پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گروه سوم یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
377 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
همون طور که گفتم بالوتلی گل زد و خوب ظاهر شد همین طوریش هم تمام مهاجمین کوتاه قامت و فانتزی هستن اگه یه نیمه هم نخواد به بالوتلی بازی بده که کلا خط حمله فاجعه میشه به نظرمن ایتالیا به بازی در گیرانه بالوتلی احتیاج داره خط حمله ایتالیا نقطه ضعف این تیمه و همون طور که بچه ها گفتن تمام گل هامون غیر مستقیم زده شده و هیچ ربطی به کارای هجومی و تاکتیکی خط حمله نداشته به هر حال جای یه مهاجم نک کلاسیک در خط حمله ایتالیا به شدت احساس میشه حالا که پرندلی اعتقادی به مهاجم نک کلاسیک نداره نباید انتظار داشته باشین در تورنمنت بعدی (جام جهانی) مهاجم نک های کلاسیک دعوتشده به تیم ملی با تیم هماهنگ باشن و خوب بازی کنن این تورنمنت محک بسیار خوبی برای بازیکنانی مثل پاتزینی اسوالدو و ماتری بود که دیگه سنشون داره بالا میره و فرصت زیادی برای کسب تجربه ندارن درسته بازی رو بردیم ولی به نظر من بدتر از دو بازی قبل بازی کردیم که اصلی ترین عاملش تغییر سیستم و تغییرات زیادی بود که پرندلی انجام داد امیدوارم این تغییرات سیستم در بازی بعدی تاثیر منفی خودش رو نذاره هرچند که قبلا هم گفتم با این تغییر سیستم ایتالیا و پرندلی اشتباه بزرگی رو مرتکب شد که ممکنه ضربه بسیار بدی به ایتالیا بزنه پرندلی میتونست با همون 2 5 3 به بازی بره و فقط نفراتش رو عوض کنه و به جای جیاکرینی و ماجو، بارزارتی و اباته رو بازی بده و با اومدن ده روسی به خط هافبک موتا رو که تو این بازی عملا افتضاح بود رو نیمکت بنشونه و با یه هماهنگی کامل به مصاف حریف بعدیش بره قبل بازی هم گفتم پست موتا تو این سیستم جدید پرندلی خنده دار و مزخرفه همین طورهم شد و موتا بدترین بازیکن ایتالیا شد و اصلا مفید بازی نکرد با این تغییر سیستم ایتالیا من دیگه امیدی به تیم پرندلی ندارم ولی امیدوارم اشتباه کرده باشم درسته پرندلی مجبور شد قبل از شروع این بازی ها با توجه به مصدومیت بارزالی تغییر سیستم بده ولی تغییر سیستم این مربی خوب جواب داد و با برگشت بارزالی نباید دوباره تغییرش میداد به نظر من ایتالیا بازی به مراتب بهتری رو نسبت به اسپانیا در مقابل کرواسی انجام داد و اگه کم اشتباه میبودیم و تیم رو پرندلی عقب نمی کشید کار کروات ها رو در همون بازی یک سره می کردیم تا افرادی مثل جلالی نیان و این طوری حرف بزنن و کرواسی رو مستحق صعود بدونن فراموش نکنیم که حساسیت بازی اخر گروهی در بازی تمام تیم های این تورنمنت به شدت تاثیر گذار بوده و باعث شده اون نتیجه واقعی که اختلاف قدرت دو تیم رو نشون میده زیاد به واقعیت نزدیک نباشه در اخر هم به نظر من ایتالیا در مقابل تیم های تهاجمی میتونه نمایش به مراتب بهتری رو داشته باشه و من امیدوارم تیم اول اون گروه فرانسه باشه چون هم تیم کم تجربه ای هست و هم بر خلاف تورنمنت قبلیشون تیمی هجومی اما برعکسش انگلستان فوق العاده تدافعی بازی میکنه که میتونه خیلی خطرناک باشه اگه ایتالیا بخواد قهرمان شه راه بسیار دشواری رو باید بره و باید هر دو مدعی اصلی جام یعنی المان و اسپانیا رو مغلوب کنه کاری که سخت به نظر میرسه کاش اسپانیا اون گل رو نمیزد و صدر نشین میشدیم در نهایت امیدوارم پرندلی با این دفاع 4 نفره وتغییر سیستمی که داد موفق باشه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
به نظر من پراندلی اگه تو بازی با کرواسی بالزارتی رو بازی میداد ، احتمال که ایتالیا اون بازی رو می برد بالا بود. هر چند کرواسی دیشب واقعا جلوی اسپانیا خوب بود و دو تا موقعیت خیلی خوب هم داشت که شانس آورد اسپانیا که کاسیاس فرز بود و واکنش خوبی نشون داد.
نکته ای که تو یکی از سایت ها هم بهش اشاره شده بود این بود که پسرای بد ایتالیا ( که براش حاشیه ساز شده بودن )تو این بازی گل زدن براش :1: .
بهترین بازیکن زمین هم بالزارتی بود. بازی مارکیزیو تو این پست باز زیاد به چشم نمی یاد ، موتا هم در حد خودش بود.
راستی یه صحنه ای بود ساق پای یه بازیکنی رو نشون داد که یه علامت شبیه این تابلوهای راهنمایی داشت به این معنی که تکل زدن ممنوع ، کسی تو اینترنت پیداش نکرد؟ :1:

اینم یک سری عکس از رو جایگاه های هواداری :smile:

تصویر
"ما هم می توانیم."

تصویر
"حیوونای سالم [? :fp: :huhsmileyf: ]"

تصویر
تصویر

تصویر
این توش بی تربیتی داره ترجمه نمی کنم. :li: :1:

تصویر

"و...ما"

تصویر
"تراپ : پیراهن سبز ، قلب لاجوردی"

تصویر
"بیاید این رویا رو ببینیم."

تصویر

"آرامش پوزنان رو دوست دارم ، همه بد هستند."[ :hmm: ]

تصویر

"[خطاب به هوادارای ایرلند] از تراپ عصبانی هستید، مهم شرکت کردن[ـتون در یورو2012] بود."
"بیسکوئیت رو به آب خواهیم داد!!!" [می خواد بگه تبانی رو ما تاثیری نمی ذاره.]

http://www.shiauploa...96092_thumb.jpg
"بله بیسکوئیت ، دی ناتاله می خورتش." [گاوبندی رو نقش بر آب می کنه.]

http://www.shiauploa...14144_thumb.jpg
"اینجا برای تراپ دکون سیرابی [کنایه از جای بی ارزش] نیست!"

http://www.shiauploa...53003_thumb.jpg
"اونا بیسکوئیت درست می کنن [می دونید که :1: ] و ما حالشو می بریم."[ :1: ]

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
من یه سوال دارم دیشب اگر ایتالیا 1-0 برنده می شد و اسپانیا- کرواسی 0-0 مساوی می شدند هر3 تیم 5 امتیازداشتند.بازی های رودر روی این 3 تیم که 1-1 شده بود، تفاضل گل اسپانیا و کرواسی هم که از ایتالیا بهتر بود با توجه به این شرایط ایتالیا چطور سرگروه میشد و اسپانیا تیم دوم. چرا کرواسی حذف می شد؟

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

من یه سوال دارم دیشب اگر ایتالیا 1-0 برنده می شد و اسپانیا- کرواسی 0-0 مساوی می شدند هر3 تیم 5 امتیازداشتند.بازی های رودر روی این 3 تیم که 1-1 شده بود، تفاضل گل اسپانیا و کرواسی هم که از ایتالیا بهتر بود با توجه به این شرایط ایتالیا چطور سرگروه میشد و اسپانیا تیم دوم. چرا کرواسی حذف می شد؟

چون در این شرایط به رنکینگ یوفا نگاه میکنن نه تفاضل گل!

تو رنکینگ یوفا ایتالیا دوم هست بعد هم اسپانیا هستش و فکر کنم کرواسی هم 10 ام اینا باشه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
^^^ اینو منم نفهمیدم دقیقا :1:
ویرایش : فهمیدم :Facepalm:

یکی از گروهایی که دوست داریم اینو تو فیس بوقش گذاشته بود :1: کروات هستن بیچاره ها. :consoling2:
تصویر

تصویر
"تنها بیسکوئیتی که می خواستیم بخوریم" :1:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

واسه اینکه بازی رودرروی اسپانیا و کرواسی در صورت تساوی 0-0 گل زده کمتری نسبت به بازی این دو تیم با ایتالیا داشت.که باعث میشه این دو تیم بعد از ایتالیا قرار بگیرن و اونوقت با هم مقایسه میشن که تفاضل اسپانیا از کرواسی بهتر بود.
یعنی دقیقا برعکس اتفاقی که با نتیجه 2-2 کرواسی و اسپانیا واسه ایتالیا اتفاق می افتاد.

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال

راستی یه صحنه ای بود ساق پای یه بازیکنی رو نشون داد که یه علامت شبیه این تابلوهای راهنمایی داشت به این معنی که تکل زدن ممنوع ، کسی تو اینترنت پیداش نکرد؟ :1:

اون تتوی ده روسی بود دیگه , خیلی باحاله :1:

[img width=480 height=320]http://myup.ir/images/73781742351321262125.jpg[/img]

کلن خیلی باحاله این ده روسی

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

چون در این شرایط به رنکینگ یوفا نگاه میکنن نه تفاضل گل!

تو رنکینگ یوفا ایتالیا دوم هست بعد هم اسپانیا هستش و فکر کنم کرواسی هم 10 ام اینا باشه

این در صورتی بود که اسپانیا و کرواسی 1-1 میشدن و ایتالیا 3-1 کرواسی رو می برد و همه چه بین ایتالیا و کرواسی یکی میشد اون وقت به رکینگ نگاه میکردن که ایتالیا بالاتر از کرواسیه .
در مورد سوال علی :
به همون دلیلی که اگه 2-2 میشد ایتالیا حذف میشد .
در این مواقع ایرلند رو حذف میکردن و نتایج بین این سه تیم بررسی میشد . ایتالیا و اسپانیا چون تساوی با گل داشتن میرفتن مرحله بعد .
و چون ایتالیا تو این 2 بازی 2 گل زده میشد تیم اول . و چون اسپانیا تو این 2 بازی 1 گل زده میشد تیم دوم

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
ایتالیا بالاتر از کرواسی نیست :fp:
رنکینگ معتبر نیست.ولی احتمالا حداقل 3 رتبه صعود داریم(انگلیس-کرواسی-دانمارک)

http://www.fifa.com/...able/index.html

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ایتالیا بالاتر از کرواسی نیست :fp:
رنکینگ معتبر نیست.ولی احتمالا حداقل 3 رتبه صعود داریم(انگلیس-کرواسی-دانمارک)

http://www.fifa.com/...able/index.html

برادر رنکیگ یوفا نه فیفا . :fp:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
همینطور که عباس گفت ملاک رنکینگ یوفاست نه فیفا، فکر کنم شرایط ایتالیا در رنکینگ یوفا بهتر باشه نسبت به کرواسی. + یکی نیست به ما بگه مرض داری این چه بحثی ئه راه انداختی تیمت که صعود کرده دیگه چی می خوای :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
UEFA coefficient میگی؟اخه اون که برای باشگاهها هست.
خودم یه جا دیدم UEFA coefficient .ولی ربطی به تیم ملی نداره که!مگه برای سهمیه نیست؟

http://www.uefa.com/...ntry/index.html

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال

رفیق خودت داری می گی اگه اسپانیا-کرواسی، 0-0 می شد، بعد اون وقت می گی بازی رو در روی هر 3 تا 1-1 شده؟! :Facepalm:

اگه اون بازی 0-0 می شد و ایتالیا می برد، ایتالیا سرگروه می شد، اسپانیا هم به خاطر تفاضل گل بهتر تو کل گروه دوم می شد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
معیار های رده بندی در یورو :

1- امتیاز
2- امتیاز در بازی رودرو
3- تفاضل گل در بازی های رودرو بین تیم های هم امتیاز
4- گل زده بیشتر در بازی های رودرو بین تیم های هم امتیاز
5- اگر بعد از موارد بالا برای بیش از دو تیم لحاظ شد و بعد از آن همچنان دو تیم با مساوی بودند، معیارهای 2 تا 4 برای آن دو تیم لحاظ می شود.
6- تفاضل گل در کل بازی های مرحله گروهی
7- گل زده بیشتر در مرحله گروهی
8- اگر موارد 1 تا 7 نتوانست تساوی دو تیم را از بین ببرد، و دو تیم در بازی آخر گروهی با هم بازی داشته باشند، پنالتی می زنند، در غیر این صورت
9- نمره تیم های ملی اروپایی در یوفا.
10- معیارهای بازی جوانمردانه (کارت زرد و قرمز و خطا و ... )
11- قرعه کشی.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

رفیق خودت داری می گی اگه اسپانیا-کرواسی، 0-0 می شد، بعد اون وقت می گی بازی رو در روی هر 3 تا 1-1 شده؟! :fp:

اگه اون بازی 0-0 می شد و ایتالیا می برد، ایتالیا سرگروه می شد، اسپانیا هم به خاطر تفاضل گل بهتر تو کل گروه دوم می شد.

اشتباه تایپی بود 1-1 منظورم بود :3: جالبه هیچ کسی متوجه این موضوع نشد :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

اشتباه تایپی بود 1-1 منظورم بود :3: جالبه هیچ کسی متوجه این موضوع نشد :1:

دیروز همون حین که ایتالیا گل زد ، تلوزیون ِ الجزیره ایتالیا رو در صدر ِ جدول نشون داد ، یعنی اینکه اگه اسپانیا گل نمیزد ، ایتالیا میتونست تیم ِ اول صعود کنه .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
چرا علی متوجه شدیم گفتم گفتم شاید منظورت رو از اون طرف گرفتم . به هر حال توضیحات رضا کامل بود.

!L@

!L@

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 40 ارسال
آقا تبرییییییییییک انصافا عالی بودیم دیشب. فقط مهاجما سرویسمون کردن،جدیدا کاسانو بیشتر از ماریو اعصاب خراب میکنه. اگه از لحاظ بدنی با توجه به استراحت کمتر مشکل نداشته باشیم بعید میدونم نتونیم آلمانو شکست بدیم. دیشب که کلا انگلیس و طرفداراش و فروسی بنده خدا هیچی نداشتن که بگن انگلیسی که انقد ادعاش میشه که آآی مهد فوتبالم و بهترینم . پ.ن:آسفالت داغ آماده کردم هرکی گفت ایتالیا خوب بازی نمیکنه و انگلیس یعنی فوتبال ،دهنش رو آسفالت کنم :guntootsmiley:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی