پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جشن بزرگ یوونتوس دات ای ار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
573 پاسخ برای این موضوع

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
حسین جان درمورد اینکه برای عموم باشه وهزینش نظرت چیه؛

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین جان درمورد اینکه برای عموم باشه وهزینش نظرت چیه؛

فعلا داریم براورد هزینه می کنیم و طی روزهای اینده حداقل مبلغ رو اعلام خواهیم کرد برای دوستانی که می خوان حضور داشته باشن

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
به نظر من برگزاری مراسم توی یک سالن کنفرانس ( مثلا سالن همایش های صدا و سیما ، البته نه به این خفنی ) میتونه یک استیل خاصی به هوادارای یووه بده.. :victory: تازه میتونیم از برخی چهره ها و یا حتی از هواداران دیگر تیم ها هم دعوت کنیم... توش میشه سخنرانی داشت.. تاریخ یووه رو تشریح کرد.. برنامه های باشگاه.. معرفی ستاره ها.. آمار و ارقام و.... همچنین در مورد مسائل روز فوتبال و غیره.. :juventus: اسمشم میزاریم اولین کنفرانس هواداران باشگاه یوونتوس در ایران " کهبیا" این از نظر ساختاری.. از نظر دور هم بودن هم جدای از این مراسم میتونیم همه بزنیم تو دل طبیعت مثلا یه باغ خارج از شهر یا فضاهای طبیعی خارج از شهر.. :2qcmh45: که مسائل امنیتی هم درست نشه..! :ph34r: حالا اگه برنامه کنفرانس جور نشد.. حداقل این برنامه باغ و اینارو داشته باشیم.. که حسابی دور هم باشیم... خیلی کیف میده..

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
من كه هرچي پول داشتم تو اين چند روز دادم واسه سوره قهرماني :دي آخه به يك ايل قول سور قهرماني داده بودم :دي ولي بازم ميام جشن فقط بگين هزينشو كه از جيب بابا مامان .... :دي شرمنده ديگه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

من كه هرچي پول داشتم تو اين چند روز دادم واسه سوره قهرماني :دي آخه به يك ايل قول سور قهرماني داده بودم
:دي
ولي بازم ميام جشن فقط بگين هزينشو كه از جيب بابا مامان .... :دي شرمنده ديگه

من شرط ببندم وقتی ببازم نمیدم . یادم نمیاد بابت مسئله ای به کسی شیرینی داده باشم .

فقط حسین اگه بچه ها رو بیشتر تو روند برگزاری جشن قرار بدی بهتره . یه مقدار تعریف از جشن قبلی و ... تا انگیزه برای اومدن بچه ها بیشتر بشه . و هم اینکه هر روز ببینن این تاپیک رو و درصد پیشرفت کار رو کنش متقابل به وجود میاد و باعث میشه اونایی هم که نمیخواستن بیان انگیزه اومدن پیدا کنن .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
فكر كنم تنها بازماندگان اون جشن ٦-٧ سال پيش من و نويد و البته حسين باشيم! اينجور بهتون بگم قضيه جشن زمين تا آسمون با ميتينگ فرق داره روز يا شبي هستش كه تا هميشه تو خاطرتون ميمونه اون موقع جشن خيلي شيك و بزرگ برگزار شد.به نظرم جشني كه تو راه هستش خيلي پر خاطره تر باشه چون اون زمان كه جشن به پا شد بچه ها به اون صورت همديگه رو نمي شناختن و تقريبا بعد از اون جشن بود كه دوستي ها شكل گرفت! مثلا خودم فقط ٢-٣ نفر رو مي شناختم و اولين باري هم بود كه حسين رو ديدم اون زمان هزينه ها از طريق بانك واريز شد! به نظرم اين سري هم همينطور باشه! اون روزي كه دوستان ميان حتما فيش واريزي رو تحويل بدن و وارد جشن بشن. به نظرم كسي همچين كار چيپي رو انجام نميده كه بدون واريز هزينه پا شه بياد جشن! اين زرنگي يا تيز بازي نيست! فقط و فقط زير سوال بردن شخصيت خودش هستش از برنامه هاي جشن قبلي ميشه به سخنراني حسين و يكي دو نفر ديگه، بچه ها كه پاي ميكروفن ميومدن و خودشون رو معرفي ميكردن. صرف ميوه و شام و كيك قهرماني با اينكه حافظه كوتاه مدتم زياد جالب نيست ولي از لحظه اي كه پا به جشن گذاشتم تا لحظه اي كه بيرون اومدم رو يادمه. شايدم به خاطر اولين تجربه دورهمي و جشن بيانكونري بود كه اين اتفاق داره بعد از سال ها ميفته و ميتونه همون تجربه نخست براي بچه ها باشه

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
کسی که به پیام ما تازه کارا توجهی نمیکنه ولی دوستان بگید اگه قراره شامپاین بپاشیم لباس کار بپوشیم هزینه ی حدودیش هم یعنی مشخص نشده بابا بگید زود تر ما هم باید برنامه ریزی کنیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با تشکر از نیک عزیز که خلاصه ای از اون مراسم رو گفت ! ما الان توی مرحله ی محاسبه ی هزینه ها هستیم که ببینیم به صورت برگزاری در عصر به همراه کیک و شربت و میوه باشه بهتره یا به صورت شام و در شب !! خواهشا دوستان در مورد بحث های بیهوده هم صحبت نکنند ( نظیر شامپاین و رقص و ... ) و فقط به اصل داستان بپردازید !! برنامه های زیادی در سر دارم که باید بر اساس بودجه و زمانی که داریم برنامه ریزی بشه !!!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
حسین خیلی دلم میخواد خودت هم از حال و هوای اون جشن بگی . کلیاتش رو نیک گفت ولی یه مقدار از جزئیاتش هم وقت کنی برامون بگی خیلی عالیه . یه مورد دیگه حسین اینکه برای محاسبه هزینه میانگین چند نفر رو در نظر گرفتی ؟ چون مسلما هر چی تعداد بیشتر باشه یک سری هزینه ها ثابت کمتر و هزینه های متغیر بیشتره . یا فقط بگو سال 83 چند نفر اومدن ؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

با تشکر از نیک عزیز که خلاصه ای از اون مراسم رو گفت ! ما الان توی مرحله ی محاسبه ی هزینه ها هستیم که ببینیم به صورت برگزاری در عصر به همراه کیک و شربت و میوه باشه بهتره یا به صورت شام و در شب !!

خواهشا دوستان در مورد بحث های بیهوده هم صحبت نکنند ( نظیر شامپاین و رقص و ... ) و فقط به اصل داستان بپردازید !!

برنامه های زیادی در سر دارم که باید بر اساس بودجه و زمانی که داریم برنامه ریزی بشه !!!

به نظر من مهم نيست به صرف شام باشه يا ميوه و كيك ! مهم اون دور هم بودن هستش !
مهم مكان و مدت زمانش هست ! قراره 2-3 ساعت باهم باشيم ! حالا چي ميخواد بخوريم تو اوليت هاي بعدي هستش !

به دو دليل هم خوبه كه عصر باشه ! 1- خانما راحت تر ميتونن شركت كنن . 2- بعد از جشن بچه ها به صورت گروهي ميتونن باهم باشن و حتي شام هم كنار هم باشن

مكانش جور بشه ! يكي يه بخچه زير بغل ميزنيم و خوراكي هامونو share مي كنيم ;D

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
منم کاملا با1985 موافقم اینکه چی بخوریم مهم نیست چون فلسفه جسن تقسیم شادی باهمدیگ ودور هم بودن؛درمورد زمانش بهتره که همون عصر باشه تا رفت وامدبچه ها راحت باشه؛اگه مکانشم جایی باشه که به مرکز شهر نزدیگ باشه یا متروخور باشه خیلی خوبه؛

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بنظر من کیک و شام با هم بخوریم :1: حسین قلیون چه کنیم؟ :1:تو که خودت اوستا هستی تو این زمینه :ghelioon: ولی اگه از بعدازظهر شروع بشه و نماز جماعت رو هم فرش بندازیم و به امامت سبزه به ناز برگزار کنیم عالیه :1: ولی جدا از شوخی هرچی جمع بگه من موافقم yes1

a.matri

a.matri

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال
من در هر شرایطی می تونم بیام ام چون می خواستم ممد هم بیاد زدم تو تیر ماه حالا اگه امدیم کجا بخوابیم؟؟؟؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

من نظرم 4 یا 11 تیر هست که پنجشنبه است

اما اما :1: 7 خرداد تولد منه میتونیم اون روز هم بندازیم که کسایی که جشن میان به من کادو بدن :))

دوستانی که دارن کادو میارن ، دو تا بیارن
هشت خردادم تولد منه :1:

به نظرم اگر شام و شیرینی نباشه خیلی بهتره ، اینطوری فقط یوونتوسی ها میان ، اگر کسی بفهمه اینجا شامه ، تعداد یوونتوسی ها به شکل قابل توجهی زیاد میشه :1:

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
ممنونم از صحبت های با هوده بچه ها که اصلا هم تکراری نبوده و بی مزه نیز به هیچ وجه نیست و ممنون از توجهات مدیر بزرگ در مورد سوال های بنده و بقیه دوستان اینجاست که برای بار چندم آرزو میکنم که اسم و یا آواتارم عکس دختر بود تا در اسرع وقت به بهترین نحو پاسخ بدن مدیریت در همه جای یووه موج میزنه حتی اینجا البته میدونم الان پاک میشه اما اینکه خونده بشه چند لحظه کافیه

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

ممنونم از صحبت های با هوده بچه ها که اصلا هم تکراری نبوده و بی مزه نیز به هیچ وجه نیست
و ممنون از توجهات مدیر بزرگ در مورد سوال های بنده و بقیه دوستان
اینجاست که برای بار چندم آرزو میکنم که اسم و یا آواتارم عکس دختر بود تا در اسرع وقت به بهترین نحو پاسخ بدن
مدیریت در همه جای یووه موج میزنه حتی اینجا
البته میدونم الان پاک میشه
اما اینکه خونده بشه چند لحظه کافیه

دوست عزیز، من هر چی این تاپیک رو میخونم جواب شما چندین مرتبه در پست های مختلف داده شده. من متوجه نمیشم که مشکل شما چیه؟!

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
:zombismiley:

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
پسر خوب من که درباری نمیبینم. مسایل مهم تر از این هم در زندگیم دارم.

ولی شما ظاهرا خیلی این فروم واست بزرگه!

هزینه ی حدودیش هم یعنی مشخص نشده
بابا بگید زود تر ما هم باید برنامه ریزی کنیم

فعلا داریم براورد هزینه می کنیم و طی روزهای اینده حداقل مبلغ رو اعلام خواهیم کرد برای دوستانی که می خوان حضور داشته باشن

کسی که به پیام ما تازه کارا توجهی نمیکنه ولی دوستان بگید اگه قراره شامپاین بپاشیم لباس کار بپوشیم

خواهشا دوستان در مورد بحث های بیهوده هم صحبت نکنند ( نظیر شامپاین و رقص و ... ) و فقط به اصل داستان بپردازید !!

میگم میخوای شما یکم استراحت کن، انقدرم پیچیده فک نکن. خوب نیس واست!

پ.ن. من دیگه قول میدم این بحث رو ادامه ندم. ببخشید دوستان :flower:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
یه ایده دارم برای روز جشن . همه افرادی که قراره بیان جشن مقداری از سوغاتی شهرشون رو بیارن و توی جشن طی یک مراسم خاص اون سوغاتی رو به حسین بدن . فکر کنم کمترین کاریه که میشه برای تشکر از حسین برای همین این سالها کرد . یه سری تاثیرات مثبت دیگه هم داره که لازم به یادآوری نیست .

don corleone

don corleone

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال
یعنی من که اصفهانیم برا حسین اقا گز بیارم :hihi:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی