پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالچو اسکومسه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
175 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

دادگاه ملی ورزش 5 سپتامبر رو برای بررسی پرونده ی کونته تعیین کرده بود اما دیروز بعد از انتخاب کمیته ی قضایی ؛ روز 7 اکتبر رو برای اعلام حکم نهایی در مورد کونته تعیین کردن .

متاسفم

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یه سوال دارم وضعیت کریشیتو چی شد ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ماتئو دی جیانلو، دروازه بان سوم ناپولی برای بازی جام حذفی ناپولی/سمپدوریا پیش کاناوارو و گراوا میره و بهشون پیشنهاد میده که بیان و برای این بازی تبانی کنند. هردو بازیکن قبول نمی کنند. جیانلو گفته دیگه سراغ بازیکن دیگه ای نرفتم و این تبانی شکل نگرفت. گاتزتا نوشته با وجود اینکه دی جیانلو در کمیته انضباطی اعتراف کرده و گفته با کمک برادرش قراره بود با دادن پول به بازیکن های ناپولی نتیجه بازی رو از پیش تعیین کنند، و گفته که سراغ کاناوارو و گراوا رفته، از منابعی خبردار شده که قراره فقط جریمه نقدی متوجه این پرونده بشه. یعنی کاناوارو و گراوا با اینکه از وجود "تلاش برای تبانی" خبردار شده اند و گزارش نداده اند، محروم نخواهند شد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

مصاحبه سیمونه بونتلویو با ریپابلیکا که به اتهام 1 بازی تبانی و گزارش نکردن 2 بازی، به 13 ماه محرویت محکوم شده :

- من مجرم نیستم، کسی نیستم که بازی خودشو بفروشه. ولی مکانیزم عدالت ورزشی ما اینطوریه.
- من عاشق فوتبالم، ولی بیشتر ازون زندگیم رو دوست دارم. من می خوام حقیقت رو بگم، حقیقت اینکه فوتبال ایتالیا پادشاهی ریاکاریه.
- من همیشه فوتبالم رو مطابق با قوانین بازی کردم. اطرافیانم و کسانی که دلسوز من بودن بهم گفتن هیچ راهی برای اثبات بی گناهیت وجود نداره، بهتره دادخواست توافقی رو قبول کنی.
- من هم قبول کردم، چون در غیر این صورت ممکن بود به 3 سال محرومیت محکوم بشم بدون اینکه حتی کسی به حرفم گوش بده.
- به من پیشنهاد شد که بازی رو ببازم، ولی قبول نکردم، حتی پولشون رو رد کردم و همه توی کمیته شهادت دادن که من پول نگرفتم.
- به همین خاطر تمام تلاشم رو کردم که توی اون بازی پیروز بشم، گل هم زدم. من از هرکسی که باور نمی کنه می خوام اون بازی رو نگاه کنه و بگه من برای پیروزی تلاش نمی کردم، چیکار می کردم دیگه ؟
- می دونم باید این پیشنهاد رو گزارش می کردم، و مسئولیتش رو هم قبول می کنم.
- اما من این ریاکاری رو قبول نمی کنم، من به دادستان هم گفتم، من می خواستم بهشون بگم ما توی چه جو و فضایی بودیم و هر روز ما به عنوان بازیکن چطور می گذشت.
- ما در جایگاهی نبودیم که بتونیم گزارش بدیم، زندگی خودمون رو به خطر می انداختیم. خیلی ها بهونه می اوردند که بازی نکنند، سعی می کردن از بازی های تعیین شده فرار کنند. من ولی اینطوری نبودم، من عاشق فوتبالم، می رفتم توی زمین و با تمام وجود بازی می کردم.
- توی باری شرایط به این سادگی نبود، جو باشگاه پر از وحشت بود. می رفتیم توی زمین و حس می کردم هر لحظه ممکنه اتفاقی رخ بده.
- من هیچی ندارم که پنهان کنم، وقتی این چیزا رو می بینم انگیزه ام برای فوتبال رو از دست می دم. اگر قرار باشه موقع بازی نگران اتفاقات خارج از زمین باشم، نمی خوام توی ایتالیا فوتبال بازی کنم.
- جا داره از رئیس کامپدلی (مدیر کیوو) تشکر کنم که اجازه میده من با تیم تمرین کنم.

بی ارتباط نیست این موضوع :

سیمونه فارینا رو می شناسید ؟ کسی که بهش پیشنهاد تبانی داده شد ولی قبول نکرد و رفت و به پلیس گزارش کرد. درواقع کسی که این پرونده رو شروع کرد و این رسوایی فوتبال ایتالیا رو برملا کرد بعد پراندلی برای تقدیر ازش اجازه داد بیاد با تیم ملی ایتالیا 3 روز تمرین کنه. بلاتر ازش دعوت کرد برای مراسم توپ طلا بیاد و ... امروز این فرد نه تنها فراموش شده، بلکه دیگه حتی قادر نیست فوتبال بازی کنه !

سیمونه فارینا الان تیم نداره. باشگاهش باهاش تمدید نکرد و هیچ تیمی چه از سری بی، چه سری سی و حتی لیگا پرو اون رو نخواسته ! ریپابلیکا گزارشی تهیه کرده از این بازیکن 30 ساله که گفته می خواد هنوز فوتبال بازی کنه و دوست داره به ورزشش ادامه بده، ولی هیچ تیمی حاضر نیست باهاش قرارداد ببنده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

کریشیتو چی شد؟ محروم شد؟

به دلیل عدم مدرک کافی، رفع اتهام شد.

خودش گفته هم خوشحاله چون ترسیده بود از وضعیت پیش اومده، هم عصبانی که به خاطر هیچ و پوچ یورو رو از دست داد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دلپیرو هم امروز تو پاریس مصاحبه کرده که تو بخشیش گفته : من از عمق داستان بی خبرم اما فارینا قعط شجاعت داشته ، پیدا کردن تیم همیشه وقت میخواد اما اگه میخواد به بازی ادامه بده امیدوارم که بتونه .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
21 سپتامبر دادگاه کونته برگزار میشه امید بسیار بسیار زیادی هست برای اینکه کونته در بازی مقابل چلسی در لندن به نیمکت یووه برگرده .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

" میلانتو و پالاسیو دو بازیکن سابق جنوا هم بی گناه شناخته شدن ؛ پالاتزی اعتقاد داره که مدرک کافی برای متهم کردن این دو بازیکن وجود نداره "

+ تبرئه ی کریشیتو همه ی خبرنگاران رو حیرت زده کرد ؛ ژوئيه ی 2012 چندین تصویر منتشر شد که در اون ها کریشیتو در کنار افرادی وابسته به گروه های شرطبندی گرجستان دیده شده بود .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

رسمی

2 اکتبر دادگاه ملی ورزش درخواست تجدید نظر السیو رو بررسی خواهد کرد

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- آندره ماسيلو، مدافع سابق باري به ده ماه حبس تعلیقی محکوم شد.... +توی دادگاه به گل به خودی خودش اعتراف میکنه و برای همین به حای حبس شدن توی زندادن به حبس تعلیقی محکوم میشه...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
Antonio Manganelli رئیس پلیس در رابطه با کالچوسکومسه مصاحبه کرده گفته به زودی خبر های مهمی منتشر میشه ! رسوایی هنوز تمام نشده اینبار درباره نتایج حرف نمیزنیم ، ( کی اولین ضربه کرنر را میزند!) حتی اینطوری هم میشه پول زیادی به جیب زد ! منتظر اخبار جدید و مهمی باید بود .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

رسمی :

" دادگاه ملی ورزش محرومیت السیو رو به 2 ماه کاهش داد و بر این اساس السیو محرومیتش رو پشت سر گذاشته و در برابر ناپولی بر روی نیمکت خواهد نشست "

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

تصویر

-همونطور که مسعود گفت محرومیتش 15 اکتبر تموم میشه و 20 اکتبر برای بازی با ناپولی میتونه روی نیمکت بشینه...

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

تصویر

" سیمونه فارینا " قهرمان ایتالیایی.

این داستان یک بازیکن ایتالیایی است که با شجاعت مسیر زندگی خود را تغییر داد و باید این داستان برای بازیکن های جوان تدریس شود .

" سیمونه فارینا " فوتبالیست ایتالیایی بود که از پذیرفتن 200 هزار یورو برای تغییرنتیجه ُ بازی در نوامبر2011 در کوپاایتالیا [چزه نا - گوبیو] خودداری کرد.

" فارینا " در آن زمان برای تیم " گوبیو " بازی می کرد که در سری C2 حضور داشت.

" فارینا " پس از این ماجرا با پلیس تماس گرفت که منجر به دستگیری 17 نفر شد. این اتفاق یکی از شواهدی بود که بعدها باعث بوجود آمدن رسوایی بزرگتری بنام " اسکومسه پولی " شد .

" چزاره پراندلی " مربی تیم ملی ایتالیا بخاطر صداقت این بازیکن از او دعوت کرد که چند روز در اردوی تیم ملی ایتالیا حضور داشته باشد.

" سپ بلاتر " از او به عنوان مهمان افتخاری مراسم توپ طلای 2011 دعوت کرد ، اما در پایان فصل قهرمان ایتالیایی بدون تیم ماند و " گوبیو " قرارداد او را تمدید نکرد.

در تابستان بدون تیم ماند و هیچ خبر خوبی در مورد آینده ُ او شنیده نمی شد در واقع از یک قهرمان به هیچ تبدیل شده بود.

" سیمونه " تنها و فراموش شده بود ، پس از گذشت چند ماه تیم هایی خواستار بستن قرارداد با او شدند اما او تصمیم به کناره گیری از فوتبال کرد .

زندگی جدید " فارینا " در انگلستان شروع شد، باشگاه آستون ویلا به او پیشنهاد همکاری داد و در حال حاضر او جزء کادر فنی این باشگاه است و مشغول تدریس ارزش های واقعی ورزش به نسل جدید بازیکن ای فوتبال می باشد.

" سیمونه " از زندگی جدید خود در انگلستان بسیار راضی و خوشحال است" در اینجا من میتوانم تجربه ُ خودم را در اختیار بازیکن های جوان قرار دهم، فکر نمی کردم زندگی من از سال پیش به این صورت تغییر کند ، از آستون ویلا و مسئولان این باشگاه برای این فرصتی که در اختیار من گذاشتند سپاسگذارم "

سپ بلاتر " بسیار خوشحالم که باشگاهی مانند آستون ویلا متوجه ارزش در اختیار داشتن کسی مانند " سیمونه " برای آموزش بازیکن های جوان شده است "

ران نوبل (اینترپل) " سیمونه مدافع فوتبال هم در زمین و هم در خارج از زمین است او صداقت و شجاعت خود را نشان داد "

این داستان " سیمونه فارینا " بود مردی که با یک سیستم فاسد مبارزه کرد ، قهرمان ایتالیایی که به بازیکنان جدید کلماتی مانند انصاف و احترام را آموزش خواهد داد.

پ ن : واقعاٌ باید به چنین انسان هایی افتخار کرد اونم تو فوتبال ایتالیا ، 200هزار یورو برای بازیکنی که در سری C2 بازی میکنه پول کمی نیست اصلاٌ حالا که این پیشنهاد رو قبول نکرد چرا سکوت نکرد مثل افراد دیگری که شاهد چنین مسائلی بودند؟

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

زندگی جدید " فارینا " در انگلستان شروع شد، باشگاه آستون ویلا به او پیشنهاد همکاری داد و در حال حاضر او جزء کادر فنی این باشگاه است و مشغول تدریس ارزش های واقعی ورزش به نسل جدید بازیکن ای فوتبال می باشد.

اول فکر میکردم مربی تیم جوانان این تیم شده ولی رفتم چک کردم دیدم به عنوان مربی تیم محلات استون ویلا انتخاب شده ! :np:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

اول فکر میکردم مربی تیم جوانان این تیم شده ولی رفتم چک کردم دیدم به عنوان مربی تیم محلات استون ویلا انتخاب شده ! :np:

درسته، نخواستم کلاسش بیاد پایین :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
پائولو کاناوارو و گراوا فعلا اجازه بازی ندارن تا به پروندشون رسیدگی بشه !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
3 سال و 3 ماه برای متئو جانلو 9 ماه برای کاناوارو و گراوا و کسر یک امتیاز از ناپولی، درخواست های پالاتزی به قضات .

Donnie Darko

Donnie Darko

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 98 ارسال
اگه ناپولی کسر امتیاز بشه اونوقت با کی باید رقابت کنیم :1: :1: :1: ( به حساب نیاوردن تیم های میلانی :1: :1: :1: )

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
دوستان زیاد خوشحال نباشید مطمئا باشید یک برنامه برای یووه دارند اگه به یووه ربطش ندادند...............حالا ببیند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی