پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جشن بزرگ یوونتوس دات ای ار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
573 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
سوغات شهر ما عرب ها هستند اگه تونستم برا همه می یارم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مراسم اگر 4 خرداد برگزار بشه،یه سورپرایز بزرگ برای همگی دارم!!!

alexdelpiero_10

alexdelpiero_10

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 46 ارسال
خب همین الان بگو شاید من امتحانات نهایی رو ول کردم اومدم :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
داریم به زمان انتخاب جشن نزدیک می شیم و فعلا پنج شنبه بعد از بازی با ناپولی در کوپا جلوتر از سایرین هست :دی: !!! راستی تفکرات فعلی بر اساس پذیرایی در عصر به بهترین شکل ممکن خواهد بود و برنامه های مورد نظر هم داره برنامه ریزی می شه !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

داریم به زمان انتخاب جشن نزدیک می شیم و فعلا پنج شنبه بعد از بازی با ناپولی در کوپا جلوتر از سایرین هست :1: !!!

راستی تفکرات فعلی بر اساس پذیرایی در عصر به بهترین شکل ممکن خواهد بود و برنامه های مورد نظر هم داره برنامه ریزی می شه !

یعنی 4 خرداد دیگه ! :20:

آقا دو سه نفر برن به این "بعد از امتحانات پایان ترم" رای بدهند ! من این ترم به F میرما :20: :20:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

داریم به زمان انتخاب جشن نزدیک می شیم و فعلا پنج شنبه بعد از بازی با ناپولی در کوپا جلوتر از سایرین هست :1: !!!
راستی تفکرات فعلی بر اساس پذیرایی در عصر به بهترین شکل ممکن خواهد بود و برنامه های مورد نظر هم داره برنامه ریزی می شه !

حسین این رای گیری با اختلاف 2 یا 3 تا قبول نیست . به حد نصاب نرسیده . باید به دور دوم کشیده بشه :1: :1: :1: :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من نمی تونم همه رو راضی کنم عباس جان ! باید به همین نتیجه اکتفا کنیم عزیزم !

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
آقای ادمین بنظرم روی جاشم نظرسنجی بشه و یا اعلام بشه همه روش به توافق برسن فک کنم خوب باشه.. :222: yes1 ؟؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من یک نکته بگم البته صرفا نظر شخصی خدومه دوستانی که زمان اول رو انتخاب کردن مشکل زیادی با تاریخ دوم مسلما ندارن اما کسانی که تاریخ دوم رو انتخاب کردن در تاریخ اول مشکل دارن حالا به هر علتی از امتحانات و.... فکر کنم تصمیم گیری اسونه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

آقای ادمین بنظرم روی جاشم نظرسنجی بشه و یا اعلام بشه همه روش به توافق برسن فک کنم خوب باشه.. :222: yes1 ؟؟

با توجه به محدودیت زمانی که داریم و گسترده بودن نظرات بچه ها در مراحل اول امکان این نظر سنجی نیست اما شاید در انتخاب گزینه های نهایی این کار انجام بشه

من یک نکته بگم البته صرفا نظر شخصی خدومه
دوستانی که زمان اول رو انتخاب کردن مشکل زیادی با تاریخ دوم مسلما ندارن
اما کسانی که تاریخ دوم رو انتخاب کردن در تاریخ اول مشکل دارن حالا به هر علتی از امتحانات و....
فکر کنم تصمیم گیری اسونه

به صورت 100% اینجوری نیست ولی دیگه تصمیم با خود بچه ها هست !

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

با توجه به محدودیت زمانی که داریم و گسترده بودن نظرات بچه ها در مراحل اول امکان این نظر سنجی نیست اما شاید در انتخاب گزینه های نهایی این کار انجام بشه

حسین جان.. روی مدل جاش میتونیم صحبت کنیم.. یا نظرسنجی کنیم.. بعد بریم به سمت اینکه جای دقیق ترش مشخص بشه...
مثلا :
1. فضای باز
2. پارک
3. هتل
4. رستوران خاص
5. کافی شاپ
6. باغ
و...

بعد از این مرحله روی خود مکان فیزیکیش میتونیم بریم جلو..
زمان هم فک کنم تا پایان همین هفته اگه اوکی بشه جاش یه هفته واسه هماهنگی وقت داریم.. البته با توجه به زمان فعلی که بیشترین رای رو داره

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
حسین اون پست که دادم فقط جنبه شوخی داشت . :1: واسه این ریا*ست جمهوری و مج*لس هم مخالفم با دور دوم کشیده شدن . این همه میگن یک دونه رای هم یک دونس بعد یک بار رای 2 3 میلیون رو میخورن که به حد نصاب نرسیده . بگذریم

حسین فقط اگه ممکنه هر چه زودتر برآورد هزینه رو انجام بده چون تا 10 روز دیگه اونایی که قراره بیان باید پول رو جمع کنن . مسلما یکی دو روزه نمیشه . مرسی

حسین جان.. روی مدل جاش میتونیم صحبت کنیم.. یا نظرسنجی کنیم.. بعد بریم به سمت اینکه جای دقیق ترش مشخص بشه...
مثلا :
1. فضای باز
2. پارک
3. هتل
4. رستوران خاص
5. کافی شاپ
6. باغ
و...

بعد از این مرحله روی خود مکان فیزیکیش میتونیم بریم جلو..
زمان هم فک کنم تا پایان همین هفته اگه اوکی بشه جاش یه هفته واسه هماهنگی وقت داریم.. البته با توجه به زمان فعلی که بیشترین رای رو داره

من با فضای سبز و پارک اینا مخالفم . دلیلش هم اینه که حضور تعداد زیاد افراد تو این مکان ها ممکنه عواقبی در پی داشته باشه . از جمله دعوا با افرادی که ممکنه مسخرمون کنن و خلاصه موارد بیشمار. شخصا اصلا دوست ندارم تو شهر غریب راهی کلانتری بشم :1: :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
به نظر من هم فضاي باز زياد خوب نيست، اگه تو يه تالار يا هتل يا باغ باشه بهتره به هر حال شايد يكم هزينه داشته باشه، اما بايد هممون سهم داشته باشيم توش

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بهتره بچه ها روی روز برگزاری زوم کنن و انتخاب مکان رو به عهده کسانی بگذارن که برای این کار انتخاب شدن ! مسلماً هرجایی رو انتخاب کنن فضای باز نخواهد بود ! مکانی که رسمیت داشته باشه که در خور شان نام یوونتوس باشه و همچنین یک وقت خدایی نکرده با قوانین مملکتی مغایرتی نداشته باشه

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
قوانین مملکتی رو خیلی توپ اومدی!!!!!!!!!!!!! :1:

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

بهتره بچه ها روی روز برگزاری زوم کنن و انتخاب مکان رو به عهده کسانی بگذارن که برای این کار انتخاب شدن !
مسلماً هرجایی رو انتخاب کنن فضای باز نخواهد بود ! مکانی که رسمیت داشته باشه که در خور شان نام یوونتوس باشه و همچنین یک وقت خدایی نکرده با قوانین مملکتی مغایرتی نداشته باشه

آقای مهندس روز برگزاری که دیگه بحث نداره
بچه ها دارن رای خودشونو میدن..
هر گزینه ای که بیشتر رای بیاره انتخاب میشه.

در مورد مکان برگزاری به نظرم اگه بچه ها راجبش نظر بدن فکر کنم کارساز تر باشه.
اینجوری هزینه احتمالی رو هم خودشون پیشبینی میکنن..

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
منم دقیقاً منظورم همین بود که رای تون رو در مورد زمانش بدید و منتظر بمونید ببینید کدوم رای میاره و بعد میان میگن که کجا رو به عنوان مکان برگزاری انتخاب کردن ! اون بالا 70 نفر رای دادن ! حالا یکی یکی بیان و بگن فلان جا جشن به پا کنیم ؟! مطمئناً اون 2-3 نفر بهترین گزینه (از همه لحاظ) رو انتخاب میکنن آره برای میتینگ ها بارها شده که برای مکانش نظرسنجی شده بود ، چون تعداد اونقدر بالا نبود ! ولی قضیه جشن فرق داره ! صبر پیشه کنیم دوست بیانکونری من

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
در مورد مکان برگزاری هم میشه نظر سنجی برگزار کرد.. :smile: yes1

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
:np:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

:np:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
نیک باور کن درکت کردم :smile:
بنده خدا داره به این شفافی توضیح میده در مورد مکان برگزاری جشن دیگه رای گیری تو این مورد یه مساله خنده داره . به فرض من نمی تونم برم بعد بیام یه نظر الکی بدم . آخر سر می بینی اونایی که رفتن جشن هیچ کدومشون اون مکان رو دوست ندارن ولی رای آورده چون اونایی که نیومدن رای دادن . بهترین کار اینه که خود حسین مکان جشن رو انتخاب کنه که دمش گرم داره انجام میده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی