفاع هم بی نفص بود بالوتلی فقط میتونم بگم به جز چند موقعیتی که خراب کرد پدر جان تری رو دراورد

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اول از همه تبریک میگم ایتالیا عالی بازی کرد پیرلو بهترین بازیکن زمین بود و با پنالتی خوبش اینو ثابت کرد بازی خوب مارکیزیو منو متحیر کرد و مطمئنم در فصل اینده باز هم یووه بهترین خط هافبک رو خواهد داشت پاس های مونتولیوو هم خیلی جالب بود و باعث شد من یکی به بازیش علاقه مند بشم کاش جذبش میکردیم بالوتلی بهترین بازیش رو تو این تورنمنت انجام داد ولی بدشانس بود امیدوارم همراه با دی ناتاله بازی با المان فیکس باشن امیدوارم مشکل ده روسی جدی نباشه تعویض ماجو کاسانو و ده روسی درسته در ظاهر جالب نبود ولی میتونه در بازی با المان کمکمون کنه چون این سه بازیکن فشار کمتری رو در نهایت نسبت به سایر بازیکنای تیم تحمل کردن ماجو هم خوشبختانه با کمک داور دو اخطاره شد :1: خط دفاع عالی بود و بونوچی روز خوبش رو تجربه کرد نوچرینو هم نشون داد از موتا خیلی بهتره مونتولیوو هم همینطور امیدوارم موتا و ماجو دیگه بهشون بازی نرسه اگه بازی با المان به دی ناتاله بازی نده... کاش به سبا هم فرصت میداد هر چند دیامانتی هم بد بازی نکرد و تاثیر گذار بود برخلاف خیلی ها من تعویض های پرندلی رو پسندیدم البته فراموش نکنیم ده روسی اجباری بود

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بوفون یه مرد بزرگه نماد تعصب و غیرت واقعا خوندن سرود کشورش از جالب ترین و ماندگارترین لحظات جام خواهد شد قبل بازی همون طور که همه پیشبینی کردیم بازی به وقت اظافه و... کشید و همون طور که گفتم انگلیس جلوی ایتالیا دفاعی بازی کرد و شوت ها میتونست تاثیر گذار باشه که با بدشانسی به گل تبدیل نشدن دی ناتاله باید کنار بالوتلی بازی بعدی فیکس باشه و کاسانو بره رو نیمکت خوشبختانه سرعت پایین انتقال توپ از دفاع به حمله در انگلیس کمک خیلی زیادی به ایتالیا کرد تا با اطمینان بیشتری حمله کنه باید خوشحال باشیم که جرارد همون جرارد بازی قبل نبود و عملا خط هافبک انگلیس جنگ و از همون اول بازی به ایتالیا باخت

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
فعلا این عکس کوچولوها رو داشته باشید تا هادیِ عکاس باشی سر و کله اش پیدا بشه :1:

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر http://www.shiauploa...15189338145.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی