پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جشن بزرگ یوونتوس دات ای ار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
573 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب با توجه به گسترده شدن نظرات و مهم بودن این مراسم بقیه ی صحبت ها در مورد جشن در این تاپیک انجام خواهد شد

لطفا هر کسی نظر خودش رو بگه تا در نهایت جمع بندی داشته باشیم و به امید خدا جشنی که شایسسته ی یوونتوس و هوادارنش هست برگزار کنیم

این عکس هم ماله جشن قهرمانی قبلی هست

[img width=480 height=325]http://persian.juventus.ir/theme/image/photo/celebraton-2.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من نظرات خودم رو می گم و بعد شما هم نظرات خودتون رو بیان کنید تا به نتیجه نهایی برسیم 1- بدون شک بحث میتینگ و جشن قهرمانی کاملا متفاوته و باید در فضایی خیلی بهتر و بزرگ تر گرفته بشه چون هم نفرات بیشتری داریم و هم برنامه متعدد تری پس نیاز مند هزینه ی خیلی بیشتره که باید متقبل بشیم بخش عمده ی هزینه رو من خودم می دم اما با توجه به اعلام همکاری تعداد زیادی از بچه ها و همین جور توصیه ی یک سری از دوستان من نظرم این هست که ما بیایم یه مبلغ خیلی مناسب پایه اعلام کنیم که برای همه ی بچه ها پرداختش راحت باشه ولی اگر کسی دوست داشت هزینه ی بیشتری تقبل کنه مشکلی نیست و بر اساس توانش بپردازه در مورد زمانش هم کاملا تابع نظر شما هستیم و می خوایم شاهد حضور گسترده ی بچه ها باشیم و در مورد مکانش هم باید جایی متناسب با اسم یوونتوس و بزرگی این تیم و هواداراش باشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خیلی رک بگم ، به این گزینه رای بدین لطفا : بعد از دیدار فینال کوپا ایتالیا ( بین تاریخ های 31 اردیبهشت تا هفته اول خرداد ) چون من میخوام دنبال جا و کاراش برم ، زمان نیاز داریم ! :دی

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
به نظر من گزینه اول بهتر از دوم هست بیاین اینو در نظر بگیریم که اگه ( بازم میگم شاید ) یووه تو فینال کوپا ببازه حال همه گرفته میشه و شور و شوقی باقی نمیمونه .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم میگم بزارید بعد از امتحان های پایان ترم . الان بگیرید خیلی بیان 20 30 نفر . پس اگه بالای 60 نفر باشیم هم هزینه ثابتمون کم میشه هم وجهه بهتری داره . واقعا انتظار ندارید که دبیرستانی ها موقع امتحاناشون از شهرستان بیان ؟ یا دانشجوها روزهای پایانی ترم ؟ امثال من کاسب هم تیرماه براش بهتره . اگه هم توجه کرده باشید اکثر اونایی که میگن زودتر بگیریم افرادی هستن که تهران زندگی می کنن . اگه قراره جشن مال تهرانی ها باشه همین هفته بگیرید بهتره

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
به نظرم بهترین زمان پنجشنبه 4 خرداد هست یا پنجشنبه ی بعدش 11 خرداد :1:

درمورد مکانش هم 100 درصد باید هتل (سالن عروسی) باشه :lol:

اما هزینه! حالا هزینه ی کرایه ی مکان رو که بذاریم کنار، عمده ی هزینه بستگی به پذیرایی ای که قراره بشه بستگی داره. آیا این پذیرایی شامل شام میشه؟ :1: (شام ندین من نمیام :lol: )

گرچه درمورد پرداخت پول به حساب حسین خاطره ی چندان خوبی نداریم :1: اما خب سالم ترین راه همینه که یه مقدار کف در نظر گرفته بشه که هر کی میخواد بیاد پرداخت کنه. و اگه کسی دوست داشت هزینه ی بیشتری تقبل کنه :1:

ویرایش:

منم میگم بزارید بعد از امتحان های پایان ترم . الان بگیرید خیلی بیان 20 30 نفر . پس اگه بالای 60 نفر باشیم هم هزینه ثابتمون کم میشه هم وجهه بهتری داره . واقعا انتظار ندارید که دبیرستانی ها موقع امتحاناشون از شهرستان بیان ؟ یا دانشجوها روزهای پایانی ترم ؟ امثال من کاسب هم تیرماه براش بهتره . اگه هم توجه کرده باشید اکثر اونایی که میگن زودتر بگیریم افرادی هستن که تهران زندگی می کنن . اگه قراره جشن مال تهرانی ها باشه همین هفته بگیرید بهتره

من مخالفم! اون موقع شور و شوق قهرمانی از سرمون پریده و جشن تبدیل میشه به مهمونی!
پ.ن. خواهش می کنم این بار دیگه دو دستگی ( تهرانی - شهرستانی) ایجاد نکنین :np:

یه مورد دیگه!
فقط دوستانی که میخوان بیان به جشن و اگه شهرستان هستن، امکان اومدن به تهران براشون هست، توی نظرسنجی شرکت کنن تا یه آمار دقیق داشته باشیم و حقی ضایع نشه :3:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

خیلی رک بگم ، به این گزینه رای بدین لطفا :
بعد از دیدار فینال کوپا ایتالیا ( بین تاریخ های 31 اردیبهشت تا هفته اول خرداد )

این هم پیشنهاد بصیر :دی:

به نظر من گزینه اول بهتر از دوم هست
بیاین اینو در نظر بگیریم که اگه ( بازم میگم شاید ) یووه تو فینال کوپا ببازه حال همه گرفته میشه و شور و شوقی باقی نمیمونه .

این نکته هم قابل تامل هست ولی ما قهرمانیم !!!

عزیزم نظر سنجی رو واسه همین گذاشتیم که ببینیم اکثریت بچه ها کی می تونند ! ما تابع این نظر سنجی هستیم

به نظرم بهترین زمان پنجشنبه 4 خرداد هست یا پنجشنبه ی بعدش 11 خرداد :1:

درمورد مکانش هم 100 درصد باید هتل (سالن عروسی) باشه :lol:

اما هزینه! حالا هزینه ی کرایه ی مکان رو که بذاریم کنار، عمده ی هزینه بستگی به پذیرایی ای که قراره بشه بستگی داره. آیا این پذیرایی شامل شام میشه؟ :1: (شام ندین من نمیام :lol: )

گرچه درمورد پرداخت پول به حساب حسین خاطره ی چندان خوبی نداریم :1: اما خب سالم ترین راه همینه که یه مقدار کف در نظر گرفته بشه که هر کی میخواد بیاد پرداخت کنه. و اگه کسی دوست داشت هزینه ی بیشتری تقبل کنه :1

حالت بد نشه مهرنوش :دی: !!! در حد هتل و اینا زورمون نمی رسه ولی مکان خیلی خوبی خواهیم گرفت و اگه شرایط اجازه بده حتما و حتما پذیراییمون شام خواهدد بود ! در حال در اوردن هزینه ها هستم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
مهرنوش هزینه کف در صورتی خوبه که معلوم باشه چند نفر میان . مثلا اگه یک میلیون هزینه داره 10 نفر قراره بیان هر نفر باید 100 هزار تومن بزارن . 20 نفر 50 تومن و الی آخر . نمیشه گفت یک تومن باشه هزینه کف رو بزارید 10 تومن آخر سر حسین 800 تومن از جیبش بزاره . تقبل هزینه توسط حسین هم اصلا صورت خوبی نداره . حالا یه حرفی هم گفته قبول ولی بهتره پولی که حسین قراره خرج کنه صرف فروم بشه نه جشن . جشن رو بچه ها باید متقبل بشن .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
ببخشید پست دوباره شد فکر کردم ویرایش رو زدم حسین چرا دو چشمی نگاه می کنی . بصیر اونطوری رای ها رو به سمت خودش جمع میکنه . من به این شکل . چرا واکنش نشون میدی :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

مهرنوش هزینه کف در صورتی خوبه که معلوم باشه چند نفر میان . مثلا اگه یک میلیون هزینه داره 10 نفر قراره بیان هر نفر باید 100 هزار تومن بزارن . 20 نفر 50 تومن و الی آخر . نمیشه گفت یک تومن باشه هزینه کف رو بزارید 10 تومن آخر سر حسین 800 تومن از جیبش بزاره . تقبل هزینه توسط حسین هم اصلا صورت خوبی نداره . حالا یه حرفی هم گفته قبول ولی بهتره پولی که حسین قراره خرج کنه صرف فروم بشه نه جشن . جشن رو بچه ها باید متقبل بشن .

تخمین زدن رو واسه همین روزا گذاشتن دیگه! فوقش یه نظرسنجی میذاریم که اونایی که احتمال اومدنشون بالای 80 درصده اعلام کنن همینجا :1:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
ی معما برای من پیش اومده!!! افرادی که تو جشن حضور خواهند داشت دعوت میشن یا همینجوری هرکی خواست میاد؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

ی معما برای من پیش اومده!!!
افرادی که تو جشن حضور خواهند داشت دعوت میشن یا همینجوری هرکی خواست میاد؟؟

خوب بر اساس اون مواردی که بالا نوشتم دوستانی که اعلام امادگی می کنن و مبلغ مورد نظر رو پرداخت می کنند می تونن حضور داشته باشن !

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
ببخشید منم ی سوال دارم این جشن مراسم خاصی به همراه داره یا یه جورایی حالت میتینگ داره؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

ببخشید منم ی سوال دارم
این جشن مراسم خاصی به همراه داره یا یه جورایی حالت میتینگ داره؟

من اون بالا عرض کردم که قطعا با میتینگ تفاوت هایی خواهد داشت !!!!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اقا من میگم تا نشست 3 خرداد صبر کن :1: میگن بعدش ارزونیه ها :1: ولی بیشتر فکر مکان و خوردنی باشید . باز مکانش مهم نیست بحث شکم مهمه :nish: وگرنه بچه های خودمون که همه کارن هادی که عکس میگیره . بچه ها که دست به سازشون خوبه برامون میزنند :drill: احسان کردی و عباس هم که میان وسط میرقصن :nish: دیگه همه چی حله

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
راستی یه چیزی یادم اومد :1: فصل 2007-2008 جواد شادمان قول داد اگه یووه قهرمان شه خودش به تنهایی جشن می گیره :1: خبرش کنیم بیاد بخشی از هزینه ها رو تقبل کنه :))

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
من بشدت با گزینه دوم موافقم اولا که الان تمامی تمرکز روی کوپا هست و بنظرم قبلش فرصت خوبی نیست ثانیا اینطوری هم میتونیم جشن قهرمانی لیگ و ستاره نقره ای رو با هم بگیریم ثالثا به قول مهرنوش جشن قهرمانی باید تو حال و هوای قهرمانی باشه و فاصله افتادن زیادش مراسم رو لوث یا لوس میکنه

don corleone

don corleone

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال
مطمعنا اگه بزارید برای بعد امتحانات بچه های شهرستان خیلی راحتتر میتونن بیان و جشن 10 برابر با شکوه میشه.من حاضرم مبلغ پایه رو بریزم به حساب به شرطی که بعد از امتحانا باشه چون میخوام تو جشن حضور داشته باشم :e: خیلی از دوستان الان یا دانشجو هستن یا دانش اموز که نمیتونن وسط امتحانا بیان تهران :dunno:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
آون موقع حسش که میره بابا باید تو بهبهه قهرمانی باشه تو اون هوای گرم تیر که حال نمیده , هی باید یه بادبزن دستمون باشه :دی:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

مطمعنا اگه بزارید برای بعد امتحانات بچه های شهرستان خیلی راحتتر میتونن بیان و جشن 10 برابر با شکوه میشه.من حاضرم مبلغ پایه رو بریزم به حساب به شرطی که بعد از امتحانا باشه چون میخوام تو جشن حضور داشته باشم :e:
خیلی از دوستان الان یا دانشجو هستن یا دانش اموز که نمیتونن وسط امتحانا بیان تهران :dunno:

اینم در نظر بگیرید که دانشجوهای شهرستانی که تهران درس میخونن بعد از امتحانا برمیگردن خونه هاشون! مثل خود من، مهدی، زهرا و ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی