پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گروه سوم یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
377 پاسخ برای این موضوع

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
ایولا مردم از استرس!!! فورزا ایتالیا. میگم موتا و بالزارتی و بالوتلی نمیان یووه؟؟؟؟؟ :rainbow: :rainbow: موتا با اینکه برزیلیه اما واقعا ایتالیایی بازی کرد!دمشون گرم :rose: :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
تبریک میگم احتمالا هم به آلمان بخوریم آخ که چه بازیی بشه. بازی اسپانیا نیمه دوم یکم بهتر شد ولی مسخره بود.چه بازیی بود نشون داد.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ضمن تبریک باید بگم تو هر سه بازی نیمه دوم افتضاح می شیم...خط حمله که تعطیله

hivar

hivar

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 118 ارسال
آخر بازی ایتالیا رو نتونستم ببینم! خیلی استرس داشتم! اومدم دیدم بالوتلی گل زده...حالا هی بگید بازیکن خوبی نیست :)) هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
بیشتر از هر چیز از گل زنی بالوتلی خوشحال شدم.شاید خیلی بهش حرف زده میشه ولی واقعا بازیکن فعال و متعصبیه (قابل توجه دوستانی که به رنگ پوست این بازیکن خرده میگیرن).این پسر شاید یک سری ایرادات داشته باشه،ولی واقعا بخاطر مسائل نژادپرستی داره اذییت میشه،خیلی از مردم ایتالیا اون رو بخاطر رنگ پوستش دوست ندارن،ولی امشب همین ماریو با گل قشنگش همشون رو خوشحال کرد. گناه این بازیکن اینه که سیاه پوست بدنیا اومده!!!؟از 18 سالگی تا الانی که فقط 22 سالشه داره تمام توهین هایی که توی زمین بهش میشه رو تحمل میکنه،و آخریش هم که پرتاب موز هواداران کرواسی بود... ولی امشب خوب جوابی رو به منتقدینش داد.نه تنها با گلی که زد،بلکه با تعصبی که عرق میریخت. برد رو به همه بچه ها تبریک میگم.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
الان زدم شبکه 3 ببیینم روشون می شه حرف بزن اقای جلالی می فرمود حق کرواسی بود چون اونا زیبا بازی می کنند اما حیف که تیم های دفاعی امد بالا ایشون اصلا بازی ایتالیا و کراوسی رو دیده؟ واقعا برای فوتبالمون که این باسوادشه متاسفم میگه ایتالیا تیم متوسط از نظر ساختار فوتبالی نسبت به المان بوده ........ اخه یکی نیست بهش بگه تیم منتخب المان در طول تاریخش نمی تونه در حد تیم 2006 ایتالیا باشه

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال

الان زدم شبکه 3 ببیینم روشون می شه حرف بزن
اقای جلالی می فرمود حق کرواسی بود چون اونا زیبا بازی می کنند اما حیف که تیم های دفاعی امد بالا
ایشون اصلا بازی ایتالیا و کراوسی رو دیده؟ واقعا برای فوتبالمون که این باسوادشه متاسفم

جلالی رو که ولش کن،اون اگه حرفه ای بود تیم خودش رو جمع میکرد.بذار نظر بده با اون منشور اخلاقیش :1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اونهایی که به بالوتلی توهین می کنند ایا خوشتون میاد وقتی رفتید اروپا بهتون بگن کله سیاهها

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

اقای جلالی می فرمود حق کرواسی بود چون اونا زیبا بازی می کنند اما حیف که تیم های دفاعی امد بالا
ایشون اصلا بازی ایتالیا و کراوسی رو دیده؟ واقعا برای فوتبالمون که این باسوادشه متاسفم

به نظره من ایتالیا اصلا امیدی بهش نیست و بازیهاش یه جوری افتضاحه
منم میگم کرواسی لیاقت بیشتری برای حضور داشت
واقعا جلوی اسپانیا خوب بازی کرد و یه تیم بود ....... اما ایتالیا اصلا بازیش چنگی به دل نمیزنه و روی خلاقیت های پیرلو بیشتر میچرخه ........
امیدوارم دور بعد بهتر شه اما این خط حمله ارزوی دفاع هر تیمیه چون خیلی پاستوریزه هستند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تبریک میگم
احتمالا هم به آلمان بخوریم آخ که چه بازیی بشه.
بازی اسپانیا نیمه دوم یکم بهتر شد ولی مسخره بود.چه بازیی بود نشون داد.

تا فینال به آلمان نمی خوریم . اگه بریم بالا و اسپانیا هم بالا بیاد نیم نهایی باید با اسپانیا بازی کنیم . در هر صورت فرق نمی کنه با انگلیس بازی کنیم مرحله بعد یا فرانسه . چون باید با هر دو تاشون بازی کنیم به نظرم :1: اول با فرانسه . اون طرف انگلیس اسپانیا رو میبره و با انگلیس بازی میکنیم نیمه نهایی . فینال هم احتمالا با آلمان . البته آلمانی که باید از پس یونان بر بیاد :1:

تازه میگفت فوتبال ایتالیا تو آینده هم به جایی نمیرسه . همونه هیچ وقت تو مربی گری به جایی نمیرسه .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

به نظره من ایتالیا اصلا امیدی بهش نیست و بازیهاش یه جوری افتضاحه
منم میگم کرواسی لیاقت بیشتری برای حضور داشت
واقعا جلوی اسپانیا خوب بازی کرد و یه تیم بود ....... اما ایتالیا اصلا بازیش چنگی به دل نمیزنه و روی خلاقیت های پیرلو بیشتر میچرخه ........
امیدوارم دور بعد بهتر شه اما این خط حمله ارزوی دفاع هر تیمیه چون خیلی پاستوریزه هستند

خوبه پس می تونی به مربی گری در لیگ ایران امیدوار باشی :P:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بالوتلی وقتی گل زد انگار به سمت نیمکت می خواست یه چیزایی بگه، ولی بونوچی دهنش رو گرفته بود و بهش می گفت بیخیال بشه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خواهشا انقدر سریع تغییر عقیده ندید تا یک گل زد همه شدن طرفدارش؟بابا یک ذره ثبات :1: البته عادت کردیم تو سری آ هم زیاد دیدیم تا مساوی می کردیم کونته می شد پرویز مظلومی وقتی می برد می شد ...... من ههون نظر سابق رو دارم نسبت به توپ هاییی که خراب می کنه این گلی که زد هیچ بود اگه تا حالا ربع موقعیت هاشو گل کرده بود الان 9 امتیاز داشتیم بهتر همون نیمکت نشین باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اما اصلا دقت می کنید توی این سه تا بازی در مجموع 4 -5 تا موقعیت گل به حریفان بیشتر ندادیم و که بیش از 80% اون توی بازی مقابل اسپانیا بوده ؟

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

اول از همه به همه دوستان صعودمون رو تبریک میگم.....
اما بپردازیم به بازی: پراندلی آرایش تیم رو از 3-5-2 بازی های قبل به 4-3-1-2 تغییر داده بود.کاملا از روند بازی مشخص بود که تیم استرس داره و نمیتونست جریان بازی رو به راحتی به دستش بگیره و جلوی اسپانیا و نیمه اول دیدار با کرواسی به مراتب بهتر از این دیدار کار کرده بود.از نکات جالب این مسابقه حضور آباته و بالزارتی تو ترکیب اصلی بود که به خصوص بالزارتی فوق العاده کار کرد.آباته هم در کارهای هجومی چنگی به دل نزد ولی تو کارهای دفاعی انصافا خوب عمل کرد و در نفوذهاش فوق العاده بود.بازگشت بارزالی رو هم باید به فال نیک گرفت واقعا اگه آندره ا تو این بازی نبود معلوم نبود که ایرلندی ها با اون فیزیک بدنی چه بلایی سرمون میاوردن به خصوص در ضربات ایستگاهی نمونه ش نبردهای بارزالی و ریچارددان.امشب پیرلو هم پیرلو همیشگی نبود و به نظر من مثل دو دیدار قبلی نتونست درخششی داشته باشه و اون طراوت همیشگی تو بازیش نبود شاید به خاطر فشردگی و خستگی بازی ها باشه.
گل هایی که به ثمر رسوندیم زیاد روی کارهای تیمی نبود یا به بیان بهتر اصلا روی کارهای تیمی نبود.ایتالیا تو این تورنومنت متاسفانه از نداشتن مهاجم فرصت طلب رنج میبره و تو این بازی هم کما فی السابق از این قضیه اذیت شدیم.
نمونه ش توپ هایی که به راحتی دی ناتاله و کاسانو از دست میدادن و من به شخصه بازهم افسوس میخورم که چرا پراندلی یه مهاجم فرصت طلب با خودش به یورو نبرده....
در کل خیلی کارمون در مرحله بعد سخته ولی من به این تیم امیدوارم... بازی های حذفی شرایطش با بازی های گروهی متفاوته و تیم استرس شرایط گروهی رو نخواهد داشت و میتونیم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.
در مورد حریف مرحله بعدمون هم به شخصه دوست دارم به انگلیس بخوریم تا فرانسه هرچند احتمال حذف انگلستان و صعود اوکراین هم هست که اون موقع دیگه چه بهتر دیدار با اوکراین هم برامون به نسبت ساده تر خواهد بود.

به امید موفقیت آتزوری

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
دم بونوچی گرم موقعی که بالوتلی گل زد شروع کرد به فهش دادن به اونایی که بش چیز میگفتن که بونوچی جلو دهنشو گرفت و از محروم شدن نجاتش داد... اما بدجوری دلم برای بالوتلی میسوزه کثافتا مگه گناه کرده سیاه آفریده شده.... بوفون جون با چه عشقی بغلش کرد و بش دلداری میداد بعد بازی... ازون طرفم وقتی چهره ناراحت جورجو رو نشون داد واقعا از ته دل ناراحت شدم...کاشکی به بازی بعد برسه...

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
خوب حقمون صعود بود.هر سه بازی سر بودیم(منظورم مالکیت نیستا)فقط یکم از دقیقه 60-70 به بعد کم میاوردن یا استرس میگرفتن یا... نمیدونم چی.که دقیقا هر دو گل هم همین دقایق خوردند.این بازی هم نزدیک بود همون دقایق گل بخورند(چندتا کرنرخطرناک-بایه ضربه ایستگاهی) ایرلندیا اگر این غیرتی که جلو ایتالیا(البته بیشتر وحشی بازی :Facepalm:) داشتن تو بازی های قبلی داشتند کمتر گل میخوردند تو پرش ها خیلی با دست هاشون کار میکردن.داورمیتونست چندتا کارت زرد بیشتر بده.جالبه که وقتی هم بوفون اعتراض کرد کارت زرد داد!!یعنی کاپیتان تیم نمیتونه با داور صحبت کنه!؟ اینم بگم که بازی بعد تو استادیوم کیف که فینال برگزار میشه بازی داریم.خیلی خوبه چون با جو ورزشگاه برای فینال آماده میشن (بعد از حذف انگلیس یا فرانسه,یونان می بریم و میریم فینال :guntootsmiley:)

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
بوفون به خاطر چی کارت زرد گرفت ؟ من نفهمیدم :hmm: اما بالزراتی نیمه اول لبش خونی شد فکر کنم یه 10 دقیقه ای خونین و مالین داشت می دوید با اون وضعیت تکل هم می زد :)) با اینکه بهترین بازیکن زمین کاسانو شد ، اما به نظر من بالزارتی و پیرلو اگه نبودن ایتالیا نمی برد :1: ( کلا بالزارتی رو ازون موقعی هم که یووه بود دوست داشتم امشب تجدید خاطرات شد با دیدن دوباره بازیش :1: ) تو یه صحنه هم پیرلو مصدوم شد و افتاد زمین ، با خودم گفتم ایتالیا نه اینکه خیلی عالیه فقط همینو کم داره :np: صحنه اخراج بازیکن ایرلند هم جالب بودا ، عصبانی شده بود نزدیک بود بزنه نزدیک ترین بازیکنش رو لت و پار کنه که جلوش رو گرفتن :Facepalm: :1: کیه لینی وضعیتش مشخص نشده ؟ :cry2: از بازی با فرانسه خیلی می ترسم ، به ویژه اینکه قدرت بدنی بازیکنهای فرانسه نسبت به ایتالیا بیشتره و تو بازی با انگلیس و اوکراین خیلی خوب نشون دادن و کلا کم مهره نیست تو این یورو :np: بلان کلا این تیم رو ازین رو به اون رو کرده

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

میگه ایتالیا تیم متوسط از نظر ساختار فوتبالی نسبت به المان بوده ........

اخه یکی نیست بهش بگه تیم منتخب المان در طول تاریخش نمی تونه در حد تیم 2006 ایتالیا باشه

تا فینال به آلمان نمی خوریم . اگه بریم بالا و اسپانیا هم بالا بیاد نیم نهایی باید با اسپانیا بازی کنیم . در هر صورت فرق نمی کنه با انگلیس بازی کنیم مرحله بعد یا فرانسه . چون باید با هر دو تاشون بازی کنیم به نظرم :1: اول با فرانسه . اون طرف انگلیس اسپانیا رو میبره و با انگلیس بازی میکنیم نیمه نهایی . فینال هم احتمالا با آلمان . البته آلمانی که باید از پس یونان بر بیاد :1:
تازه میگفت فوتبال ایتالیا تو آینده هم به جایی نمیرسه . همونه هیچ وقت تو مربی گری به جایی نمیرسه .

مرتیکه عتیقه از فولاد خوزستان با لگد میندازنش بیرون میاد ایتالیا رو زیر سوال میبره!!!!کلا طوری حرف میزد که باب میل جاودانی باشه و بازم دعوتش کنن.

hivar

hivar

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 118 ارسال
امیدوارم که اکراین بتونه انگلیس رو ببره و فرانسه و سوئد هم مساوی بشن که بخوریم به اکراین :)) قابل توجه دوستان اینکه کاسانو بهترین بازیکن میدان بود و یک گل زد و دی ناتاله هم فعال و خوب بازی کرد و بالوتلی هم که یه سوپر گل زد.... قبول دارم که ایتالیا یه گلزن کلاسیک نداره...ولی هی نگید مهاجم نداه و چه و چه.... بسکتبال نیست که فوتباله! همین حدودا میشه گل زد!!!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی