پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جشن بزرگ یوونتوس دات ای ار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
573 پاسخ برای این موضوع

don corleone

don corleone

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال
5شنبه هفته دیگه به نظر من موقع خوبیه هم تازه فصل تموم شده و قهرمانی هنوز داغه و هم امتحانی وجود نداره با خیال راحت میایم همگی تهرونو بر میگردیم.تورو خدا اگه میشه بزارید برا 5شنبه هفته دیگه :confeti: :thankyou: :onesmiley2:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آقاجشن قهرمانی من هستم فقط مردونه من از پنجشنبه دیگه تازه میان ترم هام شروع میشه ! و تقریبا تا 3 هر سه روز یه بار یه امتحان دارم !!!! می خوام بیام خیلی هم دلم میخواد بیام ولی تاریخش و یه مقدار مشکل دارم !!!!!! یا قبل از 28 اردیبهشت باشه که ظاهرا نمیشه یا حداقل بعد از 3 خرداد.

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
من بادون؛موافقم یا این یکی دوهفته بگیرن یااواسط تیر بعد ازامتحانات ترم؛برای عموم باشه لطفا چون من چندتا همراه تیفوسی دارم اگه نیان میکشنم؛هزینشم دانشجویی باشه لطفا؛باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب،میبینم که جشن میگیرید :1: به ما هم نمیگید! من با گزینه ی دوم به شدت موافقم...زمانش عالیه!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

چون من میخوام دنبال جا و کاراش برم ، زمان نیاز داریم ! :دی

خوب منتظریم بصیر خبرایی در این مورد بهمون بده . اصلا کار پیشرفتی داشته ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

خوب منتظریم بصیر خبرایی در این مورد بهمون بده . اصلا کار پیشرفتی داشته ؟

علاوه بر بصیر یکی دو نفر به همراه خودم مامور هستیم که مکان مناسبی رو انتخاب کنیم برای مراسم !!!

تا این لحظه مراسم جشن بعد از فینال کوپا خواهد بود !!! نظر سنجی همچنان ادامه دارد

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
يه سوال مشخص شد كه فقط كاربرا ميتونن تو جشن شركت كنن يا همه يوونتوسي ها ميتونن بيان؟؟

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
تاریخ نظر سنجی تا کی هست؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
جشن کار خیلی قشنگیه اما حیف که با این تاریخ بعد از کوپا من و دوستام تو اهواز نمی تونیم شرکت کنیم چون یا مدرسه دارن یا دانشگاه و یک چیز غیر منطقی هست که وسط امتحانات ور دارن بیان تهران اما به شما هم حق می دم که تو تیر ماه از تب و تاب قهرمانی شاید بیفتیم اگه خونمون تهران بود شب کنکور هم بود می یامدم اما برای یک شهرستانی دانش اموز یا دانشجو محال هست در کل هر گزینه ای بیشتر رای اورد همونه دیگه

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
دوستان فعلابحث جشن ازهمه چی مهمتره؛بهتره همه چیزشو مشخصش کنیم؛اگه پیش ازکوپا باشه بهتره چون اگه اونجا زبونم لال ببازیم به کاممون تلخ میشه درضمن هم تو امتجانات نیستیم و هم شهرستانیا میتونن بیان

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
با این وضعیت فکر نکنم بتونم شرکت کنم واقعا واسه کسایی که تحصیل میکنن چه دانشجو چه محصل بعد از کوپا خیلی سخته بتونن شرکت کنن! حالا باز اونایی که تو تهرانن خوبه ولی کسایی که خارج از تهرانن فکر نکنم بتونن شرکت کنن کاش بعد از ترم بود...

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
منم با بعد قهرمانی تو کوپا ایتالیا موافقم چون بخوای صبر کنیم بعد امتحانات ، امکانش هست نمرات زیاد قشنگ نباشه ... من که 90% جشن رو هستم Thank's

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
من نظرم 4 یا 11 تیر هست که پنجشنبه است اما اما :1: 7 خرداد تولد منه میتونیم اون روز هم بندازیم که کسایی که جشن میان به من کادو بدن :))

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

من نظرم 4 یا 11 تیر هست که پنجشنبه است

اما اما :1: 7 خرداد تولد منه میتونیم اون روز هم بندازیم که کسایی که جشن میان به من کادو بدن :))

الان مثلا روز جشن تولدتو تبلیغ کردی؟ yes1

من برات یک جوراب سیاه زنونه هستش که هی کش میاد .من اونو برات میخرم.راضی هستی؟ :goatee:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
به به چه روز فرخنده ای 7 خرداد ، الآن با احتساب تو میشه 4 تا از دوستام هستن که در این روز متولد شده اند :1: به فاصله 6 روز بعدش هم داشِت متولد شده بازم به به :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اما اما :1: 7 خرداد تولد منه میتونیم اون روز هم بندازیم که کسایی که جشن میان به من کادو بدن :))

منم تو مغازه فقط جوراب دارم که به دردت می خوره . اگه اومدم دوست داشتی برات بیارم :1:

Arm1n

Arm1n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال

تولد منم 8اومه ... کادوی من به کادوی تو در D: !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فعلا که زمان برگزاری جشن داره به سمت بعد از فینال کوپا گرایش شدیدی پیدا می کنه و با این اساس اگه قرار باشه جشنی برگزار بشه تاریخ پنجشنبه 4/خرداد/1391 محتمل تر هست ! نظر سنجی همچنان باز است و منتظر نظرات شما هستیم ! دوست داریم شاهد حضور حداکثری دوستان باشیم !

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
^^^^ یه سوال، اگه قرار باشه هر روزی باشه، زمان جشن میشه صبح، ظهر، عصر یا شب؟! چون من خودم به بعد از کوپا رای دادم ولی همون روز نزدیکای ظهر امتحان دارم! :np: میخام ببینم تداخلی خواهد داشت یا نه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

^^^^

یه سوال، اگه قرار باشه هر روزی باشه، زمان جشن میشه صبح، ظهر، عصر یا شب؟! چون من خودم به بعد از کوپا رای دادم ولی همون روز نزدیکای ظهر امتحان دارم! :np:

میخام ببینم تداخلی خواهد داشت یا نه؟

بدون شک بعد از ظهر خواهد بود !!! البته اگه تصمیم بگیریم مراسم همراه با شام باشه ( احتمالش خیلی کمه ) شب می شه اما به احتمال خیلی خیلی زیاد بعد از ظهر خواهد بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی