پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 لچه ( هفته سی و ششم سری ] )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
178 پاسخ برای این موضوع

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
بابا چرا همه به جا روحیه دادن دارین میزنین تو سر تیم...اون روزارو یادتون رفته که ۴امتیاز از میلان عقب بودیم...هنوزم 1امتیاز ازشون جلوییم...من معتقدنم به خاطر این اشتباهم که شده یووه قهرمان میشه یووه قهرمااااااااانه....یوونتوس قهرمان میشهههه با اقتدار.......یوووووووه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
فقط میشه گفت به استرسمون باختیم. این مساوی کمتر از باخت نیست.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
نظری برای گفتن ندارم بالاخره لغزش ناگزیره! اما میدونم که ما هنوز همون یووه ایم هنوز سرنوشتمون دست خودمونه.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
یک تیم چقدر میتونه شهامت داشته باشه - باید قبول کنیم از همون نیمه اول اختیارات خط هافبک ما را کم کار کرده بودند. لچه در نیمه اول به طرز عجیبی با یک نظم تاکتیکی بازی میکرد. در هنگام از دست دادن توپ با یک سیستم و وقتی توپ را در اختیار داشتند کمتر از 2 ثانیه باز میشدند. کوزمی در کنار زمین با فریادهاش اصرار بر این تاکتیک داشت که تقریبا ادامه آن برای هر تیمی سخت خواهد بود. چون در این تاکتیک دوندگی بی امان حرف اول را خواهد زد. من منتظر بودم ببینم تا چه زمانی میتونه به این دوندگی ادامه بده. لچه مثل تیمهای دیگر که در مقابل ما بازی میکردند دفاع چند لایه میکرد ولی فرقش با تیمهای دیگر در این بود که هنگام گرفتن توپ عالی از هم باز میشدند و یووه را در بعضی مواقع تحت فشار قرار میدادند. در نیمه دوم وقتی کندورادو اخراج شد خیالم راحت شد که این تاکتیک دیگر جواب نمیده ولی به طرز وحشتناکی ادامه پیدا کرد و شاید هم شدیدتر . لچه در این بازی به تیمهای ضعیف دیگر یاد داد چگونه باید در مقابل یک تیم بزرگ ایستادگی کرد و حتی ضد فوتبال هم بازی نکرد. در ارتباط با بازیکنان فقط اشاره میکنم به بوفون : همانطور که مردم مکزیک هنوز مرگ زاپاتا را باور ندارند ما هم این اشتباه را باور نمیکنیم و خیلی زود فراموش کردیم. انقدر بزرگ هستی که در پایان بازی بازیکنان حریف هم برای دلجویی بسویت آمدند. بزرگ هستی

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بازی بدمون رو که مثل همیشه نبودیم تکمیل کردیم آفت غرور بلایی بر سرمون آورد که امید و آرزوهامون رو تبدیل به یاس کرد این حرکت تو نیمه ی اول هم تکرار شد توسط بوفون اما این دفعه در دقیقه ی 85 کار دستمون داد روحیه ی تیم رو داغون کرد یک تیم رو یک حرکت اشتباه از بین میبره البته امشب همه بد بودیم حتی کنته هم بد بود تعویض دچلیه که اجباری بود اما کاسرس تو اون سمت اصلا خوب نبود میتونست جاکرینی رو بیاره و حتی تعویض کوالیارلا خیلی زودتر باید انجام میشد غرورغرورغرورغرور یک توپ ساده رو میشد دفع کرد یا پاس عرضی داد بدون معطلی اما کار تیم رو سخت کرد .داغونمون کردی بوفون حالا ما با چه روحیه ای میخوایم با کالیاری اون هم تو زمین حریف بازی کنیم.چرا ما مغرور شدیم و کار یک تیم ده نفره رو تموم نکردیم که اینقدر بهمون فشار بیاد ورق برگشت هر چند در صدریم اما دو بازیمون سخت تره نسبت به میلانی که الان روحیه گرفته و امیدوار شده چون اینتر رو هم میتونن ببرن

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
كالياري لعنتي اگه جلو يووه بخواد دفاع مطلق كنه چي؟؟ اون بازي پر از استرسه و هرچي از بازي بره فشاره بيشتري هست رو بازيكنا خدا نكنه يوونتوس تو اون موقع نتونه گل بزنه. ديگي هيچي... كاري به اشتباه وحشتناكه بوفون ندارم، مهاجم ها بي عرضه بودن بايد گل ميزدن اون لعنتيا

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
کالیاری خیلی داغونه امشب به جنوا باختن

JUVE_HFZ

JUVE_HFZ

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
بعید میدونم با این روحیه ای که گرفته جلو انتر امتیاز از دست بدن از طرفی انتری ها هم استرس زیادی افتاد روشون و شاید نتونن جلو میلان نمایش خوبی داشته باشن (برعکس میلانیا) ؛ باز همه چیز به خودمون بر میگرده و اینجا است که کونته باید هنرشو نشون بده و بتونه استرس رو از رو تیم برداره تا تیم بتونه به روند عادی برد هاش برگرده و این جایی که من ازش میترسم یعنی تجربه کم کونته و اکثر بازیکناست ؛ من تا یک شنبه 1000 بار میمیرم و زنده میشم ؛ فقط دوست دارم از هفته بعد هر بازیکنمون که گل میزنه بیاد تو آغوش بوفون و اونو آروم کنه ؛ هنوزم تو فکر خوشحالیاش تو بازی اینتر و لاتزیوام ؛

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
امشب بدترین شبه پیرلو بود.نمیدونم چرا اینجوری بازی کرد .اما نمیشه چیزی گفت قهرمان هم نشیم امسال همین بازیکنا واسمون جنگیدن.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
بازی بعد گل اولو بزنیم قهرمانیم ولی اگه گل بخوریم دوم میشیم

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
اونا اصلا بازی نمیکردن فقط میزدن :Dispute: به نظر من که ما چیزی رو از دست ندادیم هنوز یه امتیاز جلوییم و همه چی دست خودمونه این اشتباه هم فدای سر بوفون -این قدر خوب هست که این اشتباهش رو ندیده بگیریم همه بازی ها رو هم نمیشه برد .دربی میلانو رو هم میشه رو اینتر حساب کرد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
جرا همه زوم كرديد رو بوفون؟ امشب به ويدال باختيم دو تا موقعيت ١٢٠ درصد رو جقدر راحت خراب كرد اين لجه بايد له ميشد ولى فوتبال همينه همين جيزاست كه قشنكش ميكنه مطمئن باشيد قهرمان خودمونيم

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
اتفاقا به نظر من خوب شد حالا همه تیم بدون غرور کاذب با تمامم وجود میرن واسه برد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کار سختی داره کونته، نباید بزاره تیم افت کنه. به قول انگلیسی ها Shit happens. تیم همون تیمه، باید بتونند خودشون رو جمع کنند. من قبول دارم که باید خیلی بیشتر ازین ها گل می زدیم. خیلی موقعیت داشتیم. ولی از طرفی هم لچه تا 100 سال دیگه هم گل نمی زد. تنها قشنگی این اتفاق، لحظه ای بود که الکس دوان دوان برگشت عقب، با بوفون دست داد، بهش روحیه داد، و با سرعت برگشت سر پستش..

mehrad hidden

mehrad hidden

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال
امیدمون باید به اینتر باشه شک نکنید جلوی کالیاری هم امتیاز میدیم اینترم بعیده کاری بتونه بکنه با توجه به باخت امشبش خیلی کارمون سخت شد خیلییی

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تنها قشنگی این اتفاق، لحظه ای بود که الکس دوان دوان برگشت عقب، با بوفون دست داد، بهش روحیه داد، و با سرعت برگشت سر پستش..

[img width=480 height=270]http://up.vatandownload.com/images/bhg3ft59k2c6plhwixh.jpg[/img]

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
همین حرکت الکس مارو قهرمان میکنه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
یه بار یادمه رضا حرف خوبی زد در مورد بونوچی . که گفت دفاع آخر هر چقدر هم که خوب باشه نباید ریسکی بازی کنه . این مسئله در مورد دروازبان هم صدق می کنه . نیمه اول رضا از بوفون به خاطر دریبلش تعریف کرد ولی عجیب بود که این نکته رو دوباره نگفت .
بازی روند خوبی نداشت . بیشتر از اینکه امکان داشته باشه گل بزنیم یه جوری تو دلم بود که قراره گل بخوریم .
کاسرس اون سمت اصلا خوب نبود . نمی تونست با پیرلو هماهنگ بشه . چند پاس رو که نتونست استپ کنه و چند تا پاس هم که معلوم نبود کجاست .
واقعا نمی تونم خوش بین باشم . از اون دست طرفدارای خوش بین نیستم . قبل بازی گفتم بازی رو مساوی بدیم به دلیل نداشتن شخصیت قهرمانی خیلی از بازیکنامون قهرمانی رو از دست میدیم . فکر نمی کنم بتونیم کالیاری رو ببریم و یا حتی آتالانتا . مگه شاهد امتیاز از دست دادن میلانی ها جلوی اینتر باشیم که دوباره روحیه تیم برگرده برای بازی آخر .
به بیشترین تعداد تساوی (15 تا) تو لیگ رسیدیم . 2 تساوی دیگه تو راهه . فقط امیدوارم جام حذفی رو از دست ندیم .

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
الان کنته تو رای داره حرف میزنه قیافش داد میزنه روحیش خرابه حالا خدا بخیر بگذرونه!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
موبايلم رو شوت كردم ٢٠ متر اونطرف باتري ش در اومد تركيد ، الان سر هم كردم اومدم حالا قهرماني لذتبخش تر ميشه ، وقتي با اختلاف ١ امتياز ، زجر كش كردن ميلان و البته همت همه براي ثبت قهرماني به اسم جي جي و آله ! بوفون بي نظير بود ،

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی