پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 لچه ( هفته سی و ششم سری ] )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
178 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

یه بار یادمه رضا حرف خوبی زد در مورد بونوچی . که گفت دفاع آخر هر چقدر هم که خوب باشه نباید ریسکی بازی کنه . این مسئله در مورد دروازبان هم صدق می کنه . نیمه اول رضا از بوفون به خاطر دریبلش تعریف کرد ولی عجیب بود که این نکته رو دوباره نگفت .
بازی روند خوبی نداشت . بیشتر از اینکه امکان داشته باشه گل بزنیم یه جوری تو دلم بود که قراره گل بخوریم .
کاسرس اون سمت اصلا خوب نبود . نمی تونست با پیرلو هماهنگ بشه . چند پاس رو که نتونست استپ کنه و چند تا پاس هم که معلوم نبود کجاست .
واقعا نمی تونم خوش بین باشم . از اون دست طرفدارای خوش بین نیستم . قبل بازی گفتم بازی رو مساوی بدیم به دلیل نداشتن شخصیت قهرمانی خیلی از بازیکنامون قهرمانی رو از دست میدیم . فکر نمی کنم بتونیم کالیاری رو ببریم و یا حتی آتالانتا . مگه شاهد امتیاز از دست دادن میلانی ها جلوی اینتر باشیم که دوباره روحیه تیم برگرده برای بازی آخر .
به بیشترین تعداد تساوی (15 تا) تو لیگ رسیدیم . 2 تساوی دیگه تو راهه . فقط امیدوارم جام حذفی رو از دست ندیم .

عباس داداش فكر نميكردم شما ديگه اينقدر زود نا اميد بشي

الان کنته تو رای داره حرف میزنه قیافش داد میزنه روحیش خرابه حالا خدا بخیر بگذرونه!!

خوب اينكه الان روحيش خرابه كه اصلا عجيب نيست
مهم اينه كه تيم رو جمع كنه كه ميكنه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
از همون اولشم معلوم بود این بازی امتیاز از دست میدیم.. کلا همیشه از بازیهایه خونگیمون میترسم.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
ماشالا به این روحیه بچه ها! ناسلامتی ما یه امتیاز بالاتریم نه میلان ها!!! خدارو شکر که زبون این پیج ایتالیایی نیس و بازیکنا نمی بیننش! وگرنه بازیکنا اگه این حرفا رو می دیدن داغون میشدن به امید خدا ما قهرمانیم فورزا یوووووووه! :Juveflag: :Juveflag:

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
کلا هممون آدمای جالبی هستیم انتظار داریم همه بازی ها رو ببریم :1: تا یکی رو نمیبریم همه ناامید میشیم ما قهرمانیم :Juveflag: :flag3:

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
هیچی دیگه آقایون... اسکودتو رو همین فردا بدین به میلان بره پی کارش...!!! ما دو بازی داریم و 1 امتیاز بیشتر.. جلوی کالیاری که خب چون 42 امتیازیه و نزدیک به منتطقه سقوط بازی آسونی نداریم... اما همچین سخت هم نیست. ! چون کالیاری وضعیت لچه رو نداشت... جلوی آتالانتا هم که بازی آسونی رو داریم. چون نتیجه بازی خیلی تاثیری واسه آتالانتا نداره.. ضمنا تو خونه بازی می کنیم. میلان دو بازی داره و 1 امتیاز کمتر.. بازی بعدیش که با اینتره... که قطعا بازی بسیار سختیه واسشون.. حتی جلوی این انتر.. احتمال برد اینتر زیاده. چون اودینزه هم با جنوا بازی داره و جنوا اگه ببازه سقوطش حتمی میشه.. پس اینتر امید داره با لغزش اودینه تو هفته دیگه و بازی مستقیمش تو هفته آخر با لاتزیو و بردش میتونه جایگاه چهارم رو بگیره.. همه این محاسبات زمانی بدرد انتر میخوره که حتما میلان رو شکست بده.. پس انگیزشون بسیار زیاده... در ضمن اگه موراتی بخواد واسه فصل دیگه بازیکنای بزرگ و مربیه بزرگ بیاره حتما باید تیمش تو لیگ قهرمانان باشه و این باعث میشه که انتظاراتش از تیمش تو این دو بازی بشدت بره بالا ضمن اینکه یجورایی اعاده حیثیت هم هست واسشون... بنابر این احتمال امتیاز از دست دادن میلان بشدت زیاده.. هفته آخر هم میلان با نوارا بازی داره که از نظر نتیجه با توجه به امتیازشون و سقوط حتمیشون کاری نمیتونن پیش ببرن.. ولی احتمالش هست که بازی آخرو حیثیتی کنن و امتیاز بگیرن.. با همه این اوصاف ما وضعیت خیلی بهتری داریم.. روحیمونو نباید از دست بدیم.. میلان فشار بیشتری روشه.. استرس امتیاز از دست دادن جلو انتر حتما بهشون ضربه میزنه به امید قهرمانییییی بانوی پیر اروپا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - فوتبال همینه، اولین بار نیست همچین اتفاقی در فوتبال می افته، این بار نوبت ما بود که یه گل عجیب بخوریم. - این هم علت دیگری برای رشد کردن ما، هرچند که حتما افسوس هایی هست چون می تونستیم خیلی به اسکودتو نزدیک بشیم. - اگر بتونیم در 2 بازی آخر خوب عمل کنید، می تونیم قهرمان بشیم. در غیر این صورت حتما تیم دیگه بهتر از ما عمل کرده. - ما یه برتری رو دور ریختیم، و حالا محکومیم به پیروزی در 2 بازی آخر. - اگر در ابتدای فصل به ما می گفتند در فاصله ی 2 بازی به آخر فصل با اختلاف 1 امتیاز در صدر خواهید بود، خیلی خوشحال و هیجان زده می شدیم ! - ما داریم کارهای بزرگی می کنیم، و یادمون نره که در 2 فصل اخیر این تیم در چه جایگاهی بوده. - این اتفاق برای بوفون فقط یه حادثه بود، مثل وقتی یه مهاجم موقعیت گلی از دست میده. - اون اونقدر شخصیت قوی و با تجربه ای داره که بتونه واکنش مثبتی به این حادثه نشون بده. - یادمون نره که در طول فصل بوفون چقدر برای ما خوب عمل کرده. - ما فرصت های زیادی داشتیم که در بازی بیشتر گل بزنیم، مساوی کردن بازی مثل این غیرقابل قبوله. - شاید مهمترین نکته بازی این باشه که ما دقت خودمون رو از دست دادیم، و حالا فشار بیشتری روی دوشمون هست. - ما 36 بازی شکست ناپذیر بودیم، هنوز هم پیش هستیم، باید ازین برتری استفاده کنیم و به رویامون تحقق ببخشیم.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بخدا خيلي دوست دارم بدونم كه وقتي ما 3 امتياز بيشتر داشتيم و همه تيمها رو هم ميبرديم ميلاني ها هم اينقدر نا اميد بودن؟؟‏!‏‏!‏ بخدا كه من از همه بيشتر ناراحتم و از الان فكر و ذكرم بازي يك شنبه هست و خيلي استرس دارم ولي اگه واقعا كونته نتونه يوونتوس رو تو اين شرايط جمع كنه مربي بزرگي نيست كونته بايد هنرش رو حالا نشون بده اگه نتونه سال بعد تو ليگ قهرمانان چي كار ميكنه پس؟؟ تن ميلاني ها بايد بلرزه كه تازه تو اين شرايط سخت خوردن به اينتر

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
میگم شاید حکمتی بوده که بوفون امشب سوتی داد . :lightbulb: مونتاری هم امشب گل زد. :Facepalm: اصلا اینطوری بیش تر قهرمانی میچسبه . :guntootsmiley: میلان بیا جلو :king_Aragorn:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
ایرانی جوگیر یعنی همین خدایی. لطفا کسی ناراحت نشه. عین واقعیته. سریع از اوج کری خونی رنگ عوض می کنه میزنه تو فاز منفی بافی!!!!!!

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
:Juveflag: :flag3: :Juveflag: :flag3: :Juveflag: :flag3: :Juveflag: :flag3: Forza GG Forza Ale Forza Juve ما قهرمانیم :onesmiley2:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کونته
- ما داریم کارهای بزرگی می کنیم، و یادمون نره که در 2 فصل اخیر این تیم در چه جایگاهی بوده.

-----------------
دیگه از این جمله خسته شدم . اینطوری میگه که اگه قهرمان نشیم کسی حرفی نزنه . کاش این حرف رو دوباره تکرار نکنه . خیلی زجر میده آدمو .

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
این فصل از هر حیث خیلی پرحادثه بود... و با این بازی تکمیل شد... تا یه قهرمانی بسیار شیرین نصیب یووه بشه که تا سالهای سال تو ذهن هوادارا بمونه

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

کونته
- ما داریم کارهای بزرگی می کنیم، و یادمون نره که در 2 فصل اخیر این تیم در چه جایگاهی بوده.

-----------------
دیگه از این جمله خسته شدم . اینطوری میگه که اگه قهرمان نشیم کسی حرفی نزنه . کاش این حرف رو دوباره تکرار نکنه . خیلی زجر میده آدمو .

مهندس این بهترین جمله ایه که میشه گفت تو این شرایط...
استرسو کم میکنه روحیه تیم رو هم برمیگردونه..
اگه بگه گند زدیم که تیم از هم میپاشه..

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

کونته :

- اگر بتونیم در 2 بازی آخر خوب عمل کنید، می تونیم قهرمان بشیم. در غیر این صورت حتما تیم دیگه بهتر از ما عمل کرده.

متنفرم از کسی که هروقت نتیجه بد گرفت فقط و فقط دنباله بهونه بود :np:
کونته به اسم مغروره ولی در اصل 1 ذره هم غروره جنگیدن نداره !

و دیگر هیچ ... :np:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

متنفرم از کسی که هروقت نتیجه بد گرفت فقط و فقط دنباله بهونه بود :np:
کونته به اسم مغروره ولی در اصل 1 ذره هم غروره جنگیدن نداره !

و دیگر هیچ ... :np:

تا الآن کار بزرگی کرده ! گله ای بهش نیست ! با اینکه مطمئنم قهرمان میشیم !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
الان اکثرا همه ناراحت و نا امیدن، خود من هم به خاطر 2 امتیازی که مفت از دست رفت عصبانی ام اما نا امید نیستم، اتفاقا الان امیدم هم بیشتر شده که بازیکنای تیم به خاطر بوفون هم که شده با تمام تلاش و انگیزشون میرن برای بردن دو بازی پیش رو و گرفتن قهرمانی! ما کاری به میلان نداریم سرنوشت تو دستای خودمونه با دو تا برد قهرمان سری ا هستیم و من به این ایمان دارم، به خاطر بوفونِ قهرمان هم که شده بهش ایمان دارم ======== دوستان الان همه عصبانی هستن، اگه عصبانی هستین بهتره که تو این شرایط حرفی نزنین که بحثی پیش بیاد قهرمان واقعی ما هستیم!

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
خداییش یکم انصاف داشته باشیم! کافیه یه نگاه به سالهای پیش بندازین . به نظره من حداقلش خوب موقعی رخ داد یووه خودشو قهرمان می دونست و داشت این بهش لطمه میزد فرض کنین این اتفاق میتونست تو دو بازیه بعدی میوفتاد شاید تیم نمی تونست دیگه خودشو جمع کنه در کل به این اتفاق با دید مثبت نگاه میکنم و ایمان دارم یووه قهرمان میشه

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
بازی اصلا خوب نبود، تیم اصلا نبود امشب و خوب بازی نکردن. بهتره بگیم مثل چند بازی گذشته نبودن، کار بوفون هم که یک اتفاق بود و خوب دیگه کاریش نمی شه کرد. کاسرس هم که افتضاح بود. ولی در کل بخاطر بازی سنگین و سخت میلان در مقابل اینتر، و پیش بودن یوونتوس در امتیاز و در صورت هم امتیاز شدن بالاتر قرار گرفتن یوونتوس ، به احتمال 90 درصد قهرمان هستیم. فقط تیم نباید خودش را ببازه و باید سفت و محکم بازی کنیم. نکته مهم این هست که ارزش گل کاشته ای که الکس به لاتزیو زد حالا بیشتر مشخص میشه. چون اگه اون گل نبود الان میلان بالاتر بود. به هر حال، چیزی که واضح هست، این هست که این تیم با این نحوه بازی سال دیگه به زور از گروهش بالا میره، و ماروتا و کونته باید یک فکر حسابی برای گرفتن بازیکن بکنن.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
تا الآن فقط داشتم به این بازی و این فصل و اتفاق هایی که این فصل و قبلش افتاد فکر می کردم . چیزی تسکین دهنده ی این باخت نیست . واقعا ضربان قلب و لرزشی که داشتم رو تا حالا هیچوقت تجربه نکرده بودم و البته میدونم که حال روز و هیچکدومتون بهتر از من نبود . اول فصل با یه سری خرید نه چندان مطرح و اومدن یه مربی ای که تو دوران بازیش هم آنچنان ستاره نبود شروع شد . راستش رو بخواید من به سهمیه با خوشبینانه ترین حالت نگاه می کردم . ولی یه سری دلایل از استادیوم جدید و مربی از دل تیم و یک دلی زیاد باعث شد که الآن به حایی برسیم که ناراحتیم که از میلان یه امتیاز بالاتریم . نامردی ِ از ویدال و بوفون و کونته یا هر کس دیگه گله کردن . اینجا اگه هستیم به لطف ایناست یه بخشیش . این تیمی که به کونته رسید نه موفقیتش به اسم کسی بود ، نه افتضاح کار کردنش . یه کشتی ِ کاملا به گل نشسته تحویل کونته داده شد . اول فصل اگه یادتون باشه نه بوفون نه جورجو نه هیچ کدوم از بازیکنای فصل پیش رو فرم نبودن ، جز بارتزالی . پس این نشون میداد که بازیکنا هنوز ترس از باخت تو وجودشون موج میزنه . بالاخره با گذشت چند بازی و استحکامی که بارتزالی و پیرلو به خط دفاعی و میانی دادن باعث شد که همه به فرم قبلی برگردن . این ها همه بود تا بازی با ناپولی که اوج کار کونته بود . نیازی به توضیح نیست . کونته قابل اعتماده . این غرور بود که احتمال داشت یکی از جام ها رو از ما دور کنه ولی حالا با شکستن این غرور و اعتماد به نفسی که از اول فصل بوده و تقویت تیم از سمت کونته باعث میشه که تیم از حالت خودش خارج نشه . هیحان واقعا داره موج میزنه . با جون کندن داریم قهرمان میشیم . یادم نمیره اتفاقات این فصل . بهم ثابت شده بزرگی ِ کونته و این بزرگی با موندن الکس تمدید میشه . یووه اگه قرار بود خودش رو ببازه تو اون 4 تا مساوی خودش رو می باخت . غرور از بین رفت . به تاریح حودتون بگردید و سرنوشت قهرمانی رو تو دستای خودتون ببینید . دیدن جام تو دستای الکس زیبا تر از خندیدن بچه ی آدم تو نگاه اوله . خوشحالم که زندگی م طوری بوده که صبر رو از این تیم یاد بگیرم و بفهمم زندگی با صبر پیش باید بره . ستاره ی سوّم . فورتزا یووه .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
گور بابای اسکودتو. گوربابای همه ی چیزهایی که باعث بشه بوفون دستش رو به نشانه ی معذرت خواهی ببره بالا. واقعا اعصابم تو حلقمه. من قهرمانی رو نمیخوام دیگه. تنها دلیلی که برای گرفتن قهرمانی دعا میکنم اینه که بوفون بدونه قهرمانی شایسته ی خودشه و بس.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی