پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - انگلیس ( یک چهارم نهایی یورو 2012 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
174 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

به دلیل اینکه بیشتر یورزها طرفدار ایتالیا هستند پس برای ایتالیا یک تاپیک مجزا داریم

تصویر

یک شنبه 4 تیر ماه 1391

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
نظر سنجی هم لطفا اضافه کنین.مثلا برد یا باخت در وقت قانونی-وقت اضافی یا پنالتی :fp:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
از اينكه رقيب انگليس شديم خوشحالم دوست داشتم كه اين اتفاق بيفته و حال انگليسي ها رو بگيريم امشب هم انگليس بازي خوبي جلو اوكراين نكرد و واقعا شانس داشت كه تونست ببره روني هم واقعا كار خاصي نكرد و دروازه خالي رو تونست باز كنه و بقيه بازي تاثيز زيادي نداشت فكر نميكنم كه دفاع انگليس بتونه زياد جلو ايتاليا ايستادگي كنه به نظر من قوت انگليس تو خط هافبك و ميانه زمينه، بازيكناشون خيلي جنگندن اميدوارم ايتاليايي هم كم نيارن، چون بازيكن جنگنده و قدرتي خيلي خوبي وسط ايتاليا نيست، ولي بر عكس بازيسازهاي ايتاليا بهترن به نظرم

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
اینکه به انگلیس خوردیم خیلی خوب شد،با وجود اینکه صدر نشین اومدن بالا،ولی میشه از پسشون بر اومد.فرانسه هم با وجود باخت جلوی سوئد ولی از لحاظ فنی بهتر از انگلیس هست و حتی من بازی اسپانیا فرانسه رو بیشتر شانس فرانسه میدونم. ولی بزرگترین اشکال بازی تاریخشه که شب سخت ترین امتحان منه :Facepalm:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من از دقیقه ی 60 به بعد که کلا ایتالیا بازی رو ول می کنه می ترسم. انگلیس دیگه ایرلند نیست که گل نزنه. اگه وضعیت 3 بازی مرحله ی گروهی تکرار شه، ایتالیا خیلی راحت حذف می شه.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کار خیلی سختی رو نداریم . انگلیس تیمی نیست که بتونه سراسر حمله باشه و موقعیت های زیادی داشته باشه . فقط کافیه ایتالیا تو زدن ضربات آخر خوب نشون بده که تا قبل از دقیقه 70 کار رو تموم کنه . نمیدونم ایتالیا که از دقیقه 70 به بعد کم میاره اگه کار به وقت اضافی بکشه چیکار می خواد بکنه . امیدوارم به وقت اضافی نکشه بازی . البته یه خوبی هم داره که بیشترین حد استراحت رو ایتالیا داره و میتونن کامل ریکاوری کنن . خیلی به این بازی امیدوارم و اصلا استرسی ندارم .

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
این واقعا حرف من هم هست . چرا ایتالیا 20 دقیقه ی آخر اینطوری میشه به نظر شما ؟ نظر شخصی من اینه که تقصیر مربیه . پراندلی وقتی میبینه همه ی بازیکنا بریدن باید بازیکن جوون و سرعتی مثل جووینکو یا بورینی رو بیاره تو که برن تو دفاع حریف سگ دو بزنن تیم اونا رو خسته کنن

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
تقابل هافبک های دو تیم واقعا قشنگ هستش :rainbow: :wink2:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
دوستان یک اماری از تیم انگلیس تو سه بازی مانند درصد مالکیت افساید و خطا و شوت و پاس اگر دم دست دارید بذارید چون اونقدر ازش متنفر بودم که نگاه بازیاش نکردم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دو تا تیم دفاع قوی ای دارن ، فکر کنم یه بازی تماما کسل کننده بشه ، البته در زمینه باشگاهی بازیهاشون خیلی قشنگ میشه ولی ملی فکر میکنم یه بازی خواب آور ببینیم نمیدونم چرا انقدر علاقه دارید لقمه رو دور سرتون بچرخونید ، تو همون تاپیک آتزوری همونطور که در موردش حرف میزدیم ، در مورد یورو هم حرف میزدیم ، تاپیک لازم نبود ،ایجاد تاپیک فقط باعث گیج شدن بچه ها و پراکندگی بحث ها میشه

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال
من هم قبول دارم كه بازي كسل كننده اي ميشه ولي ديشب همش خدا خدا ميكردم كه اين فرانسه دوم بشه و انگليس بخوره به ايتاليا كه خب اين طور هم شده چون فكر كنم فرانسه الان از لحاظ بازي بهتر از ايتاليا عمل كنه ((البته در پست هايي كه در ايتاليا بازيكن غير يووه اي هست ))

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
من مخالفم که بازی کسل کننده ای رو شاهد باشیم . انگلیس توانایی خلق موقعیت رو نخواهد داشت از اون طرف ایتالیا به خوبی میتونه موقعیت ایجاد کنه و به گل برسه . اصلا دوست ندارم دی ناتاله و کاسانو بازی کنن . بازیکنایی که به زور تا دقیقه 60 بیشتر نمی تونن بازی کنن و 2 تا تعویض رو می سوزنن اصلا فایده نداره . بالوتلی و جووینکو رو تو ترکیب بزاره حداقل 2 تعویض رو سوز نکرده . حتی اگه بالوتلی بد بازی کنه یا جووینکو یک تعویض می سوزه نه دو تعویض . و اینکه ممکنه حتی بازی به وقت اضافی کشیده بشه هدر داده تعویض ها اصلا خوب نیست . این بازی هم امیدوارم آباته به جای ماجو بازی کنه . حتی اگه قرار باشه 3-5-2 بازی کنیم . نداشتن خلاقیت تو خط حمله هم فقط به خاطر حضور این پیرمردها تو خط حمله هست . راه گشای این ایتالیا به نظرم جووینکو می تونه باشه . حداقل کاری که میتونه بکنه اینه که چندتا خطا پشت محوطه و چند تا کرنر برامون بگیره که روی خلاقیت دوباره پیرلو به گل برسیم . حتی اگه این خصوصیاتش رو فاکتور بگیریم که پاس های فوق العاده ای هم میندازه و حتی تکتیک خوبی برای دریبل کردن مدافع رو به روش داره .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

به نظر من تقابل با انگلستان برای ایتالیا هم یه سری معایب داره و هم محاسن.اول از دیدگاه خودم معایبش رو میگم تا بعدا برسیم به محاسنش:

یکی از نگرانی هایی که از رویارویی ایتالیا با انگلستان در ابتدای کار به ذهن من خطور میکنه بیشتر جنبه تاریخی داره تا فنی.رقابت های تیم های ایتالیایی و انگلیسی چه تو زمینه باشگاهی و چه تو زمینه ملی همیشه جالب و نفس گیر بوده.شاید برخی شباهت هایی هم که تو بازی دو تیم از قدیم وجود داشته همیشه نبرد انگلیسی ها و ایتالیایی ها رو سخت کرده.درسته از نظر جزئیات بازی، دو تیم تفاوت های فاحش با هم دارن ولی در کلیات بازی که اصل رو میزارن بر دفاع منسجم و ضربه زدن به حریف در لحظات حیاتی کاملا دو تیم با یکدیگر مشابهن و قطعا ایتالیا حتی اگر در این دیدار موفق به شکست دادن انگلستان هم بشه این مهم به همین آسونی ها بدست نمیاد و قطعا سختی های
زیادی رو متحمل خواهیم شد.
نکته نگران کننده دیگه در مورد این دیدار نبود جرجو تو این بازیه.همونطور که همه میدونیم میانگین قدی تیم انگلستان به خصوص در مرکز خط دفاعیشون بالاست و مدافعان این تیم به خوبی روی ضربات شروع مجدد به خط جلوی تیم اضافه میشن و ما فقط برای این تقابل، بارزالی رو داریم و نبود جورجو میتونه ما رو تو این قسمت آسیب پذیر کنه.بونوچی هم با توجه به فیزیک بدنیش تو نبردهای هوایی متزلزله ودرکشیدن پیراهن مهاجمین در موقع سرزدن که به نظر من یه هنره، توانایی های جورجو رو نداره و این پارامتر میتونه نگران کننده باشه.

اما محاسن رویارویی با انگلستان:انگلستان ثابت کرده تیم کندیه و سرعت انتقال بازیش از دفاع به حمله پایینه و این میتونه تا اندازه ای خیالمون رو از خوردن ضدحملات سریع راحت بکنه.هرچند بعیده ایتالیا تو بازی های حذفی بی محابا
حمله بکنه.ضعف دیگه ای که تو بازی انگلستان هستش و میتونه به ما کمک بکنه عدم وجود خلاقیت تو بازی این تیمه.انگلستان این دوره هم با داشتن یه مربی کاملا سنتی دقیقا داره انگلیسی بازی میکنه.کشوندن بازی به کناره ها به خصوص سمت راست خودشون و سمت چپ تیم حریف و ریختن توپ ها روی دروازه حریفشون از کارهای روتینشونه که درصورت داشتن تمرکز کافی توسط مدافعانمون نمیتونن آنچنان دروازه مارو تهدید بکنن.تنها جناح خلاقشون جناح چپشونه که اشلی یانگ خوب تو سر توپ میزنه و گاها شوت های خوبی هم به زاویه مخالف میزنه که مدافعین کناری و مدافعین وسطمون باید مراقب یانگ باشن.در مجموع انگلستان تیمی کند و فاقد خلاقیت آنچنانیه که میتونه تا حدی کار رو برای صعود ایتالیا راحت بکنه.

راهکار رویارویی با این تیم:

به نظر من آتزوری باید برابر انگلستان کاملا با تمرکز بازی بکنه و مراقب ضربات شروع مجدد انگلیسی ها باشه تجربه نشون داده تیم های انگلیسی بیشتر از اشتباهات تیم های حریف استفاده میکنن تا قابلیت خودشون.زدن گل اول به انگلستان میتونه برای ایتالیا حیاتی باشه.قطعا انگلیسی ها پس از خوردن گل با توجه به نداشتن خلاقیت و طراوت تو بازیشون به احتمال زیاد توپ ها رو از چپ و راست روی دروازه مون میریزن و با توجه به حضور جیجی تو دروازه و قابل پیش بینی بودن این سبک بازی میتونه برای آتزوری راضی کننده باشه.در صورتی که انگلستان بخواد همه جانبه روی دروازه ایتالیا فشار بیاره با توجه به کندبودن مدافعین وسطش پراندلی به راحتی میتونه با استفاده از حربه ضدحمله و سرعت دی ناتاله ، جووینکو و حتی کاسانو انگلستان رو به زانو در بیاره.

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
خب همون طور كه قبلا هم گفتم من دوست داشتم كه با فرانسه بازي بكنيم تا با انگليس ! چون بازي ايتاليايي ها به انگليسي ها زياد نميخوره ! و اين به نظر من سخت ترين بازي ايتالياست ! حتي اگه با آلمان بازي ميكرديم از اين ساده تر بود ! انگليس فوق العاده بازيكناي خطرناكي داره ! كسي مثل جرارد كه به نظر من تا اينجا بهترين بازيكن جام بوده ، ميتونه يه وزنه عالي براي انگليس باشه و وين روني هم كه ديگه جاي خود داره ! صحبت هاي فني رو هم ميذارم براي روزهاي نزديك به بازي ، فقط اميدوارم تيم ريكاوري خوبي بكنه اين چند روز تا در مقابل قدرت بدني فوق العاده انگليسي ها كم نياره !

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
واقعا خبر نرسیدن کیه لینی راسته؟ خیلی نگرانم ولی بازی دیشب رو نگاه کردم عمق دفاع انگلیس یه حفره داره که به اندازه چال اسکندرونه خیلی راحت میشه وسط دفاعشو تخریب کرد ولی ای کاش باز هم عقل مربی برسه و ماجیو رو بازی نده چون واقعا از اون سمت فوق العاده بودن

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من دوست داشتم به تیم تقریبا هجومی فرانسه میخوردیم تیمی که هم جوونه هم کم تجربه مخصوصا در خط دفاع اینطوری راحت تر از بازی با انگلیس صعود می کردیم و با ضد حملات کار فرانسه رو تموم می کردیم به نظر بازی کسل کننده ای رو خواهیم دید چون سبک کلی دو تیم بیشتر دفاع هست تا حمله تقریبا مثل بازی با ایرلند ضربات شروع مجدد و ایستگاهی تو این بازی به شدت تاثیر گذار خواهد بود برای هر دو تیم با مصدومیت جورجو من به شدت نگران ضربات سر مدافعان تنومند انگلیس هستم لسکات و تری خیلی خوب سر میزنن و انگلیس هم کاملا سنتی بازی میکنه و اساس تاکتیک این تیم حمله از کناره هاست با توجه به این تاکتیک من ترجیح میدم 2 5 3 بازی کنیم و خط هافبک قدرتمند انگلیس رو فلج کنیم و اجازه سانتر از جناحین رو ندیم فقط تعداد نفرات بیشتر در خط هافبک میتونه جنگ های میانه میدان رو به نفع ما تموم کنه در غیر این صورت بعید میدونم با تاکتیک های دیگه بتونیم موفق باشیم دوندگی زیاد ایتالیایی ها و تعویض های پرندلی باعث شده تا الان همیشه در 20 دقیقه پایانی تیمی کم رمق باشیم به نظر من کاسانو و بالوتلی باید فیکس باشن چون ممکنه بازی به وقت اضافه بکشه و اونوقته که بازیکنای سرعتی مثل سبا و دی ناتاله به شدت میتونن مفید باشن البته از یه طرف کاسانو و بالوتلی زود خسته میشن و زیاد سرعتی نیستن و از یه طرف هم مدافعین انگلیسی خیلی کند هستن ولی فیزیک بالایی دارن و اگه در جریان بازی با توجه به خستگی مدافعان تیم انگلیس بازیکن های سرعتی رو به بازی بیاریم میتونیم از ضعف سرعت پایین مدافعان انگلیس بیشترین بهره رو ببریم.

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
بازی تو کیف برگزار میشه و ایتالیا باید مصافت 900 کیلومتری رو برای رسیدن طی کنه.

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

بازی تو کیف برگزار میشه و ایتالیا باید مصافت 900 کیلومتری رو برای رسیدن طی کنه.

بیس کمپ ایتالیا و انگلیس هر دو شهر کراکوف لهستان هست.فقط دو تیم فرانسه و سوئد ,کشور اکراین کمپ زدند(بجز خود تیم اکراین).
اونا یه روز کمتر استراحت کردن, بخاطر لیگ فشرده و بازی های بیشتر چلسی بازیکناشون مخصوصا 3 یار اصلیشون :کول -جرارد-تری( که هر3هم بالای 30 سال هستند)خسته هستند
فاصله دوشهر هم چندجا دیدم 750 تا 790 هست.البته با 900 زیاد فرق نداره :1:

من که به بردخیلی خوشبینم.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
من از قبل از شروع جام فرانسه و ایتالیا رو مدعی اول میدونستم و هنوز هم روی حرفم هستم.و 3 تیم مدعی آلمان،اسپانیا و هلند رو هم با اطمینان گفتم جامی نمیبرن. هلند که حذف شد،اسپانیا هم که واقعا اسپانیای 2 سال پیش نیست و فک کنم بجز کارشناس های حزب باد شبکه 3 کسی خیلی به اسپانیا امید قهرمانی دوباره نداره با توجه به بازی های اخیر.این وسط فقط آلمان تیم قدرتمندیه،ولی اگر ایتالیا و آلمان در نیمه نهایی به مصاف هم برن،من ایتالیا رو فینالسیت میدونم.ایتالیا کابوس آلمانه،تحت هر شرایطی. بحرحال بازی با انگلیس برای ما بهتر از بازی با فرانسه خواهد بود.دفاع انگلیس به خوبی دفاع اسپانیا و کرواسی نیست،ایرلند هم با تفکری دفاعی پا به میدان گذاشته بود.نقطه قوت انگلیس در این بازی ها،سرعت بازیکنان هجومیشونه،مثل رونی یا اشلی یانگ.دفاع ایتالیا هم اینبار بر خلاف 2سال گذشته نشون داده که دوباره (به لطف یوونتوس)همون دفاع همیشگی شده و معمولا توی ضد حملات به مشکل بر نمیخوره. خوب،راجع به حمله هم به نظر من بهترین راه کار همونیه که حمید گفت،یعنی حضور مهاجمی مثل بالوتلی که تنومند و تکنیکیه و میتونه دفاع انگلیس رو آزار بده و حتی پرس کنه.و در 20-30 دقیقه آخر حضور مهاجمی فرصت طلب و تازه نفس که همون دی ناتاله هست.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

دوستان یک اماری از تیم انگلیس تو سه بازی مانند درصد مالکیت افساید و خطا و شوت و پاس اگر دم دست دارید بذارید چون اونقدر ازش متنفر بودم که نگاه بازیاش نکردم

France 1 - 1 England

shots on target : 8 - 1
shots off target : 6 - 3
possession (%) : 60 - 40
corner kicks : 11 - 4
offsides : 0 - 5
fouls : 9 - 7
yellow cards : 0 - 2
red cards : 0 - 0
====================================
Sweden 2 - 3 England

shots on target : 7 - 6
shots off target : 4 - 6
possession (%) : 48 - 52
corner kicks : 3 - 3
offsides : 0 - 0
fouls : 12 - 9
yellow cards : 3 - 1
=======================================
England 1 - 0 Ukraine

shots on target : 3 - 3
shots off target : 6 - 12
possession (%) : 43 - 57
corner kicks : 6 - 10
offsides : 0 - 0
fouls : 12 - 12
yellow cards : 2 - 3

+ انگلیس در بازی با فرانسه و اکراین آمار خوبی نداره و در بازی با سوئد تقریبا شرایط یکسانی با این تیم داشته .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی