پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالچو اسکومسه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
175 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حجم اطلاعات غلط، برداشت های غلط چقدر تو فروم زیاد شده ! هرکسی یه چیزی میزاره و یکی یه چیزی میگه و همه دنباله اش رو می گیرند. با توجه به اینکه همیشه اخبار با 1 روز تاخیر پخش داره میشه فکر می کنم منبع خیلی ها سایت های فارسی باشه که خودشون خبرها رو نمی فهمند و فاجعه ترجمه می کنند. برای اینکه اینقدر پراکنده توی فروم اخبار گذاشته نشه، این تاپیک رو می سازم. بهرحال، این احکام صادر شده تازه دور اول بود. هنوز پرونده کالچوسکومزه تازه اول کارشه. حتی امروز صحبت ازین بوده که ایتالیا تو یورو شرکت نکنه و پراندلی هم گفته بود من حرفی ندارم. دوم اینکه بین بازیکن و تیم تفاوت هست. ممکنه بازیکن های تیمی تخلف کنند ولی تیم درش شرکت نداشته باشه. بی گناهی باشگاه لزوما دلیلی بر بی گناهی بازیکن هاش یا کادر فنیش نیست.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
شبکه رای اسپورت چند روزی میشه کالچواسکومسه رو مورد بررسی قرار میده و گفته می شد 150 نفر در این قضیه نقش داشتن که مهمترین اونها : مائوری - کریشیتو - کالادزه - آکربی - پلی کوری و اسکولی هستن و بازی هایی که به این قضیه ربط داشتن عبارتند از: نوارا - سیه نا ناپولی - سمپدوریا لاتزیو - جنوا باری - برشا لچه - لاتزیو باری - سمپدوریا پالرمو - باری

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کالچو اسکومسه درسته :1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
به عربی هم میشه مراهنات

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوفون : - چیزی برای شفاف سازی نیست. همه چیز واضحه، تبادلات مالی خصوصی من به کسی ربطی نداره، اگر من مثلا بخوام به دوستی برای خونه خریدن پولی قرض بدم یا کلسیون ساعتی بخرم، این یه مسئله خصوصی و مجبور نیستم برای کسی توضیحش بدم. - حالا یکی تصمیم گرفت این چیزا رو توی رسانه ها منتشر کنه، می خواید دفعه دیگه من زحمتشون رو کم کنم و خودم گزارش گردش مالیم رو بدم رسانه ها ؟ - اول خیلی ناراحت شدم ازین مسئله، ولی بعد به خودم گفتم من کار اشتباهی نکردم. - اینقدر وضعیت حساب های بانکی من مشخص و واضحه که هیچ چیزی برای نگرانی ندارم. ولی حرف هایی که رسانه ها می زنند و کارهایی که با زندگی آدم های دیگه می گنند که انگار همش یه بازی، شرم آوره. - من کوچکترین قانونی رو زیرپا نذاشتم. نه قانون ورزشی نه قانون مدنی. برای این انتقال پول من 18 ماه پیش بود که مورد تجسس قرار گرفتم و هیچ ایرادی توش دیده نشد.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یعنی امکان داره دوباره اسم کونته ، بونوچی و بوفون مطرح بشه ؟ :sad1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بزرگترین اسامی جدید در پرونده ی کالچو اسکومسه "گراوا" ، "پائولو کاناوارو" و "والتر ماتزاری به همراهِ "فابیو کوالیارلا" هست. این 4 نفر باید برای پاسخ به سوالاتِ و انجام بازجویی به اداره پلیس برن. به گفته سایتِ فوتبال-ایتالیا ، احتمالِ کسر امتیاز از تیم ناپولی برای فصل جدید (2013-2012) وجود داره. تمام اسامی جدیدی که برای بازجویی در این پرونده پرونده مطرح شده :

x Claudio Furlan (Portogruaro), Luca Ariatti (Pescara), Dario Passoni (Folzano), Marco Zamboni (Spal), Gianfranco Parlato, Federico Cossato, Michele Cossato, Silvio Giusti, Matteo Gianello (Villafranca Veronese), Walter Mazzarri (Napoli), Gianluca Grava (Napoli), Paolo Cannavaro (Napoli), Giuseppe Mascara (Novara), Giuseppe Santorum, Fabio Quagliarella (Juventus) x

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
تمام ِ این صحبت هایی که برای محکوم کردن ِ په په و بونوچی هست مربوط میشه به بازی ِ باری و اوینزه در 5 می ِ 2010 که این بازی با نتیجه ی 3-3 تموم شد که اتفاقا یکی از گل های اودینزه رو هم په په زد . اون سال بونوچی به طور ِ قرضی در باری بازی می کرد و بیشتر ِ اتهامات مربوط به اون بازی میشه . اگه یه مقدار دقیق تر به این موضوع نگاه کنید و مقالاتی که توی سایت های مختلف اومده رو بررسی کنید و از همه ی اون ها خودتون برداشت کنید ، متوجه میشید که واقعا اتهاماتی که به بونوچی وارد میشه یه مقدار واقعی به نظر میرسه و به نظر بونوچی توی این جریانات دست داشته ولی سیمونه په په فکر نمی کنم خطر ِ جدی ای تهدیدش کنه مگر اینکه در حد 1 ماه تا 3 ماه . اتهامی که به په په هم وارد شده به عنوان ِ مطلع بوده ولی اتهامات وارد به بونوچی به عنوان ِ عامل ِ این شرط بندی بوده . با توجه به قدرتی که مدیریت ِ فعلی ِ یوونتوس داره ، مصاحبه هایی که تا قبل از صادر کردن ِ رای میتونن انجام بدن ، توی رای ِ نهایی خیلی تاثیر داره و میتونه حداقل سرمربی ِ تیم رو از این اتهامات تبرعه کنه با این حال که حتی بدون ِ انجام ِ مصاحبه هم فکر نکنم خطر ِ زیادی سرمربی یووه رو تهدید کنه . اتهامات وارده به ایشون تا اونجایی که من برداشت کردم از چند منبع ، در حدی نیست که محرومیتی یا حداکثر محرومیت ِ زیادی واسش داشته باشه . با این همه این ها برداشت ِ شخصی ِ من بوده و فکر کنم همچین اتفاقاتی بیفته مگر اینکه از اون رای های ایتالیایی صادر بشه . باز میگم مصاحبه ی مدیریت ِ باشگاه خیلی میتونه تاثیر داشته باشه .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
حیفه بونوچی رو از دست بدیم اگه محروم بشه برای من خیلی عجیبه چرا پس گراشتن برای تیم ملی بازی کنه من مطمئنم این یه بازی کثیفه که مدیرای شهر میلان شروعش کردن

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اسم پالاسیو مهاجم جدید اینتر بین متهمین نیست !!؟ چندروز پیش نام اون هم مطرح شده بود ...!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^ صاحب پرونده موراتیه اونوقت اسم بازیکنش مطرح بشه؟ :mad:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
خیلی مشخصه که میخوان یوونتوس رو دوباره تضعیف کنن.حتی اگه محرومیت های خاص و خیلی شدیدی هم گریبان گیر یوونتوس نشه همین حاشیه و چالش بزرگ در تمرینات و در کنارش لطمه ای که یوونتوس ممکنه در نقل و انتقالات بخوره و بازیکن هایی که قراره به یووه بیان ذهنیت بدی نسبت به آینده یووه پیدا کنن و دیگه به یووه نیان ضرری هست که برای سران میلان و کسانی که پشت این پرونده هستن خودش موفقیت بزرگیه. باند بازی های گالیانی و موراتی همشه حتی در اوج کالچوپولی معروف بوده.شما نگاه کنید که وقتی تونستن پرونده رو ببرن و مشمول قانون گذر زمان کنن دیگه چقدر نفوذ دارن. محرومیت های زیر 6 ماه باز قابل تحمله.هر چند در مورد حضورمون تو لیگ قهرمانان مشکل ایجاد میکنه ولی شما فکر کنید کونته و السیو 1 سال یا حتی 6 ماه محروم بشن و یا بونوچی 3 سال دیگه چه فاجعه ای خواهد بود. به هر حال باید تا 2 آگوست صبر کنیم و ببینیم تو دادگاه چه اتفاقاتی می افته

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

چیزی که مشخصه با این شرایط خوراک یه عده آدم بی سواد تو ایران از جمله جاودانی و فردوسی پور و سایت های زرد و ....جور شد و دوباره باید وقتمونو صرف دفاع از یووه توی کوچه و خیابون و دانشگاه و ... بکنیم و سعی کنیم به یه عده بفهمونیم که این قضایا ارتباطی به یووه نداره کاری که واقعا نشدنیه.

پیامدهای دیگه این قضیه:

-از دست دادن په په،بونوچی،کوالیارلا، کونته و دستیاراش،به هم خوردن سیاست ترانسفر یووه با محروم شدن این بازیکنا و از همه مهمتر خدشه دارشدن وجهه باشگاه...واقعا داره 1 فاجعه دیگه مث 2006 اتفاق میافته.

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
از وحید شمسایی تو برنامه جام چهاردهم جاودانی پرسید شما که چند سال تو لیگ فوتسال ایتالیا بازی کردین در مورد کالچوپولی چه نظری دارین؟چه اتفاقاتی اونجا افتاد؟ شمسایی برداشت گفت دقیقا نمی دونم چی شد :76: ولی یادمه که مردم ایتالیا همون موقع هم خیلی به شرط بندی علاقه داشتن و پیرمردها و پیرزن ها شون هم تو تقلب ها و شرط بندی ها شرکت می کردند :1: واقعا از این اطلاعات جامع و کاملت تحت تاثیر قرار گرفتم :mad: بعد ازش پرسید در مورد وقایع اخیر هم میتونین اطلاعاتی رو بدین.بعد شمسایی گفت الان هم نمی دونم دقیقا چه اتفاقی به صورت قطعی افتاده :1: فقط میتونم یه چالش بزرگ برای تیم ملی ایتالیا در یورو خواهد بود. یعنی اون اطلاعاتت تو حلقم شمسایی :lol: واقعا خیلی از آدما تو ایران مخصوصا اندازه یه گلابی هم نمی دونن چه اتفاقی افتاده بعد قضیه رو تا چند سال میکنن پیراهن عثمان. یه دوستی داشتم همون موقع یورو که قضیه کالچواسکومسه شروع شد گفت" بیا.بازم با تبانی قهرمان شدین.من از اولش هم میتونستم یووه نمیتونه مثل آدم قهرمان بشه" :102: میخواستم منفجر بشم. امیدوارم تو دادگاه ها اتفاقات خیلی خیلی خیلی ناگواری نیافته.چون احتمالش هست اتفاقاتی ناگوار بیافته

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال
امروز در دادگاهی که برای رسیدگی به پرونده شرط بندی برگزار شد 44 فرد درگیر این ماجرا و 13 باشگاه فوتبال محکوم شدند، اما ناپلی، لاتزیو و جنوا باید برای حکم دادگاه تا ماه سپتامبر صبر کنند.
تنها دو باشگاه لچه و گروستو به دلیل حضور مستقیمشان در این ماجرا محکوم شدند و امکان دارد آنها به دسته پایین تر یعنی سری ث فرستاده شوند.
باشگاه هایی هم که به طور غیرمستقیم ماجرای شرط بندی نقش داشته و محکوم شده اند عبارت اند از: اودینزه، باری، بولونا، پورتوگروآرو، سمپدوریا، سیه نا، آنکونا، نووارا، تورینو، وارسه و آلبینولفه.
اما افرادی که به دلیل تقلب ورزشی محکوم شده اند عبارت اند: لئوناردو بونوچی، آندره ماسیلو، سالواتوره ماسیلو، نیکولا بلمونته، الساندرو پاریسی، آنتونیو بلاویستا، استفانو گوبرتی، مارکو روسی، فیلیپو کاروبیو، دنیله پادلی، کریستین استلینی(کمک مربی سابق سیه نا)، جوزپه ویوس، پیئرآندره آ سمرارو(رئیس لچه)، کارلو گراواسونی، ماریو کاسانو، ادوآردو کاتینالی، کریستین برتانی، داویده دراشک، ماویلو گلر، مارسلو لاروندو، روبرتو ویتیئلو، الساندرو پلیکوری، امانوئله پسولی، روبن گارلینی، داویده بومباردینی، داریو پاسونی، لوئیجی سالا، میرکو پولونی، فرناندو کوپولا، کلودیو ترزی.
افرادی که تلاش افراد دیگر برای تبانی را به گوش مسئولین نرسانده اند و به این دلیل محکوم شده اند:
سیمونه پپه، آنتونیو کنته(سرمربی سابق سیه نا)، گایدو آنجلوزی(مدیر ورزشی سابق باری)، سیمونه بنتیوولیو، مارکو دی وایو، آنجلو دا کاستا جونیور، آنجلو السیو(کمک مربی سابق سیه نا)، مارکو ساوورانی(مربی سابق دروازه بان های سیه نا)، مارسیلو سانفلیسه(مدیر تیم بولونا)، برتولو موتی(مربی سابق باری) و جورجو د اوربانو(مربی بدنسازی سابق سیه نا).
و مارکو اسپوزیتو هم به دلیل نقض بند شماره 1 قانون تقلب ورزشی محکوم شده است.
گفته می شود شاید بونوچی با محرومیتی سه ساله مواجه شود و آنتونیو کنته هم در خطر محرومیتی شش ماهه است. اما وکیل کنته قصد دارد در یک دادگاه مدنی و یک دادگاه ورزشی برای اثبات بی گناهی موکلش تلاش کند.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
نامه ی یکی از هوادارای یوونتوس :

کونته ، بونوچی و په په ی عزیز ، شما نباید مصالحه کنید.چنین کاری ، پذیرشِ گناه است و شما تا آخر عمرتان برچسب خواهید خورد مثلِ یووه در سال 2006.شما باید بجنگید حتی اگر این به معنی نابود کردن همه ی سیستم باشد.آنها خواهان جنگند و شما باید مبارزه کنید.شما همه چیز دارید و من و همه ی یوونتوسی های ها در کنار شما هستیم.

Ruggiero

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
این هواداره خیلی احساساتی بوده ... به نظرم دلیلی نداره باشگاه پشت افرادی که تا این لحضه مدارکی دال بر دست داشتن تو تبانی و یا پنهون کردنش داشتن ، وایسه ! بهتره سریعتر دنبال جایگزین باشه براشون ، حداقل برای په په و بونوچی ! حالا کونته میگیم زیاد هم مجرم نبوده ، بوده ، اما خب کاری نمیتونسته بکنه ! تصمیم باشگاهش بوده . ولی اینکه مصرانه باشگاه بخواد ازشون حمایت کنه ، در صورت قطعی شدن جرم شون ، چهره ی باشگاه بیش از پیش لکه دار میشه

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
به نظر میرسه وکیلای یووه میخوان از پیشهاد معامله با دادگاه برای په په ، بونوچی ، آلسیو و استلینی استفاده کنن !!! :np:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
اوضاع خیلی بده . اصلا خبرای خوبی به گوش نمیرسه !!! خانواده باید تکلیف ِ خودش رو مشخص کنه . این بلاتکلیفی بد جور داره به تیم ضربه میزنه . هر طور که بخوان اردوی تیم رو شاداب نشون بدن ولی باز نگرانی بین ِ بازیکنا و هوادارا وجود داره . الآن هر روز وضع داره بد تر میشه . کاری به این ندارم که فلانی مقصر بوده یا نه ولی این اصلا خوب نیست که از اواسط ِ فصل همیشه از دست داشتن توی تبانی و محرومیت و این ها راجع به سرمربی ِ یووه گفته میشه . این شرایط وقتی که تیم به یه مسابقه ی بزرگ تر وارد بشه بیشتر نمایان میشه . خانواده باید این بار یا از قدرت ِ خودش استفاده کنه و اجازه ی هیچ محرومیت ِ اضافی رو نده یا باید به کل خودش رو بکشه کنار و یه سرمربی واسه تیم انتخاب کنه . این وضع خیلی نگران کننده ست .

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
آقا میخوان پپه , بونوچی و کونته رو محروم کنن ؟!؟ اشکال نداره اما غرامت و خسارت ما رو هم بدن . این 3 نفر مگه زمان حظورشون توی یوونتوس خلاف کردن که الان یوونتوس باید تاوانش رو پس بده و ضرر ببینه ؟ این 3 تا رو جریمه کنن اما خسارت 3 ماه محرومیت کونته و 3 فصل محرومیت بونوچی رو جیرینگی بریزن به حساب باشگاه ! ما همین 3 ماه پیش با بونوچی تمدید کردیم الان تکلیفمون چی میشه ؟!؟ 3 سال محروم بشه 100 درصد قراردادش فسخ میشه پس اینا هم لطف کنن خسارت مالیش رو بدن تا ما راضی بشیم ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی