پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالچو اسکومسه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
175 پاسخ برای این موضوع

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

میدونید جالب کجاست !!؟

کونته رو به دلیل گزارش نکردن تلاش برای تبانی در دو بازی تیم سیه نا 10 ماه محکوم کردن !!
ولی احکامی که تازه صادر شده وجود تبانی در یکی از این دو دیدار یعنی دیدار سیه نا و نوارا رو به کل رد میکنه ، و این بازی رو مبرا از هر گونه تبانی و تلاش برای تبانی دونسته !!؟
ولی با این حال باز حکم کونته هیچ تغییری پیدا نمیکنه !! :1:

کلا همینطوری دلشون خواسته محروم کردن !! :))

خب فرهاد کلا هدف کونته بود هرکاری هم بکنه بازم در حکم تعقیر نمیکرد به قول وکیل کونته کاربیو خداس الباقی دروغگو :fp:

AGH

AGH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 132 ارسال

میدونید جالب کجاست !!؟

کونته رو به دلیل گزارش نکردن تلاش برای تبانی در دو بازی تیم سیه نا 10 ماه محکوم کردن !!
ولی احکامی که تازه صادر شده وجود تبانی در یکی از این دو دیدار یعنی دیدار سیه نا و نوارا رو به کل رد میکنه ، و این بازی رو مبرا از هر گونه تبانی و تلاش برای تبانی دونسته !!؟

نام سناریو:تضعیف :confused2:
هدف :آنتونیو کنته :mad:
دلیل انتخاب هدف:بزرگی یوونتوس :happy:
هدف نهایی:ضربه زدن به یوونتوس :cry2:
کارگردان:مافیای فوتبال ایتالیا :sad1:
بازیگران:تیم سیه نا-تیم نووارا-دادگاه عالی رسیدگی به تخلفات ایتالیا :li:
تهیه کننده:نا معلوم(از من نشنیده بگیرید اما کار کار برلوسکونی هس) :1:
داستان:در جراید پیشین آمده :wink2:
پایان داستان:توطئه ای که علیه یوونتوس :Facepalm: صورت گرفته با رای نهایی دادگاه خاتمه یافته و کنته مدتی محروم میشود :cry2: ؛در این میان اینگونه به نظر میرسد که یووه تضعیف شده :laughing: ولی بانوی پیر زانو نمیزند. :no: و در پایان این یوونتوس است که عمرا هیچ توطئه ای علیهش جواب نمیدهد :P: مگر اینکه بندازنش دسته دو :looky89: که در این شرایط نیز باز چند سال بعد قهرمان سری آ میشود :suha: و باید چاره ی دیگری اندیشید. :)) این هم شرایط توطئه چینان آن زمان: :102:
:evilgrin:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

میدونید جالب کجاست !!؟

این خبر رو من دیدم، فکر کردم اشتباه می کنم. ولی مثل اینکه ازون دو بازی که پرونده کونته درگیرش بوده، یکیش رو کمیته انضباطی کنار گذاشته، مثل کنار گذاشتن بازی باری-اودینزه که منجر به تبرئه بونوچی و په په شد. ولی مجازات کونته تغییر نکرده. الان کونته فقط متهم به گزارش نکردن بازی سیه نا - آلبینولفه است ! درحالی که مجازات 10 ماهه کونته (همونطور که پالاتزی توی دادخواست توضیح داد) بخشیش به دلیل گزارش نکردنه، بخشیش به دلیل تکرار این کار (برای بازی دوم). الان تکراری در کار نیست.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
مثل اینکه محرومیت الیسیو به 6 ماه کاهش پیدا کرده جالبه .همون حرف ما بنظردرست میومد هدف این بازیها هیچکی نبوده جز کنته :39:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
عکس قشنگیه ...

[img width=480 height=276]http://s3.picofile.com/file/7478592896/%D8%AA%D8%A8%D8%B1%D8%A6%D9%87.jpg[/img]

Spoiler

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
امروز پتروچی از یووه انتقاد کرده ! :fp: کل حرفش این بوده که حمله به قضات صحیح نیست و از پالاتزی :fp: هم دفاع کرده ! :np:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اباته چهار سال دیگه قرارداد پالاتزی رو تمدید کرد!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ماموریتش رو به نحو احسنت انجام داده..منم بودم باهاش تمدید می کردم...اونم مادام العمر...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

موجی امروز دقیقاً بهمین مسئله اشاره کرده!

- اونها ( آبه ته ، پتروچی ، پالاتزی و... ) از همدیگه دفاع میکنن برای اینکه [ از اصطلاح داشتن اسکلت در کمد استفاده کرده :1: ] همه شون چیزی برای پنهان کردن دارن ، واسه همینه که دارن در یک جبهه متحد میجنگن. پالاتزی بایدم به اونایی که قرار در آینده ابقاش کنن حال بده و اگه قولی به آبه ته داده ، وقتش بوده که بهش عمل کنه! عدالت برای اونهایی که میخوان قدرت رو در دست داشته باشن ، تبدیل به ملجأیی شده تا پشتش پنهان بشن.

- همون چیزی که تو سال 2006 گفتم داره اتفاق می افته. وقتی آبه ته ادعای مستقل بودن میکنه ( آبه ته چند روز پیش گفته بود ما مستقل از گرایشات سیاسی عمل میکنیم -» link ) واقعاً کیه که باورش بشه؟ اگه کسی از قدرت عزل و نصب برخورداره ، مسلماً میتونه خواسته اش رو به کُرسی بشونه. تجربه ام بهم ثابت کرده اگه اونا چیزی رو بخوان ، از دست وکلا کاری ساخته نیست. دادگاه عالی عدالت ورزشی ، فقط اسم عدالت رو یدک میکشه و عدالت واقعی درش برقرار نیست.

- کنته انسان آبرومندیه که فقط به کسب پیروزی و رهبری تیمش فکر میکنه ، یه آدم معمولیه که اطلاعی از این مسائل نداره ، من سالهاست که میشناسمش. او نه یک دلیل بلکه میتونه 10 دلیل برای مشکوک بودن به روند بررسی پرونده اش داشته باشه. 3 تا از بازیکنان سیه نا بازجویی و محروم میشن ، مدیر باشگاه بازجویی میشه ولی بخاطر روابط عمومی خوبش تبرئه و از تیمش هم تنها 6 امتیاز کسر میشه. درحالیکه مدیر گروستو در سال 2009 بعد از بازی مقابل لیورنو به بحث انگیز بودن و احتمال وجود شرط بندی اعتراض میکنه ولی هیچکس بهش گوش نمیده ، اما الان ناگهان به مظنون اصلی تبدیل میشه

Spoiler

• Bianconero Amore از این پست تشکر کرده است

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه سیمونه بونتلویو با ریپابلیکا که به اتهام 1 بازی تبانی و گزارش نکردن 2 بازی، به 13 ماه محرویت محکوم شده : - من مجرم نیستم، کسی نیستم که بازی خودشو بفروشه. ولی مکانیزم عدالت ورزشی ما اینطوریه. - من عاشق فوتبالم، ولی بیشتر ازون زندگیم رو دوست دارم. من می خوام حقیقت رو بگم، حقیقت اینکه فوتبال ایتالیا پادشاهی ریاکاریه. - من همیشه فوتبالم رو مطابق با قوانین بازی کردم. اطرافیانم و کسانی که دلسوز من بودن بهم گفتن هیچ راهی برای اثبات بی گناهیت وجود نداره، بهتره دادخواست توافقی رو قبول کنی. - من هم قبول کردم، چون در غیر این صورت ممکن بود به 3 سال محرومیت محکوم بشم بدون اینکه حتی کسی به حرفم گوش بده. - به من پیشنهاد شد که بازی رو ببازم، ولی قبول نکردم، حتی پولشون رو رد کردم و همه توی کمیته شهادت دادن که من پول نگرفتم. - به همین خاطر تمام تلاشم رو کردم که توی اون بازی پیروز بشم، گل هم زدم. من از هرکسی که باور نمی کنه می خوام اون بازی رو نگاه کنه و بگه من برای پیروزی تلاش نمی کردم، چیکار می کردم دیگه ؟ - می دونم باید این پیشنهاد رو گزارش می کردم، و مسئولیتش رو هم قبول می کنم. - اما من این ریاکاری رو قبول نمی کنم، من به دادستان هم گفتم، من می خواستم بهشون بگم ما توی چه جو و فضایی بودیم و هر روز ما به عنوان بازیکن چطور می گذشت. - ما در جایگاهی نبودیم که بتونیم گزارش بدیم، زندگی خودمون رو به خطر می انداختیم. خیلی ها بهونه می اوردند که بازی نکنند، سعی می کردن از بازی های تعیین شده فرار کنند. من ولی اینطوری نبودم، من عاشق فوتبالم، می رفتم توی زمین و با تمام وجود بازی می کردم. - توی باری شرایط به این سادگی نبود، جو باشگاه پر از وحشت بود. می رفتیم توی زمین و حس می کردم هر لحظه ممکنه اتفاقی رخ بده. - من هیچی ندارم که پنهان کنم، وقتی این چیزا رو می بینم انگیزه ام برای فوتبال رو از دست می دم. اگر قرار باشه موقع بازی نگران اتفاقات خارج از زمین باشم، نمی خوام توی ایتالیا فوتبال بازی کنم. - جا داره از رئیس کامپدلی (مدیر کیوو) تشکر کنم که اجازه میده من با تیم تمرین کنم.
  • Bianconero Amore از این پست تشکر کرده است

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

تصویر

Spoiler

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نحوه محاکه دادگاه عدالت ورزشی ایتالیا خیلی شباهت به فیلم The Dark Knight Rises کریستوفر نولان داره ! تو این فیلم یه بخشش هست شهر گاتهام در اوج درگیری و بی قانونی قرار داره ! تبه کاران پلیس ها را بدون هیچ جرمی میارن روی صندلی محاکمه جلوی قاضی (کیلیان مورفی) مینشونند بعد قاضی بشون میگه اعدام یا تبعید ؟ اینجا پلیس ها باید انتخاب کنند بعد از چند ثانیه اگر حرفی نزدند حکم اعدام براشون صادر میشه ! دقیقا دادگاه عدالت ورزشی در ایتالیا دقیقه مثل این میمونه اصلا کاری ندارند طرف مجرم هست یا نه ! کلا به حرف کسی هم توجه نمیکنند میگن یا Plea یا 10 ماه محرومیت ! باید یک کدوم و قبول کنی ! وقتی هم هم هیچ کدوم و قبول نکنی هر چه قدر هم که حرف بزنی همون 10 یا چندین ماهی که از قبل برات تعیین کردند محروم میشه !

mahdiahmadi71

mahdiahmadi71

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 66 ارسال
مگه این طوری نیست که اگه به رای قاضی تجدید نظر بخوره، اون قاضی رو باید تغییر بدن؟ این پالاتزی (بووووق) رو بذارن کنار دیگه ... شاید خر بعضی از تیم ها و آبته با همین یارو پالاتزی میره! آه yes1

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مگه این طوری نیست که اگه به رای قاضی تجدید نظر بخوره، اون قاضی رو باید تغییر بدن؟ این پالاتزی (بووووق) رو بذارن کنار دیگه ...

پالاتزی قاضی نیست اصلا ، دادستان فدراله.

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
دادگاه تجدید نظر مجدد فرداست ؟

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
یه درخواست تجدید نظر فوری برای آنجلو آلسیو هم به TNAS ارائه شد.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کریشیتو چی شد؟ محروم شد؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آباته رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا گفته یوونتوس و فدراسیون در جنگ نیستند. آباته گفته یووه و فدراسیون اختلاف نظرهایی دارند، ولی به این معنی نیست که ما با اونا دشمنی داریم. هیچ دلیلی نداره که ما با یووه مشکل داشته باشیم خصوصا برای جایگاهی که یووه در ایتالیا داره و خدماتی که به تیم ملی ایتالیا ارائه میده.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دادگاه ملی ورزش 5 سپتامبر رو برای بررسی پرونده ی کونته تعیین کرده بود اما دیروز بعد از انتخاب کمیته ی قضایی ؛ روز 7 اکتبر رو برای اعلام حکم نهایی در مورد کونته تعیین کردن .

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 ارسال
همین جوری تاریخ ها رو عقب بیندازن که 10 ماه کونته تا صد سال دیگه هم تموم نمیشه :39:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی