پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گروه سوم یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
377 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
این جاودانی چقدر حرص داره به خدا تو هر جایی میگه چلسی اینجور چلسی اونجور مثل اینکه خیلی دردش گرفته بیچاره .وقتی چلسی پوز اینا رو زد دلم خنک شد.اینقدر دردش اومده هر کی رو به اصطلاح دعوت میکنه میخواد از چلسی وبد بگه و همه رو همراه خودش کنه جالبه خیلی زور میزنه اما خیلیها هم میزنن تو پرش. حتما دوست داره همه ی تیمها بیاین جلوی تیمی که آقا دوست داره راه رو باز بذارن بگن شما گل بزنید مردم خوششون بیاد . هنوز از طرف همه ی مردم هم حرف میزنه میگه علاقه مندان نگران هستند :39: باید یکی بهش بگه شما نگران هستید که دیگه خریدار ندارید :P: اصلا ازش خوشم نمیاد.جالبه او و به اصطلاح کارنشناسهاش میگفتن هلند شانس قهرمانیه .اینم بیچاره خوب ضایع شد اونم چه ضایع شدنی سه تا شکست و حذف میگفت روسیه هم یک مربی هلندی توش کار کرده اینم که فقط بازی اول خوب بازی کرد بعدش حتی از یونان دفاعی هم شکست خورد امشب هم اسپانیا نزدیک بود بازی رو ببازه اگه اون توپ گل شده بود حتی احتمال حذفشون بود. یک حرفهایی میزنن که آدم خندش میگیره

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
واقعا ایتالیا ی پراندلی خیلی بد بازی می کنه !!!! اصلا از اون طراوت ِ بازیکنای یووه خبری نیست . امیدشون به اینه که یه وقتی یه جایی توپ به یکی برسه و توپ گل بشه . گل ها هم که جفتشون از کرنر بودن !!! اصلا از این بازی لذت نبردم و فقط از برد خوشحال شدم . نه یه برنامه ی تاکتیکی ، نه یه فکری ، نه یه طراحی ِ حمله ای !!! نیمه ی اول که کلا امید به بالزارتی بود و خیلی توپا به اون میرسید که اثری نداشت . نیمه ی دوم هم باز از سمت ِ چپ یه توپایی می رفت جلو که از پشت ِ 18 شوت میزدن . کلا درصد ِ مالکیت 64 % که تو یه تایمی از نیمه ی اول بود ، اصلا نشونه ی برتری واسه ایتالیا نیست . ایتالیا داشت جلوی ایرلند بازی می کرد . انتظار ِ بازی ای رو داشتم که واسه فردا رقبا رو بترسونه از رویارویی با آتزوری . کلا از بازی لذت نبردم ، مخصوصا بعد از مصدوم شدن ِ کیه لینی که باز اون ترکیب ِ یوونتوسی رو بهم ریخت . شک ندارم که یورو رو از دست داد . بوفون هم به خاطر ِ اینکه موقع ِ اعتراض به چشمش اشاره کرد ، کارت ِ زرد گرفت . می گفت که سر ِ اون خطایی که حریف رو ده روسی کرد و داور نگرفت ، باید کارت زرد هم میداد به یارو . ده روسی اگه رو زمین نمی افتاد ، ایتالیا به گل ِ دوم میرسید . پیرلو خیلی شاکی شد .

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
بازی رو ندیدم ولی خوشحالم که صعود کردیم مثل اینکه * پیرلو* بازهم همه کاره بوده توی بازی امشب خوشحالم که ناجی ایتالیا مثل همیشه در تاریخ آتزوری یک یوونتوسیه امیدوارم همین روند رو ادامه بده.

امیدوارم با گلی که امشب *بالوتلی* زد فشار از رو این بازیکن برداشته بشه و در ادامه بازی ها بهتر کار کنه.

پراندلی: این بازی خیلی خیلی سخت بود،ما روبروی تیمی بزرگ با هوادارانی بزرگ قرار گرفتیم.در لحظاتی از بازی خوب نبودیم اما سزاوار این پیروزی بودیم.

ما امروز فهمیدیم که باید کیفیت کارمان را افزایش دهیم و می توانیم به هر چیزی که بخواهیم برسیم.

ما می خواستیم امشب برنده ی این بازی باشیم و فکر می کنم شایسته ی صعود بودیم .

در مرحله ی یک چهارم نهایی باید بیشتر تلاش کنیم و روحیه ی از خودگذشتگی داشته باشیم،همیشه سعی می کنیم فوتبال خوبی به نمایش بگذاریم امیدوارم از فرصت هایمان بیشتر استفاده کنیم

+ اگر قراره در مرحله ی بعد با فرانسه بازی کنیم دلم میخواد انتقام یورو 2000 رو از این تیم بگیریم بخاطر *الکس*

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
دوستان خيلي خوب توضيح دادن راجب بازي فقط اين رو بگم كه حسين درست ميگه كه ايتاليا فرصت آنچناني رو به حريفان نميده ولي از اون طرف هم خيلي خوب موقعيت ها رو از دست ميده! واقعا بايد يه فكري به حال خط حمله و گلزني ايتاليا بكنه پراندلي مطمئن هستم بالوتلي با اين گل روحيش فوق العاده بالا ميره و بهتر و موفق تر هم ميشه خيلي دوست دارم به انگليس بخوريم و انگليس رو شكست بديم كلا انگليسي ها و هواداراشون خيلي ادعا دارن

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

[img width=480 height=269]http://www.shiaupload.ir/images/94825417519020642456.jpg[/img]

# بوفون ؛ 7
سرش زیاد شلوغ نبود ، اما یه آلترناتیو مطمئن پشت دفاع در مواقع نیاز بود ، نیمه دوم شوت بسیار محکم اندروز رو به خوبی مهار کرد . یه دژ محکم برای تمام خط دفاعی . [ و صدالبته یه کاپیتان دوست داشتنی :love:]

# آباته ؛ 6.5
موتوری روسونری سمت راست ایتالیا ، جناح راست رو به خوبی پوشش داده بود ...

# بارزاگلی ؛ 6.5
یکی از بهترینها تو بازی برخلاف اینکه از نظر قدرت جسمانی بهترین نیست ، اما همیشه درخشان و دقیق است .

# کیه لینی ؛ 6
گاهی اوقات در بعضی لحظات به زحمت می افتاد اما در کل خوب بازی کرد . مصدومیت خیلی بدی داشت ... [ :cry2: ]

# بونوچی ؛ 6
بونوچی از دقیقه 57 جای کیه لینی همراه با زمزمه تشویق ها به میدان اومد . [ چیزی راجع به بازیش ننوشته اما خودم حرکتش برای آروم کردن بالوتلی رو خیلی دوست داشتم :smile: ]

# بالزارتی ؛ 7
جواب اعتماد پراندلی رو به خوبی داد ، یه بازیکن عالی و متعهد که 90 دقیقه تمام جنگید و دوید [ به ویژه با اون جان اوشی وحشی و مک گیدی که واسه خودش غولیه تو بازیکنای ایرلند و عشق حمیرد ه :1: ]

# ده روسی ؛ 6.5
به پست اصلی و ذاتی خودش تو خط هافبک برگشت ، تنها نقطه ضعفش تو بازی هدف اشتباهش در دقیقه 50 بود . [؟!؟ :huhsmileyf: ]

# پیرلو ؛ 6
کم فروغ تر از پیرلوی همیشگی ؛ گاهی اوقات اشتباه می کرد و سعی می کرد اشتباهش رو جبران کنه . گل سرنوشت ساز کاسانو با پاس گل بدون نقص اون به ثمر رسید [ و گل بالوتلی :1:]

# مارکیزیو ؛ 7
به خط دفاع کمکهای زیادی می کرد و تو حمله ها به خوبی اضافه می شد. "پرینس" بازیکن خوبیه و این رو امشب به خوبی نشون داد ، یکی از بهترین ها تو زمین بازی ... [ :yes: ]

# تیاگو موتا ؛ 5
پستی رو بازی می کنه که پست تخصصیش نسیت اما جای توجیهی نمی ذاره ، بیش از حد کسل کننده و آرومه ، قدرت مانور و سرعت کمی داشت .

# کاسانو ؛ 6.5
هرچند گل حیاتی و باز کننده قفل بازی رو به ثمر رسوند و یک بازی مدرسه ای ارائه داد ، اما بعد از دقیقه 50 کاملا کم آورده بود و باید تعویض می شد.
با این وجود تونست تو این بازی خودش رو ثابت کنه و می شه ازین مسئله گذشت ...

# دیامنتی 6.5
در دقیقه 62 جای کاسانو به بازی اومد ، یه تعویض کاملا مرموز و ناشناخته از سمت پراندلی ؛
به بازی اومد و طروات و غیرقابل پیش بینی بودن رو با بازی خودش به وجود آورد چیزی که برای خلع سلاح کردن و شکستن دفاع ایرلند لازم بود .

# دی ناتاله ؛ 6.5
برای ایتالیا وجودش ضروریه ؛ هرزمان صاحب فرصتی شد ، تونست موقعیت و خطری ایجاد کنه .

# بالوتلی ؛ 6.5
دقیقه 75 به جای دی ناتاله اومد ، گلش نشون داد این پسر مهره با ارزشه نه یه یه بار سنگین به خاطر ملیتش .

FORZA ITALIA

منبع

in the name of juve

in the name of juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 162 ارسال
ایتالی توی این تورنومنت تیم خوبی داره ولی من واقعا نگران آینده هستم تیم هایی مثل آلمان و فرانسه هر سال دارن بازیکن جوون سطح بالا رو می کنند ولی ایتالیا اگه فقط پیرلو و کاسانو رو ازش بگیری یه تیم کاملا متوسطه اخه مگه اینا تا کی می تونند بازی کنند؟

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
تبریک میگم به همه طرفداران. بازی سختی بودش و مخصوصا بعد گل اسپانیا من خیلی نگران شدم که نکنه اونا یک-یک کنند و ایتالیا حذف شه واسه همین زدم شبکه سه و گل دوم رو از دست دادم :1: این سیستم دفاع 4 نفره به نظرم خیلی بهتر جواب میده ، البته بازی های قبل به ضرورت و با توجه به داشته ها 3 دفاعه بازی میکردیم. مخصوصا بالزارتی و اباته که مثل همیشه خوب بود و نشون میده با پیشرففت بیشتر میتونه بهترین مدافع راست دنیا باشه و حداقل این سمت ایتالیا رو واسه همیشه بیمه کنه. در خط میانه ، پیرلو حتی در روز بدش هم نشون داد همچنان رهبر ارکستر ایتالیا هستش . راجع به تیاگو موتا نظری ندارم،جنگنده بازی میکنه ولی به نظرم میشه از گزینه های دیگه هم استفاده کرد. مارکیزیو که فوق العاده هستش این پسر ، به حق لقب پرنس برازنده اش هستش،خیلی دوستش دارم :shy2: و اما چاغوی سوییسی ایتالیا در این تورنومت که به نظرم دانیله دروسی این گلادیاتور رومی هستش،مردی که مورینیو هم گفته:بازیکنی که هر مربی آرزو داشتنش رو داره،باغیرت بازی میکنه و در هر پستی بهش بگی بهترین عملکرد رو داره. همچنان درباره مهاجم ها حرفی ندارم،یه مهاجم چهارچوب شناس همچنان کم داریم که در کنار بالوتلی و یا کاسانو (یکیشون) بازی کنه. اما امیدوارم به بالوتلی بیشتر بازی بده من به اینده اش خوشبینم. اما راجع به دور بعد سخترین حرفیمون اگه فرانسه بیاد اونه،اگه فرانسه رو ببریم به نظرم قهرمانی دور از دسترس نیست چون تیم های آلمان و اسپانیا (حریفای احتمالی بعدی در نیم نهایی و فینال) همیشه در مقابل ایتالیا مشکل داشتند و از نظر روحیه بازنده بازی بودن قبل بازی... به امید قهرمانی آتزوری... :rose:

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
خب تبريك ميگم منم ! و اينكه خوشحالم كه تيم رفت بالا و فوتبال واقعا روز خوبش رو به ايتاليا نشون داد ! همون طور كه گفتم با اين سيستم ايتاليا اصلا خوب بازي نكرد و صرفا فوتبال روز خوبش رو نشون داد كه از روي كرنر به گل رسيديم ! نمي خوام زياد انتقاد كنم چون تيم رفته بالا و خوشحالم و بچه ها هم همه خوشحالن . فقط اميدوارم يه فكر اساسي پراندلي براي بازي بعدي داشته باشه و از قبل خودش رو نبازه و همه چيز رو به دست قضا و قدر نده مثل اين بازي ! كه هيچ برنامه اي براي ادامه كار نداشت ! بگذريم ! حالا كه صعود كرديم دعا ميكنم كه فقط به انگليس نخوريم ! من تعجب ميكنم كه دوستان گفتن كه كاش به فرانسه نخوريم و با انگليس بازي كنيم ! ايتاليا و تيم هاي ايتاليايي اصلا بازيشون به اين انگليسي ها ( متنفرم از انگليس ، هم تيمش ، هم كشورش و هم مردمش :1: ) نمي خوره ! و بدترين بازي ممكن ميتونه همين بازي با انگليس باشه ! اميدوارم سوئد براي حيثيتش بازي نكنه و مثل بچه آدم بازيشو به فرانسه ببازه تا فرانسه تيم اول شه و ما باهاش بازي كنيم ! :1: بازي با فرانسه يه مزيت ديگه اي هم كه داره ( غير از اينكه ما با انگليس بازي نميكنيم :1: ) اينه كه اين تيم فرانسه بزرگتر نداره :1: و كلا تيم كم تجربه اي هستن و اين ميتونه يه مزيت براي ما باشه ! اين كمبود تجربه به نظرم بزرگترين مشكل فرانسه است و مشكل كمي هم نيست ! فكر كنم اگه به فرانسه بخوريم صعود ميكنيم !!

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
وای دیشب اینترنت نداشتم ولی از خوشحالی ترکیدم ولی خیلی دلم برای بالوتلی سوخت بنده خدا خیلی شعار شنید خیلی ناراحت شدم ولی یه سوال این آقای جلالی مشهور به جلال کامپیوتر چی میفهمه؟ میگه سقوط تیم بزرگی مثل کرواسی و صعود ایتالیا ضایعه بزرگی برای فوتباله!!! :mad: آخه تو چه تیم بزرگی دیدی؟ آخه تو چی میگی؟؟ اون یکی احمدی میگه من هم طرفدار فوتبال پاک هستم دیوانههههههههه هااااااا :62: :mad: :102: ولی رفتیم بالا پوز همشون خورد زمین :laughing: :laughing: :laughing: :)) :)) :)) :)) :)) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
دکتر اسکیلاچی : "بله ما کمی نگران هستیم ، کیلینی بعد از مصدومیت قبلی خودش این بار در عضله ران پای چپش دچار مشکل شده " "همانطور که میدونید ما نمیتونیم بعد از گذشت چند روز راجب به این مصدومیت ها اظهار نظر کنیم " بعد هم گفته این واقعا باعث شرمندگی هست که اون به سرعت دوباره دچار مصدومیت در پای دیگرش شده و این مارو نگران کرده البته ما بازیکن های خوب دیگه ای با این سبک داریم ... واقعا برد خیلی برام تلخ شد ، امیدوارم کل بازی ها رو از دست نده ...!

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
:fp: :lol:

خب تبريك ميگم منم ! و اينكه خوشحالم كه تيم رفت بالا و فوتبال واقعا روز خوبش رو به ايتاليا نشون داد !
همون طور كه گفتم با اين سيستم ايتاليا اصلا خوب بازي نكرد و صرفا فوتبال روز خوبش رو نشون داد كه از روي كرنر به گل رسيديم !
نمي خوام زياد انتقاد كنم چون تيم رفته بالا و خوشحالم و بچه ها هم همه خوشحالن . فقط اميدوارم يه فكر اساسي پراندلي براي بازي بعدي داشته باشه و از قبل خودش رو نبازه و همه چيز رو به دست قضا و قدر نده مثل اين بازي ! كه هيچ برنامه اي براي ادامه كار نداشت ! بگذريم !

حالا كه صعود كرديم دعا ميكنم كه فقط به انگليس نخوريم ! من تعجب ميكنم كه دوستان گفتن كه كاش به فرانسه نخوريم و با انگليس بازي كنيم ! ايتاليا و تيم هاي ايتاليايي اصلا بازيشون به اين انگليسي ها ( متنفرم از انگليس ، هم تيمش ، هم كشورش و هم مردمش :1: ) نمي خوره ! و بدترين بازي ممكن ميتونه همين بازي با انگليس باشه !
اميدوارم سوئد براي حيثيتش بازي نكنه و مثل بچه آدم بازيشو به فرانسه ببازه تا فرانسه تيم اول شه و ما باهاش بازي كنيم ! :1: بازي با فرانسه يه مزيت ديگه اي هم كه داره ( غير از اينكه ما با انگليس بازي نميكنيم :1: ) اينه كه اين تيم فرانسه بزرگتر نداره :1: و كلا تيم كم تجربه اي هستن و اين ميتونه يه مزيت براي ما باشه ! اين كمبود تجربه به نظرم بزرگترين مشكل فرانسه است و مشكل كمي هم نيست ! فكر كنم اگه به فرانسه بخوريم صعود ميكنيم !!

یه تیم رفته این همه کادر فنی زحمت کشیده ، ایتالیا هم دیشب از لحاظ تاکتیکی خوب و با برنامه بود البته یه ذره هول بودن
بعد جنابعالی خیلی راحت میگید ایتالیا که برنامه نداشتو .... حالا که رفتو ......

اصلا چطوره برای بازی بعد باین از شما مشورت بگیرن که تاکتیک درستی ارائه بدن

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نظر درستی نمیتونم از بازی بدم ! نیمه اول که از کف برفت ! از اونجا که ابوی بنده طرفدار سرسخت اسپانیا هستش مجبور بودم چند دقیقه و چند ثانیه این بازی رو بگیرم چند دقیقه اون یکی بازی رو ! تلویزیون ایران رو هم که اصلاً نداریم و نمیشد با اون یکی تی وی بازی رو دید ! چقدر هم کل کل کردم و کوری خوندم واسش ! تا آخر بازی جوابی نداشت بده ! :1: خلاصه اینکه برد رو تبریک میگم ! همونطور که قبلاً گفتم خیلی دوست دارم به فرانسه بخوریم و بزنیم حذفشون کنیم ! اگه هم به انگلیس بخوریم یک کل کل و کوری فوق سنگین با پسر خالم خواهم داشت تو بازی های قبلی علی رغم اینکه همه از بالوتلی بد گفتن ، من نظری در موردش ندادم !! اتفاقاً من سبک بازیش رو می پسندم ! خیلی حیوونه! مدافع ها جرات ندارن بیان سمتش ، تو درگیری های فیزیکی کم نمیاره ! با قلدری میتونه توپ رو به جلو ببره ! اگه روش کار بشه یک چیز تو مایه های زلاتان میشه شایدم بهتر !

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال

:fp: :lol: یه تیم رفته این همه کادر فنی زحمت کشیده ، ایتالیا هم دیشب از لحاظ تاکتیکی خوب و با برنامه بود البته یه ذره هول بودن
بعد جنابعالی خیلی راحت میگید ایتالیا که برنامه نداشتو .... حالا که رفتو ......

اصلا چطوره برای بازی بعد باین از شما مشورت بگیرن که تاکتیک درستی ارائه بدن

يه نفس عميق بكش !
هر كسي يه نظري داره ! هر كسي به اندازه خودش فوتبال رو ميفهمه ! بيا بحث فني بكن مگه كسي جلوتو گرفته ؟!!!!
تو هم خيلي راحت بگو ايتاليا خيلي عالي بود و فوق العاده بود و ديگه از اين بهتر نميشه ! بالاخره اينم يه نظره !
اين صحبت آخريتو هم ناديده ميگيرم ! ميذارم به حساب ..... بماند !!

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
معتقدم انگلیس و فرانسه تیم هایی نیستن که بتونن جلو ایتالیا بازی کنن تو مرحله ی بعد

و در مورد بازیه دیشب ; به نظرم همون ترکیب 3-2-3-2 بهترین ترکیب هستش واسه ایتالیا چون اگر بازیه بعدی هم 4-4-2 بازی کنیم تو دفاع به مشکل میخوریم . به استثنائ خط دفاع که قابل تحلیل نبود از نظر من وجود موتا تو زمین اضافی بود و پراندلی باید به نوچرینو از اول بازی میداد + اینکه خوشحالم پراندلی فهمید بالوتلی به درد 15-20 دقیقه ی آخر بازی میخوره همین و بس!

-من فکر نمیکردم پراندلی انقدر بی درایت باشه و اصلا از عقلش استفاده نکنه!;
مربی که یه مهاجم نوک هر چند در حد معمولی با خودش نبرده!(دیگه همه میدونن که ایتالیا و تیم های سری A همگی به مهاجم هدف وابسته اند)
په په و دچلیه که اینهمه خوب بودن این فصل رو نبرده!
همه ی تعویض هاش قابل پیش بینیه... بالوتلی و دیناتاله! کاسانو و جووینکو!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

خوب خوشبختانه همون اتفاقی که دوست داشتم بیوفته افتاد . چون معتقدم انگلیس و فرانسه تیم هایی نیستن که بتونن جلو ایتالیا بازی کنن از طرفی از اون سمت جدول اسپانیا و آلمان تو نیمه نهایی به هم خواهند خورد و یقینا آلمان میاد واسه انتقام جام جهانیه 2010 . پیش بینیه من اینه که اگر تا فینال بریم به آلمان میخوریم تو بازیه آخر

اشتباه میکنی ! اگه ایتالیا دور بعد از پس تیم اول گروه 4 بر بیاد (فرانسه یا انگلیس)و به نیمه نهایی صعود کنه به برنده آلمان-یونان میخوره !

یعنی روی کاغذ ما نیمه نهایی رو با آلمان خواهیم داشت ! تکرار جام جهانی 2006 !

این اسپانیاست که به برنده چک و پرتغال میخوره ! یعنی اگه تا فینال بالا بیاییم احتمالا، با اسپانیا بازی میکنیم

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

اشتباه میکنی ! اگه ایتالیا دور بعد از پس تیم اول گروه 4 بر بیاد (فرانسه یا انگلیس)و به نیمه نهایی صعود کنه به برنده آلمان-یونان میخوره !

یعنی روی کاغذ ما نیمه نهایی رو با آلمان خواهیم داشت ! تکرار جام جهانی 2006 !

این اسپانیاست که به برنده چک و پرتغال میخوره ! یعنی اگه تا فینال بالا بیاییم احتمالا، با اسپانیا بازی میکنیم

من نگاه کردم اینطوری نبود! . میشه منبع رو ذکر کنی؟

OMID JUVENTUSI

OMID JUVENTUSI

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 168 ارسال
تو سایت varzesh3.com به طور کامل نمودار بازی ها رو کشیده

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر

بونوچی در مورد این صحنه توضیح داده : "متاسفانه ماریو بسیار احساساتی [غریزی در اصل !] ـه. اون یه چیزی رو به زبانِ انگلیسی گفت ، بنابراین هیچ نظری ندارم در مورد این که چی بوده ! :1: ماریو بسیار احساساتی ـه و البته این قدرتش هم هست. بدون داشتنِ چنین شخصیتی اون نمیتونست گلی مثلِ این به ثمر برسونه."

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
امید نمودار رو نشون داد

منبع منم این هستش:

http://livescore.com/euro-2012/group_x

!L@

!L@

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 40 ارسال
به همه آتزوری ها تبریک میگم و به کسانی که نمیخواستن ما صعود کنیم تسلیت! بازی دیشب به مراتب با برنامه تر بودیم ولی امان از دست تعویضای این پراندلی گل بالوتلی هم فکر کنم 1 خورده تاثیر داشته باشه و به خودش بیاد،گل قشنگی زد مصدومیت کیه لینی یکی دیگه از اتفاقات مهم دیشب بود ،متاسفانه گل بود به سبزه هم آراسته شد مرحله بعدم امیدوارم به فرانسه نخوریم که بد خاطراتی داریم ازش

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی