پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جشن بزرگ یوونتوس دات ای ار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
573 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
دوست من فکر می کنم زیاد مهم نباشه کجا برگزار بشه مهم کنار هم بودن بچه هاست سعی کن ارامش خوت رو حفظ کنی

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
ببینید دوستان عزیز :smile:
من تجربه انجام این کار هارو دارم.. از 10 سال قبل
با این روش هایی هم که الان داره انجام میشه مشکلی ندارم.
اما اگه بخوایم حرفه ای تر عمل کنیم باید جور دیگری برنامه ریزی کرد.

بنده خدا داره به این شفافی توضیح میده در مورد مکان برگزاری جشن دیگه رای گیری تو این مورد یه مساله خنده داره . به فرض من نمی تونم برم بعد بیام یه نظر الکی بدم . آخر سر می بینی اونایی که رفتن جشن هیچ کدومشون اون مکان رو دوست ندارن ولی رای آورده چون اونایی که نیومدن رای دادن . بهترین کار اینه که خود حسین مکان جشن رو انتخاب کنه که دمش گرم داره انجام میده.

دوست عزیز ؛
همین الان که در مورد زمان برگزاری داره نظر سنجی میشه از کجا معلوم که این دوستانی که به بعد از فینال کوپا رای دادن حضور پیدا کنن ؟
شاید اونیکی دوستان که گفتن بعد از پایان امتحانات همشون بیان تو اون تاریخ؟

نظر سنجی در مورد زمان برگزاری کمک میکنه که بشه زمانی رو مد نظر قرار داد که بیشتر دوستان مورد توافق هست.
اما ضمانت وجود نداره که همه دوستان بیان

در مورد نظر سنجی درباره محل برگزاری هم به نظر من ممکنه مهمتر از زمان برگزاری باشه. چون بشدت روی هزینه تاثیر گذاره
مثلا من مشکلی ندارم مثلا توی یه جایی که حتی هزینه تا 150.000 تومان نفری هم باشه شرکت کنم.. اما همه دوستان موافق هستن؟
یا شاید بقیه دوستان موافق باشن.

بهترین حالت رسیدن به یه زمان منطقی برای برگزاری مراسم هست که بعدش بشه روی این موضوع ثبت نام کرد.
یعنی زمان مشخص بشه و برای اینکه برنامه مطمئن تر جلو بره اونایی که میخوان شرکت کنن تا یه تاریخ مشخص یک مبلغی علی الحساب پرداخت کنن. بعد ار همون افراد نظر سنجی راجب مکان برگزاری هم انجام بشه. و در آخر برآورد دقیق هزینه ها و دریافت مابه تفاوت از شرکت کنندگان. :smile:

این روشی بوده که من خودم چندین بار اجرا کردم و خیلی خوب جواب گرفتیم. :222:

مرسی از اینکه مطالعه فرمودین :222:

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
2 تا رای بعد از کوپا بیشتر از بعد از ترم داره !!!! خیلی به هم نزدیکن یه ایده ای فکری ندارین؟ اونایی که میگن بعد از کوپا بیشترشون نظرشون اینه که شور و اشتیاق قهرمانی از بین نره! ولی امثال من واقعا مجبوریم چون تا بعد از ترم نمی تونیم کاری انجام بدیم مطمئنا اگه مجبور نبودیم ما هم علاقه داشتیم بعد از کوپا با شور واشتیاق بیشتر برگزار بشه ولی نمی تونیم لطفا یه ایده ای واسه امثال منم بدین ممنون میشم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

دوست عزیز ؛
همین الان که در مورد زمان برگزاری داره نظر سنجی میشه از کجا معلوم که این دوستانی که به بعد از فینال کوپا رای دادن حضور پیدا کنن ؟
شاید اونیکی دوستان که گفتن بعد از پایان امتحانات همشون بیان تو اون تاریخ؟

کاملا مخالفم . افرادی که برای بعد از فینال کوپا رای دادن اکثرا تهرانی هستن یا تهران کار می کنن و یا تهران دانشجو هستن . که همین فردا هم بگی بیان میرن فقط میخوان شور و هیجان قهرمانی وجود داشته باشه و حرفشون اینه که بعد از امتحانات پایان ترم این هیجان فعلی رو ندارن که کاملا منطقیه . پس اونایی که به اون موقع رای میدن حتما میرن . افرادی که هم میگن بعد از پایان ترم یه سری مشکلات دارن که شاید 30 درصدشون بیان ولی بعیده که همه بیان .

در مورد نظر سنجی درباره محل برگزاری هم به نظر من ممکنه مهمتر از زمان برگزاری باشه. چون بشدت روی هزینه تاثیر گذاره
مثلا من مشکلی ندارم مثلا توی یه جایی که حتی هزینه تا 150.000 تومان نفری هم باشه شرکت کنم.. اما همه دوستان موافق هستن؟
یا شاید بقیه دوستان موافق باشن.

ببین شاید 150.000 برای افرادی زیاد باشه و هر کی حاضر نباشه این مبلغ رو بپردازه . ولی شخصا حاضر نیستم این همه راه بیام تهران و مثلا نفری 10.000 تومن باشه و برم تو جایی مثل پارک . در هر صورت مطمئن هستم حسین جایی رو انتخاب می کنه که در شان همه ما باشه . جایی که نه خیلی گرون باشه و نه جایی مثل پارک . اعتماد به حسین داشته باشیم مسلما بهتر نتیجه میگیریم تا نظرسنجی در مورد مکان برگزاری جشن .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خوب بزارید من توضیحات کامل رو بدم بدون شک من به صورت کلی خیلی دوست دارم که توی همه ی موضوعات نظر بچه ها باشه و بتونیم با مشارکت همگانی تصمیم بگیریم اما یه سری چیزها رو نمی شه من هیچ موقع نمیام جشن قهرمانی یوونتوس رو توی پارک برگزار کنم و برای باشگاه عکسا و فیلمش رو ارسال کنم . یکی دیگه اینکه اصلا به ما مجوز این کار رو نمی دن و چون تعدادمون خیلی خیلی زیاد هست محاله بشه توی پارک برگزار کرد چون با بی نظمی شدیدی همراه خواهد بود . ما الان چند تا گزینه پیش رو داریم: یکی سالن ها و رستوران ها هستند که این جاها مجوز ارشاد می خواهد ! من هم اقدامات اولیه رو انجام دادم و منتظر جواب هستم و اگه اونجا رو مجوز بگیریم بدون شک یکی از مکان هایی که می خوایم جشن رو اونجا برگزار کنیم هتل المپیک هست ! اگه موفق نشدیم مجوز ارشاد رو بگیریم باید توی کافی شاپ ها و اینجور جاها جشن رو برگزار کنیم در مورد هزینه ها هم من دارم سعی می کنیم بهترین کیفیت و کمترین هزینه شامل حال بچه ها بشه و مطمئن باشید اون پولی که از شما گرفته می شه کل هزینه نیست و افرادی مثل خودم و نادر بخش زیادی از اون رو پرداخت خواهیم کرد . قیمت پایه برای دوستانی که می خوان شرکت کنند مطمئن باشید نجومی نیست ! باز هم اگه کسی سوالی داره مطرح کنه تا جواب بدم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
میخواستم بگم انتظارات رو بالا نبرید فقط ، کار خودتون رو ساده کنید بره :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
واقعا حسین سعی کن موضوع رو سخت نگیری خیلی... مجوز ارشاد رو شک نکن که بهمون نمیدن...اون جاهایی رو که بهت گفتم رو روش فکر کنی بد نیست. :3:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حسن! چقدر زود رنگ عوض کردی! اون پست کجا ، این پست کجا :)) حسین! بچه ها درست میگن زیاد سخت نگیر --- در مورد روز برگزاری هم با نظر بعضی از بچه ها موافقم ! به خصوص که رای ها تقریباً مساوی از آب در اومده

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

باز هم اگه کسی سوالی داره مطرح کنه تا جواب بدم

1. حسین جان بنظرم اگه از کسانی که میخوان شرکت کنن ثبت نام بشه و یه مبلغ علی الحساب دریافت بشه برنامه ریزی بهتر و مطمئن تری میشه انجام داد. نظرت چیه؟ :39:
بعدشم یکی دیگه از مسائل اینه که ممکنه بعضی از دوستان بتونن همکاری داشته باشن رو این موضوعات یا کسی آشنایی چیزی داشته باشه.. رو این حساب میگم که بهتره یه همفکری و یا اطلاع رسانی بشه که اگی کسی میتونست کمکی بکنه فردا گله نکنه یا مدعی نشه. :lol:

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
بچه ها من درمورد زمانش با عباس موافقم.اما درمورد مكانش فقط لطفا فكر جيب ما بيچا ره بد بختا هم باشيد :1: اخه داشجوييه .ايطور كه معلومه واسه عموم ازاده كه خيلي خوبه.حالا مكانشم خيلي كلاس بالا نبود.نبود اصل هزينشه كه بتونيم هزور داشته باشيم :thumbs_up:

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

هزور :thumbs_up:

محسن جان زشته واسه دانشجو مملکت :P: :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خوب حسین اومده و منتظر خبر جدید از این جشن هستیم :1: :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
حالا داستان کمی سخت تر شد ! البته سخت نه اینکه نشه اما نیاز به برنامه ریزی بیشتر داره چون تعدای از بچه های پیج فیس بوک هم می خوان در این مراسم شرکت داشته باشند ! در مورد اینکه مراسم کی خواهد بود به احتمال بالای 80% بعد از ظهر به صرف کیک قهرمانی و شربت خواهد بود چون چند تا مشکل داریم اگه بخوایم همراه با شام باشه ! یکی اینکه هزینه ها خیلی بالا می ره و شاید برای تعدادی از دوستان سخت باشه سالن ها و رستوران های خوب و با کیفیت برای برگزاری چنین مراسماتی مجوز ارشاد می خوان رفت و امد برای تعدادی حتی محدود از دوستان سخت و شاید نشدنی باشه واقعا دارم تلاش می کنم که بهترین کیفیت رو با پایین ترین هزینه فراهم کنم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من بهتره همه بچه ها تو هزینه ها سهیم باشن اینجوری جلوه بهتری داره.به نظرم هفته بعد، بعد از فینال کوپا بهترین زمانه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بچه ها من كه حيف نيستم ولي سعي نكنيد كاراي عجيب و غريب بكنيد همينطوري ساده دور هم جمع بشيد و خوش بگذرونيد مهم نس چي ميخوريد و چي مينوشيد يووه قهرمان شده و خوش باشيد حالا هر جايي باشه ميتونه تو يه پارك باشه اگه تعداد خيلي بالا رفت و اگرم زياد بالا نرفت كه همون كافه اي ايي ديگه

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

حالا داستان کمی سخت تر شد ! البته سخت نه اینکه نشه اما نیاز به برنامه ریزی بیشتر داره چون تعدای از بچه های پیج فیس بوک هم می خوان در این مراسم شرکت داشته باشند !

در مورد اینکه مراسم کی خواهد بود به احتمال بالای 80% بعد از ظهر به صرف کیک قهرمانی و شربت خواهد بود چون چند تا مشکل داریم اگه بخوایم همراه با شام باشه !

یکی اینکه هزینه ها خیلی بالا می ره و شاید برای تعدادی از دوستان سخت باشه

سالن ها و رستوران های خوب و با کیفیت برای برگزاری چنین مراسماتی مجوز ارشاد می خوان

رفت و امد برای تعدادی حتی محدود از دوستان سخت و شاید نشدنی باشه

واقعا دارم تلاش می کنم که بهترین کیفیت رو با پایین ترین هزینه فراهم کنم

حسین جان ما هر سال با بچه های کارشناسی ارشد و کارشناسی مهندسی پزشکی علوم تحقیقات یه میتینگ داریم توی رستوران بوف تیراژه
اصلن هم نیاز به مجوز نداره
گاهی همه بچه ها رو یکی دو نفر مهمون میکنن
گاهی هم هرکی هرچی میخواد خودش میخره
فقط یه نوشیدنی یا چیزی شبیه به این مهمون میشیم
میتونید به این هم فکرکنید
فضای نسبتا بزرگی هم داره حدودا 100 نفر جا میشه

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
هرچه این داستان جلوتر میره بیشتر روی پیشنهادم پافشاری میکنم.. ثبت نام از شرکت کنندگان...!! :102:

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area

هرچه این داستان جلوتر میره بیشتر روی پیشنهادم پافشاری میکنم..
ثبت نام از شرکت کنندگان...!! :102:

خوب عزیز من باید هزینه و مکان و زمانش معلوم بشه یا نه؟؟؟
من شخصا اگه هزینش بالا باشه نمیام... :fp:
یه سری ممکنه اگه جاش خوب نباشه نیان...
یه سری با زمانش مشکل داشته باشن و....
اول باید همه چیز معلوم بشه بعد ببینیم کی میاد و کی نمیاد.
مطئنا نظرات دوستان میتونه به حسین کمک کنه اما اینکه هر کی یه تز بده بدتر گیجش میکنه.
بزارید خودش کارشو انجام بده.
به سلیقه حسین و کار درست بودنش که اطمینان دارید همگی.
ببخشید زیادی حرفیدم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
دارم مذاکرات نهایی رو با هتل المپیک انجام می دم !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
حسین من این تاپیک رو کامل نخوندم نمیدونم صحبت کردی یا نه اما این جشن برای یوونتوس دات ای ار هست نزار از فیس بوک چتر بندازن :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی