پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گروه سوم یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
377 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

[img width=480 height=156]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/54116504767254050784.jpg[/img]

[img width=480 height=360]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/71233445077006157649.jpg[/img]

سال تاسیس: 1980

ظرفیت: 43269 نفر

آخرین بازسازی: بین سال های 2007 تا 2010

نوع چمن: طبیعی

گروه داوری:

تصویر

[img width=480 height=72]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/29850404365557854792.jpg[/img]

دیگر اطلاعات مرتبط به این دیدار:

[img width=480 height=346]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/43480942666107467551.jpg[/img]

[img width=480 height=434]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/47309147848571004021.jpg[/img]

[img width=480 height=218]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/85144114271538717470.jpg[/img]

[img width=480 height=544]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/92973314796939218809.jpg[/img]

[img width=480 height=236]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/26827378213637393465.jpg[/img]

تصویر

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

بازنده نباشیم ...

[img width=480 height=185]http://myup.ir/images/84883916316400097712.jpg[/img]

نمیخوام بحث فنی کنم . امشب شبی هست که تکلیف ایتالیا مشخص می شه . یا صعود و یا سقوط !! اما برای من مهم اینه که بازنده نباشیم !! به قول شاعر شاید خیلی ها برنده نباشن , ولی پیروزن خسته نباشن !! من میخوام حتی اگر از گروه صعود هم نکنیم باز برنده باشیم . نمیخوام بعد از حذف شدن مثل بازنده ها فکر کنیم . من امشب فقط یک چیز میخوام . پیروزی مقابل ایرلند !! همین و بس بقیه حرف ها برای من بیخود و الکی هستن ! حرف از تبانی اصلا نمیزنم چون اعتقاد دارم ایتالیا خودش باعث شده این شرایط بوجود بیاد پس نباید از کسی گله کنه . ما هم نباید از کسی گله کنیم !! طبق گفته بوفون امشب ما فقط و فقط باید به بردن ایرلند فکر کنیم نه چیز دیگه ای . اسپانیا و کروواسی 2-2 مساوی کردن ؟! فدای سرمون برای ما مهم این است که ایرلند رو ببریم !! حتی اگه حذف بشیم باز هم اشکال نداره چون ما جنگیدیم و حذف شدیم !! برای این حرفم دلیل دارم ..

چند روز قبل از شروع یورو این تیم ما بود که وارد بدترین حاشیه ممکن شد و فوتبال ایتالیا تا خرخره رفت تو لجن . این لجن تا تمرین تیم هم کشیده شد !! به کاپیتان تیم تهمت زدن !! مدافع فیکس تیم ملی رو بازداشت کردن !! به مدافع دیگه تهمت زدن . پلیس اومد توی تمرینات و وسایل بازیکن ها رو بازرسی کرد !! این مشکل رو با مشکلِ مثلا" راموس و پیکه مقایسه کنید !! رقصیدن راموس با اهنگ های شکیرا کجا ریختن پلیس به کمپ تیم ملی کجا .. اما ایتالیا کم نیوورد !! بازی با روسیه 3 تا گل بد خوردیم و این تیم ما بود که حرف نشید . برای اولین بار در طول عمر مربیگری پراندلی تو ایتالیا ما به سیستم 3.5.2 روی اوریدم اون هم در مقابل چه تیمی ؟ تیمی که 4 سال هست حداقل داره با یک سیستم یکسان بازی میکنه یعنی اسپانیا . اسپانیایی که بازیکن هاش چشم بسته همدیگه رو پیدا می کنن . اما باز کم نیووردیم و جلوی مشکلات وایسادیم !! 2 روز بعدی و قبل از بازی با کروواسی بود که باز هم یک تیر زهر آلود اومد و باز نشست رو قلب تیم ما !! اون هم بحث همجنســــ.ــباز بودن تعدادی از بازیکنان تیم !! به قول بوفون انگار برای همه فقط جالب بود که چند تا همجنـــ.ـــسباز توی تیم هست !!! کسی از خودِ تیم حرف نمیزد بلکه همه از بازیکنان تیم که به نظر می رسید G*ay هستن حرف میزدند !! اما باز کم نیووردیم و با جرات مقابل کروواسی بازی کردیم . درسته اشتباهاتی داشتیم . ولی این اشتباهات از طرف چه تیمی بوده ؟ من تیم ایتالیا رو به دونده ای تشبیه میکنم که داره توی فینال المپیک مسابقه میده اون هم در حالی که خونریزی داخلی داره !! ولی باز داره به دویدن ادامه می ده ! ایتالیا هم الان دچار دو جین مشکل هست ولی باز کن نمیاره ! امشب هم کم نمی آریم و راه رو ادامه میدیم . قسمت باشه حذف میشیم . همونطور که اگه قسمت باشه صعود میکنیم حالا به هر شکلی !! ولی باز میگم . من فقط میخوام بازنده نباشیم و بعد از جام سرمون رو پایین نگیریم !! نمی گم سرمون رو بالا بگیریم نه سرمون رو بالا هم نباید بگیریم ولی دلیلی برای اینکه سرمون رو پایین هم بگیریم نیست !! تیمی مثل هلند باید سرش رو پایین بگیره نه ما .... پس به قول بوفون بیایید بازنده نباشیم و مثل بازنده ها فکر نکنیم .

تصویر

در مورد ایرلند و تراپاتونی !! امیدوارم عمو تراپ امشب مثل همیشه , مثل سابق مقتدر و قوی باشه و با بازی های ذهنی خودش پراندلی رو به جنگ بطلبه !! عمو تراپ حذفمون هم کنی ( چه در قامت سرمربی ایتالیا چه در قامت سرمربی ایرلند ) باز من یکی دوستت دارم . همونطور که اگه ایتالیا امشب 10-0 هم ببازه باز عاشقش خواهم موند ...

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
حدس اولیه ای که درباره ی ترکیب ایتالیا مقابل ایرلند زده شده ، با 4 تغییر و ترکیب زیره :

Buffon

Abate-- Barzagli--- Chiellini---Balzaretti

De Rossi--- Pirlo--- Marchisio

Motta

Cassano-- Di Natale

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
آنجلوتی طی صحبتی که با Radio 2 داشته نتیجه 2 تا بازی امشبه این گروه رو پیشبینی کرده : " ایتالیا 2 - 0 برابره ایرلند به پیروزی میرسه و اسپانیا 3 - 1 کرواسی رو شکست میده "

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

[img width=480 height=285]http://www.shiaupload.ir/images/58653198622478422468.jpg[/img]

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

حدس اولیه ای که درباره ی ترکیب ایتالیا مقابل ایرلند زده شده ، با 4 تغییر و ترکیب زیره :

Buffon

Abate-- Barzagli--- Chiellini---Balzaretti

De Rossi--- Pirlo--- Marchisio

Motta

Cassano-- Di Natale

آباته !؟
پس بونوچی چی میشه ؟
یعنی بارزالتی تو دفاع بهتر از بونوچیه ؟ بونوچی فقط مقابل اسپانیا یه اشتباه کرد ؛ بازی با کرواسی خوب بود !
به نظرم بهتره ده روسی عقب تر و DMF بازی کنه ؛ پست تخصصیش همونجاس !

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

[img width=480 height=195]http://www.football-italia.net/sites/default/files/imagecache/main_photo/%5Btype%5D/%5Bnid%5D/abete-prandelli490ai.jpg[/img]
جان کارلو آبته رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا حمایت کامل خود از چزاره پرندلی سرمربی ایتالیا را بدون توجه به نتیجه بازی امشب اعلام کرده است.

ایتالیایی ها در حالی خود را برای بازی امشب در آخرین بازی دور گروهی یورو 2012 آماده میکنند که میدانند فقط برد آنها برای صعود کافی نخواهد بود و در صورتی که اسپانیا و کرواسی در بازی همزمان به تساوی 2-2 و بالاتر برسند، ایتالیا حذف خواهد شد.
هرچند، اگر حتی پرندلی موفق به هدایت تیمش به مرحله بعدی مسابقات لهستان-اوکراین نشود، فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرده است که وی را از سمتش برکنار نخواهد کرد.

در روزهای اخیر برخی سوتعبیرها انجام شده بود که آبته در گفتگو با اسکای اسپرت 24 به آنها واکنش نشان داده است:
"ما به آنچه در ابتدای یورو گفتیم، پایبند هستیم؛ بدون توجه به هر نتیجه ای که رقم بخورد، پرندلی در برنامه های میان مدت و بلندمدت ما جای دارد.
هیچ نیازی به تاکید مجدد این قضیه در آستانه یک بازی سرنوشت ساز نیست.

برای FIGC او مربی است و تیم ما را به جام جهانی برزیل هدایت خواهد کرد."
تصویر
===========

خب امروز آبته حمایت خودش از پرندلی رو اعلام کرد تا قبل بازی حساس ایرلند و چند ساعت مونده به شروع بازی یه جور روحیه و قوت قلب به تیم داده باشه.
با اینکه همگی با نوع تصمیمات این فدراسیون و شاهکارهاش به خوبی آشنا هستیم اما من حداقل تو این یه مورد این تصمیم رو درست میدونم.
پرندلی وقتی انتخاب شد که شرایط تیم ملی اصلا جالب نبود. آتزوری از جام جهانی ای برگشته بود که به جز نا امیدی و سرافکندگی براش نتیجه ای نداشت.
به نظر میرسید تیم نیاز مبرمی به پوست اندازی و تغییر نسل داره و باید بازیکنای جدیدی معرفی کنه.
هرچند به نظرم مارچلو لیپی هم میتونست همچین تغییری تو تیم ملی ایجاد کنه ولی به هر حال تصمیم گرفت بره و مسئولین فدراسیون هم زیاد مخالفتی با این تصمیم نداشتن. اما انتخاب پرندلی برای جانشینی لیپی کبیر انتخا خیلی هوشمندانه ای بود. سابقه ای که این مربی تو بیرون آوردن تیمها از بحران و کار کردنش با بازیکنای جوون داشت و جدای از اون یه مربی شناخته شده و خوش نام تو ایتالیا محسوب میشد، نشون از درست بودن این انتخاب میداد.

پرندلی سیستم 2-1-3-4 رو برای ایتالیا انتخاب کرد و توجه بیش از اندازه ای به سری آ‌ و حتی دسته های پایینتر نشون داد تا بتونه از دل این تیما جوونای خوبی پیدا کنه و بنیان تیم رو از اول بسازه. بازیکنای زیادی تو این نزدیک 2 سال برای اولین بار لباس تیم ملی رو تنشون کردن و محک خوردن. البته روند رو به رشد دوباره سری آ تو این را خیلی کمکش کرد.

در مجموع از 10 آگوست 2010 پرندلی تو 22 بازی رسمی و دوستانه آتزوری رو مقابل رقیباش هدایت کرده که این نتایج رو بدست آورده:

ایتالیا 0 - 1 ساحل عاج × دوستانه
استونی 1 - 2 ایتالیا ×‌مقدماتی یورو
ایتالیا 5 - 0 جزایر فارو × مقدماتی یورو
ایرلند شمالی 0 - 0 ایتالیا × مقدماتی یورو
ایتالیا 3 - 0 صربستان × مقدماتی یورو
رومانی 0 - 1 ایتالیا × دوستانه
آلمان 1 - 1 ایتالیا × دوستانه
اسلوونی 0 - 1 ایتالیا × مقدماتی یورو
اوکراین 0 - 2 ایتالیا × دوستانه
ایتالیا 3 - 0 استونی × مقدماتی یورو
ایرلند 2 - 0 ایتالیا × دوستانه
ایتالیا 2 - 1 اسپانیا × دوستانه
جزایر فارو 0 - 1 ایتالیا × مقدماتی یورو
صربستان 1 - 1 ایتالیا × مقدماتی یورو
ایتالیا 3 - 0 ایرلند شمالی × مقدماتی یورو
لهستان 0 - 2 ایتالیا × دوستانه
ایتالیا 0 - 1 اروگوئه × دوستانه
ایتالیا 0 - 1 آمریکا × دوستانه
روسیه 3 - 0 ایتالیا × دوستانه
اسپانیا 1 - 1 ایتالیا × نهایی یورو
ایتالیا 1 - 1 کرواسی × نهایی یورو

خب میبینیم که حتی بدون در نظر گرفتن برد 3-0 مقابل لهستان که به خاطر آشوب طرفدارای صرب بدست اومد، ایتالیا تو سایر بازیای رسمی نتیجه گیری خوبی داشته و حتی موفق شد با اختلاف و به عنوان تیم اول و در اختیار داشتن بهترین خط دفاع از گروهش به یورو صعود کنه.
همونطور که گفتم این نتایج در حالی بدست اومدند که وضعیت تیم قبل از اومدن پرندلی اصلا جالب نبود و ایتالیا بازیای کسل کننده ای ارائه میداد اما اون تونست کاری کنه که آتزوری دلنشین تر و روون تر بازی کنه.
در ضمن با توجه به شرایطی که آتزوری قبل از شروع مرحله نهایی یورو داشت و تیم تمرکز کافی ازش سلب شده بود؛ حتی کار به جایی رسید که پلیس به تمرین تیم ملی هم راه پیدا کرد، انتظار چندانی از اتزوری نمیرفت اما پرندلی تونست به خوبی تیم رو جمع و جور کنه و شاهد یه بازی خوب مقابل اسپانیا بودیم.

هرچند تو این دو بازی بعضا اشتباهاتی رو هم تو ارنج داشته اما نباید از تعویض خوبش تو بازی اسپانیا به راحتی عبور کنیم. و در بازی دوم هم نباید از نقش بدشانسی تو عدم نتیجه گیری بگذریم.

در کل امیدوارم امشب صعود کنیم و به احتمال زیاد هم این اتفاق میفته و اگر حذف هم شدیم به خاطر در پیش بودن جام جهانی و عقب نیفتادن از برنامه ها موافق ابقای پرندلی تو سمتش هستم.
تصویر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
همون اول بازی دقیقه یک نشده بود رو یک اشتباه ممکن بود گل بخوریم . اوایل بازی اصلا تیم خوب بازی نمیکرد و بهتر بگم خیلی هم بد بازی میکرد . چند موقعیت نصفه و نیمه هم دادیم به ایرلندی ها . ولی هر چی از زمان بازی گذشت ایتالیا بهتر میشد که تو 20 دقیقه آخر فوق العاده بودن که حتی یک موقعیت هم به ایرلندی ها ندادیم . خوب تا اینجا که خوب بوده و با گل کاسانو 1-0 جلو هستیم . امیدوارم مثل دو بازی دیگه نشه که گل بخوریم و بازم بشیم 1-1

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
میشه آخر بازی یکی تحلیل بازی رو بذاره.لطفا پیرلو پاس گل داده؟

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

میشه آخر بازی یکی تحلیل بازی رو بذاره.لطفا
پیرلو پاس گل داده؟

برای پیرلو سوت میزدند.خیلی عصبی شدم.احتمالا از عوارض سوختگیه :1:
بعد گل مجبور به سکوت شدند
تماشاگرا و بازیکناشون همش اعتراض میکردن :Facepalm:
نمیدونم چرا اینقدر خشن بازی میکردن.چندبار پیرلو زدند.جلو اسپانیا که خرس وسط بازی میکردن یه خطاهم نمیکردن!که داور هم عصبانی شد روی بازیکن ایرلندخطاکرد :laugh3:(بازی قبل)
پاس گل هم پیرلو داد(2پاس گل-1گل تا اینجا)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من توی ایتالیا همه چیز واسم ایده اله اما این موتا یه نا هماهنگی زیادی رو ایجاد می کنه و اصلا برام قابل تحمل نیست !

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
بازی وحشتناک پراسترسی بود :f: ایتالیا بازی رو اصلا خوب شروع نکرد همون ثانیه اول با اشتباه مدافعا نزدیک بود ایتالیا یه گل خیلی بد بخوره :np: ایرلند 20 دقیقه اول بازی واقعا خطرناک بود ، اگه این بازی رو که جلوی ایتالیا انجام دادن جلوی اسپانیا و کرواسی می کردن اینقدر با حقارت حذف نمی شدن :sleep: تغییرات ایتالیا رو خیلی دوست داشتم ، با اومدن بالزارتی و آباته به گوشه ها و منتقل شدن ده روسی به خط هافبک و اومدن بارزاگلی به دفاع و ثابت بازی کردن دی ناتاله همراه با کاسانو ، باعث شده ایتالیا ترکیب هجومی تر و شاداب تری داشته باشه فقط وجود یه موتا اضافیه اون وسط به نظرم که اصن کار مثبتی نمی کنه :1: به وِیژه برخلاف بازی های قبل حملات زیادی رو از سمت گوشه ها از سمت آباته و بالزراتی داشتیم ، بالزارتی کاملا بین 3خطوط درحال حرکت بود و موثر بازی می کرد اما به همون اندازه همون منطقه آسیب پذیر شده بود و ایرلندی ها ازون سمت استفاده می کردن برای حمله هاشون دی ناتاله هم چند تا حرکت واقعا خوب داشت و کاسانو هم سانترهای خوبی می کرد اما خوب اونقدر ها هم نتونستن فعلا زوج خوبی برای هم باشن و تو اکثر مواقع وقتی این یکی موقعیت ایجاد می کنه اون یکی نیست :1: دروازه بان ایرلند هم روی شوت ها خیلی ضعف داره و چند بار توپ رو 2 ضرب گرفت به نظرم اگه 2 تا مهاجم ایتالیا نزدیک تر بهم باشن ازین ضعفش می شه خوب استفاده کرد پ.ن : این روحیه تماشاگرای ایرلندی واقعا عالیه ، یه لحظه هم دست از تشویق برنمی دارن :1: بازی اسپانیا رو 2 دقیقه دیدم خوابم گرفت انگار بازی مرده هاس ، خاکبرسرشون بازی به این قشنگی و حساسی رو پخش نکردن :mad: :1: دلم می خواد تا لحظه آخر به این ایتالیا امیدوار باشم :dreamy: بعد ویرایش : کیه لینی مصدوم شد :cry2: بونوچی اومد جاش

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
اسپانیا شانس بیاره به کرواسی نبازه :lol: :lol:تا حالا موقعیت نداشتن :lol: :lol: :lol: :lol:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
به خاطر داوری به عنوان تیم اول صعود نکردیم . گل اسپانیا اول از همه که هند بود بعد هم مشکوک به آفساید . بگذریم مهم اینه که تونستیم صعود کنیم . نیمه دوم هم خوب بودیم ولی نه به خوبی 25 دقیقه آخر نیمه اول . بالوتلی هم یک گل قشنگ زد که دمش گرم . دیگه همه چی خوب پیش رفت . 1-0 که بودیم گفتم الان کرواسی گل میزنه و ما رو حذف می کنه . ولی گل دوم دیگه همه چی رو تموم کرد . صعود به مرحله بعد رو به همتون تبریک میگم ولی حقمون بود به عنوان تیم اول هم صعود کنیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
یعنی خیلی وقت بود چنین استرسی رو تجربه نکرده بودم ! خدا رو شکر زدیم و بردیم ! بالوتلی نزد نزد اما حالا که زد قشنگ زد :1: ایتالیا از 70 به بعد کم اورد دوباره

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
مردم از استرس این پراندلی با این تعویش کردنش کلا با هر تعویضش تیم رو ضعیف تر می کرد شاسن اوردیم گل نخوردیم و 1-1- نشد اگه قهرمان شدیم تعجب نکنید

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
صعود کردیم :blissysmile:، اومدن بالوتلی به جای دی ناتاله خیلی موثر بود ، یه بازیکن قدرتی اون وسط واقعا ایتالیا لازم داشت ، اما موتا چه کار مفیدی کرد که 3 تا تعویض کرد پراندلی هر 2 تا مهاجم رو عوض کرد این بشر بی خاصیت موند تو بازی ؟ کیه لینی امیدوارم بقیه بازی ها رو از دست نده :np: با اینکه بالوتلی موقعیت کم خراب نکرد اما مهم اینه که گلی زد ، که دیگه خاطرمون از صعود خاطر جمع شد فقط کاش اسپانیا گل نمی زد به عنوان تیم اول می رفتیم از استرس اصلا نمی تونستم روی بازی تمرکز کنم نیمه دوم :np: الان به احتمال زیاد می خوریم به فرانسه ، فرانسه این دوره نشون داده تیم خطرناکیه خدا به خیر بگذرونه :1: :np:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
چقدر دوست داشتم کرواسی اسپانیا رو ببره و صعود کنه ولی حیف .... واقعا تیم خوبی بود و از مربی شون هم خیلی خوشم میومد الان باید منتظر باشیم ببینیم به کدوم تیم میخوریم ...... فرانسه به مراتب خطرناک تر از انگلیس است المان چه مفت مفتی با یونان افتاد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من فقط نیمه دوم رو دیدم که صرفا اداره بازی بود. جالب بود حدود دقیقه 75 یه سری تصویر آهسته نشون داد از پراندلی، پیرلو و ده روسی که به ساعت نگاه می کردن. ایتالیا یه گل زده بود و منتظر تمام شدن بازی بود صرفا ! با بیرون کشیدن دی ناتاله و آوردن دیمانتی (که بازی خیلی خوبی کرد) ایتالیا کاملا بیخیال حمله شد. درسته صعود کردیم، ولی ایتالیا در مرحله گروهی از لحاظ تهاجمی آن چنان حرفی برای زدن نداشت. بازی اول روی خلاقیت پیرلو (پاس به دی ناتاله)، بازی دوم روی خلاقیت پیرلو (ضربه آزاد)، و بازی سوم روی 2 تا سانتر پیرلو از روی کرنر گل زده ایتالیا. تمام فاز تهاجمی تیم در یه پیرلو خلاصه میشه !

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
Italy 2 - 0 Rep. of Ireland
shots on target : 6 - 2
shots off target : 11 - 5
possession (%) : 54 - 46
corner kicks : 12 - 5
offsides : 3 - 8