پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالچو اسکومسه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
175 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
همون طور که گفتم محال هست پای یووه رو باز نکنند وکیل کاناوارو پای کوالیارلا رو توی این ماجرا باز کرد از دادستان خواسته به تحقیقات بیشتر کوا رو بازخواست کنند گفته کوا هم در زمانی که در ناپولی بازی می کرده در این مسئله دست داشته

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
خب به یووه ربطش دادن دیگه . گفتن کواگلیارلا باید بیاد برای بازجویی

با پست قبلی همزمان شد

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تازه ترین درخواست پالاتزی کسر 2 امتیاز از ناپولی و 100 هزار یورو جریمه نقدی .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

تازه ترین درخواست پالاتزی کسر 2 امتیاز از ناپولی و 100 هزار یورو جریمه نقدی .

امروز تصمیم نهایی گرفته میشه .
والتر ماتزاری هم بعد از باخت امشب در مصاحبه با رای گفت : کاناوارو و گراوا نباید محروم بشن و ناپولی هم نباید جریمه بشه !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

باشگاه لاتزیو بدلیل دست داشتن مائوری در شرطبندی ها و تبانی در دو دیدار لاتزیو - جنوا و لاتزیو - لچه با خطر کسر 5 امتیاز مواجه هست و بزودی در این مورد تصمیم نهایی گرفته میشه ، بازی اینتر - آتالانتا هم بررسی شد اما پالاتزی اعلام کرده که مورد مشکوکی در این بازی وجود نداشته :13:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
هواداران برلوسکونی برای حمایت از وی و ازادی او در شبکه ای پیغام زیر را دادند ::.

ما همه فاحشه هستیم ... :fts:

منبع هم داریم :

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ژیله دروازبان فعلی تورینو و سابق باری به 4 سال محرومیت محکوم شد همچنین باری فصل بعد با -1 امتیاز فصل رو شروع خواهد کرد.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

پالاتزی درخواست کرده تا لاتزیو فصل جدید رو با 6 امتیاز منفی ، جنوا و لچه با 3 امتیاز منفی شروع کنن ؛ همینطور درخواست 4 سال و 6 ماه محرومیت برای مائوری کاپیتان لاتزیو و 3 سال و 6 ماه محرومیت برای میلانیتو کرده .

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

ژیله دروازبان فعلی تورینو و سابق باری به 4 سال محرومیت محکوم شد همچنین باری فصل بعد با -1 امتیاز فصل رو شروع خواهد کرد.

يه سوال، الان تورينو از باري نميتونه خسارت بگيره؟!
(ژيله تو باري بود ديگه؟!!)

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
مالدینی سوم پیراهن میلان را به تن کرد

مالدینی جوان که در سال ۱۹۹۶ متولد شده است ، صبح دیروز برای اولین بار همراه با مردان آلگری تمرین کرد.
او تنها یکی از بازیکنان جوانی بود که دیروز همراه میلانی ها تمرین کرد چرا که مردان جوان اینزاگی در حال بازگشت از آمستردام پس از پیروزی ۳-۲ برابر آکادمی آژاکس در لیگ قهرمانان بودند.

فایل پیوستی  m..jpg   24.9K   11 تعداد دریافت ها

capture1_gp2v.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

مالدینی سوم پیراهن میلان را به تن کرد

مالدینی جوان که در سال ۱۹۹۶ متولد شده است ، صبح دیروز برای اولین بار همراه با مردان آلگری تمرین کرد.
او تنها یکی از بازیکنان جوانی بود که دیروز همراه میلانی ها تمرین کرد چرا که مردان جوان اینزاگی در حال بازگشت از آمستردام پس از پیروزی ۳-۲ برابر آکادمی آژاکس در لیگ قهرمانان بودند.

[ATTACH=CONFIG]24[/ATTACH]

من ربطش به این تاپیک نفهمیدم !

71312052046200342812.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

من ربطش به این تاپیک نفهمیدم !

عزيزم 100 بار رفتم تو سري آ و يا كوپا پست بذارمerror داد فروم مشكل داره من چيكار كنم

capture1_gp2v.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

عزيزم 100 بار رفتم تو سري آ و يا كوپا پست بذارمerror داد فروم مشكل داره من چيكار كنم

بسازید با فروم درست میشه !

71312052046200342812.jpg

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
دوباره داریم نزدیک تورنومنت ملی میشیم و خب طبیعی ـه که پرونده رسوایی جدیدی تو ایتالیا باز بشه :1: گفته میشه دادستان کارمونا پرونده جدیدی از شرط بندی و Match-fixing باز کرده و چندین مسابقه از سری A و B تحت بررسی و تحقیقات قرار دارن که از سری A این مسابقات هستند :

Bologna 3-2 Lazio (Jan 2011), Milan 0-0 Lazio (Feb 2011), Chievo 2-0 Napoli (Feb 2011), Cagliari 4-1 Chievo (Feb 2011), Chievo 1-2 Milan (Feb 2011), Chievo 0-0 Parma (March 2011), Milan 1-1 Bari (March 2011), Lazio 0-1 Juventus (May 2011), Udinese 2-1 Lazio (May 2011), Milan 4-1 Cagliari (May 2011), Palermo 1-1 Bologna (April 2013), Palermo 1-0 Inter (April 2013) and Parma 2-0 Atalanta (May 2013).

هنوز هیچ فردی به جرمی متهم نشده اما چندین بازیکن سابق و فعلی شاغل در ایتالیا هم تحت بازرسی قرار دارن که در این بین میشه به گتوزو و بروکی اشاره کرد که منزل هر دوی این افرار امروز صبح توسط پلیس مورد بازرسی هم قرار گرفته . گتوزو هم امروز در رابطه با این مسئله گفته :" اگه من جرمی مانند این انجام داده باشم حاضرم خودم رو تو میدون شهر و مقابل چشم همه بُکشم ! "

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تفاوت واکنش روزنامه ها به شرایط مشابه کونته و گتوزو در شروع قضیه:

تصویر

1- کونته بازجویی می شود !
2- گتوزو بی گناه است.

Have You Heard
It's a Silent Dream

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال
این مافیای برلوسکونی و موراتی فوتبال ایتالیا رو به گند کشیده ...

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی